Telekomunikace / Ústecký kraj / Teplice /Kostomlaty pod Milešovkou

Kostomlaty pod Milešovkou: dostupnost internetu, rychlost, pokrytí a srovnání operátorů

Z dat ČTÚ v Kostomlatech pod Milešovkou máme k dispozici 6 měření s posledním záznamem k 3.5.2019. Co se týká porovnání mobilního internetu, tak nejlépe v posledním dostupném roce vychází O2 s hodnotou 53,5 Mb/s, což ukazuje na nadprůměrně rychlá mobilní data. Nejlepší kvalitu signálu měl v posledním testu Vodafone s čistotou kolem 24,2 dB. V roce 2024 existovalo 450 moderních internetových přípojek (NGA). Rychlý internet na doma (VDSL, kabel, optika) tak od počátku sledování narostl o 450 adresních míst. Vedle zlepšování kvality mobilních datových tarifů tak dochází také ke zvýšení dostupnosti a rychlosti pevného internetu.

Celkem měření
6
Poslední záznam: 3.5.2019
O2 ~ rychlost 4G
53,5 Mb/s
Kvalita příjmu: 23,3 dB
T-Mobile ~ rychlost 4G
47,3 Mb/s
Kvalita příjmu: 22,6 dB
Vodafone ~ rychlost 4G
43,5 Mb/s
Kvalita příjmu: 24,2 dB

Dodatek: pokud využíváte 5G datové připojení, bude rychlost downloadu/uploadu zpravidla výrazně vyšší. Simulace pokrytí 5G signálem je k vyzkoušení na vportal.ctu

Bílina
 (Teplice)
Bořislav
 (Teplice)
Bystřany
 (Teplice)
Bžany
 (Teplice)
Dubí
 (Teplice)
Duchcov
 (Teplice)
Háj u Duchcova
 (Teplice)
Hostomice
 (Teplice)
Hrob
 (Teplice)
Hrobčice
 (Teplice)
Jeníkov
 (Teplice)
Kladruby
 (Teplice)
Košťany
 (Teplice)
Kostomlaty pod Milešovkou
 (Teplice)
Krupka
 (Teplice)
Lahošť
 (Teplice)
Ledvice
 (Teplice)
Lukov
 (Teplice)
Měrunice
 (Teplice)
Mikulov
 (Teplice)
Modlany
 (Teplice)
Moldava
 (Teplice)
Novosedlice
 (Teplice)
Ohníč
 (Teplice)
Osek
 (Teplice)
Proboštov
 (Teplice)
Rtyně nad Bílinou
 (Teplice)
Srbice
 (Teplice)
Světec
 (Teplice)
Teplice
 (Teplice)
Újezdeček
 (Teplice)
Zabrušany
 (Teplice)
Žalany
 (Teplice)
Žim
 (Teplice)

Kostomlaty pod Milešovkou: Srovnání mobilních operátorů

Při porovnání mobilních operátorů v Kostomlatech pod Milešovkou vidíme, že v posledním dostupném roce byla v průměrné 4G rychlosti na prvním místě společnost O2 s naměřenou rychlostí 53,5 Mb/s, následovaná operátorem T-Mobile s rychlostí 47,3 Mb/s a třetí příčku drží Vodafone s průměrnou rychlostí 43,5 Mb/s. U mobilních dat je ale důležitá i kvalita přenosu. Nejčistší 4G signál podle ukazatele SINR zde vykazuje Vodafone s přenosovou rychlostí 24,2 dB, zatímco z pohledu síly přijímaného signálu RSRP vychází nejlépe Vodafone s úrovní -53,1 dBm.

Mobilní tarify, Internet, Televize - Vodafone

Prohlédněte si aktuální nabídku pevného i mobilního internetu od Vodafone. Od vysokorychlostního připojení do domácností v Kostomlatech pod Milešovkou přes zajímavé mobilní tarify až po IPTV.

Operátor Měření celkem Průměrná 4G rychlost 4G SINR 4G RSRP Hodnocení
O2 2 53,5 Mb/s 23,3 dB -57,0 dBm
5,0
T-Mobile 2 47,3 Mb/s 22,6 dB -56,7 dBm
4,0
Vodafone 2 43,5 Mb/s 24,2 dB -53,1 dBm
3,5
Hodnocení je pouze orientační a vychází z dat ČSÚ, kombinace průměrné 4G rychlosti a kvality signálu v daném roce.

Kostomlaty pod Milešovkou: Pevný internet a moderní infrastruktura

Zatímco v roce 2020 byl podíl rychlého internetu v Kostomlatech pod Milešovkou na 0,0 %, v roce 2024 již dosahuje 100,0 % a množství domácností s "pevným internetem" 100+ Mb/s stále stoupá. Se zřízením přípojky a instalací internetu v Kostomlatech pod Milešovkou vám pomůže více než 4 firem, které zde působí. Je velmi nepravděpodobné, že by byl k Kostomlatům pod Milešovkou zaveden HFC a Metro Ethernet, ale můžeme vám pomoci ověřit, zda jsou dostupné varianty vysokorychlostního internetu FTTH, FTTB či FTTC abyste mohli zrušit pevný bezdrát s nízkou přenosovou rychlostí a příšerným uploadem či anténu na střeše (Wi-Fi/5G) s mizernou odezvou (ping) a stabilitou připojení.

Ověřit dostupnost rychlého internetu

Zjistěte během pár sekund, jak rychlý internet je dostupný na vaší adrese v okolí Kostomlat pod Milešovkou (okrese Teplice) – včetně technologií (optika, LTE, 5G), konkrétních nabídek, IPTV i výhodných mobilních tarifů.

UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 450 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 450 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 100,0 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 0 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 4 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 452 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 362 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 80,1 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 90 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 4 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 450 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 0 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 0,0 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 450 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 0 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 447 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 0 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 0,0 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 447 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 0 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 446 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 0 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 0,0 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 446 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 0 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
NGA ~ pevný internet
450
Rok 2024 · 30+ Mb/s infrastruktura
100+ Mb/s ~ pevný internet
450
Podíl vůči NGA: 100,0 %
Posun 100+ Mb/s
450
Změna od roku 2020 do 2024
Digitální komfort
Velmi silné pevné připojení
Mobilní vítěz: O2 · 53,5 Mb/s

Vývoj průměrné 4G rychlosti

Graf ukazuje, jak se Kostomlatech pod Milešovkou v čase měnila průměrná 4G rychlost u všech tří operátorů. Možná je čas na změnu operátora, přejít ke konkurenci vám zrychlí internet a ušetří stovky korun měsíčně.

Vývoj kvality 4G signálu (SINR)

SINR vyjadřuje čistotu a stabilitu 4G signálu. Vyšší hodnota obvykle znamená kvalitnější a méně rušený přenos dat.

Vývoj pevné infrastruktury NGA (30+ Mb/s) a 100+ Mb/s

Graf ukazuje, jak se v jednotlivých letech měnila dostupnost pevné infrastruktury NGA a 100+ Mb/s ve vašem okolí. Můžete tak snadno odvodit, zda je na vaší adrese dostupný rychlý a stabilní internet vhodný jak pro běžné prohlížení internetu, tak pro náročné aplikace, streaming, přehrávání UHD videa.

Jak velká část NGA už dosahuje 100+ Mb/s

Podíl 100+ Mb/s vůči infrastruktuře NGA (Next Generation Access je náhradou DSL - původních metalických sítí) napovídá, jak velká část rychlého pevného internetu už dosahuje opravdu moderní úrovně připojení.

Mapa měření operátorů

Mapa zobrazuje jednotlivé body měření pro jednotlivé mobilní operátory i další poskytovatele internetu a mobilních dat.

Filtry mapy: všechny roky.
O2
T-Mobile
Vodafone

Poslední záznamy měření

Detailní výpis jednotlivých záznamů pro vybranou lokalitu.

Datum a časOperátor / tech.LokalitaKlíčové parametryCell ID
3.5.2019 10:55 Vodafone / 4G Kostomlaty pod Milešovkou DL avg 29,8 Mb/s, medián 31,5 Mb/s, RSRP -55,9 dBm, SINR 18,3 dB 154123
3.5.2019 10:39 T-Mobile / 4G Kostomlaty pod Milešovkou DL avg 26,2 Mb/s, medián 26,9 Mb/s, RSRP -56,6 dBm, SINR 15,6 dB 107614987
3.5.2019 10:24 O2 / 4G Kostomlaty pod Milešovkou DL avg 42,5 Mb/s, medián 43,7 Mb/s, RSRP -58,8 dBm, SINR 17,7 dB 107614976
31.1.2019 08:50 O2 / 4G Kostomlaty pod Milešovkou DL avg 64,4 Mb/s, medián 67,6 Mb/s, RSRP -55,1 dBm, SINR 28,9 dB 107614977
31.1.2019 08:34 T-Mobile / 4G Kostomlaty pod Milešovkou DL avg 68,3 Mb/s, medián 69,2 Mb/s, RSRP -56,8 dBm, SINR 29,6 dB 107614988
31.1.2019 08:19 Vodafone / 4G Kostomlaty pod Milešovkou DL avg 57,2 Mb/s, medián 57,9 Mb/s, RSRP -50,2 dBm, SINR 30,0 dB 154124

Ulice s nejvyšším počtem adresních míst

Nabídka internetu ve vaší ulici

Ověřte si jak rychlý internet a za jakou cenu je na vaší adrese. Okamžitě ověříme, zda je do vaší ulice v Kostomlatech pod Milešovkou zaveden rychlý pevný (optický) internet, nebo je nutné se spolehnout na co nejkvalitnější bezdrátové připojení v bezlicenčním pásmu (WISP, 5 GHZ).

Název ulice Počet adresních míst
Hlavní 78
Lhenická 56
Husova 41
Světecká 41
Hřbitovní 35
Štěpánovská 33
Radovesická 29
Sukoslavská 20
Pod hřištěm 17
Požárnická 12