Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V datech pro region Plzeňský kraj evidujeme celkem 1 738 provedených měření mobilního signálu. Pomůžeme vám najít co nejrychlejší mobilní tarif, ale také kvalitní a rychlý pevný internet do domácnosti, který zvládne streamování, přehrávání 4K videa, IPTV a hraní her současně.
Prohlédněte si aktuální nabídku pevného i mobilního internetu od Vodafone. Od vysokorychlostního připojení do domácností přes zajímavé mobilní tarify až po IPTV.
Dodatek: pokud využíváte 5G datové připojení, bude rychlost downloadu/uploadu zpravidla výrazně vyšší. Simulace pokrytí 5G signálem je k vyzkoušení na vportal.ctu
Přehled nejsilnějších obcí podle průměrné 4G rychlosti.
| Obec | Průměrná 4G rychlost | Počet měření | Poslední záznam |
|---|---|---|---|
| Brnířov | 81,5 Mb/s | 3 | 5.3.2019 |
| Plasy | 80,8 Mb/s | 3 | 17.8.2023 |
| Buková | 69,9 Mb/s | 3 | 24.1.2019 |
| Únějovice | 69,7 Mb/s | 3 | 6.12.2019 |
| Sedliště | 65,7 Mb/s | 3 | 15.11.2019 |
| Stod | 63,1 Mb/s | 3 | 28.7.2023 |
| Nýřany | 62,3 Mb/s | 3 | 15.9.2023 |
| Kaničky | 61,8 Mb/s | 3 | 6.12.2019 |
| Nečtiny | 60,3 Mb/s | 3 | 30.1.2018 |
| Nezamyslice | 58,0 Mb/s | 3 | 8.3.2019 |
| Němčice | 56,3 Mb/s | 3 | 17.12.2019 |
| Příšov | 55,4 Mb/s | 3 | 1.3.2019 |
| Nová Ves | 54,6 Mb/s | 3 | 9.1.2020 |
| Srní | 53,0 Mb/s | 3 | 12.3.2019 |
| Terešov | 52,8 Mb/s | 3 | 20.11.2019 |
Přehled obcí s nejsilnějším 2G fallback signálem.
| Obec | Průměrný 2G RX level | Počet měření | Poslední záznam |
|---|---|---|---|
| Sušice | -54,2 dBm | 2 | 3.11.2020 |
| Nová Ves | -56,1 dBm | 3 | 9.1.2020 |
| Libkov | -56,7 dBm | 3 | 6.1.2020 |
| Nýřany | -58,4 dBm | 3 | 15.9.2023 |
| Sedliště | -58,8 dBm | 3 | 15.11.2019 |
| Všekary | -60,7 dBm | 3 | 9.12.2019 |
| Vlčtejn | -61,5 dBm | 3 | 8.11.2019 |
| Kakejcov | -63,0 dBm | 3 | 18.11.2019 |
| Mešno | -64,0 dBm | 3 | 18.11.2019 |
| Železná Ruda | -64,0 dBm | 3 | 7.11.2023 |
| Plískov | -64,4 dBm | 3 | 28.11.2019 |
| Životice | -64,5 dBm | 3 | 22.11.2019 |
| Bezdružice | -64,6 dBm | 3 | 14.6.2021 |
| Černíkovice | -64,7 dBm | 3 | 8.1.2020 |
| Pařezov | -65,1 dBm | 3 | 21.10.2019 |
Přehled obcí s nejsilnější dostupností moderního pevného internetu v posledním dostupném roce.
| Obec | 100+ Mb/s | Podnikatelé | Rok |
|---|---|---|---|
| Plzeň | 27 163 | 805 | 2024 |
| Klatovy | 4 831 | 240 | 2024 |
| Rokycany | 2 912 | 112 | 2024 |
| Sušice | 2 661 | 76 | 2024 |
| Domažlice | 2 427 | 49 | 2024 |
| Tachov | 2 362 | 72 | 2024 |
| Stříbro | 2 252 | 45 | 2024 |
| Přeštice | 1 940 | 57 | 2024 |
| Starý Plzenec | 1 917 | 20 | 2024 |
| Nýřany | 1 674 | 53 | 2024 |
| Horažďovice | 1 622 | 58 | 2024 |
| Blovice | 1 620 | 45 | 2024 |
| Dobřany | 1 616 | 20 | 2024 |
| Horšovský Týn | 1 595 | 53 | 2024 |
| Kdyně | 1 535 | 35 | 2024 |
Přehled obcí s nejvyšším počtem adresních míst v síti NGA v posledním dostupném roce.
| Obec | NGA / 30+ Mb/s | Podnikatelé | Rok |
|---|---|---|---|
| Plzeň | 27 280 | 1 523 | 2024 |
| Klatovy | 4 836 | 356 | 2024 |
| Rokycany | 3 042 | 223 | 2024 |
| Sušice | 2 661 | 117 | 2024 |
| Domažlice | 2 428 | 88 | 2024 |
| Tachov | 2 370 | 112 | 2024 |
| Stříbro | 2 252 | 82 | 2024 |
| Starý Plzenec | 2 046 | 34 | 2024 |
| Přeštice | 1 940 | 100 | 2024 |
| Nýřany | 1 696 | 120 | 2024 |
| Dobřany | 1 636 | 49 | 2024 |
| Horažďovice | 1 622 | 80 | 2024 |
| Blovice | 1 620 | 90 | 2024 |
| Horšovský Týn | 1 596 | 77 | 2024 |
| Kdyně | 1 535 | 60 | 2024 |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné