Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) je v Varnsdorfu registrováno celkem 56 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 14 645 obyvatel Varnsdorfu dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Varnsdorfu. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 17 na 54, tedy přibližně o 217,6 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 14 645 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Varnsdorfu. V posledním dostupném roce připadá přibližně 7,51 praktiků, 4,78 stomatologických pracovišť, 2,73 pediatrických ordinací, 2,05 gynekologických míst a 2,73 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Varnsdorfu. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 16 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 10 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Varnsdorfu ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 11 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 11 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 7, tedy přibližně 175,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 7,51.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Xyrix s.r.o. | +420725747404 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BEOWULF Medic, s.r.o. | +420412372800 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| JOCORP s.r.o. | +420412331094 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Džůváci s.r.o. | +420412386274 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Martina Kučerová | +420417535306 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Varnsdorfu ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 4 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 4 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2, tedy přibližně 100,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,73.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dětská ordinace Varnsdorf s.r.o. | +420607090268 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Kateřina Palacká | +420412371126 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr.Hana Albrechtová | +420412371121 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Otakar Urban | Varnsdorf, Lesní 3013 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Varnsdorfu ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 6 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2020, kdy bylo evidováno 6 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3, tedy přibližně 100,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,10.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dmytro Yevsiukov | +420736762379 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| JVB zubní s.r.o. | +420412374982 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Tetyana Plyushchakova | +420412372134 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr.Svoboda Lubomír - stomatologická ordinace | +420412371112 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Vodvarka care s.r.o. | Varnsdorf, Poštovní 2060 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Varnsdorfu ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2019, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1, tedy přibližně 50,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,05.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GynJen s.r.o. | +420412373370 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Varnsdorf příspěvková organizace | +420412372445 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Monika Léblová | +420412374424 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Varnsdorfu ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2018, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1, tedy přibližně 50,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,05.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rehabilitace Varnsdorf s.r.o. | +420412374275 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Varnsdorf příspěvková organizace | +420412372445 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Jana Pištěková | Varnsdorf, Barvířská 3083 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Varnsdorfu ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2021, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,37.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Petra Vamberská | +420792755508 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Psychiatrie Děčín s.r.o. | +420737615522 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Varnsdorfu ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 4 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 4 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 4. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,73.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Lékárna Varnsdorf s.r.o. | Varnsdorf, Legií 1954 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Varnsdorfu ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2022, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,05.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oční ordinace MUDr. Patrik Pořádek s.r.o. | +420603571117 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., amb. | +420477114126 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Bačová Romana | +420770156572 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oftalmologie JLP s.r.o. | +420412372220 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 11 | 7,51 |
| 2024 | 9 | 6,12 |
| 2023 | 9 | 6,12 |
| 2022 | 9 | 6,07 |
| 2021 | 9 | 6,11 |
| 2020 | 9 | 5,95 |
| 2019 | 9 | 5,92 |
| 2018 | 7 | 4,58 |
| 2017 | 7 | 4,54 |
| 2016 | 7 | 4,52 |
| 2015 | 6 | 3,84 |
| 2014 | 6 | 3,83 |
| 2013 | 6 | 3,83 |
| 2012 | 5 | 3,18 |
| 2011 | 5 | 3,16 |
| 2010 | 5 | 3,15 |
| 2009 | 5 | 3,15 |
| 2008 | 5 | 3,16 |
| 2007 | 5 | 3,16 |
| 2006 | 5 | 3,17 |
| 2005 | 5 | 3,17 |
| 2004 | 5 | 3,15 |
| 2003 | 5 | 3,15 |
| 2002 | 4 | 2,51 |
| 2001 | 4 | 2,50 |
| 2000 | 4 | 2,49 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 6 | 4,10 |
| 2024 | 6 | 4,08 |
| 2023 | 6 | 4,08 |
| 2022 | 6 | 4,04 |
| 2021 | 6 | 4,07 |
| 2020 | 6 | 3,97 |
| 2019 | 5 | 3,29 |
| 2018 | 5 | 3,27 |
| 2017 | 5 | 3,24 |
| 2016 | 4 | 2,58 |
| 2015 | 3 | 1,92 |
| 2014 | 3 | 1,91 |
| 2013 | 3 | 1,92 |
| 2012 | 3 | 1,91 |
| 2011 | 3 | 1,90 |
| 2010 | 3 | 1,89 |
| 2009 | 3 | 1,89 |
| 2008 | 3 | 1,90 |
| 2007 | 3 | 1,90 |
| 2006 | 3 | 1,90 |
| 2005 | 3 | 1,90 |
| 2004 | 3 | 1,89 |
| 2003 | 3 | 1,89 |
| 2002 | 3 | 1,88 |
| 2001 | 3 | 1,88 |
| 2000 | 3 | 1,87 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 4 | 2,73 |
| 2024 | 3 | 2,04 |
| 2023 | 3 | 2,04 |
| 2022 | 3 | 2,02 |
| 2021 | 3 | 2,04 |
| 2020 | 3 | 1,98 |
| 2019 | 3 | 1,97 |
| 2018 | 3 | 1,96 |
| 2017 | 3 | 1,94 |
| 2016 | 3 | 1,94 |
| 2015 | 3 | 1,92 |
| 2014 | 3 | 1,91 |
| 2013 | 3 | 1,92 |
| 2012 | 3 | 1,91 |
| 2011 | 3 | 1,90 |
| 2010 | 3 | 1,89 |
| 2009 | 3 | 1,89 |
| 2008 | 2 | 1,27 |
| 2007 | 2 | 1,26 |
| 2006 | 2 | 1,27 |
| 2005 | 2 | 1,27 |
| 2004 | 2 | 1,26 |
| 2003 | 2 | 1,26 |
| 2002 | 2 | 1,25 |
| 2001 | 2 | 1,25 |
| 2000 | 2 | 1,25 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 2,05 |
| 2024 | 3 | 2,04 |
| 2023 | 3 | 2,04 |
| 2022 | 3 | 2,02 |
| 2021 | 3 | 2,04 |
| 2020 | 3 | 1,98 |
| 2019 | 3 | 1,97 |
| 2018 | 2 | 1,31 |
| 2017 | 2 | 1,30 |
| 2016 | 2 | 1,29 |
| 2015 | 2 | 1,28 |
| 2014 | 2 | 1,28 |
| 2013 | 2 | 1,28 |
| 2012 | 2 | 1,27 |
| 2011 | 2 | 1,27 |
| 2010 | 2 | 1,26 |
| 2009 | 2 | 1,26 |
| 2008 | 2 | 1,27 |
| 2007 | 2 | 1,26 |
| 2006 | 2 | 1,27 |
| 2005 | 2 | 1,27 |
| 2004 | 2 | 1,26 |
| 2003 | 2 | 1,26 |
| 2002 | 2 | 1,25 |
| 2001 | 2 | 1,25 |
| 2000 | 2 | 1,25 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 4 | 2,73 |
| 2024 | 4 | 2,72 |
| 2023 | 3 | 2,04 |
| 2022 | 2 | 1,35 |
| 2021 | 2 | 1,36 |
| 2020 | 2 | 1,32 |
| 2019 | 2 | 1,32 |
| 2018 | 2 | 1,31 |
| 2017 | 2 | 1,30 |
| 2016 | 1 | 0,65 |
| 2015 | 1 | 0,64 |
| 2014 | 1 | 0,64 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 1,37 |
| 2024 | 2 | 1,36 |
| 2023 | 2 | 1,36 |
| 2022 | 2 | 1,35 |
| 2021 | 2 | 1,36 |
| 2020 | 1 | 0,66 |
| 2019 | 1 | 0,66 |
| 2018 | 1 | 0,65 |
| 2017 | 1 | 0,65 |
| 2016 | 1 | 0,65 |
| 2015 | 1 | 0,64 |
| 2014 | 1 | 0,64 |
| 2013 | 1 | 0,64 |
| 2012 | 1 | 0,64 |
| 2011 | 1 | 0,63 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 2,05 |
| 2024 | 3 | 2,04 |
| 2023 | 3 | 2,04 |
| 2022 | 3 | 2,02 |
| 2021 | 2 | 1,36 |
| 2020 | 2 | 1,32 |
| 2019 | 2 | 1,32 |
| 2018 | 2 | 1,31 |
| 2017 | 1 | 0,65 |
| 2016 | 1 | 0,65 |
| 2015 | 1 | 0,64 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| Oční ordinace MUDr. Patrik Pořádek s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Varnsdorf | Poštovní 2060 | Oční ordinace MUDr. Patrik Pořádek s.r.o. | 1.6.2026 |
| Dmytro Yevsiukov | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Varnsdorf | Cihlářská 3124 | Dmytro Yevsiukov | 1.1.2026 |
| Xyrix s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Varnsdorf | Poštovní 2060 | Xyrix s.r.o. | 2.9.2025 |
| DRUG-OUT Klub, z.s. | Zařízení pro léčbu závislostí | Varnsdorf | Poštovní 1254 | DRUG-OUT Klub, z.s. | 27.6.2025 |
| Spánkové centrum v Českosaském Švýcarsku s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Varnsdorf | Kmochova 3260 | Spánkové centrum v Českosaském Švýcarsku s.r.o. | 15.4.2025 |
| Dětská ordinace Varnsdorf s.r.o. | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Varnsdorf | Edisonova 2914 | Dětská ordinace Varnsdorf s.r.o. | 1.4.2025 |
| BEOWULF Medic, s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Varnsdorf | Lesní 2970 | BEOWULF Medic, s.r.o. | 1.2.2025 |
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | Lékárna | Varnsdorf | Pražská 2951 | BENU Česká republika s.r.o. | 29.2.2024 |
| Lékárna Varnsdorf s.r.o. | Lékárna | Varnsdorf | Legií 1954 | Lékárna Varnsdorf s.r.o. | 17.1.2023 |
| DIAGNOSTIKA, s.r.o., odběrová místnost | Odběrová místnost | Varnsdorf | Poštovní 2060 | DIAGNOSTIKA, s.r.o. | 3.10.2022 |
| Bc. Vojtěch Ventura | Zařízení pro léčbu závislostí | Varnsdorf | Poštovní 2060 | Bc. Vojtěch Ventura | 30.8.2022 |
| Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., odb.místnost | Odběrová místnost | Varnsdorf | Poštovní 2060 | Krajská zdravotní, a.s. | 1.1.2022 |
| Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., amb. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Varnsdorf | Lesní 3063 | Krajská zdravotní, a.s. | 1.1.2022 |
| Mgr. Petra Vamberská | Samostatné zařízení psychologa | Varnsdorf | Poštovní 2060 | Mgr. Petra Vamberská | 1.5.2021 |
| Bc. Stanislava Steunová | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Varnsdorf | Poštovní 2060 | Bc. Stanislava Steunová | 9.12.2020 |
| Vodvarka care s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Varnsdorf | Poštovní 2060 | Vodvarka care s.r.o. | 1.1.2020 |
| JOCORP s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Varnsdorf | Karlova 714 | JOCORP s.r.o. | 1.12.2019 |
| Džůváci s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Varnsdorf | Poštovní 2060 | Džůváci s.r.o. | 1.9.2019 |
| GynJen s.r.o. | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Varnsdorf | Lesní 3013 | GynJen s.r.o. | 1.7.2019 |
| Hana Pavlíčková | Samostatná stomatologická laboratoř | Varnsdorf | Edisonova 3068 | Hana Pavlíčková | 1.10.2018 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Varnsdorfu, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v Varnsdorfu, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| DRUG-OUT Klub, z.s. | Adiktolog | Varnsdorf | Jarošova 2377 | Aktuálně neevidováno |
| K&D NorthGroup s.r.o. | praktické lékárenství | Varnsdorf | Československých letců 1939 | Aktuálně neevidováno |
| Kamila Valková | Zubní technik | Varnsdorf | Poštovní 2060 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Marie Mašková | všeobecné praktické lékařství | Varnsdorf | Edisonova 2125 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné