Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Tachov 257 aktivních zdravotnických zařízení. Na 57 787 obyvatel tak připadá přibližně 44,47 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Tachov. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 46 na 245, tedy přibližně o 432,6 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 57 787 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Tachov. V posledním dostupném roce připadá přibližně 6,58 praktiků, 4,15 stomatologických pracovišť, 1,73 pediatrických ordinací, 1,73 gynekologických míst a 2,60 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Tachov. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 79 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 38 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Tachov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 34 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 34 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 8. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 26, tedy přibližně 325,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,88.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktik MUDr. Balek s.r.o. | +420374793124 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Radim Houška s.r.o. | +420702010802 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Praktik MUDr. Balek s.r.o. | +420374793124 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Praktik MUDr. Balek s.r.o. | +420374793124 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jaromil Mareš | +420374692224 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Tachov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 10 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 10 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 7, tedy přibližně 233,3 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,73.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. František Barták praktické lékařství pro děti a dorost | +420702114955 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Pavla Šandová, praktický lékař pro děti a dorost | +420374633516 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jitka Fiklíková, praktický lékař pro děti a dorost | +420374718276 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Eva Kapicová, ordinace PL pro děti a dorost | +420602286981 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. František Barták, praktický lékař pro děti a dorost | +420702114955 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Tachov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 24 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 24 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 8. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 16, tedy přibližně 200,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,15.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zubatý svět s.r.o. | +420724587087 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Ordinace ZUBIKO s.r.o. | +420374623526 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Karel Máca, privátní zubní praxe s.r.o. | +420374790909 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| AgDent s.r.o. | +420736511515 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Kamil Staněk - zubní ordinace s.r.o. | +420374725550 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Tachov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 10 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2017, kdy bylo evidováno 10 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 7, tedy přibližně 233,3 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,73.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GYNODEA s.r.o. | +420777478285 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynekologie Tachov s.r.o. | +420374722559 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynekologicko - porodnická praxe MUDr. Klicmanová Romana s.r.o. | +420737131198 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynekologicko - porodnická praxe MUDr. Klicman Ondřej s.r.o. | +420374789111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynekologicko - porodnická praxe MUDr. Klicman Ondřej s.r.o. | +420374789111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Tachov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 12 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 12 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 9, tedy přibližně 300,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,08.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Domácí péče Marie Jarošová, s.r.o. | +420251563473 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dobruška - domácí péče s.r.o. | +420377243155 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OrtoComp s.r.o. | +420777198620 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice následné péče Svatá Anna, s.r.o. | +420374751911 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Hana Chválová, fyzioterapie | +420605508925 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Tachov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 5 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2022, kdy bylo evidováno 5 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 5. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,87.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PRO FAMILIA z.ú. | +420774413374 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| A-SHINE s.r.o. | +420777732244 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| A-SHINE s.r.o. | +420777732244 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| A-SHINE s.r.o. | +420777732244 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Iva Zezulová | +420374787579 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Tachov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 14 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 14 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 13, tedy přibližně 1 300,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,42.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ALERGO MUDr. Kloc s.r.o., Lékárna BENU | +420323631320 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Tachov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 6 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 6 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 4, tedy přibližně 200,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,04.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cornea Lexum s.r.o. | +420244016415 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Cornea Lexum s.r.o. | +420244016415 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Cornea Lexum s.r.o. | +420244016415 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OPHTALEN s.r.o. | Bor, Přimdská 501 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OMEGA CENTRUM s.r.o. | Tachov, Boženy Němcové 2000 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 34 | 5,88 |
| 2024 | 29 | 5,05 |
| 2023 | 29 | 4,98 |
| 2022 | 25 | 4,39 |
| 2021 | 25 | 4,72 |
| 2020 | 25 | 4,60 |
| 2019 | 25 | 4,60 |
| 2018 | 25 | 4,67 |
| 2017 | 25 | 4,69 |
| 2016 | 23 | 4,34 |
| 2015 | 23 | 4,35 |
| 2014 | 21 | 3,97 |
| 2013 | 20 | 3,79 |
| 2012 | 19 | 3,58 |
| 2011 | 16 | 3,01 |
| 2010 | 15 | 2,81 |
| 2009 | 11 | 2,07 |
| 2008 | 10 | 1,87 |
| 2007 | 9 | 1,71 |
| 2006 | 9 | 1,74 |
| 2005 | 9 | 1,74 |
| 2004 | 9 | 1,75 |
| 2003 | 8 | 1,55 |
| 2002 | 8 | 1,56 |
| 2001 | 8 | 1,56 |
| 2000 | 8 | 1,56 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 24 | 4,15 |
| 2024 | 24 | 4,18 |
| 2023 | 23 | 3,95 |
| 2022 | 22 | 3,87 |
| 2021 | 22 | 4,16 |
| 2020 | 21 | 3,86 |
| 2019 | 21 | 3,86 |
| 2018 | 20 | 3,73 |
| 2017 | 17 | 3,19 |
| 2016 | 17 | 3,21 |
| 2015 | 16 | 3,03 |
| 2014 | 15 | 2,84 |
| 2013 | 14 | 2,65 |
| 2012 | 13 | 2,45 |
| 2011 | 13 | 2,45 |
| 2010 | 12 | 2,25 |
| 2009 | 11 | 2,07 |
| 2008 | 11 | 2,06 |
| 2007 | 11 | 2,09 |
| 2006 | 11 | 2,12 |
| 2005 | 11 | 2,13 |
| 2004 | 10 | 1,95 |
| 2003 | 9 | 1,75 |
| 2002 | 9 | 1,75 |
| 2001 | 9 | 1,76 |
| 2000 | 8 | 1,56 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 10 | 1,73 |
| 2024 | 10 | 1,74 |
| 2023 | 9 | 1,55 |
| 2022 | 9 | 1,58 |
| 2021 | 9 | 1,70 |
| 2020 | 8 | 1,47 |
| 2019 | 8 | 1,47 |
| 2018 | 8 | 1,49 |
| 2017 | 8 | 1,50 |
| 2016 | 7 | 1,32 |
| 2015 | 5 | 0,95 |
| 2014 | 5 | 0,95 |
| 2013 | 4 | 0,76 |
| 2012 | 4 | 0,75 |
| 2011 | 4 | 0,75 |
| 2010 | 4 | 0,75 |
| 2009 | 4 | 0,75 |
| 2008 | 3 | 0,56 |
| 2007 | 3 | 0,57 |
| 2006 | 3 | 0,58 |
| 2005 | 3 | 0,58 |
| 2004 | 3 | 0,58 |
| 2003 | 3 | 0,58 |
| 2002 | 3 | 0,58 |
| 2001 | 3 | 0,59 |
| 2000 | 3 | 0,58 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 10 | 1,73 |
| 2024 | 10 | 1,74 |
| 2023 | 10 | 1,72 |
| 2022 | 10 | 1,76 |
| 2021 | 10 | 1,89 |
| 2020 | 10 | 1,84 |
| 2019 | 10 | 1,84 |
| 2018 | 10 | 1,87 |
| 2017 | 10 | 1,88 |
| 2016 | 9 | 1,70 |
| 2015 | 9 | 1,70 |
| 2014 | 9 | 1,70 |
| 2013 | 9 | 1,70 |
| 2012 | 7 | 1,32 |
| 2011 | 7 | 1,32 |
| 2010 | 7 | 1,31 |
| 2009 | 4 | 0,75 |
| 2008 | 3 | 0,56 |
| 2007 | 3 | 0,57 |
| 2006 | 3 | 0,58 |
| 2005 | 3 | 0,58 |
| 2004 | 3 | 0,58 |
| 2003 | 3 | 0,58 |
| 2002 | 3 | 0,58 |
| 2001 | 3 | 0,59 |
| 2000 | 3 | 0,58 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 14 | 2,42 |
| 2024 | 12 | 2,09 |
| 2023 | 11 | 1,89 |
| 2022 | 11 | 1,93 |
| 2021 | 11 | 2,08 |
| 2020 | 11 | 2,02 |
| 2019 | 11 | 2,02 |
| 2018 | 11 | 2,05 |
| 2017 | 11 | 2,06 |
| 2016 | 10 | 1,89 |
| 2015 | 10 | 1,89 |
| 2014 | 9 | 1,70 |
| 2013 | 8 | 1,51 |
| 2012 | 5 | 0,94 |
| 2011 | 5 | 0,94 |
| 2010 | 5 | 0,94 |
| 2009 | 5 | 0,94 |
| 2008 | 5 | 0,94 |
| 2007 | 5 | 0,95 |
| 2006 | 5 | 0,96 |
| 2005 | 5 | 0,97 |
| 2004 | 2 | 0,39 |
| 2003 | 2 | 0,39 |
| 2002 | 2 | 0,39 |
| 2001 | 2 | 0,39 |
| 2000 | 1 | 0,19 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 5 | 0,87 |
| 2024 | 5 | 0,87 |
| 2023 | 5 | 0,86 |
| 2022 | 5 | 0,88 |
| 2021 | 4 | 0,76 |
| 2020 | 4 | 0,74 |
| 2019 | 4 | 0,74 |
| 2018 | 4 | 0,75 |
| 2017 | 4 | 0,75 |
| 2016 | 4 | 0,75 |
| 2015 | 4 | 0,76 |
| 2014 | 4 | 0,76 |
| 2013 | 1 | 0,19 |
| 2012 | 1 | 0,19 |
| 2011 | 1 | 0,19 |
| 2010 | 1 | 0,19 |
| 2009 | 1 | 0,19 |
| 2008 | 1 | 0,19 |
| 2007 | 1 | 0,19 |
| 2006 | 1 | 0,19 |
| 2005 | 1 | 0,19 |
| 2004 | 1 | 0,19 |
| 2003 | 1 | 0,19 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 6 | 1,04 |
| 2024 | 3 | 0,52 |
| 2023 | 3 | 0,52 |
| 2022 | 3 | 0,53 |
| 2021 | 3 | 0,57 |
| 2020 | 3 | 0,55 |
| 2019 | 3 | 0,55 |
| 2018 | 3 | 0,56 |
| 2017 | 3 | 0,56 |
| 2016 | 2 | 0,38 |
| 2015 | 2 | 0,38 |
| 2014 | 2 | 0,38 |
| 2013 | 2 | 0,38 |
| 2012 | 2 | 0,38 |
| 2011 | 2 | 0,38 |
| 2010 | 2 | 0,37 |
| 2009 | 2 | 0,38 |
| 2008 | 2 | 0,37 |
| 2007 | 2 | 0,38 |
| 2006 | 2 | 0,39 |
| 2005 | 2 | 0,39 |
| 2004 | 2 | 0,39 |
| 2003 | 2 | 0,39 |
| 2002 | 2 | 0,39 |
| 2001 | 2 | 0,39 |
| 2000 | 2 | 0,39 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Tachov s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
| Obec | Aktivní zařízení | Praktici | Stomatologie | Lékárny |
|---|---|---|---|---|
| Planá | 66 | 4 | 5 | 2 |
| Tachov | 66 | 12 | 8 | 4 |
| Stříbro | 52 | 6 | 5 | 2 |
| Bor | 34 | 4 | 4 | 3 |
| Konstantinovy Lázně | 13 | 0 | 1 | 1 |
| Chodová Planá | 8 | 2 | 0 | 1 |
| Bezdružice | 5 | 1 | 0 | 1 |
| Přimda | 4 | 2 | 1 | 0 |
| Kladruby | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Stráž | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Černošín | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Kostelec | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Olbramov | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Rozvadov | 1 | 0 | 0 | 1 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| ButMed Clinic s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Tachov | Václavská 1560 | ButMed Clinic s.r.o. | 15.9.2026 |
| OPHTALEN s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Bor | Přimdská 501 | OPHTALEN s.r.o. | 11.8.2026 |
| zooplus SE, odštěpný závod CZ | Lékárna | Bor | 35 | zooplus SE, odštěpný závod CZ | 7.8.2026 |
| Praktik MUDr. Balek s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Tachov | Václavská 1560 | Praktik MUDr. Balek s.r.o. | 28.7.2026 |
| ZÁPADOČESKÁ AMBULANCE, s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Tachov | Václavská 1560 | ZÁPADOČESKÁ AMBULANCE, s.r.o. | 23.6.2026 |
| Pavelec LENTE s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Bor | Přimdská 501 | Pavelec LENTE s.r.o. | 1.6.2026 |
| MUDr. Jaroslav Němeček, privátní ortodontická praxe | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Stříbro | Benešova 511 | MUDr. Jaroslav Němeček | 7.5.2026 |
| ZÁPADOČESKÁ AMBULANCE, s.r.o. | Poskytovatel amb. služeb (do 5 oborů) | Planá | Plzeňská 293 | ZÁPADOČESKÁ AMBULANCE, s.r.o. | 28.4.2026 |
| PRO FAMILIA z.ú. | Domácí zdravotní péče | Tachov | náměstí Republiky 11 | PRO FAMILIA z.ú. | 18.3.2026 |
| Domácí péče Marie Jarošová, s.r.o. | Domácí zdravotní péče | Chodová Planá | Polní 486 | Domácí péče Marie Jarošová, s.r.o. | 6.3.2026 |
| Mgr. Martina Hošťálková | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Kladruby | Návětrná 475 | Mgr. Martina Hošťálková | 24.2.2026 |
| AD OPTIK s.r.o. | Oční optika | Tachov | náměstí Republiky 8 | AD OPTIK s.r.o. | 1.1.2026 |
| MUDr. Radim Houška s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Tachov | Václavská 1560 | MUDr. Radim Houška s.r.o. | 1.12.2025 |
| Ambulantní péče s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Bor | Přimdská 501 | Ambulantní péče s.r.o. | 26.11.2025 |
| dm-Gesundheitsservices s.r.o. | Lékárna | Bor | 22 | dm-Gesundheitsservices s.r.o. | 17.11.2025 |
| GAPAMED CARE s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Planá | Bezdružická 274 | GAPAMED CARE s.r.o. | 10.11.2025 |
| Dermatologie NP s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Tachov | Václavská 1560 | Dermatologie NP s.r.o. | 1.11.2025 |
| Dermatologie NP s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Bor | Přimdská 501 | Dermatologie NP s.r.o. | 1.11.2025 |
| Dermatologie NP s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Stříbro | Benešova 511 | Dermatologie NP s.r.o. | 1.11.2025 |
| Domažlická nemocnice, a.s., chirurgie | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Planá | Plzeňská 293 | Domažlická nemocnice, a.s. | 16.9.2025 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Tachov, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Tachov, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| Cornea Lexum s.r.o. | oftalmologie | Bor | Přimdská 501 | Aktuálně neevidováno |
| Renturi s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Bor | 33 | Aktuálně neevidováno |
| MEDICA SEVER s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Planá | Bezdružická 274 | Aktuálně neevidováno |
| Léčebné lázně Konstantinovy lázně a.s., Očkování COVID | vnitřní lékařství | Tachov | Václavská 1560 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Radek Měšťan, s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Tachov | Václavská 1560 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jaroslav Němeček, privátní ortodontická praxe | ortodoncie | Tachov | Václavská 1560 | Aktuálně neevidováno |
| Zuzana Nováková, samostatná stomatologická laboratoř | Zubní technik | Stříbro | Benešova 511 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Miroslav Bešťák, praktický lékař pro dospělé | všeobecné praktické lékařství | Bor | 61 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Miroslav Bešťák, praktický lékař pro dospělé | všeobecné praktické lékařství | Bor | Přimdská 501 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Růžena Štýbrová | všeobecné praktické lékařství | Tachov | náměstí Republiky 11 | Aktuálně neevidováno |
| Alexandra Dranková, AD Optik, optometrista | Optometrista | Tachov | náměstí Republiky 8 | Aktuálně neevidováno |
| SWISS MED CLINIC s.r.o. | anesteziologie a intenzivní medicína, chirurgie, ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí, otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku, rehabilitační a fyzikální medicína, urologie | Planá | Bezdružická 274 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné