Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.11.2026) je v Černošíně registrováno celkem 2 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 1 193 obyvatel Černošína dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Černošíně. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 2 na 2, tedy přibližně o 0,0 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 1 193 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Černošíně. V posledním dostupném roce připadá přibližně 8,38 praktiků, 0,00 stomatologických pracovišť, 0,00 pediatrických ordinací, 8,38 gynekologických míst a 0,00 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Černošíně. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře s počtem 1 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně gynekologie a porodnictví s počtem 1 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Černošíně ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2000, kdy bylo evidováno 1 míst. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0, tedy přibližně 0,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 8,38.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Jaromil Mareš, praktický lékař pro dospělé | +420374692224 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Černošíně ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 ordinací. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. František Barták praktické lékařství pro děti a dorost | +420702114955 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Pavla Šandová, praktický lékař pro děti a dorost | +420374633516 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jitka Fiklíková, praktický lékař pro děti a dorost | +420374718276 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Eva Kapicová, ordinace PL pro děti a dorost | +420602286981 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. František Barták, praktický lékař pro děti a dorost | +420702114955 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Černošíně ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zubatý svět s.r.o. | +420724587087 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Ordinace ZUBIKO s.r.o. | +420374623526 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Karel Máca, privátní zubní praxe s.r.o. | +420374790909 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| AgDent s.r.o. | +420736511515 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Kamil Staněk - zubní ordinace s.r.o. | +420374725550 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Černošíně ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2000, kdy bylo evidováno 1 míst. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0, tedy přibližně 0,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 8,38.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Jan Havránek | Černošín, Zahradní 280 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Černošíně ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Domácí péče Marie Jarošová, s.r.o. | +420251563473 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dobruška - domácí péče s.r.o. | +420377243155 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OrtoComp s.r.o. | +420777198620 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice následné péče Svatá Anna, s.r.o. | +420374751911 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Hana Chválová, fyzioterapie | +420605508925 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Černošíně ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PRO FAMILIA z.ú. | +420774413374 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| A-SHINE s.r.o. | +420777732244 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| A-SHINE s.r.o. | +420777732244 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| A-SHINE s.r.o. | +420777732244 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Iva Zezulová | +420374787579 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Černošíně ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 provozoven. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ALERGO MUDr. Kloc s.r.o., Lékárna BENU | +420323631320 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Černošíně ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 ordinací. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cornea Lexum s.r.o. | +420244016415 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Cornea Lexum s.r.o. | +420244016415 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Cornea Lexum s.r.o. | +420244016415 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OPHTALEN s.r.o. | Bor, Přimdská 501 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OMEGA CENTRUM s.r.o. | Tachov, Boženy Němcové 2000 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 8,38 |
| 2024 | 1 | 8,36 |
| 2023 | 1 | 8,34 |
| 2022 | 1 | 8,29 |
| 2021 | 1 | 8,83 |
| 2020 | 1 | 8,42 |
| 2019 | 1 | 8,55 |
| 2018 | 1 | 8,70 |
| 2017 | 1 | 8,61 |
| 2016 | 1 | 8,67 |
| 2015 | 1 | 8,62 |
| 2014 | 1 | 8,64 |
| 2013 | 1 | 8,63 |
| 2012 | 1 | 8,63 |
| 2011 | 1 | 8,54 |
| 2010 | 1 | 8,36 |
| 2009 | 1 | 8,25 |
| 2008 | 1 | 8,15 |
| 2007 | 1 | 8,31 |
| 2006 | 1 | 8,80 |
| 2005 | 1 | 9,06 |
| 2004 | 1 | 9,04 |
| 2003 | 1 | 9,12 |
| 2002 | 1 | 9,04 |
| 2001 | 1 | 9,25 |
| 2000 | 1 | 9,21 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 8,38 |
| 2024 | 1 | 8,36 |
| 2023 | 1 | 8,34 |
| 2022 | 1 | 8,29 |
| 2021 | 1 | 8,83 |
| 2020 | 1 | 8,42 |
| 2019 | 1 | 8,55 |
| 2018 | 1 | 8,70 |
| 2017 | 1 | 8,61 |
| 2016 | 1 | 8,67 |
| 2015 | 1 | 8,62 |
| 2014 | 1 | 8,64 |
| 2013 | 1 | 8,63 |
| 2012 | 1 | 8,63 |
| 2011 | 1 | 8,54 |
| 2010 | 1 | 8,36 |
| 2009 | 1 | 8,25 |
| 2008 | 1 | 8,15 |
| 2007 | 1 | 8,31 |
| 2006 | 1 | 8,80 |
| 2005 | 1 | 9,06 |
| 2004 | 1 | 9,04 |
| 2003 | 1 | 9,12 |
| 2002 | 1 | 9,04 |
| 2001 | 1 | 9,25 |
| 2000 | 1 | 9,21 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Jan Havránek | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Černošín | Zahradní 280 | MUDr. Jan Havránek | 1.9.1994 |
| MUDr. Jaromil Mareš, praktický lékař pro dospělé | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Černošín | Zahradní 280 | MUDr. Jaromil Mareš | 1.9.1993 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Černošíně, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné