Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Hluboké nad Vltavou a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (28) a pracovní pozice od 17 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště České Budějovice. Nejvíce pracovních míst nabízí "Hluboká baseball & softball club, z.s." a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 46 310 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,49 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Hluboké nad Vltavou. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 5 622 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,49 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2024.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Hluboké nad Vltavou nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 12 |
| do 24 999 Kč | 11 |
| 35–44 tis. Kč | 5 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,499 % |
| únor | 2,324 % |
| březen | 2,237 % |
| duben | 2,179 % |
| květen | 2,240 % |
| červen | 2,096 % |
| červenec | 2,355 % |
| srpen | 2,326 % |
| září | 2,470 % |
| říjen | 2,671 % |
| listopad | 3,016 % |
| prosinec | 3,446 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,986 % |
| únor | 1,838 % |
| březen | 1,838 % |
| duben | 1,927 % |
| květen | 1,393 % |
| červen | 1,601 % |
| červenec | 1,986 % |
| srpen | 1,957 % |
| září | 1,808 % |
| říjen | 1,749 % |
| listopad | 1,917 % |
| prosinec | 2,121 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,609 % |
| únor | 1,149 % |
| březen | 1,149 % |
| duben | 1,379 % |
| květen | 1,660 % |
| červen | 1,838 % |
| červenec | 2,194 % |
| srpen | 2,194 % |
| září | 2,312 % |
| říjen | 1,986 % |
| listopad | 2,105 % |
| prosinec | 1,897 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,552 % |
| únor | 2,382 % |
| březen | 2,382 % |
| duben | 1,956 % |
| květen | 1,954 % |
| červen | 2,126 % |
| červenec | 2,040 % |
| srpen | 2,069 % |
| září | 1,897 % |
| říjen | 1,609 % |
| listopad | 1,293 % |
| prosinec | 1,408 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,841 % |
| únor | 1,729 % |
| březen | 1,729 % |
| duben | 1,925 % |
| květen | 2,098 % |
| červen | 2,098 % |
| červenec | 2,155 % |
| srpen | 2,212 % |
| září | 2,013 % |
| říjen | 1,871 % |
| listopad | 1,900 % |
| prosinec | 2,098 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,601 % |
| únor | 1,433 % |
| březen | 1,264 % |
| duben | 1,152 % |
| květen | 1,116 % |
| červen | 1,144 % |
| červenec | 1,255 % |
| srpen | 1,283 % |
| září | 1,144 % |
| říjen | 1,255 % |
| listopad | 1,339 % |
| prosinec | 1,478 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,834 % |
| únor | 1,552 % |
| březen | 1,242 % |
| duben | 1,213 % |
| květen | 1,404 % |
| červen | 1,264 % |
| červenec | 1,433 % |
| srpen | 1,376 % |
| září | 1,489 % |
| říjen | 1,517 % |
| listopad | 1,489 % |
| prosinec | 1,404 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,409 % |
| únor | 2,353 % |
| březen | 2,126 % |
| duben | 2,012 % |
| květen | 1,834 % |
| červen | 1,891 % |
| červenec | 2,032 % |
| srpen | 1,862 % |
| září | 1,834 % |
| říjen | 1,891 % |
| listopad | 1,862 % |
| prosinec | 1,862 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,547 % |
| únor | 3,320 % |
| březen | 3,207 % |
| duben | 2,667 % |
| květen | 2,409 % |
| červen | 2,239 % |
| červenec | 2,636 % |
| srpen | 2,466 % |
| září | 2,183 % |
| říjen | 2,041 % |
| listopad | 2,183 % |
| prosinec | 2,154 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 3,682 % |
| červen | 2,724 % |
| září | 2,753 % |
| říjen | 2,611 % |
| listopad | 2,611 % |
| prosinec | 3,235 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,738 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,558 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,030 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,183 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,270 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,975 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,156 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,665 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Hluboké nad Vltavou nejvíce aktivních nabídek práce.
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Hluboké nad Vltavou.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště České Budějovice | 28 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Hluboké nad Vltavou a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 720 a následují muži s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 116 044 | 100,0 % |
| Muži | 45 617 | 39,3 % |
| Ženy | 51 720 | 44,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Hluboké nad Vltavou ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 569 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 12 261 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 11 624 | 12,2 % |
| 30 až 34 | 10 618 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 10 670 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 9 891 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 9 102 | 9,6 % |
| 50 až 54 | 10 435 | 11,0 % |
| 55 až 59 | 11 541 | 12,2 % |
| 60 až 64 | 4 102 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 132 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Hluboké nad Vltavou a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 519 | 0,5 % |
| Základní | 20 638 | 21,7 % |
| Vyučení | 35 080 | 36,9 % |
| Střední bez maturity | 2 474 | 2,6 % |
| Vyučení s maturitou | 5 146 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 076 | 3,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 106 | 19,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 061 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 8 845 | 9,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Hluboké nad Vltavou a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 36 600 | 38,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 777 | 22,9 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 405 | 11,0 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 300 | 7,7 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 095 | 11,7 % |
| Více než 24 měsíců | 7 768 | 8,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
PRACOVNÍK OSTRAHY - kustod (m/ž)BLESK Servis s.r.o. | Aktivní |
POMOCNÝ KUCHAŘ (m/ž)SPORTHOTEL BARBORKA s.r.o. | Aktivní |
ŠÉFKUCHAŘ - KUCHAŘ (m/ž)SPORTHOTEL BARBORKA s.r.o. | Aktivní |
PRODUKTOVÝ MANAŽER (m/ž)TCM BOHEMIA s.r.o. | Aktivní |
MASÉR (m/ž)Mue thai spa s.r.o. | Aktivní |
HRÁČ BASEBALLU (m/ž)"Hluboká baseball & softball club, z.s." | Aktivní |
SNÍDAŇOVÝ ČÍŠNÍK/SERVÍRKA (m/ž)SPV Hotel Diamant s.r.o. | Aktivní |
POKOJSKÁ (m/ž)KA.PR cz s.r.o. | Aktivní |
ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU (m/ž)DEMOSTAV, spol. s r.o. | Aktivní |
OBSLUHA ZKRACOVACÍ PILY (m/ž)Suja s.r.o. | Aktivní |
OBSLUHA ROZMÍTACÍ PILY (m/ž)Suja s.r.o. | Aktivní |
STAVEBNÍ DĚLNÍK (m/ž)Suja s.r.o. | Aktivní |
OBSLUHA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ V ROSTLINNÉ VÝROBĚ (m/ž)AGRIPROD s.r.o. | Aktivní |
DPP/DPČ: SAMOSTATNÝ KUCHAŘ (m/ž)MASETTA v.o.s. | Aktivní |
DPP/DPČ: ČÍŠNÍK/SERVÍRKAMASETTA v.o.s. | Aktivní |
TRENÉR BASEBALLU (m/ž)"Hluboká baseball & softball club, z.s." | Aktivní |
Pomocný pizzařPIZZA DEL MONTE s.r.o. | Aktivní |
LEKTOR (m/ž)TOWNSHEND International School, o.p.s. | Aktivní |
Pracovník zvláštní výroby - dveře, šikminy a posuvné systémy"Montera spol. s r.o." | Aktivní |
Administrativní podpora / Back Office"Montera spol. s r.o." | Aktivní |
SNÍDAŇOVÝ KUCHAŘ (m/ž)SPV Hotel Diamant s.r.o. | Aktivní |
GREENKEEPER / údržbář travnatých ploch (m/ž)Hluboká Invest, a. s. | Aktivní |
ZDRAVOTNÍ SESTRADOMOV DŮCHODCŮ "U Zlatého kohouta" | Aktivní |
FYZIOTERAPEUT/KADOMOV DŮCHODCŮ "U Zlatého kohouta" | Aktivní |
DPP - ŘIDIČ TURISTICKÉHO VLÁČKUTrain4you s.r.o. | Aktivní |
HRÁČ BASEBALLU (m/ž)"Hluboká baseball & softball club, z.s." | Aktivní |
TECHNIK/ELEKTRIKÁŘ (m/ž)SPV Hotel Diamant s.r.o. | Aktivní |
PRACOVNÍK VE VÝROBĚ OKEN (m/ž)"Montera spol. s r.o." | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné