Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.11.2026) je v Uherském Brodě registrováno celkem 118 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 16 280 obyvatel Uherského Brodu dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Uherském Brodě. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 21 na 114, tedy přibližně o 442,9 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 16 280 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Uherském Brodě. V posledním dostupném roce připadá přibližně 7,37 praktiků, 13,51 stomatologických pracovišť, 2,46 pediatrických ordinací, 3,07 gynekologických míst a 3,69 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Uherském Brodě. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 37 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně zubní lékařství s počtem 22 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Uherském Brodě ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 12 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2018, kdy bylo evidováno 12 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 6. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 6, tedy přibližně 100,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 7,37.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktický lékař Uherský Brod s.r.o. | +420572635262 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MediUB s.r.o. | +420572634123 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Výjezdové stanoviště ZZS | +420577056935 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Výjezdové stanoviště ZZS, LPS | +420577056935 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Miriam Navrátilová | +420572634041 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Uherském Brodě ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 4 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2021, kdy bylo evidováno 4 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2, tedy přibližně 100,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,46.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Iva Matušáková | +420724107750 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Pediatrie Poulovi, s.r.o. | Uherský Brod, Partyzánů 2174 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Emil Bačík | Uherský Brod, Partyzánů 2174 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Dagmar Konečná | Uherský Brod, Partyzánů 2174 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Uherském Brodě ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 21 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2022, kdy bylo evidováno 21 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 7. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 14, tedy přibližně 200,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 12,90.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MDDr. ZDENĚK ŠEFRÁNEK | +420572629316 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Parodontologie - implantologie s.r.o. | +420572631913 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dentico plus s.r.o. | +420604232616 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| DENTPoint, s.r.o. | +420739817130 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Libuše Čapková | +420572629303 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Uherském Brodě ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 5 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2016, kdy bylo evidováno 5 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 4, tedy přibližně 400,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,07.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Lubomír Zloch s.r.o. | +420572638026 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GYNESTA s.r.o. | +420607624625 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| NOSTIN s.r.o. | Uherský Brod, Partyzánů 2174 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Marie Jermářová | Uherský Brod, Partyzánů 2174 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Radomír Sviták | Uherský Brod, Partyzánů 2174 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Uherském Brodě ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 4 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2018, kdy bylo evidováno 4 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3, tedy přibližně 300,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,46.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rehamedica Uherský Brod s.r.o. | +420724169619 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. | +420572629111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Iveta Světinská | Uherský Brod, Moravská 2733 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| CZUB zdravotní s.r.o. | Uherský Brod, Svat. Čecha 1365 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Uherském Brodě ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 8 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2021, kdy bylo evidováno 8 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 8. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,91.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| doc. PhDr. Martin Lečbych, Ph.D. | +420605754443 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Milan Hon | +420608850996 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Milan Hon | +420608850996 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Margita Peřinková | +420572629250 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jiří Boháč, Psychiatrická ordinace | +420577645259 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Uherském Brodě ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 6 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 6 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 6. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,69.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Health and Beauty shops s.r.o., Lékárna LEMON | +420725249813 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| VULPES s.r.o., Lékárna Poliklinika Město | +420608333523 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a. s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| M.T. Pharmacy 03 s.r.o. | Uherský Brod, Pořádí 2283 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Uherském Brodě ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,84.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OFTAMEDICA s.r.o. | +420572638142 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční lékař UB s.r.o. | Uherský Brod, Masarykovo nám. 201 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| CZUB zdravotní s.r.o. | Uherský Brod, Svat. Čecha 1365 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 12 | 7,37 |
| 2024 | 12 | 7,33 |
| 2023 | 12 | 7,30 |
| 2022 | 12 | 7,31 |
| 2021 | 12 | 7,40 |
| 2020 | 12 | 7,31 |
| 2019 | 12 | 7,30 |
| 2018 | 12 | 7,28 |
| 2017 | 11 | 6,66 |
| 2016 | 10 | 6,03 |
| 2015 | 10 | 6,03 |
| 2014 | 10 | 6,01 |
| 2013 | 9 | 5,38 |
| 2012 | 8 | 4,77 |
| 2011 | 8 | 4,75 |
| 2010 | 8 | 4,69 |
| 2009 | 7 | 4,09 |
| 2008 | 7 | 4,08 |
| 2007 | 7 | 4,04 |
| 2006 | 7 | 4,04 |
| 2005 | 7 | 4,02 |
| 2004 | 7 | 4,02 |
| 2003 | 6 | 3,43 |
| 2002 | 6 | 3,44 |
| 2001 | 6 | 3,42 |
| 2000 | 6 | 3,38 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 21 | 12,90 |
| 2024 | 21 | 12,83 |
| 2023 | 21 | 12,77 |
| 2022 | 21 | 12,80 |
| 2021 | 20 | 12,34 |
| 2020 | 19 | 11,58 |
| 2019 | 18 | 10,95 |
| 2018 | 18 | 10,91 |
| 2017 | 18 | 10,89 |
| 2016 | 16 | 9,64 |
| 2015 | 16 | 9,64 |
| 2014 | 16 | 9,62 |
| 2013 | 15 | 8,97 |
| 2012 | 12 | 7,15 |
| 2011 | 10 | 5,94 |
| 2010 | 9 | 5,28 |
| 2009 | 8 | 4,67 |
| 2008 | 8 | 4,66 |
| 2007 | 7 | 4,04 |
| 2006 | 7 | 4,04 |
| 2005 | 7 | 4,02 |
| 2004 | 7 | 4,02 |
| 2003 | 7 | 4,00 |
| 2002 | 7 | 4,01 |
| 2001 | 7 | 3,99 |
| 2000 | 7 | 3,94 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 4 | 2,46 |
| 2024 | 4 | 2,44 |
| 2023 | 4 | 2,43 |
| 2022 | 4 | 2,44 |
| 2021 | 4 | 2,47 |
| 2020 | 3 | 1,83 |
| 2019 | 3 | 1,82 |
| 2018 | 3 | 1,82 |
| 2017 | 3 | 1,82 |
| 2016 | 3 | 1,81 |
| 2015 | 3 | 1,81 |
| 2014 | 3 | 1,80 |
| 2013 | 3 | 1,79 |
| 2012 | 3 | 1,79 |
| 2011 | 3 | 1,78 |
| 2010 | 3 | 1,76 |
| 2009 | 3 | 1,75 |
| 2008 | 2 | 1,17 |
| 2007 | 2 | 1,16 |
| 2006 | 2 | 1,16 |
| 2005 | 2 | 1,15 |
| 2004 | 2 | 1,15 |
| 2003 | 2 | 1,14 |
| 2002 | 2 | 1,15 |
| 2001 | 2 | 1,14 |
| 2000 | 2 | 1,13 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 5 | 3,07 |
| 2024 | 5 | 3,05 |
| 2023 | 5 | 3,04 |
| 2022 | 5 | 3,05 |
| 2021 | 5 | 3,09 |
| 2020 | 5 | 3,05 |
| 2019 | 5 | 3,04 |
| 2018 | 5 | 3,03 |
| 2017 | 5 | 3,03 |
| 2016 | 5 | 3,01 |
| 2015 | 4 | 2,41 |
| 2014 | 3 | 1,80 |
| 2013 | 3 | 1,79 |
| 2012 | 3 | 1,79 |
| 2011 | 3 | 1,78 |
| 2010 | 3 | 1,76 |
| 2009 | 3 | 1,75 |
| 2008 | 2 | 1,17 |
| 2007 | 2 | 1,16 |
| 2006 | 2 | 1,16 |
| 2005 | 2 | 1,15 |
| 2004 | 2 | 1,15 |
| 2003 | 2 | 1,14 |
| 2002 | 1 | 0,57 |
| 2001 | 1 | 0,57 |
| 2000 | 1 | 0,56 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 6 | 3,69 |
| 2024 | 5 | 3,05 |
| 2023 | 5 | 3,04 |
| 2022 | 4 | 2,44 |
| 2021 | 3 | 1,85 |
| 2020 | 3 | 1,83 |
| 2019 | 3 | 1,82 |
| 2018 | 3 | 1,82 |
| 2017 | 3 | 1,82 |
| 2016 | 3 | 1,81 |
| 2015 | 3 | 1,81 |
| 2014 | 1 | 0,60 |
| 2013 | 1 | 0,60 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 8 | 4,91 |
| 2024 | 8 | 4,89 |
| 2023 | 8 | 4,87 |
| 2022 | 8 | 4,88 |
| 2021 | 8 | 4,94 |
| 2020 | 7 | 4,27 |
| 2019 | 6 | 3,65 |
| 2018 | 6 | 3,64 |
| 2017 | 6 | 3,63 |
| 2016 | 5 | 3,01 |
| 2015 | 4 | 2,41 |
| 2014 | 4 | 2,41 |
| 2013 | 4 | 2,39 |
| 2012 | 4 | 2,38 |
| 2011 | 4 | 2,38 |
| 2010 | 4 | 2,35 |
| 2009 | 4 | 2,34 |
| 2008 | 3 | 1,75 |
| 2007 | 3 | 1,73 |
| 2006 | 2 | 1,16 |
| 2005 | 2 | 1,15 |
| 2004 | 2 | 1,15 |
| 2003 | 1 | 0,57 |
| 2002 | 1 | 0,57 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 1,84 |
| 2024 | 3 | 1,83 |
| 2023 | 3 | 1,82 |
| 2022 | 2 | 1,22 |
| 2021 | 2 | 1,23 |
| 2020 | 2 | 1,22 |
| 2019 | 2 | 1,22 |
| 2018 | 2 | 1,21 |
| 2017 | 2 | 1,21 |
| 2016 | 1 | 0,60 |
| 2015 | 1 | 0,60 |
| 2014 | 1 | 0,60 |
| 2013 | 1 | 0,60 |
| 2012 | 1 | 0,60 |
| 2011 | 1 | 0,59 |
| 2010 | 1 | 0,59 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| MDDr. TEREZA VOJTKOVÁ | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Uherský Brod | Komenského 67 | MDDr. TEREZA VOJTKOVÁ | 1.9.2026 |
| Mgr. Nikol Jančová | Samostatné zařízení porodní asistence | Uherský Brod | Jarní 2390 | Mgr. Nikol Jančová | 1.9.2026 |
| Iva Kadlicová | Samostatné zařízení porodní asistence | Uherský Brod | U Školky 1750 | Iva Kadlicová | 1.9.2026 |
| EB Optik s.r.o. | Oční optika | Uherský Brod | Bří Lužů 114 | EB Optik s.r.o. | 1.6.2026 |
| M.T. Pharmacy 03 s.r.o. | Lékárna | Uherský Brod | Pořádí 2283 | M.T. Pharmacy 03 s.r.o. | 20.6.2025 |
| PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče, z.ú. | Domácí zdravotní péče | Uherský Brod | Partyzánů 2174 | PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče, z.ú. | 22.5.2024 |
| Sociální služby Olšava, příspěvková organizace | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Uherský Brod | Okružní 1519 | Sociální služby Olšava, příspěvková organizace | 1.1.2024 |
| Auskulta s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Uherský Brod | Partyzánů 2174 | Auskulta s.r.o. | 1.1.2024 |
| Logopedie Blahová s.r.o. | Samostatné zařízení logopeda | Uherský Brod | Partyzánů 2174 | Logopedie Blahová s.r.o. | 1.1.2024 |
| Health and Beauty shops s.r.o., Lékárna LEMON | Lékárna | Uherský Brod | Masarykovo nám. 135 | Health and Beauty shops s.r.o. | 1.11.2023 |
| Oční lékař UB s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Uherský Brod | Masarykovo nám. 201 | Oční lékař UB s.r.o. | 1.10.2023 |
| Perfectderma s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Uherský Brod | Partyzánů 2174 | Perfectderma s.r.o. | 1.1.2023 |
| Interní ambulance UhB s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Uherský Brod | Partyzánů 2174 | Interní ambulance UhB s.r.o. | 1.10.2022 |
| Densalix s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Uherský Brod | Hradišťská 2281 | Densalix s.r.o. | 20.9.2022 |
| Lékárna UB s.r.o. | Lékárna | Uherský Brod | Partyzánů 2174 | Lékárna UB s.r.o. | 15.9.2022 |
| Cara Plasma s.r.o. | Odběr krevní plazmy | Uherský Brod | Masarykovo nám. 2820 | Cara Plasma s.r.o. | 18.5.2022 |
| MDDr. BEDŘICH FRIDRICH | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Uherský Brod | U Sboru 178 | MDDr. BEDŘICH FRIDRICH | 5.10.2021 |
| Pediatrie Poulovi, s.r.o. | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Uherský Brod | Partyzánů 2174 | Pediatrie Poulovi, s.r.o. | 1.9.2021 |
| Honovi s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Uherský Brod | Partyzánů 2174 | Honovi s.r.o. | 1.8.2021 |
| Andrea Paroulek, DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Uherský Brod | U Plovárny 1504 | Andrea Paroulek, DiS. | 21.9.2020 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Uherském Brodě, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v Uherském Brodě, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| Domácí péče Včelka Ostrava s.r.o. | Všeobecná sestra | Uherský Brod | Bří Lužů 106 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné