Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.11.2026) je v Ostrožské Nové Vsi registrováno celkem 12 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 3 362 obyvatel Ostrožské Nové Vsi dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Ostrožské Nové Vsi. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 2 na 12, tedy přibližně o 500,0 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 3 362 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Ostrožské Nové Vsi. V posledním dostupném roce připadá přibližně 5,95 praktiků, 17,85 stomatologických pracovišť, 2,97 pediatrických ordinací, 0,00 gynekologických míst a 2,97 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Ostrožské Nové Vsi. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace PL - stomatologa s počtem 6 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně zubní lékařství s počtem 6 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Ostrožské Nové Vsi ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2013, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,95.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medica Bell s.r.o. | mudrstranska@seznam.cz | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Medicale ONV s.r.o. | Ostrožská Nová Ves, Dolní 796 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Ostrožské Nové Vsi ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2000, kdy bylo evidováno 1 míst. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0, tedy přibližně 0,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,97.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Pavla Vojtíková | +420572598324 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Ostrožské Nové Vsi ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 6 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 6 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 6. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 17,85.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MDDr. KLÁRA ŽMOLOVÁ | Ostrožská Nová Ves, Dědina 2 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. MICHAELA MARTIŠKOVÁ | Ostrožská Nová Ves, Dědina 2 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. VIKTOR BABIC | Ostrožská Nová Ves, Dědina 2 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Whitedent s.r.o. | Ostrožská Nová Ves, Dolní 720 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Kusák stomatologie s.r.o. | Ostrožská Nová Ves, Dědina 2 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Ostrožské Nové Vsi ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IVF Czech Republic s.r.o., Gynekologie Vlčnov | +420577005911 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gyn BaB s.r.o. | +420732833258 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Lubomír Zloch s.r.o. | +420572638026 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gyn BaB s.r.o. | +420732833258 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gyn BaB s.r.o. | +420732833258 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Ostrožské Nové Vsi ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2000, kdy bylo evidováno 1 míst. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0, tedy přibližně 0,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,97.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, s.r.o. | +420572437269 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Ostrožské Nové Vsi ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SYMEDIS PLUS s.r.o. | +420572551330 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Charita Uherské Hradiště, Centrum duševního zdraví | +420572555784 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| doc. PhDr. Martin Lečbych, Ph.D. | +420605754443 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Ambulance klinické psychologie a psychoterapie - PhDr. Martin Jániš s.r.o. | +420775158994 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| SYMEDIS PLUS s.r.o. | +420572551330 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Ostrožské Nové Vsi ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,97.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PharmDr. Marie Fojtíková, Lékárna Slunce | +420518331270 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Ostrožské Nové Vsi ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 ordinací. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JM SANO, s.r.o. | +420774669944 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OFTAMEDICA s.r.o. | +420572638142 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | +420572529111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční lékař UB s.r.o. | Uherský Brod, Masarykovo nám. 201 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| CZUB zdravotní s.r.o. | Uherský Brod, Svat. Čecha 1365 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 5,95 |
| 2024 | 2 | 5,88 |
| 2023 | 2 | 5,86 |
| 2022 | 2 | 5,84 |
| 2021 | 2 | 5,86 |
| 2020 | 2 | 5,78 |
| 2019 | 2 | 5,73 |
| 2018 | 2 | 5,73 |
| 2017 | 2 | 5,79 |
| 2016 | 2 | 5,86 |
| 2015 | 2 | 5,86 |
| 2014 | 2 | 5,89 |
| 2013 | 2 | 5,90 |
| 2012 | 1 | 2,95 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 6 | 17,85 |
| 2024 | 6 | 17,64 |
| 2023 | 5 | 14,65 |
| 2022 | 3 | 8,76 |
| 2021 | 3 | 8,80 |
| 2020 | 3 | 8,67 |
| 2019 | 3 | 8,60 |
| 2018 | 3 | 8,59 |
| 2017 | 2 | 5,79 |
| 2016 | 2 | 5,86 |
| 2015 | 2 | 5,86 |
| 2014 | 2 | 5,89 |
| 2013 | 2 | 5,90 |
| 2012 | 2 | 5,90 |
| 2011 | 2 | 5,88 |
| 2010 | 2 | 5,85 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 2,97 |
| 2024 | 1 | 2,94 |
| 2023 | 1 | 2,93 |
| 2022 | 1 | 2,92 |
| 2021 | 1 | 2,93 |
| 2020 | 1 | 2,89 |
| 2019 | 1 | 2,87 |
| 2018 | 1 | 2,86 |
| 2017 | 1 | 2,89 |
| 2016 | 1 | 2,93 |
| 2015 | 1 | 2,93 |
| 2014 | 1 | 2,95 |
| 2013 | 1 | 2,95 |
| 2012 | 1 | 2,95 |
| 2011 | 1 | 2,94 |
| 2010 | 1 | 2,92 |
| 2009 | 1 | 2,97 |
| 2008 | 1 | 2,98 |
| 2007 | 1 | 2,98 |
| 2006 | 1 | 3,00 |
| 2005 | 1 | 2,99 |
| 2004 | 1 | 2,99 |
| 2003 | 1 | 2,98 |
| 2002 | 1 | 2,97 |
| 2001 | 1 | 2,98 |
| 2000 | 1 | 2,96 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 2,97 |
| 2024 | 1 | 2,94 |
| 2023 | 1 | 2,93 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| MDDr. KLÁRA ŽMOLOVÁ | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Ostrožská Nová Ves | Dědina 2 | MDDr. KLÁRA ŽMOLOVÁ | 1.6.2024 |
| MDDr. MICHAELA MARTIŠKOVÁ | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Ostrožská Nová Ves | Dědina 2 | MDDr. MICHAELA MARTIŠKOVÁ | 13.12.2023 |
| MDDr. VIKTOR BABIC | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Ostrožská Nová Ves | Dědina 2 | MDDr. VIKTOR BABIC | 13.12.2023 |
| PharmDr. Marie Fojtíková, Lékárna Slunce | Lékárna | Ostrožská Nová Ves | Dědina 950 | PharmDr. Marie Fojtíková | 3.7.2023 |
| Markéta domácí péče s.r.o. | Domácí zdravotní péče | Ostrožská Nová Ves | Dědina 594 | Markéta domácí péče s.r.o. | 1.9.2021 |
| Whitedent s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Ostrožská Nová Ves | Dolní 720 | Whitedent s.r.o. | 1.1.2018 |
| Medica Bell s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Ostrožská Nová Ves | Dolní 301 | Medica Bell s.r.o. | 1.1.2013 |
| Medicale ONV s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Ostrožská Nová Ves | Dolní 796 | Medicale ONV s.r.o. | 1.4.2012 |
| Kusák stomatologie s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Ostrožská Nová Ves | Dědina 2 | Kusák stomatologie s.r.o. | 1.9.2010 |
| MUDr.Pavel Kusák | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Ostrožská Nová Ves | Dědina 2 | MUDr.Pavel Kusák | 3.5.2010 |
| MUDr. Pavla Vojtíková | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Ostrožská Nová Ves | Dolní 720 | MUDr. Pavla Vojtíková | 1.2.1993 |
| Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, s.r.o. | Lázeňská léčebna | Ostrožská Nová Ves | Kunovská 664 | Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, s.r.o. | 1.7.1992 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Ostrožské Nové Vsi, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v Ostrožské Nové Vsi, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| MUDr. Jarmila Kusáková | zubní lékařství | Ostrožská Nová Ves | Záhumení 229 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné