Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.11.2026) je v Dolním Němčí registrováno celkem 5 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 2 847 obyvatel Dolního Němčí dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Dolním Němčí. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 0 na 5. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 2 847 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Dolním Němčí. V posledním dostupném roce připadá přibližně 3,51 praktiků, 3,51 stomatologických pracovišť, 3,51 pediatrických ordinací, 3,51 gynekologických míst a 3,51 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Dolním Němčí. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Lékárna s počtem 1 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně chirurgie s počtem 1 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Dolním Němčí ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2015, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,51.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Vladimír Sváček s.r.o. | +420572648725 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Dolním Němčí ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2002, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,51.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Eva Srncová | +420572648756 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Dolním Němčí ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2015, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,51.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Green - Dent s.r.o. | +420776066566 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Dolním Němčí ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2002, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,51.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Jan Píštěk | +420776369620 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Dolním Němčí ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ondřej Kolařík | +420725716426 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Bc. Frederik Janco | +420702056062 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Fyzioterapie MODRA s.r.o. | +420792415444 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Rehamedica Uherský Brod s.r.o. | +420724169619 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. | +420572629111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Dolním Němčí ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SYMEDIS PLUS s.r.o. | +420572551330 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Charita Uherské Hradiště, Centrum duševního zdraví | +420572555784 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| doc. PhDr. Martin Lečbych, Ph.D. | +420605754443 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Ambulance klinické psychologie a psychoterapie - PhDr. Martin Jániš s.r.o. | +420775158994 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| SYMEDIS PLUS s.r.o. | +420572551330 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Dolním Němčí ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,51.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Health and Beauty shops s.r.o., Lékárna LEMON | +420725249813 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Dolním Němčí ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 ordinací. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JM SANO, s.r.o. | +420774669944 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OFTAMEDICA s.r.o. | +420572638142 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | +420572529111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční lékař UB s.r.o. | Uherský Brod, Masarykovo nám. 201 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| CZUB zdravotní s.r.o. | Uherský Brod, Svat. Čecha 1365 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 3,51 |
| 2024 | 1 | 3,49 |
| 2023 | 1 | 3,49 |
| 2022 | 1 | 3,49 |
| 2021 | 1 | 3,49 |
| 2020 | 1 | 3,38 |
| 2019 | 1 | 3,36 |
| 2018 | 1 | 3,37 |
| 2017 | 1 | 3,36 |
| 2016 | 1 | 3,37 |
| 2015 | 1 | 3,33 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 3,51 |
| 2024 | 1 | 3,49 |
| 2023 | 1 | 3,49 |
| 2022 | 1 | 3,49 |
| 2021 | 1 | 3,49 |
| 2020 | 1 | 3,38 |
| 2019 | 1 | 3,36 |
| 2018 | 1 | 3,37 |
| 2017 | 1 | 3,36 |
| 2016 | 1 | 3,37 |
| 2015 | 1 | 3,33 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 3,51 |
| 2024 | 1 | 3,49 |
| 2023 | 1 | 3,49 |
| 2022 | 1 | 3,49 |
| 2021 | 1 | 3,49 |
| 2020 | 1 | 3,38 |
| 2019 | 1 | 3,36 |
| 2018 | 1 | 3,37 |
| 2017 | 1 | 3,36 |
| 2016 | 1 | 3,37 |
| 2015 | 1 | 3,33 |
| 2014 | 1 | 3,33 |
| 2013 | 1 | 3,33 |
| 2012 | 1 | 3,31 |
| 2011 | 1 | 3,29 |
| 2010 | 1 | 3,32 |
| 2009 | 1 | 3,30 |
| 2008 | 1 | 3,31 |
| 2007 | 1 | 3,36 |
| 2006 | 1 | 3,38 |
| 2005 | 1 | 3,39 |
| 2004 | 1 | 3,38 |
| 2003 | 1 | 3,38 |
| 2002 | 1 | 3,33 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 3,51 |
| 2024 | 1 | 3,49 |
| 2023 | 1 | 3,49 |
| 2022 | 1 | 3,49 |
| 2021 | 1 | 3,49 |
| 2020 | 1 | 3,38 |
| 2019 | 1 | 3,36 |
| 2018 | 1 | 3,37 |
| 2017 | 1 | 3,36 |
| 2016 | 1 | 3,37 |
| 2015 | 1 | 3,33 |
| 2014 | 1 | 3,33 |
| 2013 | 1 | 3,33 |
| 2012 | 1 | 3,31 |
| 2011 | 1 | 3,29 |
| 2010 | 1 | 3,32 |
| 2009 | 1 | 3,30 |
| 2008 | 1 | 3,31 |
| 2007 | 1 | 3,36 |
| 2006 | 1 | 3,38 |
| 2005 | 1 | 3,39 |
| 2004 | 1 | 3,38 |
| 2003 | 1 | 3,38 |
| 2002 | 1 | 3,33 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 3,51 |
| 2024 | 1 | 3,49 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| Health and Beauty shops s.r.o., Lékárna LEMON | Lékárna | Dolní Němčí | Školní 606 | Health and Beauty shops s.r.o. | 1.12.2024 |
| Green - Dent s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Dolní Němčí | Nivnická 484 | Green - Dent s.r.o. | 20.11.2015 |
| MUDr. Vladimír Sváček s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Dolní Němčí | Nivnická 484 | MUDr. Vladimír Sváček s.r.o. | 1.1.2015 |
| MUDr. Jan Píštěk | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Dolní Němčí | Nivnická 484 | MUDr. Jan Píštěk | 1.6.2002 |
| MUDr. Eva Srncová | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Dolní Němčí | Školní 606 | MUDr. Eva Srncová | 1.1.2002 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Dolním Němčí, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné