Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) je v Kadani registrováno celkem 55 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 18 088 obyvatel Kadaně dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Kadani. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 13 na 51, tedy přibližně o 292,3 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 18 088 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Kadani. V posledním dostupném roce připadá přibližně 4,98 praktiků, 5,53 stomatologických pracovišť, 2,76 pediatrických ordinací, 2,76 gynekologických míst a 1,66 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Kadani. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 11 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně zubní lékařství s počtem 10 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Kadani ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 9 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2017, kdy bylo evidováno 9 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 6, tedy přibližně 200,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,98.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MEDIBIEN s.r.o. | +420731075631 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PRESUB s.r.o. | +420474398136 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Kadaň s.r.o. | +420474944239 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Kadaň s.r.o., ambulance všeobecného praktického lékaře | +420474944239 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jelena Hrbková | +420474333792 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Kadani ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 5 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 5 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1, tedy přibližně 25,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,76.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Jitka Poláchová | +420474944303 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jan Vojta | +420474343257 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jarmila Dobiášová | +420605569252 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jaroslav Dobiáš | +420474944302 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mudr. Martina Chmelová | Kadaň, Golovinova 1559 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Kadani ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 10 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2017, kdy bylo evidováno 10 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 6, tedy přibližně 150,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,53.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Servis Dent s.r.o. | +420474944440 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| DEC-Dent s.r.o. | +420606563756 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| SKAN-Dent s.r.o. | +420604354901 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Michal Kovanda | +420474333992 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Vojtová Danuša | +420474343259 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Kadani ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2015, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,66.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. PETRA VRŠKOVÁ | +420474332760 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynwell s.r.o. | +420474331086 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GynFema Kadaň s.r.o. | +420603262724 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Evžen Pokorný | +420474371123 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Kadaň s.r.o. | +420474944239 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Kadani ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2018, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,66.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Jan Falešník | +420739299155 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Iveta Gabčíková MBA | +420607242114 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Kadaň s.r.o. | +420474944239 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Kadani ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2010, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,55.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Karolína Tekelíková | +420774584694 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Kadani ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2013, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,66.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| AVIES s.r.o., Lékárna U Pelikána | +420474344465 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| AVIES s.r.o., Lékárna U Černého orla | +420474344465 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Kadani ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2016, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,11.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OČNÍ KADAŇ s.r.o. | +420474944437 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| SOLOMONIS s.r.o. | +420723679499 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 9 | 4,98 |
| 2024 | 9 | 4,98 |
| 2023 | 9 | 4,95 |
| 2022 | 9 | 4,92 |
| 2021 | 9 | 5,11 |
| 2020 | 9 | 4,96 |
| 2019 | 9 | 4,93 |
| 2018 | 9 | 4,94 |
| 2017 | 9 | 5,00 |
| 2016 | 8 | 4,46 |
| 2015 | 7 | 3,92 |
| 2014 | 7 | 3,91 |
| 2013 | 6 | 3,35 |
| 2012 | 6 | 3,33 |
| 2011 | 6 | 3,32 |
| 2010 | 5 | 2,80 |
| 2009 | 5 | 2,78 |
| 2008 | 5 | 2,77 |
| 2007 | 5 | 2,79 |
| 2006 | 5 | 2,83 |
| 2005 | 5 | 2,81 |
| 2004 | 5 | 2,82 |
| 2003 | 3 | 1,70 |
| 2002 | 3 | 1,70 |
| 2001 | 3 | 1,71 |
| 2000 | 3 | 1,68 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 10 | 5,53 |
| 2024 | 10 | 5,53 |
| 2023 | 10 | 5,51 |
| 2022 | 10 | 5,47 |
| 2021 | 10 | 5,67 |
| 2020 | 10 | 5,51 |
| 2019 | 10 | 5,48 |
| 2018 | 10 | 5,49 |
| 2017 | 10 | 5,55 |
| 2016 | 9 | 5,02 |
| 2015 | 9 | 5,05 |
| 2014 | 9 | 5,03 |
| 2013 | 8 | 4,46 |
| 2012 | 7 | 3,88 |
| 2011 | 6 | 3,32 |
| 2010 | 4 | 2,24 |
| 2009 | 4 | 2,23 |
| 2008 | 4 | 2,22 |
| 2007 | 4 | 2,23 |
| 2006 | 4 | 2,26 |
| 2005 | 4 | 2,25 |
| 2004 | 4 | 2,26 |
| 2003 | 4 | 2,27 |
| 2002 | 4 | 2,27 |
| 2001 | 4 | 2,28 |
| 2000 | 4 | 2,24 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 5 | 2,76 |
| 2024 | 5 | 2,76 |
| 2023 | 5 | 2,75 |
| 2022 | 4 | 2,19 |
| 2021 | 4 | 2,27 |
| 2020 | 4 | 2,21 |
| 2019 | 4 | 2,19 |
| 2018 | 4 | 2,20 |
| 2017 | 4 | 2,22 |
| 2016 | 4 | 2,23 |
| 2015 | 4 | 2,24 |
| 2014 | 4 | 2,23 |
| 2013 | 4 | 2,23 |
| 2012 | 4 | 2,22 |
| 2011 | 4 | 2,21 |
| 2010 | 4 | 2,24 |
| 2009 | 4 | 2,23 |
| 2008 | 4 | 2,22 |
| 2007 | 4 | 2,23 |
| 2006 | 4 | 2,26 |
| 2005 | 4 | 2,25 |
| 2004 | 4 | 2,26 |
| 2003 | 4 | 2,27 |
| 2002 | 4 | 2,27 |
| 2001 | 4 | 2,28 |
| 2000 | 4 | 2,24 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 1,66 |
| 2024 | 3 | 1,66 |
| 2023 | 3 | 1,65 |
| 2022 | 3 | 1,64 |
| 2021 | 3 | 1,70 |
| 2020 | 3 | 1,65 |
| 2019 | 3 | 1,64 |
| 2018 | 3 | 1,65 |
| 2017 | 3 | 1,67 |
| 2016 | 3 | 1,67 |
| 2015 | 3 | 1,68 |
| 2014 | 2 | 1,12 |
| 2013 | 2 | 1,12 |
| 2012 | 2 | 1,11 |
| 2011 | 2 | 1,11 |
| 2010 | 2 | 1,12 |
| 2009 | 2 | 1,11 |
| 2008 | 1 | 0,55 |
| 2007 | 1 | 0,56 |
| 2006 | 1 | 0,57 |
| 2005 | 1 | 0,56 |
| 2004 | 1 | 0,56 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 1,66 |
| 2024 | 3 | 1,66 |
| 2023 | 3 | 1,65 |
| 2022 | 3 | 1,64 |
| 2021 | 3 | 1,70 |
| 2020 | 3 | 1,65 |
| 2019 | 3 | 1,64 |
| 2018 | 3 | 1,65 |
| 2017 | 3 | 1,67 |
| 2016 | 3 | 1,67 |
| 2015 | 3 | 1,68 |
| 2014 | 3 | 1,68 |
| 2013 | 3 | 1,67 |
| 2012 | 2 | 1,11 |
| 2011 | 2 | 1,11 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0,55 |
| 2024 | 1 | 0,55 |
| 2023 | 1 | 0,55 |
| 2022 | 1 | 0,55 |
| 2021 | 1 | 0,57 |
| 2020 | 1 | 0,55 |
| 2019 | 1 | 0,55 |
| 2018 | 1 | 0,55 |
| 2017 | 1 | 0,56 |
| 2016 | 1 | 0,56 |
| 2015 | 1 | 0,56 |
| 2014 | 1 | 0,56 |
| 2013 | 1 | 0,56 |
| 2012 | 1 | 0,55 |
| 2011 | 1 | 0,55 |
| 2010 | 1 | 0,56 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 1,11 |
| 2024 | 2 | 1,11 |
| 2023 | 2 | 1,10 |
| 2022 | 2 | 1,09 |
| 2021 | 2 | 1,13 |
| 2020 | 2 | 1,10 |
| 2019 | 2 | 1,10 |
| 2018 | 2 | 1,10 |
| 2017 | 2 | 1,11 |
| 2016 | 2 | 1,12 |
| 2015 | 1 | 0,56 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. PETRA VRŠKOVÁ | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Kadaň | Fibichova 965 | MUDr. PETRA VRŠKOVÁ | 1.9.2026 |
| Revmatologie Mariánské Lázně s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Kadaň | kpt. Jaroše 609 | Revmatologie Mariánské Lázně s.r.o. | 1.8.2026 |
| Urologie Kadaň s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Kadaň | Fibichova 840 | Urologie Kadaň s.r.o. | 1.7.2026 |
| Gynwell s.r.o. | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Kadaň | Fibichova 840 | Gynwell s.r.o. | 1.7.2026 |
| MUDr. Jitka Poláchová | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Kadaň | Golovinova 1559 | MUDr. Jitka Poláchová | 1.9.2023 |
| Chirurgie Voráč s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Kadaň | Chomutovská 1261 | Chirurgie Voráč s.r.o. | 1.4.2023 |
| Psychiatrická léčebna Petrohrad, příspěvková organizace, ambulance | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Kadaň | Boženy Němcové 70 | Psychiatrická léčebna Petrohrad, příspěvková organizace | 26.10.2021 |
| Mgr. Jan Falešník | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Kadaň | Golovinova 2062 | Mgr. Jan Falešník | 1.3.2018 |
| MUDr. Kuraková, s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Kadaň | Golovinova 1559 | MUDr. Kuraková, s.r.o. | 1.12.2017 |
| PNEUMOLOGICKÁ AMBULANCE KADAŇ s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Kadaň | Golovinova 1559 | PNEUMOLOGICKÁ AMBULANCE KADAŇ s.r.o. | 6.4.2017 |
| Servis Dent s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Kadaň | Golovinova 1559 | Servis Dent s.r.o. | 1.3.2017 |
| MEDIBIEN s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Kadaň | Jana Švermy 606 | MEDIBIEN s.r.o. | 1.6.2016 |
| OČNÍ KADAŇ s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Kadaň | Golovinova 1559 | OČNÍ KADAŇ s.r.o. | 17.3.2016 |
| SOLOMONIS s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Kadaň | Golovinova 1559 | SOLOMONIS s.r.o. | 21.9.2015 |
| GynFema Kadaň s.r.o. | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Kadaň | Mírové náměstí 115 | GynFema Kadaň s.r.o. | 1.1.2015 |
| Fresenius Medical Care - DS, s.r.o. | Hemodialyzační středisko | Kadaň | Golovinova 1559 | Fresenius Medical Care - DS, s.r.o. | 1.7.2014 |
| PRESUB s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Kadaň | Golovinova 1559 | PRESUB s.r.o. | 1.4.2014 |
| DEC-Dent s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Kadaň | Dvořákova 749 | DEC-Dent s.r.o. | 1.1.2014 |
| MUDr. Silvia Vašková | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Kadaň | Golovinova 1559 | MUDr. Silvia Vašková | 1.1.2014 |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | Lékárna | Kadaň | Na Průtahu 1960 | ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1.11.2013 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Kadani, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v Kadani, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| Urologie Kadaň s.r.o. | urologie | Kadaň | kpt. Jaroše 609 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Michal Trmal | pracovní lékařství | Kadaň | 17 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jana Mašková | gynekologie a porodnictví | Kadaň | Fibichova 965 | Aktuálně neevidováno |
| Gynwell s.r.o. | gynekologie a porodnictví | Kadaň | kpt. Jaroše 609 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné