Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Kadani a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (37) a pracovní pozice od 39 zaměstnavatelů, spadající pod 2 úřady práce. Nejvíce pracovních míst nabízí TURBO PIZZA, s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 78 507 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 6,82 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Kadani. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 18 138 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 6,82 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Kadani nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 18 |
| do 24 999 Kč | 11 |
| 35–44 tis. Kč | 6 |
| 45–59 tis. Kč | 1 |
| 60 tis. Kč a více | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,506 % |
| únor | 6,674 % |
| březen | 6,758 % |
| duben | 6,632 % |
| květen | 6,779 % |
| červen | 6,745 % |
| červenec | 7,056 % |
| srpen | 7,056 % |
| září | 7,014 % |
| říjen | 6,930 % |
| listopad | 6,779 % |
| prosinec | 6,930 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,715 % |
| únor | 6,768 % |
| březen | 6,567 % |
| duben | 6,393 % |
| květen | 6,402 % |
| červen | 6,167 % |
| červenec | 6,167 % |
| srpen | 6,027 % |
| září | 6,193 % |
| říjen | 6,202 % |
| listopad | 5,937 % |
| prosinec | 6,155 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,837 % |
| únor | 6,014 % |
| březen | 6,014 % |
| duben | 6,132 % |
| květen | 6,254 % |
| červen | 6,132 % |
| červenec | 6,297 % |
| srpen | 6,297 % |
| září | 6,280 % |
| říjen | 6,106 % |
| listopad | 6,245 % |
| prosinec | 6,384 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,336 % |
| únor | 6,487 % |
| březen | 6,353 % |
| duben | 6,286 % |
| květen | 6,258 % |
| červen | 6,233 % |
| červenec | 6,199 % |
| srpen | 6,174 % |
| září | 6,183 % |
| říjen | 5,938 % |
| listopad | 5,820 % |
| prosinec | 5,955 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,512 % |
| únor | 5,378 % |
| březen | 5,420 % |
| duben | 5,755 % |
| květen | 6,093 % |
| červen | 6,236 % |
| červenec | 6,471 % |
| srpen | 6,471 % |
| září | 6,504 % |
| říjen | 6,144 % |
| listopad | 5,859 % |
| prosinec | 6,135 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,415 % |
| únor | 5,330 % |
| březen | 5,483 % |
| duben | 5,313 % |
| květen | 5,034 % |
| červen | 5,043 % |
| červenec | 5,202 % |
| srpen | 5,252 % |
| září | 5,034 % |
| říjen | 4,967 % |
| listopad | 4,967 % |
| prosinec | 5,185 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,230 % |
| únor | 5,078 % |
| březen | 4,968 % |
| duben | 5,036 % |
| květen | 5,000 % |
| červen | 4,941 % |
| červenec | 4,933 % |
| srpen | 5,060 % |
| září | 5,153 % |
| říjen | 4,907 % |
| listopad | 5,127 % |
| prosinec | 5,322 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,067 % |
| únor | 6,730 % |
| březen | 6,258 % |
| duben | 6,368 % |
| květen | 6,161 % |
| červen | 5,992 % |
| červenec | 5,966 % |
| srpen | 5,721 % |
| září | 5,636 % |
| říjen | 5,391 % |
| listopad | 5,112 % |
| prosinec | 5,179 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,644 % |
| únor | 8,545 % |
| březen | 8,403 % |
| duben | 8,470 % |
| květen | 8,507 % |
| červen | 8,423 % |
| červenec | 8,432 % |
| srpen | 8,482 % |
| září | 8,246 % |
| říjen | 7,766 % |
| listopad | 7,303 % |
| prosinec | 7,303 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 9,541 % |
| červen | 9,176 % |
| září | 8,719 % |
| říjen | 8,304 % |
| listopad | 8,328 % |
| prosinec | 8,370 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,689 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,055 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,617 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,024 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,977 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,583 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,391 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,951 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Kadani nejvíce aktivních nabídek práce.
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Kadani.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Chomutov | 35 |
| Kontaktní pracoviště Liberec | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Kadani a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 404 a následují muži s podílem 39,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 126 164 | 100,0 % |
| Muži | 49 857 | 39,5 % |
| Ženy | 51 404 | 40,7 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Kadaně ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 6 929 | 7,0 % |
| 20 až 24 | 12 398 | 12,5 % |
| 25 až 29 | 10 804 | 10,9 % |
| 30 až 34 | 10 876 | 10,9 % |
| 35 až 39 | 10 790 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 10 485 | 10,6 % |
| 45 až 49 | 10 703 | 10,8 % |
| 50 až 54 | 11 681 | 11,8 % |
| 55 až 59 | 10 683 | 10,8 % |
| 60 až 64 | 3 568 | 3,6 % |
| Od 65 a více let | 427 | 0,4 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Kadani a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 16 933 | 17,0 % |
| Základní | 36 445 | 36,7 % |
| Vyučení | 28 194 | 28,4 % |
| Střední bez maturity | 4 250 | 4,3 % |
| Vyučení s maturitou | 1 907 | 1,9 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 050 | 1,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 8 920 | 9,0 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 161 | 0,2 % |
| Vysokoškolské | 1 484 | 1,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Kadani a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 26 209 | 26,4 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 16 478 | 16,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 8 752 | 8,8 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 045 | 7,1 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 15 078 | 15,2 % |
| Více než 24 měsíců | 25 782 | 26,0 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Uklízeč/-kaSECURITY INVESTMENT Klatovy, s.r.o. | Aktivní |
Vedoucí gastroprovozuTURBO PIZZA, s.r.o. | Aktivní |
Vedoucí gastroprovozuTURBO PIZZA, s.r.o. | Aktivní |
Pizzař/kaTURBO PIZZA, s.r.o. | Aktivní |
Rozvozce, rozvozkyněTURBO PIZZA, s.r.o. | Aktivní |
Asistent/ka prodejeTURBO PIZZA, s.r.o. | Aktivní |
Pokladní/k na čerpací staniciNEWPRO Czech, s.r.o. | Aktivní |
Pracovníci v sociálních službáchSvětlo Kadaň z.s. | Aktivní |
Sociální pracovníciSvětlo Kadaň z.s. | Aktivní |
Zahradníci zelinářiAGRO Kadaň s.r.o. | Aktivní |
Zahradníci zelinářiAGRO Kadaň s.r.o. | Aktivní |
Pomocní kuchařiQT Trading, s.r.o. | Aktivní |
AutomechaniciVladimír Kozák | Aktivní |
Manažeři střediska stavbyJAMPL-PSV s.r.o. | Aktivní |
Řidiči, strojníci, mechanizátořiJAMPL-PSV s.r.o. | Aktivní |
Výrobní operátoři - weldingDonaldson Industrial CR s.r.o. | Aktivní |
Dělníci stavební údržby (stavební dělníci) - zedníci, malíři, instalatéři a podobněJAMPL-PSV s.r.o. | Aktivní |
Výrobní operátoři - sheet metalDonaldson Industrial CR s.r.o. | Aktivní |
PRACOVNÍK/CE OSTRAHY - STRÁŽNÝ/ÁSecurity servis s.r.o. | Aktivní |
BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/CE - pracovník/ce výjezdové skupiny PCOSecurity servis s.r.o. | Aktivní |
Úklidoví pracovníciLASSO CV s.r.o. | Aktivní |
Lékař/kaNemocnice Kadaň s.r.o. | Aktivní |
Dělník/DělniceHunter Douglas Kadaň s.r.o. | Aktivní |
Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchařiMunal s.r.o. | Aktivní |
Montéři vratDoorHan s.r.o. | Aktivní |
Finanční specialista / specialistka - bankéř / bankéřkaDalibor Jech | Aktivní |
Realitní makléř / makléřka, realitní koncipient / koncipientkaDalibor Jech | Aktivní |
OperátořiZanini CZ, s.r.o. | Aktivní |
Paint MixersZanini CZ, s.r.o. | Aktivní |
Pomocní kuchařiMunal s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Vedoucí gastroprovozuTURBO PIZZA, s.r.o. | Neaktivní |
Pizzař/kaTURBO PIZZA, s.r.o. | Neaktivní |
Asistent/ka prodejeTURBO PIZZA, s.r.o. | Neaktivní |
Rozvozce, rozvozkyněTURBO PIZZA, s.r.o. | Neaktivní |
Asistent/ka ředitelkySvětlo Kadaň z.s. | Neaktivní |
Pokladní/k na čerpací staniciNEWPRO Czech, s.r.o. | Neaktivní |
Pracovníci prádelnyBOK & LK s.r.o. | Neaktivní |
Sociální pracovníciSvětlo Kadaň z.s. | Neaktivní |
Pracovníci v sociálních službáchSvětlo Kadaň z.s. | Neaktivní |
Pomocní kuchařiMartin Skýba | Neaktivní |
Asistent/ka jednateleJAMPL-PSV s.r.o. | Neaktivní |
Výrobní operátoři - sheet metalDonaldson Industrial CR s.r.o. | Neaktivní |
Uklízeč/ka chatek, restaurace a sociálního zařízení v kempuMartin Skýba | Neaktivní |
Řidiči kamionové dopravy - sklápěcí vozyTOP TRANS HIGHWAY s.r.o. | Neaktivní |
Pomocný kuchař(ka), kompletace a výdej jídelNikolas Weiss | Neaktivní |
Skladníci seniořiOiles Czech Manufacturing s.r.o. | Neaktivní |
Praktické sestryDomovy sociálních služeb Kadaň a Mašťov, příspěvková organizace | Neaktivní |
PRACOVNÍK/CE OSTRAHY - STRÁŽNÝ/NÁSecurity servis s.r.o. | Neaktivní |
BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/CE - pracovník/ce výjezdové skupiny PCOSecurity servis s.r.o. | Neaktivní |
Pomocný kuchař/kaFRK SPLIT s.r.o. | Neaktivní |
Dělník/DělniceHunter Douglas Kadaň s.r.o. | Neaktivní |
Operátor/operátorka výrobní linkyVERSANOFIJA s.r.o. | Neaktivní |
Obsluha zařízení a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálůNIKA - SLOVANKA s.r.o. | Neaktivní |
Kováři, nástrojaři a příbuzní pracovníciNIKA - SLOVANKA s.r.o. | Neaktivní |
Zahradníci zelinářiFarma Tušimice s.r.o. | Neaktivní |
Kontroloři kvalityHunter Douglas Kadaň s.r.o. | Neaktivní |
Sociální pracovníciSvětlo Kadaň z.s. | Neaktivní |
Pracovníci v sociálních službáchSvětlo Kadaň z.s. | Neaktivní |
Stavební technici / stavbyvedoucíJAMPL-PSV s.r.o. | Neaktivní |
Stavební dělníci - zedníciJAMPL-PSV s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné