Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) je v Klášterci nad Ohří registrováno celkem 41 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 13 980 obyvatel Klášterce nad Ohří dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Klášterci nad Ohří. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 7 na 40, tedy přibližně o 471,4 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 13 980 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Klášterci nad Ohří. V posledním dostupném roce připadá přibližně 6,44 praktiků, 5,01 stomatologických pracovišť, 0,72 pediatrických ordinací, 2,86 gynekologických míst a 1,43 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Klášterci nad Ohří. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 10 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 9 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Klášterci nad Ohří ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 8 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 8 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 7, tedy přibližně 700,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,72.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZEROMED s.r.o. | +420474770730 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Lucie Novotná | +420728589300 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Kadaň s.r.o., ambulance pracovní lékařství | +420474944239 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Martin Krákora | +420474376337 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ZEROMED s.r.o. | +420474770730 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Klášterci nad Ohří ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2003, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,72.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Ivana Kadlecová | +420474372313 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Klášterci nad Ohří ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 7 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 7 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3, tedy přibližně 75,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,01.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ILAVSdent s.r.o. | +420604331196 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Vyacheslav Pop | +420777102053 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jiří Kypta | +420474376322 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Štěpánka Štajglová | +420474376321 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Vladimír Balcar | +420474376323 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Klášterci nad Ohří ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 4 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 4 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 4. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,86.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klaschira s.r.o. | +420608113809 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Kadaň s.r.o., odborné ambulance | +420474944239 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GYNPOR s.r.o. | +420474376282 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Evžen Pokorný | +420474371123 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Klášterci nad Ohří ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,15.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemocnice Kadaň s.r.o. | +420474944239 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Pavlína Tláskalová | +420723875216 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Renáta Coufalová | +420739069844 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Klášterci nad Ohří ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2009, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,43.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Karolína Tekelíková | +420774584694 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Fádi Al Abiad | Klášterec nad Ohří, Sadová 528 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Klášterci nad Ohří ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2013, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,43.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| AVIES s.r.o., Lékárna Za Potokem | +420474344465 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Klášterci nad Ohří ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2007, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,72.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SOLOMONIS s.r.o. | +420723679499 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 8 | 5,72 |
| 2024 | 8 | 5,69 |
| 2023 | 7 | 4,94 |
| 2022 | 6 | 4,19 |
| 2021 | 6 | 4,23 |
| 2020 | 6 | 4,18 |
| 2019 | 6 | 4,13 |
| 2018 | 6 | 4,13 |
| 2017 | 6 | 4,14 |
| 2016 | 5 | 3,43 |
| 2015 | 5 | 3,39 |
| 2014 | 4 | 2,70 |
| 2013 | 4 | 2,68 |
| 2012 | 1 | 0,67 |
| 2011 | 1 | 0,66 |
| 2010 | 1 | 0,65 |
| 2009 | 1 | 0,64 |
| 2008 | 1 | 0,64 |
| 2007 | 1 | 0,64 |
| 2006 | 1 | 0,64 |
| 2005 | 1 | 0,64 |
| 2004 | 1 | 0,64 |
| 2003 | 1 | 0,64 |
| 2002 | 1 | 0,64 |
| 2001 | 1 | 0,64 |
| 2000 | 1 | 0,62 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 7 | 5,01 |
| 2024 | 7 | 4,98 |
| 2023 | 7 | 4,94 |
| 2022 | 6 | 4,19 |
| 2021 | 6 | 4,23 |
| 2020 | 6 | 4,18 |
| 2019 | 6 | 4,13 |
| 2018 | 6 | 4,13 |
| 2017 | 6 | 4,14 |
| 2016 | 6 | 4,12 |
| 2015 | 6 | 4,07 |
| 2014 | 6 | 4,05 |
| 2013 | 6 | 4,03 |
| 2012 | 6 | 3,99 |
| 2011 | 6 | 3,98 |
| 2010 | 5 | 3,23 |
| 2009 | 5 | 3,21 |
| 2008 | 5 | 3,21 |
| 2007 | 5 | 3,22 |
| 2006 | 5 | 3,22 |
| 2005 | 5 | 3,21 |
| 2004 | 5 | 3,19 |
| 2003 | 5 | 3,19 |
| 2002 | 5 | 3,19 |
| 2001 | 5 | 3,18 |
| 2000 | 4 | 2,48 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0,72 |
| 2024 | 1 | 0,71 |
| 2023 | 1 | 0,71 |
| 2022 | 1 | 0,70 |
| 2021 | 1 | 0,70 |
| 2020 | 1 | 0,70 |
| 2019 | 1 | 0,69 |
| 2018 | 1 | 0,69 |
| 2017 | 1 | 0,69 |
| 2016 | 1 | 0,69 |
| 2015 | 1 | 0,68 |
| 2014 | 1 | 0,67 |
| 2013 | 1 | 0,67 |
| 2012 | 1 | 0,67 |
| 2011 | 1 | 0,66 |
| 2010 | 1 | 0,65 |
| 2009 | 1 | 0,64 |
| 2008 | 1 | 0,64 |
| 2007 | 1 | 0,64 |
| 2006 | 1 | 0,64 |
| 2005 | 1 | 0,64 |
| 2004 | 1 | 0,64 |
| 2003 | 1 | 0,64 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 4 | 2,86 |
| 2024 | 3 | 2,13 |
| 2023 | 3 | 2,12 |
| 2022 | 3 | 2,09 |
| 2021 | 3 | 2,11 |
| 2020 | 3 | 2,09 |
| 2019 | 3 | 2,07 |
| 2018 | 3 | 2,06 |
| 2017 | 3 | 2,07 |
| 2016 | 2 | 1,37 |
| 2015 | 2 | 1,36 |
| 2014 | 2 | 1,35 |
| 2013 | 2 | 1,34 |
| 2012 | 2 | 1,33 |
| 2011 | 2 | 1,33 |
| 2010 | 2 | 1,29 |
| 2009 | 2 | 1,29 |
| 2008 | 2 | 1,28 |
| 2007 | 1 | 0,64 |
| 2006 | 1 | 0,64 |
| 2005 | 1 | 0,64 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 1,43 |
| 2024 | 2 | 1,42 |
| 2023 | 2 | 1,41 |
| 2022 | 2 | 1,40 |
| 2021 | 2 | 1,41 |
| 2020 | 2 | 1,39 |
| 2019 | 2 | 1,38 |
| 2018 | 2 | 1,38 |
| 2017 | 2 | 1,38 |
| 2016 | 2 | 1,37 |
| 2015 | 2 | 1,36 |
| 2014 | 2 | 1,35 |
| 2013 | 2 | 1,34 |
| 2012 | 1 | 0,67 |
| 2011 | 1 | 0,66 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 1,43 |
| 2024 | 2 | 1,42 |
| 2023 | 2 | 1,41 |
| 2022 | 2 | 1,40 |
| 2021 | 2 | 1,41 |
| 2020 | 2 | 1,39 |
| 2019 | 2 | 1,38 |
| 2018 | 2 | 1,38 |
| 2017 | 2 | 1,38 |
| 2016 | 2 | 1,37 |
| 2015 | 2 | 1,36 |
| 2014 | 2 | 1,35 |
| 2013 | 2 | 1,34 |
| 2012 | 2 | 1,33 |
| 2011 | 2 | 1,33 |
| 2010 | 2 | 1,29 |
| 2009 | 2 | 1,29 |
| 2008 | 1 | 0,64 |
| 2007 | 1 | 0,64 |
| 2006 | 1 | 0,64 |
| 2005 | 1 | 0,64 |
| 2004 | 1 | 0,64 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0,72 |
| 2024 | 1 | 0,71 |
| 2023 | 1 | 0,71 |
| 2022 | 1 | 0,70 |
| 2021 | 1 | 0,70 |
| 2020 | 1 | 0,70 |
| 2019 | 1 | 0,69 |
| 2018 | 1 | 0,69 |
| 2017 | 1 | 0,69 |
| 2016 | 1 | 0,69 |
| 2015 | 1 | 0,68 |
| 2014 | 1 | 0,67 |
| 2013 | 1 | 0,67 |
| 2012 | 1 | 0,67 |
| 2011 | 1 | 0,66 |
| 2010 | 1 | 0,65 |
| 2009 | 1 | 0,64 |
| 2008 | 1 | 0,64 |
| 2007 | 1 | 0,64 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| ZEROMED s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Klášterec nad Ohří | Nádražní 797 | ZEROMED s.r.o. | 11.2.2026 |
| Klaschira s.r.o. | Poskytovatel amb. služeb (do 5 oborů) | Klášterec nad Ohří | Sadová 528 | Klaschira s.r.o. | 7.8.2025 |
| Nemocnice Kadaň s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Klášterec nad Ohří | Kyselka 104 | Nemocnice Kadaň s.r.o. | 9.7.2024 |
| Nemocnice Kadaň s.r.o., odborné ambulance | Poskytovatel amb. služeb (do 5 oborů) | Klášterec nad Ohří | Sadová 528 | Nemocnice Kadaň s.r.o. | 27.1.2024 |
| MUDr. Lucie Novotná | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Klášterec nad Ohří | Sadová 528 | MUDr. Lucie Novotná | 1.1.2024 |
| Mgr. Pavlína Tláskalová | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Klášterec nad Ohří | Nádražní 174 | Pavlína Tláskalová | 1.6.2023 |
| Penta Clinic s.r.o. | Zařízení závodní preventivní péče | Klášterec nad Ohří | Průmyslová 20 | Penta Clinic s.r.o. | 22.4.2023 |
| Lab In - Institut laboratorní medicíny, s.r.o. | Odběrová místnost | Klášterec nad Ohří | Sadová 629 | Lab In - Institut laboratorní medicíny, s.r.o. | 1.1.2023 |
| ILAVSdent s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Klášterec nad Ohří | Sadová 528 | ILAVSdent s.r.o. | 1.1.2023 |
| Neurovia MT s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Klášterec nad Ohří | Sadová 628 | Neurovia MT s.r.o. | 1.1.2023 |
| Renáta Coufalová | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Klášterec nad Ohří | Sadová 628 | Renáta Coufalová | 1.5.2022 |
| Sorelia s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Klášterec nad Ohří | Královéhradecká 418 | Sorelia s.r.o. | 1.5.2017 |
| Nemocnice Kadaň s.r.o., ambulance pracovní lékařství | Zařízení závodní preventivní péče | Klášterec nad Ohří | Průmyslová 3 | Nemocnice Kadaň s.r.o. | 1.1.2017 |
| Nemocnice Kadaň s.r.o., odborné ambulance | Poskytovatel amb. služeb (do 5 oborů) | Klášterec nad Ohří | Královéhradecká 418 | Nemocnice Kadaň s.r.o. | 1.1.2017 |
| Unilabs Diagnostics k.s., odběrová místnost | Odběrová místnost | Klášterec nad Ohří | Sadová 628 | Unilabs Diagnostics k.s. | 1.7.2015 |
| MUDr. Martin Krákora | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Klášterec nad Ohří | Královéhradecká 418 | MUDr. Martin Krákora | 1.3.2015 |
| MUDr. Hana Jírová | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Klášterec nad Ohří | Sadová 628 | MUDr. Hana Jírová | 1.1.2015 |
| MUDr. Jiří Šťovíček | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Klášterec nad Ohří | Královéhradecká 418 | MUDr. Jiří Šťovíček | 1.1.2015 |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | Lékárna | Klášterec nad Ohří | Sadová 628 | ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1.11.2013 |
| ZEROMED s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Klášterec nad Ohří | Královéhradecká 418 | ZEROMED s.r.o. | 1.7.2013 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Klášterci nad Ohří, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v Klášterci nad Ohří, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| Helena Voříšková | Všeobecná sestra | Klášterec nad Ohří | Průsek 625 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné