Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Praha-západ 434 aktivních zdravotnických zařízení. Na 163 488 obyvatel tak připadá přibližně 26,55 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Praha-západ. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 36 na 412, tedy přibližně o 1 044,4 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 163 488 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Praha-západ. V posledním dostupném roce připadá přibližně 3,49 praktiků, 3,30 stomatologických pracovišť, 1,83 pediatrických ordinací, 0,92 gynekologických míst a 1,83 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Praha-západ. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 103 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně Fyzioterapeut s počtem 62 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Praha-západ ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 57 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 57 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 9. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 48, tedy přibližně 533,3 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,49.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LIKMED s.r.o. | +420257960404 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Centrum zdraví Smíchov s.r.o. | +420277000222 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PRAKTIK PRŮHONICE s.r.o. | +420724719034 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PRAKTIK a INTERNISTA, s.r.o. | +420602650312 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. PAVEL ADÁMEK | +420777247218 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Praha-západ ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 30 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 30 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 5. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 25, tedy přibližně 500,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,84.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pediatrie HBH s.r.o. | +420775528717 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. PETRA PLICKOVÁ | +420733211125 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Pediatrie Roztoky s.r.o. | +420739319754 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Vladislava Krausová | +420257712313 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| IVAMED s.r.o. | +420241932449 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Praha-západ ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 53 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 53 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 14. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 39, tedy přibližně 278,6 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,24.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Tereza Kojetínská | +420606137675 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| DENTKAM s.r.o. | +420323673888 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Dita Ambrož Lichtenberková | +420776714308 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Jan Jirků | +420777256570 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Chrastany dent s.r.o. | +420773661367 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Praha-západ ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 15 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 15 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 14, tedy přibližně 1 400,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,92.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Centrum zdraví Dolní Břežany, a.s. | +420245006450 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynevita s.r.o. | +420311514757 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynekologie Roztoky s.r.o. | +420220910226 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynekologie Roztoky s.r.o. | +420220910226 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GYNEKOLOGIE Pařízková s.r.o. | +420604269413 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Praha-západ ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 61 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 61 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 61. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,73.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jana Hromádková | +420728089845 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Centrum zdraví Dolní Břežany, a.s. | +420245006450 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PAVEL BARTŮNĚK DiS. | +420603102976 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Filimed s.r.o., Nemocnice Třebotov | +420739544134 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Petra Jahodová | +420604276660 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Praha-západ ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 13 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2021, kdy bylo evidováno 13 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 13. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,80.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Daniela Saifrtová | +420775155069 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ADITEA, s.r.o. | +420608331242 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ADIKTOLOGICKÉ CENTRUM, s.r.o. | +420603867385 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PhDr. Jitka Ilgnerová | +420602555465 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PhDr. Ludmila Weinholdová, klinická psychologie | +420607847230 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Praha-západ ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 27 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 27 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 25, tedy přibližně 1 250,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,65.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PhMr.Lucie a Aleš Nedopilovi s.r.o., OOVL U bílého lva | +420323602955 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o. | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o. | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Pražská lékárnická s.r.o., Lékárna U Stříbrné hvězdy | +420736500456 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Praha-západ ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 12 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 12 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 12. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,73.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Centrum zdraví Dolní Břežany, a.s. | +420245006450 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční ordinace Černošice s.r.o. | +420251551132 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GEMINI oční klinika a.s. | +420577202202 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OKOMEDICA, s.r.o. | +420271745546 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Natálie Kandakova | +420722532262 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 57 | 3,49 |
| 2024 | 56 | 3,46 |
| 2023 | 56 | 3,49 |
| 2022 | 52 | 3,29 |
| 2021 | 50 | 3,31 |
| 2020 | 48 | 3,15 |
| 2019 | 46 | 3,08 |
| 2018 | 44 | 3,01 |
| 2017 | 41 | 2,87 |
| 2016 | 40 | 2,85 |
| 2015 | 38 | 2,76 |
| 2014 | 34 | 2,53 |
| 2013 | 29 | 2,21 |
| 2012 | 26 | 2,03 |
| 2011 | 19 | 1,52 |
| 2010 | 17 | 1,41 |
| 2009 | 13 | 1,11 |
| 2008 | 13 | 1,16 |
| 2007 | 12 | 1,13 |
| 2006 | 12 | 1,20 |
| 2005 | 12 | 1,26 |
| 2004 | 11 | 1,20 |
| 2003 | 11 | 1,25 |
| 2002 | 11 | 1,28 |
| 2001 | 10 | 1,19 |
| 2000 | 9 | 1,12 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 53 | 3,24 |
| 2024 | 51 | 3,15 |
| 2023 | 50 | 3,11 |
| 2022 | 48 | 3,03 |
| 2021 | 45 | 2,98 |
| 2020 | 44 | 2,89 |
| 2019 | 40 | 2,68 |
| 2018 | 36 | 2,47 |
| 2017 | 34 | 2,38 |
| 2016 | 31 | 2,21 |
| 2015 | 28 | 2,04 |
| 2014 | 25 | 1,86 |
| 2013 | 23 | 1,75 |
| 2012 | 21 | 1,64 |
| 2011 | 19 | 1,52 |
| 2010 | 19 | 1,57 |
| 2009 | 18 | 1,54 |
| 2008 | 18 | 1,60 |
| 2007 | 18 | 1,70 |
| 2006 | 17 | 1,69 |
| 2005 | 16 | 1,67 |
| 2004 | 16 | 1,75 |
| 2003 | 15 | 1,70 |
| 2002 | 15 | 1,74 |
| 2001 | 15 | 1,79 |
| 2000 | 14 | 1,74 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 30 | 1,84 |
| 2024 | 29 | 1,79 |
| 2023 | 26 | 1,62 |
| 2022 | 23 | 1,45 |
| 2021 | 21 | 1,39 |
| 2020 | 20 | 1,31 |
| 2019 | 20 | 1,34 |
| 2018 | 19 | 1,30 |
| 2017 | 18 | 1,26 |
| 2016 | 16 | 1,14 |
| 2015 | 16 | 1,16 |
| 2014 | 16 | 1,19 |
| 2013 | 11 | 0,84 |
| 2012 | 11 | 0,86 |
| 2011 | 11 | 0,88 |
| 2010 | 11 | 0,91 |
| 2009 | 10 | 0,86 |
| 2008 | 8 | 0,71 |
| 2007 | 7 | 0,66 |
| 2006 | 7 | 0,70 |
| 2005 | 7 | 0,73 |
| 2004 | 7 | 0,77 |
| 2003 | 6 | 0,68 |
| 2002 | 5 | 0,58 |
| 2001 | 5 | 0,60 |
| 2000 | 5 | 0,62 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 15 | 0,92 |
| 2024 | 15 | 0,93 |
| 2023 | 14 | 0,87 |
| 2022 | 14 | 0,88 |
| 2021 | 12 | 0,79 |
| 2020 | 12 | 0,79 |
| 2019 | 12 | 0,80 |
| 2018 | 11 | 0,75 |
| 2017 | 11 | 0,77 |
| 2016 | 11 | 0,78 |
| 2015 | 9 | 0,65 |
| 2014 | 6 | 0,45 |
| 2013 | 5 | 0,38 |
| 2012 | 5 | 0,39 |
| 2011 | 4 | 0,32 |
| 2010 | 2 | 0,17 |
| 2009 | 2 | 0,17 |
| 2008 | 2 | 0,18 |
| 2007 | 2 | 0,19 |
| 2006 | 2 | 0,20 |
| 2005 | 2 | 0,21 |
| 2004 | 2 | 0,22 |
| 2003 | 2 | 0,23 |
| 2002 | 2 | 0,23 |
| 2001 | 1 | 0,12 |
| 2000 | 1 | 0,12 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 27 | 1,65 |
| 2024 | 26 | 1,61 |
| 2023 | 25 | 1,56 |
| 2022 | 23 | 1,45 |
| 2021 | 21 | 1,39 |
| 2020 | 20 | 1,31 |
| 2019 | 18 | 1,21 |
| 2018 | 16 | 1,10 |
| 2017 | 12 | 0,84 |
| 2016 | 11 | 0,78 |
| 2015 | 10 | 0,73 |
| 2014 | 8 | 0,60 |
| 2013 | 7 | 0,53 |
| 2012 | 6 | 0,47 |
| 2011 | 4 | 0,32 |
| 2010 | 4 | 0,33 |
| 2009 | 3 | 0,26 |
| 2008 | 2 | 0,18 |
| 2007 | 2 | 0,19 |
| 2006 | 2 | 0,20 |
| 2005 | 2 | 0,21 |
| 2004 | 2 | 0,22 |
| 2003 | 2 | 0,23 |
| 2002 | 2 | 0,23 |
| 2001 | 2 | 0,24 |
| 2000 | 2 | 0,25 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 13 | 0,80 |
| 2024 | 13 | 0,80 |
| 2023 | 13 | 0,81 |
| 2022 | 13 | 0,82 |
| 2021 | 13 | 0,86 |
| 2020 | 12 | 0,79 |
| 2019 | 12 | 0,80 |
| 2018 | 11 | 0,75 |
| 2017 | 10 | 0,70 |
| 2016 | 9 | 0,64 |
| 2015 | 7 | 0,51 |
| 2014 | 6 | 0,45 |
| 2013 | 5 | 0,38 |
| 2012 | 5 | 0,39 |
| 2011 | 5 | 0,40 |
| 2010 | 5 | 0,41 |
| 2009 | 4 | 0,34 |
| 2008 | 2 | 0,18 |
| 2007 | 2 | 0,19 |
| 2006 | 2 | 0,20 |
| 2005 | 2 | 0,21 |
| 2004 | 1 | 0,11 |
| 2003 | 1 | 0,11 |
| 2002 | 1 | 0,12 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 12 | 0,73 |
| 2024 | 12 | 0,74 |
| 2023 | 11 | 0,68 |
| 2022 | 10 | 0,63 |
| 2021 | 8 | 0,53 |
| 2020 | 8 | 0,53 |
| 2019 | 7 | 0,47 |
| 2018 | 7 | 0,48 |
| 2017 | 7 | 0,49 |
| 2016 | 7 | 0,50 |
| 2015 | 7 | 0,51 |
| 2014 | 6 | 0,45 |
| 2013 | 6 | 0,46 |
| 2012 | 4 | 0,31 |
| 2011 | 4 | 0,32 |
| 2010 | 4 | 0,33 |
| 2009 | 2 | 0,17 |
| 2008 | 2 | 0,18 |
| 2007 | 2 | 0,19 |
| 2006 | 2 | 0,20 |
| 2005 | 2 | 0,21 |
| 2004 | 2 | 0,22 |
| 2003 | 2 | 0,23 |
| 2002 | 2 | 0,23 |
| 2001 | 2 | 0,24 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Praha-západ s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
| Obec | Aktivní zařízení | Praktici | Stomatologie | Lékárny |
|---|---|---|---|---|
| Jesenice | 45 | 2 | 8 | 4 |
| Roztoky | 37 | 5 | 4 | 1 |
| Mníšek pod Brdy | 34 | 3 | 6 | 2 |
| Hostivice | 33 | 6 | 3 | 3 |
| Řevnice | 32 | 3 | 1 | 1 |
| Černošice | 30 | 2 | 3 | 2 |
| Dolní Břežany | 27 | 3 | 1 | 1 |
| Dobřichovice | 21 | 2 | 1 | 1 |
| Rudná | 21 | 2 | 4 | 1 |
| Jílové u Prahy | 20 | 1 | 2 | 2 |
| Průhonice | 10 | 1 | 3 | 0 |
| Jinočany | 8 | 1 | 1 | 1 |
| Velké Přílepy | 7 | 1 | 0 | 0 |
| Všenory | 7 | 1 | 1 | 0 |
| Chýně | 6 | 1 | 1 | 1 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| transcenDENT s.r.o. | Poskytovatel amb. služeb (do 5 oborů) | Dobřichovice | Palackého 1191 | transcenDENT s.r.o. | 10.9.2026 |
| Petra Hetfleišová DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Dolní Břežany | 5. Května 660 | Petra Hetfleišová | 1.9.2026 |
| Kardio-Jesenice s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Jesenice | Nákupní 1127 | Kardio-Jesenice s.r.o. | 1.9.2026 |
| Nikola Blehová | Samostatné zařízení porodní asistence | Dolní Břežany | Na Račanech 710 | Nikola Blehová | 1.9.2026 |
| Petra Mrázová, porodní asistentka | Samostatné zařízení porodní asistence | Hradištko | Na Ovčičkách 231 | Petra Mrázová | 1.9.2026 |
| Bc. et Bc. ALŽBĚTA FŰRSTOVÁ | Samostatné zařízení porodní asistence | Jinočany | Mirešická 358 | Bc. et Bc. ALŽBĚTA FŰRSTOVÁ | 27.8.2026 |
| MUDr. VÁCLAV DURDIL | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Rudná | Karlovotýnská 425/5 | MUDr. Václav Durdil | 5.8.2026 |
| PhMr.Lucie a Aleš Nedopilovi s.r.o., OOVL U bílého lva | Lékárna | Libčice nad Vltavou | Letecká 302 | PhMr.Lucie a Aleš Nedopilovi s.r.o. | 1.8.2026 |
| Bc. ESTER DOLEJŠOVÁ | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Mníšek pod Brdy | Ke škole 1389 | Bc. ESTER DOLEJŠOVÁ | 1.8.2026 |
| Závodní lékaři s. r. o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Roztoky | Tiché údolí 79 | Závodní lékaři s. r. o. | 1.8.2026 |
| VIDÍŠ SKVĚLE! s.r.o. | Oční optika | Černošice | Táborská 2024 | VIDÍŠ SKVĚLE! s.r.o. | 31.7.2026 |
| BENU Česká republika s.r.o. | Lékárna | Jinočany | Náměstí 5. května 2 | BENU Česká republika s.r.o. | 1.7.2026 |
| BENU Česká republika s.r.o. | Lékárna | Jesenice | Budějovická 371 | BENU Česká republika s.r.o. | 1.7.2026 |
| Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, příspěvková organizace | Zdravotnická dopravní služba | Mníšek pod Brdy | Komenského 886 | Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1.6.2026 |
| Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, příspěvková organizace | Zdravotnická dopravní služba | Mníšek pod Brdy | Skalecká 519 | Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1.6.2026 |
| Záchranná služba Asociace samaritánů České republiky Praha - západ z.s. | Přeprava pacientů neodkladné péče | Zlatníky-Hodkovice | Inovační 122 | Záchranná služba Asociace samaritánů České republiky Praha - západ z.s. | 13.4.2026 |
| VICEBAR s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Průhonice | K Doubí 1017 | VICEBAR s.r.o. | 24.3.2026 |
| Petra Koucká, DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Jílové u Prahy | Rudných dolů 291 | Petra Koucká, DiS. | 1.3.2026 |
| Mgr. VILMA STŘÍBRNÁ | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Chýně | Uherova 1106 | Mgr. VILMA STŘÍBRNÁ | 1.1.2026 |
| Hiporehabilitace Jupiter, z.s. | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Řevnice | Opletalova 89 | Hiporehabilitace Jupiter, z.s. | 1.1.2026 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Praha-západ, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Praha-západ, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| MUDr. PETER WOHLFAHRT | kardiologie | Jesenice | Nákupní 1127 | Aktuálně neevidováno |
| DXA scan s.r.o. | radiologie a zobrazovací metody | Jinočany | Náměstí 5. května 2 | Aktuálně neevidováno |
| AGROMED,spol. s r.o. | alergologie a klinická imunologie, endokrinologie a diabetologie, otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku, pneumologie a ftizeologie, vnitřní lékařství | Řevnice | nám. Krále Jiřího z Poděbrad 42 | Aktuálně neevidováno |
| Revmatologie Průhonice s.r.o. | revmatologie, vnitřní lékařství | Průhonice | Květnové náměstí 7 | Aktuálně neevidováno |
| ELENOR s.r.o., OOVL Libčice | praktické lékárenství | Libčice nad Vltavou | Letecká 302 | Aktuálně neevidováno |
| SANITATUM s.r.o., OOVL Lékárny Makovského | praktické lékárenství | Jinočany | Náměstí 5. května 2 | Aktuálně neevidováno |
| Bohemia Care a.s. | endokrinologie a diabetologie, psychiatrie | Hostivice | Husovo náměstí 6 | Aktuálně neevidováno |
| Marie Kopelentová, stomatologická laboratoř | Zubní technik | Tachlovice | Karlštejnská 27 | Aktuálně neevidováno |
| Sanovia, a.s., Lékárna U Stříbrné hvězdy | praktické lékárenství | Řevnice | Komenského 535 | Aktuálně neevidováno |
| Laboratoře AGEL Ústí nad Labem a.s., odběrová místnost | alergologie a klinická imunologie, hematologie a transfúzní lékařství, klinická biochemie, lékařská mikrobiologie | Hostivice | Husovo náměstí 6 | Aktuálně neevidováno |
| LITTEGO, s.r.o., Lékárna Jesenice | praktické lékárenství | Jesenice | Budějovická 371 | Aktuálně neevidováno |
| Záchranná služba Asociace samaritánů České republiky Praha-západ z.s. | Všeobecná sestra | Mníšek pod Brdy | Skalecká 519 | Aktuálně neevidováno |
| Záchranná služba Asociace samaritánů České republiky Praha-západ z.s. | Všeobecná sestra | Mníšek pod Brdy | Komenského 886 | Aktuálně neevidováno |
| PaedDr. Irena Vacková, klinická logopedie | Klinický logoped | Psáry | Pražská 137 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Bořivoj Petrák | dětská neurologie | Řevnice | Herrmannova 151 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Kysilková Zuzana | zubní lékařství | Vrané nad Vltavou | Oblouková 610 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné