Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Rokycany 163 aktivních zdravotnických zařízení. Na 50 770 obyvatel tak připadá přibližně 32,11 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Rokycany. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 27 na 154, tedy přibližně o 470,4 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 50 770 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Rokycany. V posledním dostupném roce připadá přibližně 5,52 praktiků, 3,74 stomatologických pracovišť, 1,97 pediatrických ordinací, 1,77 gynekologických míst a 1,77 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Rokycany. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 44 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 28 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Rokycany ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 27 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 27 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 24, tedy přibližně 800,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,32.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medi MB, s.r.o. | +420326812193 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| KRAMEDIC s.r.o. | +420371794812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PRAKTICKÝ LÉKAŘ - HOLOUBKOV, s.r.o. | +420371751707 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Praktik Rokycany s.r.o. | +420371720299 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Zdeněk Rottenborn s.r.o. | +420371723860 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Rokycany ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 10 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 10 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 6, tedy přibližně 150,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,97.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rokycanská nemocnice, a.s., praktický lékař pro děti a dorost | +420371762111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Petra Haasová, dětská poradna | +420371728548 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Petra Haasová, ordinace PL pro děti a dorost | +420371728548 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Blanka Popelová | +420371722448 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Pediatrie Vydrová s.r.o. | Mýto, Letná II 535 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Rokycany ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 18 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 18 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 14, tedy přibližně 350,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,55.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZabranDent s.r.o. | +420775258181 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Alena Borecká | +420777592807 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Katarína Čechurová | +420777542587 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr.Blecha Petr | +420371729913 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Kateřina Fastová s.r.o. | +420371728685 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Rokycany ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 7 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 7 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 7. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,38.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NH Hospital a.s., gynekologie, vnitřní lékařství | +420251627500 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynekologicko-porodnická ambulance Rokycany s.r.o. | +420734421211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynekologicko-porodnická ambulance Rokycany s.r.o. | +420734421211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GYNEVI s.r.o. | +420371725395 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GYNEVI s.r.o. | +420371725395 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Rokycany ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 14 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 14 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 14. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,76.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OK REHABILITACE s.r.o. | +420592612342 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Bc. Pavla Kellnerová | +420739635418 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Levová Terezie Bc. | +420723556382 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Fyzioterapea s.r.o. | +420728155926 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Lenka Kožaná- Fyzio-balance | +420777594958 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Rokycany ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 11 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 11 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 10, tedy přibližně 1 000,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,17.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Opti Health s.r.o. | +420732314409 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| re focilo s.r.o. | +420739883313 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Opti Health s.r.o. | +420732314409 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Ordinace klinické psychologie Rokycany s.r.o. | +420733123838 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Psychiatrie-ambulance s.r.o. | +420727837487 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Rokycany ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 9 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2022, kdy bylo evidováno 9 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 6, tedy přibližně 200,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,77.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| APATEA s.r.o. | +420371785250 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PharmDr. Jitka Říšová, lékárna Holoubkov - OOVL Mýto v Čechách | +420371751643 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PharmDr. Jitka Říšová, lékárna | +420371751643 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Rokycany ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 7 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 7 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 5, tedy přibližně 250,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,38.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Richard Hron | +420371725955 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Richard Hron | +420371725955 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OPTICOOL s.r.o. | +420377224402 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Richard Hron | +420371725955 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Richard Hron | +420371725955 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 27 | 5,32 |
| 2024 | 26 | 5,12 |
| 2023 | 26 | 5,12 |
| 2022 | 23 | 4,58 |
| 2021 | 23 | 4,72 |
| 2020 | 22 | 4,45 |
| 2019 | 22 | 4,46 |
| 2018 | 21 | 4,29 |
| 2017 | 21 | 4,32 |
| 2016 | 20 | 4,15 |
| 2015 | 18 | 3,75 |
| 2014 | 17 | 3,55 |
| 2013 | 13 | 2,72 |
| 2012 | 10 | 2,09 |
| 2011 | 8 | 1,68 |
| 2010 | 8 | 1,69 |
| 2009 | 6 | 1,27 |
| 2008 | 6 | 1,27 |
| 2007 | 5 | 1,07 |
| 2006 | 5 | 1,08 |
| 2005 | 5 | 1,09 |
| 2004 | 5 | 1,09 |
| 2003 | 4 | 0,88 |
| 2002 | 4 | 0,88 |
| 2001 | 4 | 0,87 |
| 2000 | 3 | 0,66 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 18 | 3,55 |
| 2024 | 17 | 3,35 |
| 2023 | 17 | 3,35 |
| 2022 | 17 | 3,38 |
| 2021 | 17 | 3,49 |
| 2020 | 13 | 2,63 |
| 2019 | 10 | 2,03 |
| 2018 | 10 | 2,04 |
| 2017 | 9 | 1,85 |
| 2016 | 8 | 1,66 |
| 2015 | 8 | 1,67 |
| 2014 | 7 | 1,46 |
| 2013 | 7 | 1,46 |
| 2012 | 7 | 1,47 |
| 2011 | 7 | 1,47 |
| 2010 | 6 | 1,27 |
| 2009 | 6 | 1,27 |
| 2008 | 5 | 1,06 |
| 2007 | 5 | 1,07 |
| 2006 | 5 | 1,08 |
| 2005 | 5 | 1,09 |
| 2004 | 5 | 1,09 |
| 2003 | 5 | 1,10 |
| 2002 | 4 | 0,88 |
| 2001 | 4 | 0,87 |
| 2000 | 4 | 0,88 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 10 | 1,97 |
| 2024 | 9 | 1,77 |
| 2023 | 8 | 1,57 |
| 2022 | 7 | 1,39 |
| 2021 | 5 | 1,03 |
| 2020 | 5 | 1,01 |
| 2019 | 4 | 0,81 |
| 2018 | 4 | 0,82 |
| 2017 | 4 | 0,82 |
| 2016 | 4 | 0,83 |
| 2015 | 4 | 0,83 |
| 2014 | 4 | 0,84 |
| 2013 | 4 | 0,84 |
| 2012 | 4 | 0,84 |
| 2011 | 4 | 0,84 |
| 2010 | 4 | 0,85 |
| 2009 | 4 | 0,84 |
| 2008 | 4 | 0,84 |
| 2007 | 4 | 0,86 |
| 2006 | 4 | 0,87 |
| 2005 | 4 | 0,87 |
| 2004 | 4 | 0,88 |
| 2003 | 4 | 0,88 |
| 2002 | 4 | 0,88 |
| 2001 | 4 | 0,87 |
| 2000 | 4 | 0,88 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 7 | 1,38 |
| 2024 | 6 | 1,18 |
| 2023 | 6 | 1,18 |
| 2022 | 6 | 1,19 |
| 2021 | 6 | 1,23 |
| 2020 | 6 | 1,21 |
| 2019 | 6 | 1,22 |
| 2018 | 6 | 1,23 |
| 2017 | 6 | 1,23 |
| 2016 | 6 | 1,25 |
| 2015 | 6 | 1,25 |
| 2014 | 4 | 0,84 |
| 2013 | 3 | 0,63 |
| 2012 | 2 | 0,42 |
| 2011 | 2 | 0,42 |
| 2010 | 2 | 0,42 |
| 2009 | 1 | 0,21 |
| 2008 | 1 | 0,21 |
| 2007 | 1 | 0,21 |
| 2006 | 1 | 0,22 |
| 2005 | 1 | 0,22 |
| 2004 | 1 | 0,22 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 9 | 1,77 |
| 2024 | 9 | 1,77 |
| 2023 | 9 | 1,77 |
| 2022 | 9 | 1,79 |
| 2021 | 8 | 1,64 |
| 2020 | 7 | 1,41 |
| 2019 | 7 | 1,42 |
| 2018 | 7 | 1,43 |
| 2017 | 7 | 1,44 |
| 2016 | 7 | 1,45 |
| 2015 | 7 | 1,46 |
| 2014 | 7 | 1,46 |
| 2013 | 7 | 1,46 |
| 2012 | 6 | 1,26 |
| 2011 | 6 | 1,26 |
| 2010 | 5 | 1,06 |
| 2009 | 5 | 1,06 |
| 2008 | 5 | 1,06 |
| 2007 | 4 | 0,86 |
| 2006 | 4 | 0,87 |
| 2005 | 4 | 0,87 |
| 2004 | 3 | 0,66 |
| 2003 | 3 | 0,66 |
| 2002 | 3 | 0,66 |
| 2001 | 3 | 0,66 |
| 2000 | 3 | 0,66 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 11 | 2,17 |
| 2024 | 9 | 1,77 |
| 2023 | 8 | 1,57 |
| 2022 | 8 | 1,59 |
| 2021 | 7 | 1,44 |
| 2020 | 7 | 1,41 |
| 2019 | 7 | 1,42 |
| 2018 | 6 | 1,23 |
| 2017 | 6 | 1,23 |
| 2016 | 4 | 0,83 |
| 2015 | 2 | 0,42 |
| 2014 | 2 | 0,42 |
| 2013 | 2 | 0,42 |
| 2012 | 2 | 0,42 |
| 2011 | 2 | 0,42 |
| 2010 | 2 | 0,42 |
| 2009 | 1 | 0,21 |
| 2008 | 1 | 0,21 |
| 2007 | 1 | 0,21 |
| 2006 | 1 | 0,22 |
| 2005 | 1 | 0,22 |
| 2004 | 1 | 0,22 |
| 2003 | 1 | 0,22 |
| 2002 | 1 | 0,22 |
| 2001 | 1 | 0,22 |
| 2000 | 1 | 0,22 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 7 | 1,38 |
| 2024 | 6 | 1,18 |
| 2023 | 6 | 1,18 |
| 2022 | 5 | 0,99 |
| 2021 | 5 | 1,03 |
| 2020 | 4 | 0,81 |
| 2019 | 4 | 0,81 |
| 2018 | 4 | 0,82 |
| 2017 | 4 | 0,82 |
| 2016 | 4 | 0,83 |
| 2015 | 4 | 0,83 |
| 2014 | 4 | 0,84 |
| 2013 | 4 | 0,84 |
| 2012 | 2 | 0,42 |
| 2011 | 2 | 0,42 |
| 2010 | 2 | 0,42 |
| 2009 | 2 | 0,42 |
| 2008 | 2 | 0,42 |
| 2007 | 2 | 0,43 |
| 2006 | 2 | 0,43 |
| 2005 | 2 | 0,44 |
| 2004 | 2 | 0,44 |
| 2003 | 2 | 0,44 |
| 2002 | 2 | 0,44 |
| 2001 | 2 | 0,44 |
| 2000 | 2 | 0,44 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Rokycany s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| Bc. Aneta Ožanová | Samostatné zařízení porodní asistence | Strašice | 594 | Bc. Aneta Ožanová | 1.9.2026 |
| Bc. Michaela Cafourková | Samostatné zařízení porodní asistence | Kařízek | 10 | Bc. Michaela Cafourková | 1.9.2026 |
| ZabranDent s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Mirošov | náměstí Míru 55 | ZabranDent s.r.o. | 25.8.2026 |
| MUDr. Jaromíra Hrnčiříková s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Mirošov | Skořická 314 | MUDr. Jaromíra Hrnčiříková s.r.o. | 30.6.2026 |
| Gabriela Šůchová | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Rokycany | Smetanova 46 | Gabriela Šůchová | 5.5.2026 |
| Bc. Petra Dvořáčková | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Rokycany | Smetanova 46 | Bc. Petra Dvořáčková | 14.4.2026 |
| Medi MB, s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Rokycany | Dělostřelců 1288 | Medi MB, s.r.o. | 14.3.2026 |
| Gynelone s.r.o. | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Radnice | Dědická 72 | Gynelone s.r.o. | 1.1.2026 |
| Gynelone s.r.o. | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Holoubkov | 7 | Gynelone s.r.o. | 1.1.2026 |
| Opti Health s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Radnice | Dědická 72 | Opti Health s.r.o. | 15.12.2025 |
| Bc. Matyáš Janda | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Rokycany | Srbova 216 | Bc. Matyáš Janda | 3.11.2025 |
| PneumoPlus s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Rokycany | Voldušská 750 | PneumoPlus s.r.o. | 1.11.2025 |
| Mediclinic a.s. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Rokycany | Nerudovo náměstí 1236 | Mediclinic a.s. | 30.6.2025 |
| MUDr. Iva Kosová | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Rokycany | Gottliebova 45 | MUDr. Iva Kosová | 23.5.2025 |
| Psychambu4U s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Rokycany | Svazu bojovníků za svobodu 68 | Psychambu4U s.r.o. | 1.5.2025 |
| Pediatrie Vydrová s.r.o. | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Mýto | Letná II 535 | Pediatrie Vydrová s.r.o. | 1.4.2025 |
| NH Hospital a.s., gynekologie, vnitřní lékařství | Poskytovatel amb. služeb (do 5 oborů) | Zbiroh | Masarykovo náměstí 275 | NH Hospital a.s. | 19.3.2025 |
| Dante Clinic s.r.o. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Zbiroh | Masarykovo náměstí 275 | Dante Clinic s.r.o. | 5.3.2025 |
| DIAB - ENDO s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Rokycany | Voldušská 750 | DIAB - ENDO s.r.o. | 1.2.2025 |
| Mgr. Dana Holíková | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Rokycany | Srbova 216 | Mgr. Dana Holíková | 7.1.2025 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Rokycany, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Rokycany, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| Pediatrie Vydrová s.r.o. | praktické lékařství pro děti a dorost | Holoubkov | 7 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jaromíra Hrnčiříková s.r.o. | endokrinologie a diabetologie, vnitřní lékařství | Hrádek | 1. máje 38 | Aktuálně neevidováno |
| Praktik Strašice s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Strašice | 216 | Aktuálně neevidováno |
| MEDICA SEVER s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Rokycany | Dělostřelců 1288 | Aktuálně neevidováno |
| MEDICA SEVER s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Mirošov | U léčebny 500 | Aktuálně neevidováno |
| MEDICA SEVER s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Rokycany | Nerudovo náměstí 1236 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Ilona Holubová | gynekologie a porodnictví | Hrádek | 1. máje 38 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Ilona Holubová | gynekologie a porodnictví | Holoubkov | 7 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Ilona Holubová | gynekologie a porodnictví | Radnice | Dědická 72 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Vladimíra Bečvářová | dětská a dorostová psychiatrie | Rokycany | Masarykovo náměstí 82 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Hana Filipovská, praktická zubní lékařka | zubní lékařství | Rokycany | Masarykovo náměstí 82 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jiří Šmíd | zubní lékařství | Mirošov | náměstí Míru 55 | Aktuálně neevidováno |
| Marie Krupičková, zubní laboratoř | Zubní technik | Mirošov | náměstí Míru 54 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jaromíra Hrnčiříková s.r.o. | endokrinologie a diabetologie, vnitřní lékařství | Liblín | 1 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné