Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Plzeň-jih 207 aktivních zdravotnických zařízení. Na 71 585 obyvatel tak připadá přibližně 28,92 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Plzeň-jih. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 29 na 195, tedy přibližně o 572,4 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 71 585 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Plzeň-jih. V posledním dostupném roce připadá přibližně 6,29 praktiků, 3,07 stomatologických pracovišť, 2,24 pediatrických ordinací, 1,26 gynekologických míst a 2,24 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Plzeň-jih. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 56 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 45 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Plzeň-jih ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 42 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 42 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 39, tedy přibližně 1 300,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,87.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Practicare s.r.o. | +420606680309 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Interní ambulance Přeštice s.r.o. | +420377982722 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Praktický lékař Blovice, s.r.o. | +420371523757 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Praktik Blovice s.r.o. | +420607018118 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Praktický lékař Holýšov s.r.o. | +420379491258 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Plzeň-jih ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 16 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 16 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 6. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 10, tedy přibližně 166,7 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,24.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ordinace Sluníčko s.r.o. | +420377982017 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PEDIATRIE POD RADYNÍ s.r.o. | +420734420080 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| UZDRAVÍ s.r.o. | +420371522838 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Pavla Hrubá, ordinace praktického lékaře pro děti a dorost | +420371580405 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Stodská nemocnice, a.s. - ordinace pro děti a dorost | +420377193611 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Plzeň-jih ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 20 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 20 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 17, tedy přibližně 566,7 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,79.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZabranDent s.r.o. | +420775258181 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jana Krňoulová | +420723163527 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Dominika Čermáková | +420721629713 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gruberovi - stomatologie s.r.o. | +420799797435 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Věra Hrubá, zubní ordinace s.r.o. | +420377902195 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Plzeň-jih ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 9 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2022, kdy bylo evidováno 9 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 7, tedy přibližně 350,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,26.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gynekologie Přeštice s.r.o. | +420377981065 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynekologie MUDr. Krčál, s.r.o. | +420603225252 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GP-san s.r.o. | +420775519042 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Martina Slaníková s.r.o. | +420733676011 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Stodská nemocnice, a.s. | +420377193611 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Plzeň-jih ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 11 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 11 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 10, tedy přibližně 1 000,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,54.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Adéla Bednářová | +420777441339 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dagmar Beranová DiS. | +420775618922 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Helena Hlaváčová | +420604549977 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Rehabilitace Rajchl s.r.o. | +420376317066 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Halada s.r.o. | +420376321266 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Plzeň-jih ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 6 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 6 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 5, tedy přibližně 500,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,84.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Magdalena Boříková Vojtková, psychiatrická ambulance | +420377429254 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Markéta Regentová | +420722435766 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Stodská nemocnice, a.s. | +420377193611 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PhDr. Martina Kocourková | Dobřany, Nová 956 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PSYCHIATRIE MUDr. Gabriela Ťupová s.r.o. | Stod, Hradecká 435 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Plzeň-jih ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 16 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 16 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 15, tedy přibližně 1 500,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,24.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TREVIN Pharm s.r.o., OOVL Lékárny BENU Dobřany | +420731666222 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| TREVIN Pharm s.r.o., BENU Lékárna | +420731666222 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Stodská nemocnice, a.s. | +420377193611 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Plzeň-jih ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 8 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 8 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 8. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,12.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Kateřina Košťáková | +420777837387 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Monika Kropáčková s.r.o. | +420607948474 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Vladimíra Kadlecová, oční ordinace | +420377983443 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dagmar Strejcová | Dobřany, tř. 1. máje 1300 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Tomáš Nathanský | Přeštice, Masarykovo nám. 104 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 42 | 5,87 |
| 2024 | 38 | 5,30 |
| 2023 | 35 | 4,89 |
| 2022 | 35 | 4,93 |
| 2021 | 35 | 5,08 |
| 2020 | 33 | 4,71 |
| 2019 | 32 | 4,57 |
| 2018 | 30 | 4,31 |
| 2017 | 30 | 4,34 |
| 2016 | 29 | 4,22 |
| 2015 | 29 | 4,23 |
| 2014 | 26 | 3,79 |
| 2013 | 21 | 3,07 |
| 2012 | 15 | 2,19 |
| 2011 | 14 | 2,05 |
| 2010 | 12 | 1,77 |
| 2009 | 11 | 1,63 |
| 2008 | 10 | 1,49 |
| 2007 | 8 | 1,22 |
| 2006 | 6 | 0,93 |
| 2005 | 6 | 0,93 |
| 2004 | 5 | 0,78 |
| 2003 | 4 | 0,63 |
| 2002 | 3 | 0,47 |
| 2001 | 3 | 0,48 |
| 2000 | 3 | 0,48 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 20 | 2,79 |
| 2024 | 20 | 2,79 |
| 2023 | 19 | 2,65 |
| 2022 | 19 | 2,68 |
| 2021 | 19 | 2,76 |
| 2020 | 19 | 2,71 |
| 2019 | 18 | 2,57 |
| 2018 | 18 | 2,59 |
| 2017 | 18 | 2,60 |
| 2016 | 14 | 2,04 |
| 2015 | 12 | 1,75 |
| 2014 | 12 | 1,75 |
| 2013 | 10 | 1,46 |
| 2012 | 9 | 1,31 |
| 2011 | 6 | 0,88 |
| 2010 | 6 | 0,88 |
| 2009 | 6 | 0,89 |
| 2008 | 5 | 0,75 |
| 2007 | 4 | 0,61 |
| 2006 | 4 | 0,62 |
| 2005 | 4 | 0,62 |
| 2004 | 4 | 0,63 |
| 2003 | 4 | 0,63 |
| 2002 | 4 | 0,63 |
| 2001 | 3 | 0,48 |
| 2000 | 3 | 0,48 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 16 | 2,24 |
| 2024 | 15 | 2,09 |
| 2023 | 15 | 2,10 |
| 2022 | 15 | 2,11 |
| 2021 | 15 | 2,18 |
| 2020 | 13 | 1,85 |
| 2019 | 13 | 1,86 |
| 2018 | 11 | 1,58 |
| 2017 | 11 | 1,59 |
| 2016 | 10 | 1,45 |
| 2015 | 10 | 1,46 |
| 2014 | 10 | 1,46 |
| 2013 | 9 | 1,32 |
| 2012 | 9 | 1,31 |
| 2011 | 9 | 1,32 |
| 2010 | 9 | 1,33 |
| 2009 | 9 | 1,33 |
| 2008 | 9 | 1,34 |
| 2007 | 9 | 1,37 |
| 2006 | 9 | 1,39 |
| 2005 | 9 | 1,40 |
| 2004 | 8 | 1,25 |
| 2003 | 6 | 0,94 |
| 2002 | 6 | 0,95 |
| 2001 | 6 | 0,95 |
| 2000 | 6 | 0,96 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 9 | 1,26 |
| 2024 | 9 | 1,25 |
| 2023 | 9 | 1,26 |
| 2022 | 9 | 1,27 |
| 2021 | 8 | 1,16 |
| 2020 | 7 | 1,00 |
| 2019 | 7 | 1,00 |
| 2018 | 7 | 1,01 |
| 2017 | 7 | 1,01 |
| 2016 | 7 | 1,02 |
| 2015 | 7 | 1,02 |
| 2014 | 6 | 0,88 |
| 2013 | 5 | 0,73 |
| 2012 | 5 | 0,73 |
| 2011 | 3 | 0,44 |
| 2010 | 3 | 0,44 |
| 2009 | 3 | 0,44 |
| 2008 | 3 | 0,45 |
| 2007 | 3 | 0,46 |
| 2006 | 3 | 0,46 |
| 2005 | 3 | 0,47 |
| 2004 | 3 | 0,47 |
| 2003 | 2 | 0,31 |
| 2002 | 2 | 0,32 |
| 2001 | 2 | 0,32 |
| 2000 | 2 | 0,32 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 16 | 2,24 |
| 2024 | 15 | 2,09 |
| 2023 | 15 | 2,10 |
| 2022 | 14 | 1,97 |
| 2021 | 13 | 1,89 |
| 2020 | 13 | 1,85 |
| 2019 | 13 | 1,86 |
| 2018 | 11 | 1,58 |
| 2017 | 10 | 1,45 |
| 2016 | 9 | 1,31 |
| 2015 | 7 | 1,02 |
| 2014 | 7 | 1,02 |
| 2013 | 7 | 1,02 |
| 2012 | 7 | 1,02 |
| 2011 | 7 | 1,03 |
| 2010 | 6 | 0,88 |
| 2009 | 5 | 0,74 |
| 2008 | 4 | 0,60 |
| 2007 | 4 | 0,61 |
| 2006 | 4 | 0,62 |
| 2005 | 3 | 0,47 |
| 2004 | 3 | 0,47 |
| 2003 | 2 | 0,31 |
| 2002 | 2 | 0,32 |
| 2001 | 2 | 0,32 |
| 2000 | 1 | 0,16 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 6 | 0,84 |
| 2024 | 5 | 0,70 |
| 2023 | 5 | 0,70 |
| 2022 | 4 | 0,56 |
| 2021 | 4 | 0,58 |
| 2020 | 4 | 0,57 |
| 2019 | 4 | 0,57 |
| 2018 | 4 | 0,58 |
| 2017 | 4 | 0,58 |
| 2016 | 4 | 0,58 |
| 2015 | 4 | 0,58 |
| 2014 | 4 | 0,58 |
| 2013 | 4 | 0,58 |
| 2012 | 3 | 0,44 |
| 2011 | 3 | 0,44 |
| 2010 | 3 | 0,44 |
| 2009 | 2 | 0,30 |
| 2008 | 2 | 0,30 |
| 2007 | 2 | 0,30 |
| 2006 | 2 | 0,31 |
| 2005 | 2 | 0,31 |
| 2004 | 2 | 0,31 |
| 2003 | 1 | 0,16 |
| 2002 | 1 | 0,16 |
| 2001 | 1 | 0,16 |
| 2000 | 1 | 0,16 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 8 | 1,12 |
| 2024 | 8 | 1,12 |
| 2023 | 7 | 0,98 |
| 2022 | 6 | 0,85 |
| 2021 | 6 | 0,87 |
| 2020 | 6 | 0,86 |
| 2019 | 6 | 0,86 |
| 2018 | 5 | 0,72 |
| 2017 | 5 | 0,72 |
| 2016 | 5 | 0,73 |
| 2015 | 4 | 0,58 |
| 2014 | 4 | 0,58 |
| 2013 | 3 | 0,44 |
| 2012 | 2 | 0,29 |
| 2011 | 2 | 0,29 |
| 2010 | 1 | 0,15 |
| 2009 | 1 | 0,15 |
| 2008 | 1 | 0,15 |
| 2007 | 1 | 0,15 |
| 2006 | 1 | 0,15 |
| 2005 | 1 | 0,16 |
| 2004 | 1 | 0,16 |
| 2003 | 1 | 0,16 |
| 2002 | 1 | 0,16 |
| 2001 | 1 | 0,16 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Plzeň-jih s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| Practicare s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Stod | Hradecká 606 | Practicare s.r.o. | 25.9.2026 |
| KAREL RADA | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Chlumčany | nám. Bohuslava Kašpara 450 | KAREL RADA | 16.9.2026 |
| Štěpánka Strejcová | Samostatné zařízení porodní asistence | Přeštice | Palackého 460 | Štěpánka Strejcová | 1.9.2026 |
| ALZHEIMER HOME z.ú. | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Klášter | 125 | ALZHEIMER HOME z.ú. | 14.7.2026 |
| Proanest s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Spálené Poříčí | Zámecká 384 | Proanest s.r.o. | 17.6.2026 |
| Martina Motejzíková, DiS. | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Kasejovice | 251 | Martina Motejzíková, DiS. | 10.6.2026 |
| Praktický lékař MUDr. Jaroslav Mackovič s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Mladý Smolivec | 99 | Praktický lékař MUDr. Jaroslav Mackovič s.r.o. | 1.6.2026 |
| Praktický lékař MUDr. Jaroslav Mackovič s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Kasejovice | 251 | Praktický lékař MUDr. Jaroslav Mackovič s.r.o. | 1.6.2026 |
| Soukromá Ošetřovatelská Služba-SOS s.r.o. | Domácí zdravotní péče | Klášter | 125 | Soukromá Ošetřovatelská Služba-SOS s.r.o. | 16.2.2026 |
| Zubní ordinace Baxová, s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Přeštice | Masarykovo nám. 104 | Zubní ordinace Baxová, s.r.o. | 1.1.2026 |
| Advantis Medical s.r.o. | Domácí zdravotní péče | Nepomuk | náměstí Augustina Němejce 127 | Advantis Medical s.r.o. | 1.1.2026 |
| Advantis Medical s.r.o. | Domácí zdravotní péče | Přeštice | Masarykovo nám. 104 | Advantis Medical s.r.o. | 1.1.2026 |
| OPL Žinkovy s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Neurazy | 74 | OPL Žinkovy s.r.o. | 29.8.2025 |
| OPL Žinkovy s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Oselce | 88 | OPL Žinkovy s.r.o. | 29.8.2025 |
| OPL Žinkovy s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Žinkovy | 8 | OPL Žinkovy s.r.o. | 29.8.2025 |
| RADKA HAKOŠOVÁ DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Chlumčany | nám. Bohuslava Kašpara 450 | RADKA HAKOŠOVÁ DiS. | 16.8.2025 |
| S-Med s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Holýšov | Luční 591 | S-Med s.r.o. | 18.7.2025 |
| TREVIN Pharm s.r.o., OOVL Lékárny BENU Dobřany | Lékárna | Chotěšov | Plzeňská 88 | TREVIN Pharm s.r.o. | 14.6.2025 |
| Nemocnice u Sv. Jiří s.r.o., PL pro děti a dorost | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Dobřany | tř. 1. máje 1300 | Nemocnice u Sv. Jiří s.r.o. | 1.5.2025 |
| PhDr. Martina Kocourková | Samostatné zařízení psychologa | Dobřany | Nová 956 | PhDr. Martina Kocourková | 1.4.2025 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Plzeň-jih, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Plzeň-jih, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| MDDr. Jindřiška Baxová | zubní lékařství | Přeštice | Masarykovo nám. 104 | Aktuálně neevidováno |
| Gynekologie MUDr. Krčál, s.r.o. | gynekologie a porodnictví | Chlumčany | nám. Bohuslava Kašpara 450 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jaroslav Mackovič | všeobecné praktické lékařství | Mladý Smolivec | 99 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jaroslav Mackovič, všeobecné praktické lékařství | všeobecné praktické lékařství | Kasejovice | 251 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jan Zeman, revmatologie | revmatologie | Blovice | Palackého 259 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jana Písařová, praktické zubní lékařství | zubní lékařství | Kasejovice | 251 | Aktuálně neevidováno |
| Practicare s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Stod | Hradecká 600 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné