Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) je v Neplachovicích registrováno celkem 4 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 940 obyvatel Neplachovic dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Neplachovicích. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 2 na 4, tedy přibližně o 100,0 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 940 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Neplachovicích. V posledním dostupném roce připadá přibližně 10,64 praktiků, 10,64 stomatologických pracovišť, 0,00 pediatrických ordinací, 10,64 gynekologických míst a 10,64 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Neplachovicích. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Lékárna s počtem 1 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně gynekologie a porodnictví s počtem 1 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Neplachovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2000, kdy bylo evidováno 1 míst. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0, tedy přibližně 0,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 10,64.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Luboš Gebauer | +420553662287 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Neplachovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 ordinací. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KidsMedicals, s.r.o. | +420596769898 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| KidsMedicals, s.r.o. | +420596769898 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dětská ambulance E + T s.r.o. | +420553662295 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Kateřina Malcherová | +420553716520 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MS - Pediatr s.r.o. | +420553657713 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Neplachovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2000, kdy bylo evidováno 1 míst. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0, tedy přibližně 0,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 10,64.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Stanislav Černohorský | +420553662234 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Neplachovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2020, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 10,64.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VITALIJ SMETANSKYJ | +420773959652 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Neplachovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| V kruhu s.r.o. | +420734331013 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| NEUREX LG s.r.o. | +420595685205 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Psychiatrická nemocnice v Opavě | +420553695111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ZeHa Medica s.r.o. | +420603930093 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Fakultní nemocnice Ostrava, RÚ Hrabyně | +420597371111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Neplachovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lacan.cz s.r.o. | +420725833647 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| NEUREX LG s.r.o. | +420595685205 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Psychiatrická nemocnice v Opavě | +420553695111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Fakultní nemocnice Ostrava, RÚ Hrabyně | +420597371111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Fakultní nemocnice Ostrava, RÚ Hrabyně, Chuchelná | +420597371111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Neplachovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 10,64.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna, OOVL nám. Slezského odboje | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Neplachovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 ordinací. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Margita Filipová | +420553671363 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Psychiatrická nemocnice v Opavě | +420553695111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Margita Filipová | +420553671363 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice a.s., ambulance oční | +420595633051 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. JURAJ ŠIMIČÁK | +420605290542 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 10,64 |
| 2024 | 1 | 10,65 |
| 2023 | 1 | 9,43 |
| 2022 | 1 | 10,17 |
| 2021 | 1 | 10,59 |
| 2020 | 1 | 10,63 |
| 2019 | 1 | 10,55 |
| 2018 | 1 | 10,53 |
| 2017 | 1 | 10,55 |
| 2016 | 1 | 10,60 |
| 2015 | 1 | 10,56 |
| 2014 | 1 | 10,62 |
| 2013 | 1 | 10,60 |
| 2012 | 1 | 10,67 |
| 2011 | 1 | 10,70 |
| 2010 | 1 | 10,79 |
| 2009 | 1 | 10,81 |
| 2008 | 1 | 10,89 |
| 2007 | 1 | 10,91 |
| 2006 | 1 | 11,14 |
| 2005 | 1 | 11,29 |
| 2004 | 1 | 11,22 |
| 2003 | 1 | 11,42 |
| 2002 | 1 | 11,88 |
| 2001 | 1 | 11,99 |
| 2000 | 1 | 12,08 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 10,64 |
| 2024 | 1 | 10,65 |
| 2023 | 1 | 9,43 |
| 2022 | 1 | 10,17 |
| 2021 | 1 | 10,59 |
| 2020 | 1 | 10,63 |
| 2019 | 1 | 10,55 |
| 2018 | 1 | 10,53 |
| 2017 | 1 | 10,55 |
| 2016 | 1 | 10,60 |
| 2015 | 1 | 10,56 |
| 2014 | 1 | 10,62 |
| 2013 | 1 | 10,60 |
| 2012 | 1 | 10,67 |
| 2011 | 1 | 10,70 |
| 2010 | 1 | 10,79 |
| 2009 | 1 | 10,81 |
| 2008 | 1 | 10,89 |
| 2007 | 1 | 10,91 |
| 2006 | 1 | 11,14 |
| 2005 | 1 | 11,29 |
| 2004 | 1 | 11,22 |
| 2003 | 1 | 11,42 |
| 2002 | 1 | 11,88 |
| 2001 | 1 | 11,99 |
| 2000 | 1 | 12,08 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 10,64 |
| 2024 | 1 | 10,65 |
| 2023 | 1 | 9,43 |
| 2022 | 1 | 10,17 |
| 2021 | 1 | 10,59 |
| 2020 | 1 | 10,63 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 10,64 |
| 2024 | 1 | 10,65 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna, OOVL nám. Slezského odboje | Lékárna | Neplachovice | Zámecká 206 | ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1.1.2024 |
| VITALIJ SMETANSKYJ | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Neplachovice | Zámecká 206 | VITALIJ SMETANSKYJ | 1.12.2020 |
| MUDr. Stanislav Černohorský | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Neplachovice | Zámecká 206 | MUDr. Stanislav Černohorský | 1.10.1993 |
| MUDr. Luboš Gebauer | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Neplachovice | Zámecká 206 | MUDr. Luboš Gebauer | 1.4.1993 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Neplachovicích, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné