Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Jablonec nad Nisou 313 aktivních zdravotnických zařízení. Na 92 836 obyvatel tak připadá přibližně 33,72 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Jablonec nad Nisou. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 55 na 291, tedy přibližně o 429,1 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 92 836 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Jablonec nad Nisou. V posledním dostupném roce připadá přibližně 5,82 praktiků, 4,95 stomatologických pracovišť, 1,72 pediatrických ordinací, 1,83 gynekologických míst a 2,37 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Jablonec nad Nisou. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 72 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 54 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Jablonec nad Nisou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 51 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 51 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 12. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 39, tedy přibližně 325,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,49.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ordinace praktického lékaře Jablonec n.N. s.r.o. | +420483710436 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| AMBULANCE - PALACKÉHO s.r.o. | +420483311009 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PL 22 s.r.o. | +420720888980 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Praktický lékař Kokonín s.r.o. | +420483302189 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Doktorzhor s.r.o. | +420777641651 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Jablonec nad Nisou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 15 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 15 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 11, tedy přibližně 275,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,62.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Pavlína Nedvědová | +420483383263 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Pediatrie Jablonec nad Nisou s.r.o. | +420723625678 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PEDIJUN s.r.o. | +420483704542 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Hana Mourková s.r.o. | +420483712788 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Pediamar s.r.o. | +420483314943 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Jablonec nad Nisou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 45 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 45 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 14. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 31, tedy přibližně 221,4 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,85.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VK Dental s.r.o. | +420483341237 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| DentAx Clinic s.r.o. | +420776188905 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| DENTAL INNOVATION, k.s. | +420483318392 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dentatis s.r.o. | +420776546045 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Martina Heřmánková | +420608292394 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Jablonec nad Nisou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 16 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2022, kdy bylo evidováno 16 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 13, tedy přibližně 433,3 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,72.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SGYN s.r.o. | +420777641410 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Vivegyn s.r.o. | +420606075627 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Olga Novenková Macharáčková s.r.o. | +420483300292 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BIS GYN s.r.o. | +420777955604 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. JÖRGOVÁ s.r.o. | +420483314686 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Jablonec nad Nisou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 41 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 41 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 6. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 35, tedy přibližně 583,3 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,42.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Helena Kolářová, rehabilitace | +420774272757 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| EurekoFyzio, s.r.o. | +420603396250 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BAD WEBERBERG s.r.o. | +420725045145 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| AVE Železný Brod s.r.o. | +420483389270 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Marcela Marková, DiS. | +420607570378 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Jablonec nad Nisou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 14 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 14 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 10, tedy přibližně 250,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,51.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PsychClinic s.r.o. | +420483320083 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Petra Pokorná | +420725964758 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Petra Kordová | +420483341267 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jindra Friedrichová | +420736105209 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jana Machanderová | +420605263065 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Jablonec nad Nisou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 22 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 22 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 18, tedy přibližně 450,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,37.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražská lékárnická s.r.o., Lékárna SANO Na poliklinice | +420736500456 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Lékárna Na Poliklinice, s.r.o., Lékárna U Anděla | +420488588272 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Jablonec nad Nisou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 6 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 6 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 5, tedy přibližně 500,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,65.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oční klinika Horní Počernice, s.r.o. | +420281865664 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční klinika Horní Počernice, s.r.o. | +420281865664 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| VFF s.r.o. | +420720672919 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční Jablonec s.r.o. | +420483313794 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Kateřina Fűrstová, oční ambulance | +420483341226 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 51 | 5,49 |
| 2024 | 51 | 5,48 |
| 2023 | 49 | 5,25 |
| 2022 | 47 | 5,06 |
| 2021 | 44 | 4,88 |
| 2020 | 43 | 4,70 |
| 2019 | 39 | 4,24 |
| 2018 | 35 | 3,81 |
| 2017 | 34 | 3,70 |
| 2016 | 33 | 3,60 |
| 2015 | 31 | 3,39 |
| 2014 | 29 | 3,17 |
| 2013 | 26 | 2,84 |
| 2012 | 25 | 2,73 |
| 2011 | 23 | 2,51 |
| 2010 | 21 | 2,28 |
| 2009 | 20 | 2,18 |
| 2008 | 14 | 1,53 |
| 2007 | 14 | 1,54 |
| 2006 | 14 | 1,55 |
| 2005 | 14 | 1,56 |
| 2004 | 13 | 1,45 |
| 2003 | 13 | 1,45 |
| 2002 | 13 | 1,45 |
| 2001 | 13 | 1,45 |
| 2000 | 12 | 1,33 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 45 | 4,85 |
| 2024 | 45 | 4,84 |
| 2023 | 43 | 4,61 |
| 2022 | 41 | 4,41 |
| 2021 | 41 | 4,55 |
| 2020 | 40 | 4,37 |
| 2019 | 38 | 4,13 |
| 2018 | 36 | 3,92 |
| 2017 | 34 | 3,70 |
| 2016 | 33 | 3,60 |
| 2015 | 29 | 3,18 |
| 2014 | 28 | 3,06 |
| 2013 | 26 | 2,84 |
| 2012 | 25 | 2,73 |
| 2011 | 21 | 2,30 |
| 2010 | 19 | 2,06 |
| 2009 | 18 | 1,96 |
| 2008 | 17 | 1,85 |
| 2007 | 17 | 1,87 |
| 2006 | 17 | 1,88 |
| 2005 | 16 | 1,78 |
| 2004 | 16 | 1,79 |
| 2003 | 15 | 1,67 |
| 2002 | 14 | 1,56 |
| 2001 | 14 | 1,56 |
| 2000 | 14 | 1,56 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 15 | 1,62 |
| 2024 | 15 | 1,61 |
| 2023 | 14 | 1,50 |
| 2022 | 14 | 1,51 |
| 2021 | 14 | 1,55 |
| 2020 | 14 | 1,53 |
| 2019 | 14 | 1,52 |
| 2018 | 13 | 1,41 |
| 2017 | 12 | 1,31 |
| 2016 | 12 | 1,31 |
| 2015 | 11 | 1,20 |
| 2014 | 10 | 1,09 |
| 2013 | 9 | 0,98 |
| 2012 | 8 | 0,87 |
| 2011 | 7 | 0,77 |
| 2010 | 6 | 0,65 |
| 2009 | 6 | 0,65 |
| 2008 | 5 | 0,55 |
| 2007 | 5 | 0,55 |
| 2006 | 5 | 0,55 |
| 2005 | 4 | 0,44 |
| 2004 | 4 | 0,45 |
| 2003 | 4 | 0,45 |
| 2002 | 4 | 0,45 |
| 2001 | 4 | 0,45 |
| 2000 | 4 | 0,44 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 16 | 1,72 |
| 2024 | 16 | 1,72 |
| 2023 | 16 | 1,71 |
| 2022 | 16 | 1,72 |
| 2021 | 15 | 1,66 |
| 2020 | 15 | 1,64 |
| 2019 | 15 | 1,63 |
| 2018 | 15 | 1,63 |
| 2017 | 15 | 1,63 |
| 2016 | 14 | 1,53 |
| 2015 | 14 | 1,53 |
| 2014 | 13 | 1,42 |
| 2013 | 9 | 0,98 |
| 2012 | 6 | 0,66 |
| 2011 | 5 | 0,55 |
| 2010 | 4 | 0,43 |
| 2009 | 4 | 0,44 |
| 2008 | 4 | 0,44 |
| 2007 | 4 | 0,44 |
| 2006 | 4 | 0,44 |
| 2005 | 4 | 0,44 |
| 2004 | 3 | 0,33 |
| 2003 | 3 | 0,33 |
| 2002 | 3 | 0,33 |
| 2001 | 3 | 0,33 |
| 2000 | 3 | 0,33 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 22 | 2,37 |
| 2024 | 21 | 2,26 |
| 2023 | 21 | 2,25 |
| 2022 | 21 | 2,26 |
| 2021 | 21 | 2,33 |
| 2020 | 21 | 2,29 |
| 2019 | 21 | 2,28 |
| 2018 | 21 | 2,28 |
| 2017 | 19 | 2,07 |
| 2016 | 17 | 1,86 |
| 2015 | 15 | 1,64 |
| 2014 | 13 | 1,42 |
| 2013 | 12 | 1,31 |
| 2012 | 10 | 1,09 |
| 2011 | 10 | 1,09 |
| 2010 | 10 | 1,09 |
| 2009 | 10 | 1,09 |
| 2008 | 10 | 1,09 |
| 2007 | 10 | 1,10 |
| 2006 | 10 | 1,11 |
| 2005 | 10 | 1,11 |
| 2004 | 8 | 0,89 |
| 2003 | 6 | 0,67 |
| 2002 | 6 | 0,67 |
| 2001 | 4 | 0,45 |
| 2000 | 4 | 0,44 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 14 | 1,51 |
| 2024 | 14 | 1,50 |
| 2023 | 14 | 1,50 |
| 2022 | 13 | 1,40 |
| 2021 | 13 | 1,44 |
| 2020 | 13 | 1,42 |
| 2019 | 13 | 1,41 |
| 2018 | 12 | 1,31 |
| 2017 | 12 | 1,31 |
| 2016 | 11 | 1,20 |
| 2015 | 11 | 1,20 |
| 2014 | 10 | 1,09 |
| 2013 | 10 | 1,09 |
| 2012 | 9 | 0,98 |
| 2011 | 9 | 0,98 |
| 2010 | 9 | 0,98 |
| 2009 | 8 | 0,87 |
| 2008 | 8 | 0,87 |
| 2007 | 8 | 0,88 |
| 2006 | 8 | 0,89 |
| 2005 | 6 | 0,67 |
| 2004 | 6 | 0,67 |
| 2003 | 6 | 0,67 |
| 2002 | 5 | 0,56 |
| 2001 | 4 | 0,45 |
| 2000 | 4 | 0,44 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 6 | 0,65 |
| 2024 | 6 | 0,64 |
| 2023 | 6 | 0,64 |
| 2022 | 5 | 0,54 |
| 2021 | 5 | 0,55 |
| 2020 | 5 | 0,55 |
| 2019 | 5 | 0,54 |
| 2018 | 4 | 0,44 |
| 2017 | 4 | 0,44 |
| 2016 | 4 | 0,44 |
| 2015 | 3 | 0,33 |
| 2014 | 2 | 0,22 |
| 2013 | 2 | 0,22 |
| 2012 | 2 | 0,22 |
| 2011 | 2 | 0,22 |
| 2010 | 2 | 0,22 |
| 2009 | 2 | 0,22 |
| 2008 | 2 | 0,22 |
| 2007 | 2 | 0,22 |
| 2006 | 2 | 0,22 |
| 2005 | 2 | 0,22 |
| 2004 | 2 | 0,22 |
| 2003 | 2 | 0,22 |
| 2002 | 2 | 0,22 |
| 2001 | 2 | 0,22 |
| 2000 | 1 | 0,11 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Jablonec nad Nisou s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
| Obec | Aktivní zařízení | Praktici | Stomatologie | Lékárny |
|---|---|---|---|---|
| Jablonec nad Nisou | 199 | 25 | 25 | 12 |
| Tanvald | 35 | 3 | 3 | 3 |
| Železný Brod | 21 | 4 | 4 | 2 |
| Smržovka | 9 | 1 | 2 | 1 |
| Lučany nad Nisou | 7 | 1 | 1 | 0 |
| Rychnov u Jablonce nad Nisou | 7 | 1 | 2 | 1 |
| Harrachov | 6 | 1 | 1 | 1 |
| Desná | 4 | 1 | 0 | 1 |
| Janov nad Nisou | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Malá Skála | 3 | 1 | 1 | 0 |
| Držkov | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Jiřetín pod Bukovou | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Pěnčín | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Rádlo | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Velké Hamry | 2 | 1 | 0 | 0 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| Domov Maxov | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Lučany nad Nisou | 171 | Domov Maxov | 5.9.2026 |
| Domov Maxov | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Lučany nad Nisou | 169 | Domov Maxov | 5.9.2026 |
| Domov Maxov | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Lučany nad Nisou | 210 | Domov Maxov | 5.9.2026 |
| Domov Maxov | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Lučany nad Nisou | 82 | Domov Maxov | 5.9.2026 |
| Mgr. Lenka Němcová | Samostatné zařízení logopeda | Jablonec nad Nisou | Lovecká 561/14 | Mgr. Lenka Němcová | 1.9.2026 |
| Mgr. Renata Loudová | Samostatné zařízení porodní asistence | Jablonec nad Nisou | Lovecká 561/14 | Mgr. Renata Loudová | 1.9.2026 |
| Bc. Kateřina Hůlková | Samostatné zařízení porodní asistence | Jablonec nad Nisou | Lovecká 561/14 | Bc. Kateřina Hůlková | 1.9.2026 |
| Bc. Anna Faltová | Samostatné zařízení porodní asistence | Jablonec nad Nisou | Lovecká 561/14 | Anna Faltová | 1.9.2026 |
| Ordinace praktického lékaře Jablonec n.N. s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Jablonec nad Nisou | Pražská 1109/23 | Ordinace praktického lékaře Jablonec n.N. s.r.o. | 23.7.2026 |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | Samostatná odborná laboratoř | Jablonec nad Nisou | Nemocniční 4446/15 | Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 17.7.2026 |
| AMBULANCE - PALACKÉHO s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Jablonec nad Nisou | Palackého 4460/7 | AMBULANCE - PALACKÉHO s.r.o. | 1.7.2026 |
| MUDr. Dana Peprlová | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Jablonec nad Nisou | Palackého 4460/7 | MUDr. Dana Peprlová | 1.7.2026 |
| Helena Kolářová, rehabilitace | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Jablonec nad Nisou | U Kostela 4051/5 | Helena Kolářová | 19.6.2026 |
| ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. | Oční optika | Tanvald | Krkonošská 604 | ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. | 3.6.2026 |
| Charita Semily | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Tanvald | Poštovní 284 | Charita Semily | 13.5.2026 |
| synlab czech s.r.o. | Odběrová místnost | Jablonec nad Nisou | Liberecká 3091/59 | synlab czech s.r.o. | 10.4.2026 |
| MUDr. Pavlína Nedvědová | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Desná | Krkonošská 500 | MUDr. Pavlína Nedvědová | 1.4.2026 |
| Anna Bartoschová, DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Jablonec nad Nisou | U Kostela 4051/5 | Anna Bartoschová, DiS. | 2.3.2026 |
| MUDr. Kamila Škapová | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Rádlo | 404 | MUDr. Kamila Škapová | 27.2.2026 |
| Z Rodevachu s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Jablonec nad Nisou | Poštovní 2428/8 | Z Rodevachu s.r.o. | 12.2.2026 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Jablonec nad Nisou, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Jablonec nad Nisou, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| MUDr. Bohumil Svoboda | gynekologie a porodnictví | Jablonec nad Nisou | Horní náměstí 1484/8 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jana Dionysiová | praktické lékařství pro děti a dorost | Desná | Krkonošská 500 | Aktuálně neevidováno |
| Domácí péče Včelka Praha s.r.o. | Všeobecná sestra | Železný Brod | 15 | Aktuálně neevidováno |
| ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. | Optometrista | Tanvald | Krkonošská 134 | Aktuálně neevidováno |
| Ordinace praktického lékaře Jablonec n.N. s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Jablonec nad Nisou | Revoluční 1076/13 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Alica Miedzińska | všeobecné praktické lékařství | Jablonec nad Nisou | Poštovní 2428/8 | Aktuálně neevidováno |
| PZL ordinace Jablonec s.r.o. | zubní lékařství | Jablonec nad Nisou | 28. října 1660/14 | Aktuálně neevidováno |
| Helena Kolářová, rehabilitace | Fyzioterapeut | Jablonec nad Nisou | Husova 1444/3 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Ladislav Jeníček, praktický lékař | všeobecné praktické lékařství | Jablonec nad Nisou | Liberecká 677/15 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Dita Popová, praktický lékař | všeobecné praktické lékařství | Jablonec nad Nisou | Palackého 4460/7 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné