Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Rychnov nad Kněžnou 298 aktivních zdravotnických zařízení. Na 81 263 obyvatel tak připadá přibližně 36,67 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Rychnov nad Kněžnou. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 48 na 286, tedy přibližně o 495,8 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 81 263 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Rychnov nad Kněžnou. V posledním dostupném roce připadá přibližně 5,66 praktiků, 3,20 stomatologických pracovišť, 2,22 pediatrických ordinací, 1,97 gynekologických míst a 2,83 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Rychnov nad Kněžnou. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 73 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 46 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Rychnov nad Kněžnou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 46 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 46 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 11. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 35, tedy přibližně 318,2 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,66.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MEDLING s.r.o. | +420724222665 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| AB-MED s.r.o. | +420704605477 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| AB-MED s.r.o. | +420704605477 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| AB-MED s.r.o. | +420704605477 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BOROmedic s.r.o. | +420736539897 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Rychnov nad Kněžnou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 18 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2021, kdy bylo evidováno 18 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 6. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 12, tedy přibližně 200,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,22.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Lucie Korotvičková | +420494623940 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Ordinace pro děti a dorost Rychnov nad Kněžnou, s.r.o. | +420494661919 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Julie Tichá, s.r.o. | +420494515620 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PEDIATRIE Abel s.r.o. | +420494383469 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Alice Rottová | +420494515621 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Rychnov nad Kněžnou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 25 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 25 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 8. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 17, tedy přibližně 212,5 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,08.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| d-r Pande Bachanovski | +420494322706 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dvořáková Stomatologie, s.r.o. | +420776224093 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Freemed s.r.o. | +420736419151 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Petrák stomatologie s.r.o. | +420721200244 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Jana Andělová | +420731980112 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Rychnov nad Kněžnou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 16 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2021, kdy bylo evidováno 16 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 16. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,97.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Pavel Trpák s.r.o. | +420603856464 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Slavomír Dorko s.r.o. | +420739026851 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Tošovský František s.r.o. | +420494622770 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oblastní nemocnice Náchod a.s., Nemocnice Rychnov nad Kněžnou | +420491601111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GYN-POR praxe s.r.o. | +420604272728 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Rychnov nad Kněžnou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 31 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 31 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 6. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 25, tedy přibližně 416,7 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,81.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Šárka Jarošová | +420605044773 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Tomáš Helmich | +420731821651 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Lucie Melounová | +420739057446 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| REHASFOR s.r.o. | +420775974102 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Bc. Markéta Langová | +420604861432 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Rychnov nad Kněžnou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 11 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 11 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 8, tedy přibližně 266,7 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,35.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barvy duše s.r.o. | +420703676630 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PhDr. Ľudmila Langrová | +420605168521 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Vestra Clinics s.r.o. | +420604363823 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Lucie Hornová | +420731619821 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Zita Hucková | +420603513069 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Rychnov nad Kněžnou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 21 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 21 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 20, tedy přibližně 2 000,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,58.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BENU Česká republika s.r.o. | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o. | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Pražská lékárnická s.r.o., Lékárna U černého orla | +420736500456 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Rychnov nad Kněžnou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 8 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2020, kdy bylo evidováno 8 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 7, tedy přibližně 700,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,98.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Radka Šimková | +420494377288 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oftex, s.r.o. | Rychnov nad Kněžnou, Komenského 44 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OPHTHA GATE, s.r.o. | Rychnov nad Kněžnou, Komenského 44 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| VISUS, spol. s r.o. | Kostelec nad Orlicí, Pod Branou 331 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| VISUS, spol. s r.o. | Dobruška, Pulická 99 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 46 | 5,66 |
| 2024 | 45 | 5,57 |
| 2023 | 42 | 5,19 |
| 2022 | 41 | 5,11 |
| 2021 | 40 | 5,10 |
| 2020 | 38 | 4,79 |
| 2019 | 37 | 4,66 |
| 2018 | 36 | 4,55 |
| 2017 | 36 | 4,56 |
| 2016 | 36 | 4,57 |
| 2015 | 32 | 4,06 |
| 2014 | 29 | 3,67 |
| 2013 | 26 | 3,29 |
| 2012 | 20 | 2,53 |
| 2011 | 16 | 2,02 |
| 2010 | 16 | 2,02 |
| 2009 | 15 | 1,89 |
| 2008 | 15 | 1,89 |
| 2007 | 13 | 1,64 |
| 2006 | 13 | 1,65 |
| 2005 | 12 | 1,53 |
| 2004 | 12 | 1,53 |
| 2003 | 12 | 1,53 |
| 2002 | 11 | 1,40 |
| 2001 | 11 | 1,41 |
| 2000 | 11 | 1,40 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 25 | 3,08 |
| 2024 | 24 | 2,97 |
| 2023 | 24 | 2,97 |
| 2022 | 23 | 2,87 |
| 2021 | 22 | 2,81 |
| 2020 | 20 | 2,52 |
| 2019 | 20 | 2,52 |
| 2018 | 19 | 2,40 |
| 2017 | 18 | 2,28 |
| 2016 | 18 | 2,29 |
| 2015 | 18 | 2,28 |
| 2014 | 16 | 2,03 |
| 2013 | 15 | 1,90 |
| 2012 | 14 | 1,77 |
| 2011 | 13 | 1,64 |
| 2010 | 12 | 1,52 |
| 2009 | 10 | 1,26 |
| 2008 | 9 | 1,14 |
| 2007 | 9 | 1,14 |
| 2006 | 9 | 1,14 |
| 2005 | 9 | 1,14 |
| 2004 | 9 | 1,15 |
| 2003 | 9 | 1,15 |
| 2002 | 9 | 1,15 |
| 2001 | 9 | 1,15 |
| 2000 | 8 | 1,02 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 18 | 2,22 |
| 2024 | 18 | 2,23 |
| 2023 | 18 | 2,23 |
| 2022 | 18 | 2,24 |
| 2021 | 18 | 2,30 |
| 2020 | 16 | 2,02 |
| 2019 | 16 | 2,02 |
| 2018 | 15 | 1,90 |
| 2017 | 15 | 1,90 |
| 2016 | 15 | 1,90 |
| 2015 | 13 | 1,65 |
| 2014 | 11 | 1,39 |
| 2013 | 8 | 1,01 |
| 2012 | 7 | 0,88 |
| 2011 | 7 | 0,89 |
| 2010 | 7 | 0,88 |
| 2009 | 7 | 0,88 |
| 2008 | 6 | 0,76 |
| 2007 | 6 | 0,76 |
| 2006 | 6 | 0,76 |
| 2005 | 6 | 0,76 |
| 2004 | 6 | 0,77 |
| 2003 | 6 | 0,77 |
| 2002 | 6 | 0,77 |
| 2001 | 6 | 0,77 |
| 2000 | 6 | 0,77 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 16 | 1,97 |
| 2024 | 16 | 1,98 |
| 2023 | 16 | 1,98 |
| 2022 | 16 | 2,00 |
| 2021 | 16 | 2,04 |
| 2020 | 15 | 1,89 |
| 2019 | 14 | 1,76 |
| 2018 | 14 | 1,77 |
| 2017 | 14 | 1,77 |
| 2016 | 13 | 1,65 |
| 2015 | 12 | 1,52 |
| 2014 | 12 | 1,52 |
| 2013 | 12 | 1,52 |
| 2012 | 9 | 1,14 |
| 2011 | 7 | 0,89 |
| 2010 | 3 | 0,38 |
| 2009 | 2 | 0,25 |
| 2008 | 2 | 0,25 |
| 2007 | 1 | 0,13 |
| 2006 | 1 | 0,13 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 21 | 2,58 |
| 2024 | 20 | 2,48 |
| 2023 | 19 | 2,35 |
| 2022 | 19 | 2,37 |
| 2021 | 19 | 2,42 |
| 2020 | 19 | 2,40 |
| 2019 | 16 | 2,02 |
| 2018 | 13 | 1,64 |
| 2017 | 12 | 1,52 |
| 2016 | 11 | 1,40 |
| 2015 | 9 | 1,14 |
| 2014 | 9 | 1,14 |
| 2013 | 8 | 1,01 |
| 2012 | 5 | 0,63 |
| 2011 | 4 | 0,51 |
| 2010 | 4 | 0,51 |
| 2009 | 4 | 0,50 |
| 2008 | 4 | 0,51 |
| 2007 | 4 | 0,51 |
| 2006 | 4 | 0,51 |
| 2005 | 4 | 0,51 |
| 2004 | 3 | 0,38 |
| 2003 | 1 | 0,13 |
| 2002 | 1 | 0,13 |
| 2001 | 1 | 0,13 |
| 2000 | 1 | 0,13 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 11 | 1,35 |
| 2024 | 11 | 1,36 |
| 2023 | 10 | 1,24 |
| 2022 | 10 | 1,25 |
| 2021 | 10 | 1,28 |
| 2020 | 10 | 1,26 |
| 2019 | 10 | 1,26 |
| 2018 | 10 | 1,26 |
| 2017 | 9 | 1,14 |
| 2016 | 9 | 1,14 |
| 2015 | 9 | 1,14 |
| 2014 | 9 | 1,14 |
| 2013 | 9 | 1,14 |
| 2012 | 9 | 1,14 |
| 2011 | 8 | 1,01 |
| 2010 | 7 | 0,88 |
| 2009 | 7 | 0,88 |
| 2008 | 7 | 0,88 |
| 2007 | 5 | 0,63 |
| 2006 | 4 | 0,51 |
| 2005 | 3 | 0,38 |
| 2004 | 3 | 0,38 |
| 2003 | 3 | 0,38 |
| 2002 | 3 | 0,38 |
| 2001 | 3 | 0,38 |
| 2000 | 3 | 0,38 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 8 | 0,98 |
| 2024 | 8 | 0,99 |
| 2023 | 8 | 0,99 |
| 2022 | 8 | 1,00 |
| 2021 | 8 | 1,02 |
| 2020 | 8 | 1,01 |
| 2019 | 7 | 0,88 |
| 2018 | 6 | 0,76 |
| 2017 | 6 | 0,76 |
| 2016 | 6 | 0,76 |
| 2015 | 6 | 0,76 |
| 2014 | 6 | 0,76 |
| 2013 | 6 | 0,76 |
| 2012 | 6 | 0,76 |
| 2011 | 6 | 0,76 |
| 2010 | 6 | 0,76 |
| 2009 | 3 | 0,38 |
| 2008 | 2 | 0,25 |
| 2007 | 2 | 0,25 |
| 2006 | 2 | 0,25 |
| 2005 | 2 | 0,25 |
| 2004 | 1 | 0,13 |
| 2003 | 1 | 0,13 |
| 2002 | 1 | 0,13 |
| 2001 | 1 | 0,13 |
| 2000 | 1 | 0,13 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Rychnov nad Kněžnou s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
| Obec | Aktivní zařízení | Praktici | Stomatologie | Lékárny |
|---|---|---|---|---|
| Rychnov nad Kněžnou | 104 | 7 | 9 | 6 |
| Týniště nad Orlicí | 35 | 3 | 1 | 2 |
| Opočno | 32 | 3 | 3 | 2 |
| Dobruška | 28 | 7 | 1 | 3 |
| Kostelec nad Orlicí | 26 | 3 | 3 | 1 |
| Vamberk | 11 | 2 | 2 | 2 |
| Rokytnice v Orlických horách | 9 | 1 | 0 | 1 |
| Solnice | 6 | 1 | 1 | 1 |
| České Meziříčí | 6 | 1 | 1 | 1 |
| Borohrádek | 5 | 2 | 0 | 1 |
| Doudleby nad Orlicí | 5 | 1 | 1 | 1 |
| Kvasiny | 5 | 1 | 0 | 0 |
| Potštejn | 4 | 1 | 1 | 0 |
| Deštné v Orlických horách | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Přepychy | 3 | 0 | 0 | 0 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Bc. ADRIANA MARTINCOVÁ | Samostatné zařízení porodní asistence | Doudleby nad Orlicí | Jiráskova 424 | Mgr. Bc. ADRIANA MARTINCOVÁ | 1.9.2026 |
| BENU Česká republika s.r.o. | Lékárna | Opočno | Nádražní 288 | BENU Česká republika s.r.o. | 1.7.2026 |
| BENU Česká republika s.r.o. | Lékárna | Kostelec nad Orlicí | Komenského 533 | BENU Česká republika s.r.o. | 1.7.2026 |
| DIABETIN, s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Kostelec nad Orlicí | Tůmova 566 | DIABETIN, s.r.o. | 15.6.2026 |
| SESTŘIČKA.CZ - DOMÁCÍ PÉČE SVITAVSKO s.r.o. | Domácí zdravotní péče | Rychnov nad Kněžnou | Jiráskova 506 | SESTŘIČKA.CZ - DOMÁCÍ PÉČE SVITAVSKO s.r.o. | 4.6.2026 |
| FyzioMar s.r.o. | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Týniště nad Orlicí | Mírové nám. 88 | FyzioMar s.r.o. | 1.6.2026 |
| Domácí péče Včelka Pardubicko s.r.o. | Domácí zdravotní péče | Kostelec nad Orlicí | Na Lávkách 53 | Domácí péče Včelka Pardubicko s.r.o. | 6.5.2026 |
| Dopravní zdravotní služba Náchod, s.r.o. | Zdravotnická dopravní služba | Rychnov nad Kněžnou | Jiráskova 506 | Dopravní zdravotní služba Náchod, s.r.o. | 25.3.2026 |
| ZubyHK s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | České Meziříčí | Záhumenská 445 | ZubyHK s.r.o. | 1.3.2026 |
| JM Via, s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Dobruška | Pulická 99 | JM Via, s.r.o. | 1.2.2026 |
| MUDr. Anna Stočková | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Rychnov nad Kněžnou | Jiráskova 1389 | MUDr. Anna Stočková | 1.1.2026 |
| MEDIKA PLASMA s.r.o. | Odběr krevní plazmy | Rychnov nad Kněžnou | Jiráskova 1389 | MEDIKA PLASMA s.r.o. | 1.1.2026 |
| Pražská lékárnická s.r.o., Lékárna U černého orla | Lékárna | Vamberk | Žamberecká 26 | Pražská lékárnická s.r.o. | 1.12.2025 |
| HUBMED s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Dobruška | Pulická 99 | HUBMED s.r.o. | 1.11.2025 |
| Bc. Lenka Černíková | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Dobruška | Pulická 99 | Bc. Lenka Černíková | 1.9.2025 |
| Glukoza s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Opočno | Jana Pitry 344 | Glukoza s.r.o. | 1.7.2025 |
| d-r Pande Bachanovski | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Častolovice | Komenského 209 | d-r Pande Bachanovski | 2.1.2025 |
| Ing. Jakub Hemr | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Rychnov nad Kněžnou | U Modřinek 1137 | Ing. Jakub Hemr | 5.12.2024 |
| Armea s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Rychnov nad Kněžnou | Svatohavelská 266 | Armea s.r.o. | 1.10.2024 |
| Barvy duše s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Rychnov nad Kněžnou | Svatohavelská 266 | Barvy duše s.r.o. | 1.8.2024 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Rychnov nad Kněžnou, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Rychnov nad Kněžnou, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| Mgr. MARIE VRBOVÁ | Porodní asistentka | Kostelec nad Orlicí | Smetanova 827 | Aktuálně neevidováno |
| Michaela Landová, Bc. | Fyzioterapeut | Kostelec nad Orlicí | Komenského 533 | Aktuálně neevidováno |
| Sanovia, a.s., Lékárna U Černého orla | praktické lékárenství | Vamberk | Žamberecká 26 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Simona Sudová s.r.o. | zubní lékařství | Týniště nad Orlicí | Mírové nám. 88 | Aktuálně neevidováno |
| Domov Dědina | Všeobecná sestra | České Meziříčí | 23 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Martina Vojtová s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Opočno | Palackého 421 | Aktuálně neevidováno |
| DIABETIN, s.r.o. | endokrinologie a diabetologie, Nutriční terapeut, vnitřní lékařství | Kostelec nad Orlicí | Frošova 1414 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Dita Bergmanová | zubní lékařství | České Meziříčí | Záhumenská 445 | Aktuálně neevidováno |
| LÉKÁRNA VIOLA s.r.o. | praktické lékárenství | Opočno | Nádražní 288 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Vlastimil Kyral | psychiatrie | Dobruška | Pulická 99 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Miroslav Cvejn | endokrinologie a diabetologie | Rychnov nad Kněžnou | Jiráskova 1389 | Aktuálně neevidováno |
| JAKARA, s.r.o., Lékárna Arnika | praktické lékárenství | Kostelec nad Orlicí | Komenského 533 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jana Klapalová | ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí | Vamberk | Náměstí Dr. Lützowa 253 | Aktuálně neevidováno |
| Mgr. Marie Horáková, Lékárna | praktické lékárenství | Kostelec nad Orlicí | Palackého náměstí 26 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné