Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) je v Valdicích registrováno celkem 4 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 1 272 obyvatel Valdic dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Valdicích. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 1 na 4, tedy přibližně o 300,0 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 1 272 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Valdicích. V posledním dostupném roce připadá přibližně 7,86 praktiků, 0,00 stomatologických pracovišť, 7,86 pediatrických ordinací, 7,86 gynekologických míst a 0,00 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Valdicích. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost s počtem 1 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně dětská neurologie s počtem 1 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Valdicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 7,86.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Marek Vávra s.r.o. | Valdice, Školní 144 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Valdicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2012, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 7,86.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DETLEK s.r.o. | +420733431263 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Valdicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MDDr. Veronika Kapplová | +420723733267 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Drašnar s.r.o. | +420776010788 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Lukáš Grossmann | +420493534261 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Jan Beneš | +420777959985 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Šabatová s.r.o. | +420493622277 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Valdicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2000, kdy bylo evidováno 1 míst. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0, tedy přibližně 0,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 7,86.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Jaroslav Vorel | Valdice, Školní 144 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Valdicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Bc. Tomáš Boček | +420737822526 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| REHA Centrum Hořice s.r.o. | +420725713495 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Blanka Brock DiS. | +420604384499 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Rehabilitace Jičín s.r.o. | +420493522254 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| AL - DP s.r.o. | +420773624507 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Valdicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Bohdana Kačenová | +420777614045 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Váš psychiatr s.r.o. | +420777757375 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Obora.in s.r.o. | +420493522056 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Psychiatrická ambulance Nová Paka s.r.o. | Nová Paka, Kotíkova 1817 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Péče o duševní zdraví, z.s., Centrum duševního zdraví | Jičín, 17. listopadu 861 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Valdicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 provozoven. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lékárna Tobolka s.r.o. | +420606909117 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Sanovia, s.r.o., Lékárna U Zlaté číše, OOVL | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Sanovia, s.r.o., Lékárna U Zlaté číše | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Sanovia, s.r.o., Lékárna Pod Zvičinou | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Valdicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 ordinací. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oční ambulance Jičín s.r.o. | +420733560156 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční ordinace Jičín s.r.o. | +420493523210 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jiří Spíšek | +420493520202 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| HOKOH s.r.o. | +420493592933 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OFTEX oční centrum Jičín, s.r.o. | Jičín, Tyršova 1298 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 7,86 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 7,86 |
| 2024 | 1 | 7,81 |
| 2023 | 1 | 7,66 |
| 2022 | 1 | 7,56 |
| 2021 | 1 | 7,37 |
| 2020 | 1 | 7,15 |
| 2019 | 1 | 7,19 |
| 2018 | 1 | 7,27 |
| 2017 | 1 | 7,18 |
| 2016 | 1 | 7,22 |
| 2015 | 1 | 7,03 |
| 2014 | 1 | 7,00 |
| 2013 | 1 | 7,01 |
| 2012 | 1 | 6,93 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 7,86 |
| 2024 | 1 | 7,81 |
| 2023 | 1 | 7,66 |
| 2022 | 1 | 7,56 |
| 2021 | 1 | 7,37 |
| 2020 | 1 | 7,15 |
| 2019 | 1 | 7,19 |
| 2018 | 1 | 7,27 |
| 2017 | 1 | 7,18 |
| 2016 | 1 | 7,22 |
| 2015 | 1 | 7,03 |
| 2014 | 1 | 7,00 |
| 2013 | 1 | 7,01 |
| 2012 | 1 | 6,93 |
| 2011 | 1 | 6,85 |
| 2010 | 1 | 7,16 |
| 2009 | 1 | 7,08 |
| 2008 | 1 | 6,93 |
| 2007 | 1 | 6,88 |
| 2006 | 1 | 6,84 |
| 2005 | 1 | 6,88 |
| 2004 | 1 | 6,95 |
| 2003 | 1 | 6,78 |
| 2002 | 1 | 6,67 |
| 2001 | 1 | 6,62 |
| 2000 | 1 | 6,55 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Marek Vávra s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Valdice | Školní 144 | MUDr. Marek Vávra s.r.o. | 27.2.2025 |
| Neurologická ambulance MUDr. Michaela Šimáková s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Valdice | Školní 144 | Neurologická ambulance MUDr. Michaela Šimáková s.r.o. | 1.6.2021 |
| DETLEK s.r.o. | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Valdice | Školní 144 | DETLEK s.r.o. | 2.7.2012 |
| MUDr. Jaroslav Vorel | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Valdice | Školní 144 | MUDr. Jaroslav Vorel | 1.1.1993 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Valdicích, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné