Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Jičín 267 aktivních zdravotnických zařízení. Na 80 272 obyvatel tak připadá přibližně 33,26 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Jičín. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 44 na 249, tedy přibližně o 465,9 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 80 272 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Jičín. V posledním dostupném roce připadá přibližně 6,10 praktiků, 3,49 stomatologických pracovišť, 1,99 pediatrických ordinací, 1,62 gynekologických míst a 2,74 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Jičín. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 72 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 49 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Jičín ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 47 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 47 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 9. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 38, tedy přibližně 422,2 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,86.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Matěj Šanda s.r.o. | +420481672570 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Ordinace Libáň s.r.o. | +420606601688 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Praktik Hořice s.r.o. | +420734759800 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. FILIP ŠPLIŇO | +420720047478 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Josef Pešl | +420776188899 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Jičín ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 16 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 16 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 14, tedy přibližně 700,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,99.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DETLEK s.r.o. | +420733431263 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Soňa Obršálová | +420493622254 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Soňa Obršálová | +420493622254 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Pediatrie Jičín s.r.o. | +420493588201 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| DETLEK s.r.o. | +420733431263 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Jičín ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 27 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 27 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 11. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 16, tedy přibližně 145,5 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,36.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MDDr. Veronika Kapplová | +420723733267 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Drašnar s.r.o. | +420776010788 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Lukáš Grossmann | +420493534261 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Jan Beneš | +420777959985 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Šabatová s.r.o. | +420493622277 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Jičín ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 13 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2019, kdy bylo evidováno 13 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 9, tedy přibližně 225,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,62.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Pavel Trpák s.r.o. | +420603856464 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GYNOPA s.r.o. | +420493721392 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Petr Krykorka gynekologická ambulance s.r.o. | +420493571745 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. David Pech s.r.o. | +420493621850 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynekologie Jičín s.r.o. | +420493524448 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Jičín ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 17 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 17 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 16, tedy přibližně 1 600,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,12.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Bc. Tomáš Boček | +420737822526 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| REHA Centrum Hořice s.r.o. | +420725713495 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Blanka Brock DiS. | +420604384499 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Rehabilitace Jičín s.r.o. | +420493522254 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| AL - DP s.r.o. | +420773624507 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Jičín ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 6 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 6 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 6. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,75.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Bohdana Kačenová | +420777614045 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Váš psychiatr s.r.o. | +420777757375 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Obora.in s.r.o. | +420493522056 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Psychiatrická ambulance Nová Paka s.r.o. | Nová Paka, Kotíkova 1817 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Péče o duševní zdraví, z.s., Centrum duševního zdraví | Jičín, 17. listopadu 861 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Jičín ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 18 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 18 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 16, tedy přibližně 800,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,24.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lékárna Tobolka s.r.o. | +420606909117 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Sanovia, s.r.o., Lékárna U Zlaté číše, OOVL | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Sanovia, s.r.o., Lékárna U Zlaté číše | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Sanovia, s.r.o., Lékárna Pod Zvičinou | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Jičín ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 9 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 9 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 9. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,12.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oční ambulance Jičín s.r.o. | +420733560156 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční ordinace Jičín s.r.o. | +420493523210 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jiří Spíšek | +420493520202 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| HOKOH s.r.o. | +420493592933 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OFTEX oční centrum Jičín, s.r.o. | Jičín, Tyršova 1298 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 47 | 5,86 |
| 2024 | 43 | 5,35 |
| 2023 | 41 | 5,08 |
| 2022 | 40 | 4,96 |
| 2021 | 36 | 4,57 |
| 2020 | 35 | 4,37 |
| 2019 | 32 | 4,00 |
| 2018 | 30 | 3,76 |
| 2017 | 30 | 3,77 |
| 2016 | 28 | 3,52 |
| 2015 | 27 | 3,40 |
| 2014 | 23 | 2,90 |
| 2013 | 23 | 2,91 |
| 2012 | 15 | 1,89 |
| 2011 | 15 | 1,88 |
| 2010 | 14 | 1,75 |
| 2009 | 13 | 1,63 |
| 2008 | 12 | 1,51 |
| 2007 | 12 | 1,52 |
| 2006 | 12 | 1,54 |
| 2005 | 12 | 1,55 |
| 2004 | 12 | 1,56 |
| 2003 | 11 | 1,43 |
| 2002 | 11 | 1,42 |
| 2001 | 9 | 1,16 |
| 2000 | 9 | 1,17 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 27 | 3,36 |
| 2024 | 26 | 3,23 |
| 2023 | 24 | 2,97 |
| 2022 | 23 | 2,85 |
| 2021 | 23 | 2,92 |
| 2020 | 23 | 2,87 |
| 2019 | 22 | 2,75 |
| 2018 | 22 | 2,76 |
| 2017 | 21 | 2,64 |
| 2016 | 20 | 2,52 |
| 2015 | 18 | 2,26 |
| 2014 | 16 | 2,02 |
| 2013 | 15 | 1,89 |
| 2012 | 15 | 1,89 |
| 2011 | 15 | 1,88 |
| 2010 | 14 | 1,75 |
| 2009 | 14 | 1,76 |
| 2008 | 14 | 1,76 |
| 2007 | 14 | 1,78 |
| 2006 | 14 | 1,79 |
| 2005 | 13 | 1,68 |
| 2004 | 13 | 1,69 |
| 2003 | 13 | 1,69 |
| 2002 | 12 | 1,55 |
| 2001 | 11 | 1,42 |
| 2000 | 11 | 1,43 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 16 | 1,99 |
| 2024 | 16 | 1,99 |
| 2023 | 16 | 1,98 |
| 2022 | 15 | 1,86 |
| 2021 | 15 | 1,91 |
| 2020 | 15 | 1,87 |
| 2019 | 14 | 1,75 |
| 2018 | 13 | 1,63 |
| 2017 | 13 | 1,63 |
| 2016 | 13 | 1,64 |
| 2015 | 13 | 1,64 |
| 2014 | 11 | 1,39 |
| 2013 | 11 | 1,39 |
| 2012 | 10 | 1,26 |
| 2011 | 6 | 0,75 |
| 2010 | 6 | 0,75 |
| 2009 | 6 | 0,75 |
| 2008 | 4 | 0,50 |
| 2007 | 4 | 0,51 |
| 2006 | 3 | 0,38 |
| 2005 | 3 | 0,39 |
| 2004 | 3 | 0,39 |
| 2003 | 3 | 0,39 |
| 2002 | 3 | 0,39 |
| 2001 | 2 | 0,26 |
| 2000 | 2 | 0,26 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 13 | 1,62 |
| 2024 | 13 | 1,62 |
| 2023 | 13 | 1,61 |
| 2022 | 13 | 1,61 |
| 2021 | 13 | 1,65 |
| 2020 | 13 | 1,62 |
| 2019 | 13 | 1,62 |
| 2018 | 12 | 1,50 |
| 2017 | 12 | 1,51 |
| 2016 | 12 | 1,51 |
| 2015 | 11 | 1,38 |
| 2014 | 10 | 1,26 |
| 2013 | 9 | 1,14 |
| 2012 | 9 | 1,13 |
| 2011 | 7 | 0,88 |
| 2010 | 7 | 0,87 |
| 2009 | 7 | 0,88 |
| 2008 | 7 | 0,88 |
| 2007 | 7 | 0,89 |
| 2006 | 7 | 0,90 |
| 2005 | 7 | 0,91 |
| 2004 | 7 | 0,91 |
| 2003 | 5 | 0,65 |
| 2002 | 5 | 0,65 |
| 2001 | 4 | 0,52 |
| 2000 | 4 | 0,52 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 18 | 2,24 |
| 2024 | 18 | 2,24 |
| 2023 | 17 | 2,11 |
| 2022 | 17 | 2,11 |
| 2021 | 17 | 2,16 |
| 2020 | 16 | 2,00 |
| 2019 | 16 | 2,00 |
| 2018 | 16 | 2,01 |
| 2017 | 15 | 1,88 |
| 2016 | 14 | 1,76 |
| 2015 | 13 | 1,64 |
| 2014 | 12 | 1,51 |
| 2013 | 11 | 1,39 |
| 2012 | 6 | 0,76 |
| 2011 | 6 | 0,75 |
| 2010 | 6 | 0,75 |
| 2009 | 6 | 0,75 |
| 2008 | 6 | 0,75 |
| 2007 | 5 | 0,63 |
| 2006 | 5 | 0,64 |
| 2005 | 5 | 0,65 |
| 2004 | 5 | 0,65 |
| 2003 | 5 | 0,65 |
| 2002 | 3 | 0,39 |
| 2001 | 2 | 0,26 |
| 2000 | 2 | 0,26 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 6 | 0,75 |
| 2024 | 5 | 0,62 |
| 2023 | 5 | 0,62 |
| 2022 | 5 | 0,62 |
| 2021 | 5 | 0,64 |
| 2020 | 5 | 0,62 |
| 2019 | 5 | 0,62 |
| 2018 | 4 | 0,50 |
| 2017 | 4 | 0,50 |
| 2016 | 4 | 0,50 |
| 2015 | 2 | 0,25 |
| 2014 | 2 | 0,25 |
| 2013 | 2 | 0,25 |
| 2012 | 1 | 0,13 |
| 2011 | 1 | 0,13 |
| 2010 | 1 | 0,12 |
| 2009 | 1 | 0,13 |
| 2008 | 1 | 0,13 |
| 2007 | 1 | 0,13 |
| 2006 | 1 | 0,13 |
| 2005 | 1 | 0,13 |
| 2004 | 1 | 0,13 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 9 | 1,12 |
| 2024 | 9 | 1,12 |
| 2023 | 9 | 1,11 |
| 2022 | 8 | 0,99 |
| 2021 | 7 | 0,89 |
| 2020 | 4 | 0,50 |
| 2019 | 4 | 0,50 |
| 2018 | 4 | 0,50 |
| 2017 | 4 | 0,50 |
| 2016 | 3 | 0,38 |
| 2015 | 3 | 0,38 |
| 2014 | 3 | 0,38 |
| 2013 | 3 | 0,38 |
| 2012 | 2 | 0,25 |
| 2011 | 2 | 0,25 |
| 2010 | 2 | 0,25 |
| 2009 | 1 | 0,13 |
| 2008 | 1 | 0,13 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Jičín s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| MAGISTRA a.s. | Lékárna | Hořice | Husova 322 | MAGISTRA a.s. | 1.9.2026 |
| MUDr. Matěj Šanda s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Jičín | Jungmannova 57 | MUDr. Matěj Šanda s.r.o. | 1.9.2026 |
| Domácí péče Včelka Pardubicko s.r.o. | Domácí zdravotní péče | Hořice | Žižkova 1021 | Domácí péče Včelka Pardubicko s.r.o. | 8.7.2026 |
| MUDr. Tomáš Kosina s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Ostroměř | T. G. Masaryka 127 | MUDr. Tomáš Kosina s.r.o. | 1.7.2026 |
| Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje | Zdravotnická zachranná služba | Jičín | 242 | Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje | 8.6.2026 |
| Královéhradecká lékárna a.s. | Lékárna | Jičín | Bolzanova 512 | Královéhradecká lékárna a.s. | 1.6.2026 |
| Královéhradecká lékárna a.s. | Lékárna | Jičín | Tylova 812 | Královéhradecká lékárna a.s. | 1.6.2026 |
| Mgr. Kristýna Vilimovská | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Jičín | B. Němcové 133 | Mgr. Kristýna Vilimovská | 1.6.2026 |
| MUDr. František Ulman | Ostatní zdravotnická zařízení | Jičín | Bolzanova 512 | MUDr. František Ulman | 1.5.2026 |
| SIMONA SCHÁNILCOVÁ, DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Jičín | 241 | SIMONA SCHÁNILCOVÁ, DiS. | 1.5.2026 |
| Mgr. Bc. Tomáš Boček | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Jičín | Tyršova 501 | Mgr. Bc. Tomáš Boček | 31.3.2026 |
| Psychiatrická ambulance Nová Paka s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Nová Paka | Kotíkova 1817 | Psychiatrická ambulance Nová Paka s.r.o. | 1.3.2026 |
| Klinika moderní akupunktury s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Jičín | Sv. Čecha 1272 | Klinika moderní akupunktury s.r.o. | 5.2.2026 |
| Oblastní nemocnice Jičín a.s. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Nová Paka | Legií 765 | Oblastní nemocnice Jičín a.s. | 1.2.2026 |
| Oblastní nemocnice Jičín a.s. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Jičín | Jungmannova 54 | Oblastní nemocnice Jičín a.s. | 1.2.2026 |
| Lékárna Tobolka s.r.o. | Lékárna | Kopidlno | Tomáše Svobody 141 | Lékárna Tobolka s.r.o. | 1.2.2026 |
| Andrea Jarošová, DiS. et DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Hořice | Haberská 156 | Andrea Jarošová, DiS. et DiS. | 9.1.2026 |
| Ordinace Libáň s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Libáň | náměstí Svobody 17 | Ordinace Libáň s.r.o. | 1.1.2026 |
| Praktik Hořice s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Hořice | Husova 321 | Praktik Hořice s.r.o. | 1.12.2025 |
| Péče o duševní zdraví, z.s., Centrum duševního zdraví | Centrum duševního zdraví | Jičín | 17. listopadu 861 | Péče o duševní zdraví, z.s. | 1.10.2025 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Jičín, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Jičín, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| SIMONA SCHÁNILCOVÁ DiS. | Nutriční terapeut | Lázně Bělohrad | Lázeňská 176 | Aktuálně neevidováno |
| Domácí péče Včelka Pardubicko s.r.o. | Všeobecná sestra | Úhlejov | 30 | Aktuálně neevidováno |
| EUC Klinika a.s. | revmatologie | Jičín | Tyršova 1298 | Aktuálně neevidováno |
| Pilulka Lékárny a.s. | praktické lékárenství | Hořice | Husova 322 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Kateřina Ostrčilová | zubní lékařství | Nová Paka | P. Bezruče 1833 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Tomáš Kosina | zubní lékařství | Ostroměř | T. G. Masaryka 127 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Václav Franc, PL stomatolog | zubní lékařství | Nová Paka | 106 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Michaela Strejčková | všeobecné praktické lékařství | Libáň | náměstí Svobody 17 | Aktuálně neevidováno |
| Ilona Hamanová, oční optika | Optometrista | Jičín | Havlíčkova 94 | Aktuálně neevidováno |
| MUDR. ZDENĚK ŠANDA s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Jičín | Jungmannova 54 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. František Ulman | epidemiologie | Jičín | Bolzanova 36 | Aktuálně neevidováno |
| Oblastní nemocnice Jičín a.s., Lékárna U Brány | praktické lékárenství | Jičín | Tylova 812 | Aktuálně neevidováno |
| Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje | urgentní medicína | Jičín | Bolzanova 512 | Aktuálně neevidováno |
| RTG-U s.r.o. | radiologie a zobrazovací metody | Nová Paka | Legií 765 | Aktuálně neevidováno |
| RTG-U s.r.o. | radiologie a zobrazovací metody | Jičín | Jungmannova 54 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Eliška Roučková | psychiatrie | Nová Paka | Kotíkova 1817 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné