Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.11.2026) je v Lukách nad Jihlavou registrováno celkem 10 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 3 184 obyvatel Luk nad Jihlavou dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Lukách nad Jihlavou. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 2 na 10, tedy přibližně o 400,0 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 3 184 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Lukách nad Jihlavou. V posledním dostupném roce připadá přibližně 6,28 praktiků, 3,14 stomatologických pracovišť, 0,00 pediatrických ordinací, 3,14 gynekologických míst a 3,14 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Lukách nad Jihlavou. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře s počtem 2 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně Fyzioterapeut s počtem 2 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Lukách nad Jihlavou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2015, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1, tedy přibližně 100,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 6,28.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LukaJiMed, s.r.o. | Luka nad Jihlavou, nám. 9. května 675 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Libor Plíhal | Luka nad Jihlavou, nám. 9. května 675 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Lukách nad Jihlavou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 ordinací. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dětská lékařka Telč s.r.o. | +420734148443 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MEDJI s.r.o. | +420567574504 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. PAVLÍNA TALICHOVÁ | +420567333451 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jitka Cvrčková s.r.o. | +420567574503 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Ambulance LERCH s.r.o. | +420567574505 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Lukách nad Jihlavou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2000, kdy bylo evidováno 1 míst. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0, tedy přibližně 0,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,14.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Jindřich Hlávka | +420567219588 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Lukách nad Jihlavou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2003, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,14.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Libor Kopuletý | Luka nad Jihlavou, nám. 9. května 675 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Lukách nad Jihlavou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2022, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 6,28.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jana Dobrovolná | +420567219592 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. IVANA HARAKSIMOVÁ | Luka nad Jihlavou, Studnická 914 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Lukách nad Jihlavou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Ivana Váchová | +420734619759 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Štěpánka Hromadová s.r.o. | +420604694379 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Ambulance ADIKTA s.r.o. | +420567574555 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Centrum psychické pohody Vysočina, s. r. o. | +420725027128 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PsychArt s.r.o. | +420603342849 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Lukách nad Jihlavou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2004, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,14.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FARMAKO spol. s r.o., OOVL | Luka nad Jihlavou, nám. 9. května 129 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Lukách nad Jihlavou ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 ordinací. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ofthalmos s.r.o. | +420567300520 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Ofthalmos s.r.o. | +420567300520 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční centrum MUDr. Bártíkové s.r.o. | +420567333727 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Stanislav Jirka | +420567333007 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Hana Moudrová | +420567574534 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 6,28 |
| 2024 | 2 | 6,31 |
| 2023 | 2 | 6,39 |
| 2022 | 2 | 6,43 |
| 2021 | 2 | 6,58 |
| 2020 | 2 | 6,61 |
| 2019 | 2 | 6,73 |
| 2018 | 2 | 6,89 |
| 2017 | 2 | 6,97 |
| 2016 | 2 | 6,98 |
| 2015 | 2 | 7,01 |
| 2014 | 1 | 3,53 |
| 2013 | 1 | 3,59 |
| 2012 | 1 | 3,65 |
| 2011 | 1 | 3,70 |
| 2010 | 1 | 3,69 |
| 2009 | 1 | 3,73 |
| 2008 | 1 | 3,76 |
| 2007 | 1 | 3,72 |
| 2006 | 1 | 3,80 |
| 2005 | 1 | 3,89 |
| 2004 | 1 | 3,86 |
| 2003 | 1 | 3,87 |
| 2002 | 1 | 3,94 |
| 2001 | 1 | 3,99 |
| 2000 | 1 | 4,15 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 3,14 |
| 2024 | 1 | 3,15 |
| 2023 | 1 | 3,19 |
| 2022 | 1 | 3,22 |
| 2021 | 1 | 3,29 |
| 2020 | 1 | 3,30 |
| 2019 | 1 | 3,37 |
| 2018 | 1 | 3,45 |
| 2017 | 1 | 3,49 |
| 2016 | 1 | 3,49 |
| 2015 | 1 | 3,50 |
| 2014 | 1 | 3,53 |
| 2013 | 1 | 3,59 |
| 2012 | 1 | 3,65 |
| 2011 | 1 | 3,70 |
| 2010 | 1 | 3,69 |
| 2009 | 1 | 3,73 |
| 2008 | 1 | 3,76 |
| 2007 | 1 | 3,72 |
| 2006 | 1 | 3,80 |
| 2005 | 1 | 3,89 |
| 2004 | 1 | 3,86 |
| 2003 | 1 | 3,87 |
| 2002 | 1 | 3,94 |
| 2001 | 1 | 3,99 |
| 2000 | 1 | 4,15 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 3,14 |
| 2024 | 1 | 3,15 |
| 2023 | 1 | 3,19 |
| 2022 | 1 | 3,22 |
| 2021 | 1 | 3,29 |
| 2020 | 1 | 3,30 |
| 2019 | 1 | 3,37 |
| 2018 | 1 | 3,45 |
| 2017 | 1 | 3,49 |
| 2016 | 1 | 3,49 |
| 2015 | 1 | 3,50 |
| 2014 | 1 | 3,53 |
| 2013 | 1 | 3,59 |
| 2012 | 1 | 3,65 |
| 2011 | 1 | 3,70 |
| 2010 | 1 | 3,69 |
| 2009 | 1 | 3,73 |
| 2008 | 1 | 3,76 |
| 2007 | 1 | 3,72 |
| 2006 | 1 | 3,80 |
| 2005 | 1 | 3,89 |
| 2004 | 1 | 3,86 |
| 2003 | 1 | 3,87 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 3,14 |
| 2024 | 1 | 3,15 |
| 2023 | 1 | 3,19 |
| 2022 | 1 | 3,22 |
| 2021 | 1 | 3,29 |
| 2020 | 1 | 3,30 |
| 2019 | 1 | 3,37 |
| 2018 | 1 | 3,45 |
| 2017 | 1 | 3,49 |
| 2016 | 1 | 3,49 |
| 2015 | 1 | 3,50 |
| 2014 | 1 | 3,53 |
| 2013 | 1 | 3,59 |
| 2012 | 1 | 3,65 |
| 2011 | 1 | 3,70 |
| 2010 | 1 | 3,69 |
| 2009 | 1 | 3,73 |
| 2008 | 1 | 3,76 |
| 2007 | 1 | 3,72 |
| 2006 | 1 | 3,80 |
| 2005 | 1 | 3,89 |
| 2004 | 1 | 3,86 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Filip Raška | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Luka nad Jihlavou | Osvobození 765 | MUDr. Filip Raška | 10.7.2024 |
| CBP KLINIKA plastická chirurgie s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Luka nad Jihlavou | Osvobození 765 | CBP KLINIKA plastická chirurgie s.r.o. | 1.9.2023 |
| Mgr. IVANA HARAKSIMOVÁ | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Luka nad Jihlavou | Studnická 914 | Mgr. IVANA HARAKSIMOVÁ | 1.9.2022 |
| Bc. Markéta Sokolová | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Luka nad Jihlavou | U Koupaliště 367 | Bc. Markéta Sokolová | 2.10.2017 |
| LukaJiMed, s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Luka nad Jihlavou | nám. 9. května 675 | LukaJiMed, s.r.o. | 16.1.2015 |
| FARMAKO spol. s r.o., OOVL | Lékárna | Luka nad Jihlavou | nám. 9. května 129 | FARMAKO spol. s r.o. | 1.1.2004 |
| MUDr. Libor Kopuletý | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Luka nad Jihlavou | nám. 9. května 675 | MUDr. Libor Kopuletý | 1.1.2003 |
| Jana Dobrovolná | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Luka nad Jihlavou | nám. 9. května 675 | Jana Dobrovolná | 1.1.2001 |
| MUDr. Libor Plíhal | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Luka nad Jihlavou | nám. 9. května 675 | MUDr. Libor Plíhal | 1.8.1994 |
| MUDr. Jindřich Hlávka | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Luka nad Jihlavou | nám. 9. května 675 | MUDr. Jindřich Hlávka | 1.1.1993 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Lukách nad Jihlavou, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v Lukách nad Jihlavou, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| MUDr. Alica Paveleková | chirurgie | Luka nad Jihlavou | Osvobození 765 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Iva Tresnerová | plastická chirurgie | Luka nad Jihlavou | Osvobození 765 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné