Volná místa / Kraj Vysočina / Jihlava / Luka nad Jihlavou

Volná pracovní místa v Lukách nad Jihlavou

Hledáte dobře placenou práci v Lukách nad Jihlavou a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (3) a pracovní pozice od 3 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Jihlava. Nejvíce pracovních míst nabízí COMON, s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 40 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,49 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Arnolec
 (Jihlava)
Batelov
 (Jihlava)
Bílý Kámen
 (Jihlava)
Bítovčice
 (Jihlava)
Bohuslavice
 (Jihlava)
Borovná
 (Jihlava)
Boršov
 (Jihlava)
Brtnice
 (Jihlava)
Brtnička
 (Jihlava)
Brzkov
 (Jihlava)
Cejle
 (Jihlava)
Cerekvička-Rosice
 (Jihlava)
Černíč
 (Jihlava)
Čížov
 (Jihlava)
Dlouhá Brtnice
 (Jihlava)
Dobronín
 (Jihlava)
Dobroutov
 (Jihlava)
Dolní Cerekev
 (Jihlava)
Dolní Vilímeč
 (Jihlava)
Doupě
 (Jihlava)
Dudín
 (Jihlava)
Dušejov
 (Jihlava)
Dvorce
 (Jihlava)
Dyjice
 (Jihlava)
Hladov
 (Jihlava)
Hodice
 (Jihlava)
Hojkov
 (Jihlava)
Horní Dubenky
 (Jihlava)
Horní Myslová
 (Jihlava)
Hostětice
 (Jihlava)
Hrutov
 (Jihlava)
Hubenov
 (Jihlava)
Hybrálec
 (Jihlava)
Jamné
 (Jihlava)
Jersín
 (Jihlava)
Jezdovice
 (Jihlava)
Ježená
 (Jihlava)
Jihlava
 (Jihlava)
Jihlávka
 (Jihlava)
Jindřichovice
 (Jihlava)
Kalhov
 (Jihlava)
Kaliště
 (Jihlava)
Kamenice
 (Jihlava)
Kamenná
 (Jihlava)
Klatovec
 (Jihlava)
Kněžice
 (Jihlava)
Knínice
 (Jihlava)
Kostelec
 (Jihlava)
Kostelní Myslová
 (Jihlava)
Kozlov
 (Jihlava)
Krahulčí
 (Jihlava)
Krasonice
 (Jihlava)
Lhotka
 (Jihlava)
Luka nad Jihlavou
 (Jihlava)
Malý Beranov
 (Jihlava)
Markvartice
 (Jihlava)
Měšín
 (Jihlava)
Milíčov
 (Jihlava)
Mirošov
 (Jihlava)
Mrákotín
 (Jihlava)
Mysletice
 (Jihlava)
Mysliboř
 (Jihlava)
Nadějov
 (Jihlava)
Nevcehle
 (Jihlava)
Nová Říše
 (Jihlava)
Olšany
 (Jihlava)
Olší
 (Jihlava)
Opatov
 (Jihlava)
Ořechov
 (Jihlava)
Otín
 (Jihlava)
Panenská Rozsíčka
 (Jihlava)
Panské Dubenky
 (Jihlava)
Pavlov
 (Jihlava)
Plandry
 (Jihlava)
Polná
 (Jihlava)
Puklice
 (Jihlava)
Radkov
 (Jihlava)
Rančířov
 (Jihlava)
Rantířov
 (Jihlava)
Řásná
 (Jihlava)
Řídelov
 (Jihlava)
Rohozná
 (Jihlava)
Rozseč
 (Jihlava)
Růžená
 (Jihlava)
Rybné
 (Jihlava)
Sedlatice
 (Jihlava)
Sedlejov
 (Jihlava)
Šimanov
 (Jihlava)
Smrčná
 (Jihlava)
Stáj
 (Jihlava)
Stará Říše
 (Jihlava)
Stonařov
 (Jihlava)
Strachoňovice
 (Jihlava)
Střítež
 (Jihlava)
Suchá
 (Jihlava)
Švábov
 (Jihlava)
Svojkovice
 (Jihlava)
Telč
 (Jihlava)
Třešť
 (Jihlava)
Třeštice
 (Jihlava)
Urbanov
 (Jihlava)
Ústí
 (Jihlava)
Vanov
 (Jihlava)
Vanůvek
 (Jihlava)
Vápovice
 (Jihlava)
Velký Beranov
 (Jihlava)
Větrný Jeníkov
 (Jihlava)
Věžnice
 (Jihlava)
Věžnička
 (Jihlava)
Vílanec
 (Jihlava)
Volevčice
 (Jihlava)
Vyskytná nad Jihlavou
 (Jihlava)
Vysoké Studnice
 (Jihlava)
Vystrčenovice
 (Jihlava)
Záborná
 (Jihlava)
Zadní Vydří
 (Jihlava)
Žatec
 (Jihlava)
Zbilidy
 (Jihlava)
Zbinohy
 (Jihlava)
Zdeňkov
 (Jihlava)
Ždírec
 (Jihlava)
Zhoř
 (Jihlava)
Zvolenovice
 (Jihlava)
Aktivní pracovní místa
3
Poslední změna: 6.11.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
2,49 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
40 000 Kč
Zaměstnavatel: Diecézní charita Brno
Nejaktivnější zaměstnavatel
COMON, s.r.o.
Aktivní nabídky: 1

Aktuální nabídka práce v Lukách nad Jihlavou

Pracovník/ce v sociálních službách - Denní stacionář Pohodář
Diecézní charita Brno Před 10 dny 30 000 Kč – 40 000 Kč Luka nad Jihlavou
Řidiči tahačů (m/ž)
KOMBI TRANS s.r.o. Před 16 dny od 30 500 Kč Luka nad Jihlavou
Pacovník ve výrobě/obsluha výrobní linky ve sklenářské výrobě izolačních skel ( m/ž )
COMON, s.r.o. Před 176 dny od 27 000 Kč Luka nad Jihlavou

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Lukách nad Jihlavou. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 3 178 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,49 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Lukách nad Jihlavou nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
25–34 tis. Kč3

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,667 %
únor2,615 %
březen2,462 %
duben2,256 %
květen2,214 %
červen2,163 %
červenec2,678 %
srpen2,678 %
září2,369 %
říjen2,626 %
listopad2,626 %
prosinec2,523 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,235 %
únor1,923 %
březen2,183 %
duben2,287 %
květen2,079 %
červen2,079 %
červenec2,131 %
srpen2,391 %
září2,183 %
říjen2,235 %
listopad2,205 %
prosinec2,564 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,526 %
únor2,629 %
březen2,474 %
duben2,268 %
květen1,871 %
červen2,027 %
červenec2,131 %
srpen2,495 %
září2,287 %
říjen2,183 %
listopad1,923 %
prosinec2,079 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,148 %
únor2,410 %
březen2,462 %
duben2,357 %
květen2,268 %
červen2,165 %
červenec2,423 %
srpen2,680 %
září2,680 %
říjen2,216 %
listopad2,371 %
prosinec2,526 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,238 %
únor1,705 %
březen2,025 %
duben2,184 %
květen2,043 %
červen2,148 %
červenec2,200 %
srpen2,305 %
září2,043 %
říjen1,676 %
listopad1,886 %
prosinec1,938 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,582 %
únor2,690 %
březen2,259 %
duben2,098 %
květen2,078 %
červen2,025 %
červenec2,131 %
srpen2,557 %
září2,770 %
říjen2,344 %
listopad2,291 %
prosinec2,291 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,763 %
únor2,600 %
březen2,384 %
duben1,842 %
květen1,452 %
červen1,668 %
červenec1,990 %
srpen2,313 %
září2,098 %
říjen1,721 %
listopad1,614 %
prosinec1,990 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,723 %
únor3,963 %
březen3,312 %
duben2,932 %
květen2,871 %
červen2,817 %
červenec2,709 %
srpen2,871 %
září2,709 %
říjen2,492 %
listopad2,546 %
prosinec2,654 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,889 %
únor5,344 %
březen4,744 %
duben4,635 %
květen4,017 %
červen4,343 %
červenec4,886 %
srpen4,560 %
září4,397 %
říjen3,855 %
listopad3,909 %
prosinec4,180 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen6,797 %
červen4,962 %
září5,344 %
říjen5,125 %
listopad5,016 %
prosinec5,725 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,743 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,072 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec7,228 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec8,031 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,659 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,503 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,603 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,152 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Lukách nad Jihlavou nejvíce aktivních nabídek práce.

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Lukách nad Jihlavou.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Jihlava3

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Lukách nad Jihlavou a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 179 294 a následují muži s podílem 37,9 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem418 564100,0 %
Muži158 65337,9 %
Ženy179 29442,8 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Luk nad Jihlavou ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let12 1913,7 %
20 až 2437 13311,2 %
25 až 2941 33312,5 %
30 až 3440 36612,2 %
35 až 3939 64712,0 %
40 až 4436 65911,1 %
45 až 4933 95810,3 %
50 až 5435 71010,8 %
55 až 5936 78411,1 %
60 až 6414 7034,5 %
Od 65 a více let1 6310,5 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Lukách nad Jihlavou a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné2 4490,7 %
Základní93 51828,3 %
Vyučení97 23329,5 %
Střední bez maturity5 4431,6 %
Vyučení s maturitou13 5304,1 %
Úplné střední všeobecné s maturitou13 7264,2 %
Úplné střední odborné s maturitou62 12018,8 %
Vyšší odborné vzdělání3 2201,0 %
Vysokoškolské38 87611,8 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Lukách nad Jihlavou a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců74 95922,7 %
Více než 3 až 6 měsíců58 32217,7 %
Více než 6 až 9 měsíců32 4149,8 %
Více než 9 až 12 měsíců25 6987,8 %
Více než 12 až 24 měsíců52 95016,0 %
Více než 24 měsíců85 77226,0 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

Pracovník/ce v sociálních službách - Denní stacionář Pohodář

Diecézní charita Brno

Aktivní

Řidiči tahačů (m/ž)

KOMBI TRANS s.r.o.

Aktivní

Pacovník ve výrobě/obsluha výrobní linky ve sklenářské výrobě izolačních skel ( m/ž )

COMON, s.r.o.

Aktivní
NabídkaStav

Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy

KOMBI TRANS s.r.o.

Neaktivní

Řidiči tahačů (m/ž)

KOMBI TRANS s.r.o.

Neaktivní

Řidiči tahačů (m/ž)

KOMBI TRANS s.r.o.

Neaktivní

Řidiči tahačů (m/ž)

KOMBI TRANS s.r.o.

Neaktivní

Řidiči tahačů (m/ž)

KOMBI TRANS s.r.o.

Neaktivní

Řidič mezinárodní kamionové dopravy (m/ž)

KOMBI TRANS s.r.o.

Neaktivní