Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Zajímá vás aktuální nabídka práce v okrese Uherské Hradiště? V evidenci nyní sledujeme 413 nabídek s aktivními pracovními pozicemi od 369 zaměstnavatelů, které spadají pod 4 úřady práce. Nejvíce pracovních míst v okrese momentálně nabízí RAMET s.r.o. a nejvyšší mzda v okrese se pohybuje kolem 100 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje kolem hranice 2,96 %.Níže si můžete projít největší zaměstnavatele, aktuální pracovní inzeráty, mapu pracovních míst i grafy vývoje trhu práce.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v okrese Uherské Hradiště. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 140 902 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,96 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v okrese Uherské Hradiště nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 177 |
| do 24 999 Kč | 120 |
| 35–44 tis. Kč | 87 |
| 45–59 tis. Kč | 24 |
| 60 tis. Kč a více | 5 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,200 % |
| únor | 3,168 % |
| březen | 2,979 % |
| duben | 2,791 % |
| květen | 2,720 % |
| červen | 2,711 % |
| červenec | 2,901 % |
| srpen | 2,918 % |
| září | 2,921 % |
| říjen | 2,936 % |
| listopad | 3,107 % |
| prosinec | 3,208 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,284 % |
| únor | 3,299 % |
| březen | 3,114 % |
| duben | 2,861 % |
| květen | 2,637 % |
| červen | 2,457 % |
| červenec | 2,696 % |
| srpen | 2,616 % |
| září | 2,702 % |
| říjen | 2,667 % |
| listopad | 2,704 % |
| prosinec | 3,043 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,766 % |
| únor | 2,739 % |
| březen | 2,497 % |
| duben | 2,409 % |
| květen | 2,373 % |
| červen | 2,397 % |
| červenec | 2,484 % |
| srpen | 2,542 % |
| září | 2,707 % |
| říjen | 2,689 % |
| listopad | 2,707 % |
| prosinec | 3,049 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,333 % |
| únor | 3,215 % |
| březen | 2,926 % |
| duben | 2,806 % |
| květen | 2,605 % |
| červen | 2,385 % |
| červenec | 2,371 % |
| srpen | 2,478 % |
| září | 2,418 % |
| říjen | 2,324 % |
| listopad | 2,384 % |
| prosinec | 2,716 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,590 % |
| únor | 2,496 % |
| březen | 2,391 % |
| duben | 2,563 % |
| květen | 2,553 % |
| červen | 2,703 % |
| červenec | 2,790 % |
| srpen | 2,740 % |
| září | 2,686 % |
| říjen | 2,695 % |
| listopad | 2,712 % |
| prosinec | 3,040 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,565 % |
| únor | 2,451 % |
| březen | 2,128 % |
| duben | 1,860 % |
| květen | 1,710 % |
| červen | 1,702 % |
| červenec | 1,851 % |
| srpen | 2,057 % |
| září | 2,030 % |
| říjen | 1,926 % |
| listopad | 2,018 % |
| prosinec | 2,398 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,453 % |
| únor | 3,323 % |
| březen | 2,966 % |
| duben | 2,536 % |
| květen | 2,306 % |
| červen | 2,211 % |
| červenec | 2,351 % |
| srpen | 2,223 % |
| září | 2,195 % |
| říjen | 2,158 % |
| listopad | 2,184 % |
| prosinec | 2,509 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,084 % |
| únor | 5,017 % |
| březen | 4,479 % |
| duben | 3,858 % |
| květen | 3,459 % |
| červen | 3,356 % |
| červenec | 3,480 % |
| srpen | 3,345 % |
| září | 3,232 % |
| říjen | 2,922 % |
| listopad | 2,940 % |
| prosinec | 3,337 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,029 % |
| únor | 5,918 % |
| březen | 5,528 % |
| duben | 4,918 % |
| květen | 4,573 % |
| červen | 4,310 % |
| červenec | 4,369 % |
| srpen | 4,333 % |
| září | 4,274 % |
| říjen | 4,143 % |
| listopad | 4,328 % |
| prosinec | 4,822 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,710 % |
| červen | 5,261 % |
| září | 5,246 % |
| říjen | 4,982 % |
| listopad | 5,134 % |
| prosinec | 5,651 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,947 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,611 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,954 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,861 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,954 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,405 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,368 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,475 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v okrese Uherské Hradiště nejvíce aktivních nabídek práce.
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v okrese Uherské Hradiště.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště | 413 |
Tabulka ukazuje obce v okrese Uherské Hradiště s nejvyšším počtem aktuálně aktivních pracovních nabídek.
| Obec | Aktivní místa |
|---|---|
| Uherské Hradiště | 109 |
| Kunovice | 56 |
| Staré Město | 55 |
| Uherský Brod | 53 |
| Dolní Němčí | 12 |
| Bojkovice | 11 |
| Babice | 9 |
| Hluk | 9 |
| Nedakonice | 9 |
| Podolí | 7 |
| Topolná | 7 |
| Buchlovice | 6 |
| Kněžpole | 6 |
| Ostrožská Nová Ves | 6 |
| Prakšice | 5 |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle pohlaví v okrese Uherské Hradiště mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 31 281 a následují muži s podílem 37,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 79 020 | 100,0 % |
| Muži | 29 667 | 37,5 % |
| Ženy | 31 281 | 39,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 501 | 4,2 % |
| 20 až 24 | 7 532 | 12,6 % |
| 25 až 29 | 6 478 | 10,9 % |
| 30 až 34 | 6 582 | 11,0 % |
| 35 až 39 | 6 528 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 5 920 | 9,9 % |
| 45 až 49 | 6 288 | 10,5 % |
| 50 až 54 | 7 526 | 12,6 % |
| 55 až 59 | 7 734 | 13,0 % |
| 60 až 64 | 2 512 | 4,2 % |
| Od 65 a více let | 99 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v okrese Uherské Hradiště? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 159 | 0,3 % |
| Základní | 13 532 | 22,7 % |
| Vyučení | 25 036 | 41,9 % |
| Střední bez maturity | 1 920 | 3,2 % |
| Vyučení s maturitou | 2 928 | 4,9 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 813 | 3,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 9 927 | 16,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 527 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 3 858 | 6,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v okrese Uherské Hradiště. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 19 435 | 32,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 11 711 | 19,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 728 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 211 | 7,1 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 8 055 | 13,5 % |
| Více než 24 měsíců | 10 560 | 17,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
dělníkMONTPLAST Uherský Brod s.r.o. | Aktivní |
prodavač/ka na prodejně typu BJednota, spotřební družstvo v Hodoníně | Aktivní |
metrologRAMET a.s. | Aktivní |
advokátní koncipient/kaJUDr. Rostislav Pukl, advokátní kancelář | Aktivní |
elektromontérPERFECT, spol. s r.o. | Aktivní |
sociální pracovník/pracovniceCharita Uherské Hradiště | Aktivní |
pracovník/pracovnice úkliduBartoň a Partner s.r.o. | Aktivní |
pracovník/pracovnice úkliduBartoň a Partner s.r.o. | Aktivní |
elektrikářPavel Nyiko | Aktivní |
CNC frézař/soustružníkpeform Podolí s.r.o. | Aktivní |
vedoucí školní jídelnyStřední odborná škola a Gymnázium Staré Město | Aktivní |
pomocný/á kuchař/kaHalda MK s.r.o. | Aktivní |
pomocný/á kuchař/kaMehmet Alhas | Aktivní |
Pracovník/pracovnice úklidu - poloviční úvazek 4 hod.denně odpoledneKorda Servis s.r.o. | Aktivní |
skladník - montážníkUSNU nové spaní s.r.o. | Aktivní |
pekař/kaSlovácká pekárna s.r.o. | Aktivní |
výrobní dělník/dělniceSlovácká pekárna s.r.o. | Aktivní |
obsluha soustruhuJK Nástroje s.r.o. | Aktivní |
operátor CNCJK Nástroje s.r.o. | Aktivní |
pracovník/pracovnice hlavňového odděleníJK Nástroje s.r.o. | Aktivní |
metrologJK Nástroje s.r.o. | Aktivní |
kontrolor kvality - obsluha 3D měřícího strojeJK Nástroje s.r.o. | Aktivní |
zámečníkBEMA Nedakonice, s.r.o. | Aktivní |
administrativní pracovnice/pracovníkBEMA Nedakonice, s.r.o. | Aktivní |
truhlář - nábytkář - operátor CNCDEKOR, spol. s r.o. | Aktivní |
zástupce/zástupkyně ředitele provozně-ekonomického úsekuStřední odborná škola a Gymnázium Staré Město | Aktivní |
uklízeč/kaBronislav Korda s.r.o. | Aktivní |
operátor/ka výrobyKOVOKON Popovice s.r.o. | Aktivní |
pracovník/pracovnice úklidu - zkrácený úvazekŠEDOVÁ clean service - Zlínsko, z.ú. | Aktivní |
pracovník/pracovnice úklidu - poloviční úvazekŠEDOVÁ clean service - Zlínsko, z.ú. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
pomocná síla v kuchyniBloomTech s.r.o. | Neaktivní |
uklízeč/kaMAXIGASTRO s.r.o. | Neaktivní |
strážný/áBartoň a Partner s.r.o. | Neaktivní |
technik údržbyBAPA s.r.o. | Neaktivní |
pracovník/pracovnice živočišné výrobyFarma Ostroh, a.s. | Neaktivní |
operátor/ka aktivního prodejeTRENCH s.r.o. | Neaktivní |
inspicient/kaSlovácké divadlo Uherské Hradiště, příspěvková organizace | Neaktivní |
vrátný/áSAS union s.r.o. | Neaktivní |
samostatný/á plánovač/ka výrobyAircraft Industries, a.s. | Neaktivní |
servírka/číšníkMASAŘÍK, s.r.o. | Neaktivní |
pizzař/kaMASAŘÍK, s.r.o. | Neaktivní |
kuchař/kaMASAŘÍK, s.r.o. | Neaktivní |
letecký klempíř - sestavář - nýtařAircraft Industries, a.s. | Neaktivní |
výrobní dělník - praktikant - rekvalifikační kurzAircraft Industries, a.s. | Neaktivní |
operátor výrobní linkySITARMA s.r.o. | Neaktivní |
montážní dělníkDOORNITE a.s. | Neaktivní |
servisně-montážní technikAquarex WATERPROFIT s.r.o. | Neaktivní |
dělník/dělnice na třídící lince plastů a papíruRUMPOLD UHB, s.r.o. | Neaktivní |
koordinátor/ka mongolských zaměstnancůOrkla Foods Česko a Slovensko a.s. | Neaktivní |
koordinátor/ka ukrajinských zaměstnancůOrkla Foods Česko a Slovensko a.s. | Neaktivní |
dělník/dělnice tažné linkyTŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. | Neaktivní |
dělník/dělnice dělícího centraTŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. | Neaktivní |
dělník/dělnice brousící linkyTŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. | Neaktivní |
frézařTŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. | Neaktivní |
dělník/dělnice loupací linkyTŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. | Neaktivní |
expedient/kaTŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. | Neaktivní |
kontrolor/kaTŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. | Neaktivní |
dělník/dělnice odváděníTŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. | Neaktivní |
pokladní - asistent/kaSociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace | Neaktivní |
řidič vysokozdvižného vozíku - manipulační dělníkSTEELMET, s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné