Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Babicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (9) a pracovní pozice od 8 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště. Nejvíce pracovních míst nabízí Orkla Foods Česko a Slovensko a.s. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 40 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,31 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Babicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 852 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,31 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Babicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 3 |
| 35–44 tis. Kč | 3 |
| do 24 999 Kč | 3 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,415 % |
| únor | 3,257 % |
| březen | 3,574 % |
| duben | 3,415 % |
| květen | 3,645 % |
| červen | 3,065 % |
| červenec | 3,148 % |
| srpen | 3,480 % |
| září | 3,480 % |
| říjen | 3,148 % |
| listopad | 3,065 % |
| prosinec | 3,065 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,312 % |
| únor | 3,312 % |
| březen | 2,908 % |
| duben | 2,827 % |
| květen | 2,100 % |
| červen | 2,019 % |
| červenec | 2,262 % |
| srpen | 2,504 % |
| září | 3,069 % |
| říjen | 2,989 % |
| listopad | 3,415 % |
| prosinec | 3,574 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,657 % |
| únor | 2,335 % |
| březen | 2,013 % |
| duben | 2,013 % |
| květen | 2,019 % |
| červen | 2,019 % |
| červenec | 2,181 % |
| srpen | 2,342 % |
| září | 2,666 % |
| říjen | 2,585 % |
| listopad | 2,585 % |
| prosinec | 2,666 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,587 % |
| únor | 2,425 % |
| březen | 2,344 % |
| duben | 2,264 % |
| květen | 1,852 % |
| červen | 1,852 % |
| červenec | 2,013 % |
| srpen | 2,254 % |
| září | 2,013 % |
| říjen | 2,093 % |
| listopad | 2,415 % |
| prosinec | 2,496 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,998 % |
| únor | 1,759 % |
| březen | 1,918 % |
| duben | 2,078 % |
| květen | 2,264 % |
| červen | 2,344 % |
| červenec | 2,587 % |
| srpen | 2,506 % |
| září | 2,344 % |
| říjen | 1,698 % |
| listopad | 2,102 % |
| prosinec | 2,344 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,414 % |
| únor | 1,529 % |
| březen | 1,207 % |
| duben | 1,448 % |
| květen | 1,119 % |
| červen | 1,199 % |
| červenec | 1,679 % |
| srpen | 1,839 % |
| září | 1,599 % |
| říjen | 1,439 % |
| listopad | 1,599 % |
| prosinec | 1,998 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,524 % |
| únor | 2,366 % |
| březen | 1,814 % |
| duben | 1,972 % |
| květen | 1,931 % |
| červen | 2,092 % |
| červenec | 2,092 % |
| srpen | 2,092 % |
| září | 2,414 % |
| říjen | 2,494 % |
| listopad | 2,655 % |
| prosinec | 2,896 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,481 % |
| únor | 3,481 % |
| březen | 2,927 % |
| duben | 3,006 % |
| květen | 2,681 % |
| červen | 2,681 % |
| červenec | 2,997 % |
| srpen | 2,603 % |
| září | 2,603 % |
| říjen | 2,287 % |
| listopad | 2,524 % |
| prosinec | 2,839 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,173 % |
| únor | 4,173 % |
| březen | 3,543 % |
| duben | 3,465 % |
| květen | 3,323 % |
| červen | 3,718 % |
| červenec | 3,639 % |
| srpen | 3,560 % |
| září | 3,560 % |
| říjen | 3,165 % |
| listopad | 3,639 % |
| prosinec | 4,035 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 4,591 % |
| červen | 3,937 % |
| září | 3,937 % |
| říjen | 3,780 % |
| listopad | 3,622 % |
| prosinec | 3,780 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,981 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,807 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,235 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,044 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,111 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,391 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,563 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,614 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Babicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Orkla Foods Česko a Slovensko a.s. | 4 |
| STEEL ECO s.r.o. | 3 |
| Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně | 1 |
| MDM food s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Babicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště | 9 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Babicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 31 281 a následují muži s podílem 37,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 79 020 | 100,0 % |
| Muži | 29 667 | 37,5 % |
| Ženy | 31 281 | 39,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Babic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 501 | 4,2 % |
| 20 až 24 | 7 532 | 12,6 % |
| 25 až 29 | 6 478 | 10,9 % |
| 30 až 34 | 6 582 | 11,0 % |
| 35 až 39 | 6 528 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 5 920 | 9,9 % |
| 45 až 49 | 6 288 | 10,5 % |
| 50 až 54 | 7 526 | 12,6 % |
| 55 až 59 | 7 734 | 13,0 % |
| 60 až 64 | 2 512 | 4,2 % |
| Od 65 a více let | 99 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Babicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 159 | 0,3 % |
| Základní | 13 532 | 22,7 % |
| Vyučení | 25 036 | 41,9 % |
| Střední bez maturity | 1 920 | 3,2 % |
| Vyučení s maturitou | 2 928 | 4,9 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 813 | 3,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 9 927 | 16,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 527 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 3 858 | 6,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Babicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 19 435 | 32,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 11 711 | 19,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 728 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 211 | 7,1 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 8 055 | 13,5 % |
| Více než 24 měsíců | 10 560 | 17,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
stánkový/á prodavač/ka potravinMDM food s.r.o. | Aktivní |
prodavač/ka na prodejně typu BJednota, spotřební družstvo v Hodoníně | Aktivní |
operátor/ka výrobyOrkla Foods Česko a Slovensko a.s. | Aktivní |
svářeč - zámečníkSTEEL ECO s.r.o. | Aktivní |
operátor/ka výrobyOrkla Foods Česko a Slovensko a.s. | Aktivní |
koordinátor/ka mongolských zaměstnancůOrkla Foods Česko a Slovensko a.s. | Aktivní |
operátor/ka výrobyOrkla Foods Česko a Slovensko a.s. | Aktivní |
strojní zámečníkSTEEL ECO s.r.o. | Aktivní |
zámečník - svářečSTEEL ECO s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
koordinátor/ka mongolských zaměstnancůOrkla Foods Česko a Slovensko a.s. | Neaktivní |
koordinátor/ka ukrajinských zaměstnancůOrkla Foods Česko a Slovensko a.s. | Neaktivní |
stavební dělníkELLOW s.r.o. | Neaktivní |
pomocný dělník ve výroběSTEEL ECO s.r.o. | Neaktivní |
truhlářNÁBYTEK HEJDA s.r.o. | Neaktivní |
dělník v dřevovýroběNÁBYTEK HEJDA s.r.o. | Neaktivní |
směnový technik údržby výrobních linekOrkla Foods Česko a Slovensko a.s. | Neaktivní |
obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a rybAVEC Agency s.r.o. | Neaktivní |
prodejce točené zmrzlinyDavid Školoudík | Neaktivní |
směnový mistrOrkla Foods Česko a Slovensko a.s. | Neaktivní |
řidič VZVOrkla Foods Česko a Slovensko a.s. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné