Volná pracovní místa v Modlanech

Hledáte dobře placenou práci v Modlanech a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 3 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Teplice. Nejvíce pracovních míst nabízí EXPRES CZ s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 60 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,14 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Bílina
 (Teplice)
Bořislav
 (Teplice)
Bystřany
 (Teplice)
Bžany
 (Teplice)
Dubí
 (Teplice)
Duchcov
 (Teplice)
Háj u Duchcova
 (Teplice)
Hostomice
 (Teplice)
Hrob
 (Teplice)
Hrobčice
 (Teplice)
Jeníkov
 (Teplice)
Kladruby
 (Teplice)
Košťany
 (Teplice)
Kostomlaty pod Milešovkou
 (Teplice)
Krupka
 (Teplice)
Lahošť
 (Teplice)
Ledvice
 (Teplice)
Lukov
 (Teplice)
Měrunice
 (Teplice)
Mikulov
 (Teplice)
Modlany
 (Teplice)
Moldava
 (Teplice)
Novosedlice
 (Teplice)
Ohníč
 (Teplice)
Osek
 (Teplice)
Proboštov
 (Teplice)
Rtyně nad Bílinou
 (Teplice)
Srbice
 (Teplice)
Světec
 (Teplice)
Teplice
 (Teplice)
Újezdeček
 (Teplice)
Zabrušany
 (Teplice)
Žalany
 (Teplice)
Žim
 (Teplice)
Aktivní pracovní místa
1
Poslední změna: 12.10.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
3,14 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
60 000 Kč
Zaměstnavatel: EXPRES CZ s.r.o.
Nejaktivnější zaměstnavatel
EXPRES CZ s.r.o.
Aktivní nabídky: 1

Aktuální nabídka práce v Modlanech

Řidiči MKD
EXPRES CZ s.r.o. Před 54 dny 50 000 Kč – 60 000 Kč Modlany

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Modlanech. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 170 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,14 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Modlanech nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
45–59 tis. Kč1

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,303 %
únor3,170 %
březen2,642 %
duben2,906 %
květen2,713 %
červen2,842 %
červenec2,713 %
srpen2,972 %
září4,264 %
říjen3,747 %
listopad3,101 %
prosinec3,359 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,411 %
únor3,138 %
březen3,138 %
duben3,001 %
květen2,456 %
červen2,456 %
červenec2,456 %
srpen2,183 %
září2,456 %
říjen2,592 %
listopad2,774 %
prosinec3,170 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,329 %
únor2,603 %
březen2,329 %
duben2,466 %
květen2,456 %
červen2,319 %
červenec2,592 %
srpen2,319 %
září2,592 %
říjen2,319 %
listopad2,729 %
prosinec3,411 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,535 %
únor2,394 %
březen2,394 %
duben2,535 %
květen2,192 %
červen2,329 %
červenec2,740 %
srpen2,192 %
září1,918 %
říjen1,781 %
listopad2,055 %
prosinec2,192 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,722 %
únor2,865 %
březen2,006 %
duben2,436 %
květen2,113 %
červen2,113 %
červenec2,535 %
srpen2,394 %
září2,254 %
říjen2,254 %
listopad2,113 %
prosinec2,394 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,857 %
únor2,429 %
březen2,143 %
duben1,429 %
květen1,289 %
červen1,433 %
červenec1,576 %
srpen1,576 %
září1,576 %
říjen1,289 %
listopad1,719 %
prosinec2,006 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,448 %
únor3,879 %
březen3,305 %
duben3,017 %
květen2,571 %
červen2,714 %
červenec2,571 %
srpen2,143 %
září2,000 %
říjen1,857 %
listopad1,571 %
prosinec1,429 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,714 %
únor4,714 %
březen4,000 %
duben3,714 %
květen3,736 %
červen3,592 %
červenec3,879 %
srpen3,592 %
září3,017 %
říjen3,305 %
listopad3,161 %
prosinec3,017 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,930 %
únor5,070 %
březen4,507 %
duben5,070 %
květen4,571 %
červen4,571 %
červenec4,857 %
srpen5,000 %
září5,286 %
říjen4,857 %
listopad4,571 %
prosinec4,857 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen4,986 %
červen5,493 %
září6,197 %
říjen5,775 %
listopad5,493 %
prosinec5,211 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,838 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec8,088 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec9,595 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec7,339 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,772 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,560 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec8,838 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec9,349 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Modlanech nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
EXPRES CZ s.r.o.1

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Modlanech.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Teplice1

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Modlanech a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 75 459 a následují muži s podílem 34,2 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem185 759100,0 %
Muži63 47834,2 %
Ženy75 45940,6 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Modlan ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let8 7676,4 %
20 až 2416 57712,2 %
25 až 2915 33111,3 %
30 až 3416 21711,9 %
35 až 3915 70011,5 %
40 až 4414 84310,9 %
45 až 4914 54710,7 %
50 až 5415 07711,1 %
55 až 5913 82310,1 %
60 až 644 9243,6 %
Od 65 a více let4400,3 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Modlanech a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné2 1461,6 %
Základní63 49446,6 %
Vyučení41 41330,4 %
Střední bez maturity4 9213,6 %
Vyučení s maturitou3 3292,4 %
Úplné střední všeobecné s maturitou3 4662,5 %
Úplné střední odborné s maturitou13 94510,2 %
Vyšší odborné vzdělání4320,3 %
Vysokoškolské3 1002,3 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Modlanech a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců34 20925,1 %
Více než 3 až 6 měsíců22 76316,7 %
Více než 6 až 9 měsíců12 7819,4 %
Více než 9 až 12 měsíců10 6537,8 %
Více než 12 až 24 měsíců21 52815,8 %
Více než 24 měsíců34 31225,2 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

Řidiči MKD

EXPRES CZ s.r.o.

Aktivní
NabídkaStav

Skladník, zásobovač (m/ž)

JAWOS, s.r.o.

Neaktivní

Dělník/ce na montáži

JAWOS, s.r.o.

Neaktivní

Skladník, zásobovač

JAWOS, s.r.o.

Neaktivní

Strojírenský kovodělník - pomocný svářeč, obraběč

JAWOS, s.r.o.

Neaktivní

Brusiči, obraběči

JAWOS, s.r.o.

Neaktivní

Traktorista - řidič a obsluha zemědělských strojů,práce se zvířaty-skot

Michal Lukáč

Neaktivní

Opravář zemědělských strojů

Michal Lukáč

Neaktivní

Manipulant /ka

JAWOS, s.r.o.

Neaktivní