Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Trhových Svinech a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště České Budějovice. Nejvíce pracovních míst nabízí GAMA GROUP a.s. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 30 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,18 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Trhových Svinech. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 5 274 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,18 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2024.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Trhových Svinech nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,435 % |
| únor | 2,222 % |
| březen | 2,040 % |
| duben | 2,161 % |
| květen | 1,953 % |
| červen | 1,892 % |
| červenec | 2,045 % |
| srpen | 1,922 % |
| září | 1,892 % |
| říjen | 2,472 % |
| listopad | 2,533 % |
| prosinec | 2,624 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,089 % |
| únor | 2,058 % |
| březen | 1,813 % |
| duben | 1,843 % |
| květen | 1,690 % |
| červen | 1,690 % |
| červenec | 1,905 % |
| srpen | 1,751 % |
| září | 1,751 % |
| říjen | 1,598 % |
| listopad | 1,674 % |
| prosinec | 2,192 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,549 % |
| únor | 1,281 % |
| březen | 1,073 % |
| duben | 1,132 % |
| květen | 1,198 % |
| červen | 1,444 % |
| červenec | 1,475 % |
| srpen | 1,690 % |
| září | 1,598 % |
| říjen | 1,444 % |
| listopad | 1,413 % |
| prosinec | 1,813 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,468 % |
| únor | 2,379 % |
| březen | 2,290 % |
| duben | 2,111 % |
| květen | 1,996 % |
| červen | 1,818 % |
| červenec | 1,818 % |
| srpen | 1,877 % |
| září | 1,669 % |
| říjen | 1,132 % |
| listopad | 1,073 % |
| prosinec | 1,400 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,712 % |
| únor | 1,592 % |
| březen | 1,412 % |
| duben | 1,953 % |
| květen | 1,873 % |
| červen | 1,754 % |
| červenec | 1,903 % |
| srpen | 1,635 % |
| září | 1,814 % |
| říjen | 1,546 % |
| listopad | 1,606 % |
| prosinec | 2,022 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,839 % |
| únor | 1,601 % |
| březen | 1,186 % |
| duben | 0,860 % |
| květen | 0,991 % |
| červen | 0,901 % |
| červenec | 0,931 % |
| srpen | 1,322 % |
| září | 1,292 % |
| říjen | 1,172 % |
| listopad | 1,172 % |
| prosinec | 1,472 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,133 % |
| únor | 2,016 % |
| březen | 1,520 % |
| duben | 1,490 % |
| květen | 1,157 % |
| červen | 1,097 % |
| červenec | 1,364 % |
| srpen | 1,542 % |
| září | 1,364 % |
| říjen | 1,186 % |
| listopad | 1,305 % |
| prosinec | 1,601 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,913 % |
| únor | 2,942 % |
| březen | 2,534 % |
| duben | 2,097 % |
| květen | 1,636 % |
| červen | 1,227 % |
| červenec | 1,520 % |
| srpen | 1,520 % |
| září | 1,315 % |
| říjen | 1,198 % |
| listopad | 1,373 % |
| prosinec | 1,783 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,358 % |
| únor | 3,036 % |
| březen | 2,803 % |
| duben | 2,628 % |
| květen | 2,243 % |
| červen | 2,243 % |
| červenec | 2,855 % |
| srpen | 2,534 % |
| září | 2,534 % |
| říjen | 2,418 % |
| listopad | 2,534 % |
| prosinec | 2,796 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 4,019 % |
| červen | 3,241 % |
| září | 3,212 % |
| říjen | 3,036 % |
| listopad | 3,036 % |
| prosinec | 3,212 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,572 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,975 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,652 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,278 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,663 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,064 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,551 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,312 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Trhových Svinech nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| GAMA GROUP a.s. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Trhových Svinech.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště České Budějovice | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Trhových Svinech a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 51 720 a následují muži s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 116 044 | 100,0 % |
| Muži | 45 617 | 39,3 % |
| Ženy | 51 720 | 44,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Trhových Svinů ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 569 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 12 261 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 11 624 | 12,2 % |
| 30 až 34 | 10 618 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 10 670 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 9 891 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 9 102 | 9,6 % |
| 50 až 54 | 10 435 | 11,0 % |
| 55 až 59 | 11 541 | 12,2 % |
| 60 až 64 | 4 102 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 132 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Trhových Svinech a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 519 | 0,5 % |
| Základní | 20 638 | 21,7 % |
| Vyučení | 35 080 | 36,9 % |
| Střední bez maturity | 2 474 | 2,6 % |
| Vyučení s maturitou | 5 146 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 076 | 3,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 106 | 19,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 061 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 8 845 | 9,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Trhových Svinech a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 36 600 | 38,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 777 | 22,9 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 405 | 11,0 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 300 | 7,7 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 095 | 11,7 % |
| Více než 24 měsíců | 7 768 | 8,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮGAMA GROUP a.s. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
UČITEL NĚMECKÉHO A ANGLICKÉHO JAZYKA (m/ž)Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trhové Sviny, Nové Město 228 | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné