Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Vsetín 533 aktivních zdravotnických zařízení. Na 141 322 obyvatel tak připadá přibližně 37,72 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Vsetín. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 66 na 505, tedy přibližně o 665,2 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 141 322 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Vsetín. V posledním dostupném roce připadá přibližně 5,52 praktiků, 5,59 stomatologických pracovišť, 2,26 pediatrických ordinací, 2,55 gynekologických míst a 2,55 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Vsetín. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 141 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně zubní lékařství s počtem 79 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Vsetín ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 77 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 77 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 10. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 67, tedy přibližně 670,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,45.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče, z.ú. | +420775744588 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Ad salutem s.r.o. | +420571457660 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Brose CZ spol. s r.o. | +420556844684 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Medi-GP s.r.o. | +420774480877 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GANMEDICINE s.r.o. | +420778099299 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Vsetín ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 32 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 32 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 9. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 23, tedy přibližně 255,6 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,26.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Šmoldasovi s.r.o. | +420724107325 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Anna Bernardy s.r.o. | +420603891260 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PEDIATRIE ZUBŘÍ, s.r.o. | +420799557405 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Eva Pupíková | +420571758765 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Eva Pupíková | +420571758765 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Vsetín ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 73 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 73 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 13. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 60, tedy přibližně 461,5 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,17.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MDDr. ZUZANA ŠMÍROVÁ | +420577440305 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Buday Pavel s.r.o. | +420571418560 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Daniel Sušeň s.r.o. | +420571991228 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Rostislav Zbranek | +420576510077 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Katarína Kožíková | +420601338533 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Vsetín ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 35 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 35 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 8. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 27, tedy přibližně 337,5 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,48.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viamedica spol. s r.o. | +420571648200 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GENNOON - gynecologia et obstetritio s.r.o. | +420775955464 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Michlíček - Čáranová, s.r.o. | +420571660286 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Michlíček - Čáranová, s.r.o. | +420571660286 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GYNNAM s.r.o. | +420733676101 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Vsetín ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 50 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 50 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 50. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,54.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Jan Hlavatý | +420775922511 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Jana Hajnová | +420776565809 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Marek Zajac | +420736107650 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Neutrorehab s.r.o. | +420702041811 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ORTHES, spol. s r.o. | +420571757940 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Vsetín ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 21 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 21 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 20, tedy přibližně 2 000,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,49.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Rastislav Poliačik | +420571818367 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| DenarThep s.r.o. | +420608954544 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ALGremis s.r.o. | +420608718236 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Vejrostovi - psychologie s.r.o. | +420775095488 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Vejrostovi - psychologie s.r.o. | +420775095488 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Vsetín ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 35 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 35 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 31, tedy přibližně 775,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,48.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P H A R M A C O , spol. s r.o., Lékárna LEMON | +420271720599 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Health and Beauty shops s.r.o., Lékárna LEMON | +420725249813 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| HYPERIA lékárna s.r.o. | +420732925478 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| HYPERIA lékárna s.r.o. | +420732925478 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Lékárna SALVIA spol. s r.o. | +420573380376 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Vsetín ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 10 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2022, kdy bylo evidováno 10 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 9, tedy přibližně 900,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,71.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | +420577551111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční ordinace MUDr. Jana Strnadová s.r.o. | +420739999611 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční ambulance Vsetín s.r.o. | +420571415126 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ROŽNOVSKÉ OČNÍ CENTRUM s.r.o. | +420602417287 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ROŽNOVSKÉ OČNÍ CENTRUM s.r.o. | +420602417287 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 77 | 5,45 |
| 2024 | 76 | 5,37 |
| 2023 | 71 | 4,99 |
| 2022 | 70 | 4,92 |
| 2021 | 67 | 4,78 |
| 2020 | 67 | 4,72 |
| 2019 | 61 | 4,28 |
| 2018 | 61 | 4,28 |
| 2017 | 59 | 4,14 |
| 2016 | 57 | 4,00 |
| 2015 | 52 | 3,64 |
| 2014 | 49 | 3,42 |
| 2013 | 44 | 3,06 |
| 2012 | 35 | 2,43 |
| 2011 | 31 | 2,15 |
| 2010 | 27 | 1,87 |
| 2009 | 24 | 1,66 |
| 2008 | 23 | 1,59 |
| 2007 | 21 | 1,45 |
| 2006 | 19 | 1,31 |
| 2005 | 18 | 1,24 |
| 2004 | 17 | 1,17 |
| 2003 | 11 | 0,76 |
| 2002 | 11 | 0,75 |
| 2001 | 11 | 0,75 |
| 2000 | 10 | 0,68 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 73 | 5,17 |
| 2024 | 71 | 5,01 |
| 2023 | 67 | 4,71 |
| 2022 | 62 | 4,36 |
| 2021 | 60 | 4,28 |
| 2020 | 59 | 4,16 |
| 2019 | 58 | 4,07 |
| 2018 | 57 | 4,00 |
| 2017 | 54 | 3,79 |
| 2016 | 51 | 3,58 |
| 2015 | 45 | 3,15 |
| 2014 | 38 | 2,65 |
| 2013 | 32 | 2,23 |
| 2012 | 26 | 1,81 |
| 2011 | 23 | 1,59 |
| 2010 | 22 | 1,52 |
| 2009 | 21 | 1,45 |
| 2008 | 18 | 1,24 |
| 2007 | 17 | 1,17 |
| 2006 | 16 | 1,10 |
| 2005 | 16 | 1,10 |
| 2004 | 16 | 1,10 |
| 2003 | 15 | 1,03 |
| 2002 | 15 | 1,03 |
| 2001 | 15 | 1,03 |
| 2000 | 13 | 0,88 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 32 | 2,26 |
| 2024 | 30 | 2,12 |
| 2023 | 30 | 2,11 |
| 2022 | 30 | 2,11 |
| 2021 | 28 | 2,00 |
| 2020 | 27 | 1,90 |
| 2019 | 24 | 1,68 |
| 2018 | 22 | 1,54 |
| 2017 | 19 | 1,33 |
| 2016 | 19 | 1,33 |
| 2015 | 18 | 1,26 |
| 2014 | 16 | 1,12 |
| 2013 | 13 | 0,91 |
| 2012 | 13 | 0,90 |
| 2011 | 13 | 0,90 |
| 2010 | 13 | 0,90 |
| 2009 | 12 | 0,83 |
| 2008 | 12 | 0,83 |
| 2007 | 12 | 0,83 |
| 2006 | 12 | 0,83 |
| 2005 | 12 | 0,83 |
| 2004 | 12 | 0,83 |
| 2003 | 12 | 0,83 |
| 2002 | 12 | 0,82 |
| 2001 | 11 | 0,75 |
| 2000 | 9 | 0,61 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 35 | 2,48 |
| 2024 | 34 | 2,40 |
| 2023 | 31 | 2,18 |
| 2022 | 31 | 2,18 |
| 2021 | 31 | 2,21 |
| 2020 | 31 | 2,18 |
| 2019 | 29 | 2,03 |
| 2018 | 28 | 1,96 |
| 2017 | 28 | 1,97 |
| 2016 | 28 | 1,96 |
| 2015 | 28 | 1,96 |
| 2014 | 27 | 1,89 |
| 2013 | 26 | 1,81 |
| 2012 | 18 | 1,25 |
| 2011 | 18 | 1,25 |
| 2010 | 18 | 1,24 |
| 2009 | 16 | 1,10 |
| 2008 | 10 | 0,69 |
| 2007 | 10 | 0,69 |
| 2006 | 9 | 0,62 |
| 2005 | 9 | 0,62 |
| 2004 | 9 | 0,62 |
| 2003 | 8 | 0,55 |
| 2002 | 8 | 0,55 |
| 2001 | 8 | 0,55 |
| 2000 | 8 | 0,54 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 35 | 2,48 |
| 2024 | 31 | 2,19 |
| 2023 | 28 | 1,97 |
| 2022 | 28 | 1,97 |
| 2021 | 28 | 2,00 |
| 2020 | 25 | 1,76 |
| 2019 | 21 | 1,47 |
| 2018 | 21 | 1,47 |
| 2017 | 18 | 1,26 |
| 2016 | 15 | 1,05 |
| 2015 | 13 | 0,91 |
| 2014 | 13 | 0,91 |
| 2013 | 12 | 0,84 |
| 2012 | 6 | 0,42 |
| 2011 | 6 | 0,42 |
| 2010 | 6 | 0,41 |
| 2009 | 6 | 0,41 |
| 2008 | 4 | 0,28 |
| 2007 | 4 | 0,28 |
| 2006 | 4 | 0,28 |
| 2005 | 4 | 0,28 |
| 2004 | 4 | 0,28 |
| 2003 | 4 | 0,28 |
| 2002 | 4 | 0,27 |
| 2001 | 4 | 0,27 |
| 2000 | 4 | 0,27 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 21 | 1,49 |
| 2024 | 21 | 1,48 |
| 2023 | 18 | 1,26 |
| 2022 | 18 | 1,27 |
| 2021 | 18 | 1,28 |
| 2020 | 18 | 1,27 |
| 2019 | 15 | 1,05 |
| 2018 | 15 | 1,05 |
| 2017 | 15 | 1,05 |
| 2016 | 15 | 1,05 |
| 2015 | 14 | 0,98 |
| 2014 | 10 | 0,70 |
| 2013 | 7 | 0,49 |
| 2012 | 4 | 0,28 |
| 2011 | 3 | 0,21 |
| 2010 | 3 | 0,21 |
| 2009 | 3 | 0,21 |
| 2008 | 3 | 0,21 |
| 2007 | 3 | 0,21 |
| 2006 | 2 | 0,14 |
| 2005 | 2 | 0,14 |
| 2004 | 2 | 0,14 |
| 2003 | 2 | 0,14 |
| 2002 | 1 | 0,07 |
| 2001 | 1 | 0,07 |
| 2000 | 1 | 0,07 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 10 | 0,71 |
| 2024 | 10 | 0,71 |
| 2023 | 10 | 0,70 |
| 2022 | 10 | 0,70 |
| 2021 | 9 | 0,64 |
| 2020 | 9 | 0,63 |
| 2019 | 9 | 0,63 |
| 2018 | 9 | 0,63 |
| 2017 | 8 | 0,56 |
| 2016 | 8 | 0,56 |
| 2015 | 8 | 0,56 |
| 2014 | 7 | 0,49 |
| 2013 | 4 | 0,28 |
| 2012 | 3 | 0,21 |
| 2011 | 3 | 0,21 |
| 2010 | 2 | 0,14 |
| 2009 | 2 | 0,14 |
| 2008 | 2 | 0,14 |
| 2007 | 2 | 0,14 |
| 2006 | 2 | 0,14 |
| 2005 | 2 | 0,14 |
| 2004 | 2 | 0,14 |
| 2003 | 2 | 0,14 |
| 2002 | 1 | 0,07 |
| 2001 | 1 | 0,07 |
| 2000 | 1 | 0,07 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Vsetín s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
| Obec | Aktivní zařízení | Praktici | Stomatologie | Lékárny |
|---|---|---|---|---|
| Vsetín | 150 | 14 | 19 | 7 |
| Valašské Meziříčí | 144 | 14 | 21 | 9 |
| Rožnov pod Radhoštěm | 106 | 9 | 11 | 7 |
| Nový Hrozenkov | 12 | 1 | 1 | 1 |
| Zubří | 10 | 2 | 1 | 1 |
| Karolinka | 9 | 1 | 1 | 1 |
| Horní Bečva | 8 | 1 | 1 | 1 |
| Horní Lideč | 8 | 2 | 2 | 1 |
| Zašová | 7 | 1 | 1 | 1 |
| Halenkov | 6 | 1 | 1 | 1 |
| Loučka | 6 | 1 | 3 | 0 |
| Valašská Polanka | 6 | 1 | 1 | 0 |
| Ratiboř | 5 | 1 | 1 | 1 |
| Bystřička | 4 | 1 | 1 | 0 |
| Dolní Bečva | 4 | 1 | 1 | 0 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Ing. Karel Valenta | Oční optika | Vsetín | Smetanova 841 | Ing. Bc. Karel Valenta | 21.9.2026 |
| MUDr. Jaroslav Grégr | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Valašské Meziříčí | U Nemocnice 918/9 | MUDr. Jaroslav Grégr | 10.9.2026 |
| MDDr. Lucie Kramerová, Ph.D. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Rožnov pod Radhoštěm | 1. máje 823 | MDDr. Lucie Kramerová, Ph.D. | 1.9.2026 |
| MDDr. ZUZANA ŠMÍROVÁ | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Rožnov pod Radhoštěm | 1. máje 823 | MDDr. ZUZANA ŠMÍROVÁ | 1.9.2026 |
| Mgr. MICHAELA TVRDÁ | Samostatné zařízení porodní asistence | Valašské Meziříčí | Kouty 1671 | Mgr. MICHAELA TVRDÁ | 1.9.2026 |
| Mgr. et Mgr. KAROLÍNA KUTÁLKOVÁ | Samostatné zařízení porodní asistence | Loučka | 257 | Mgr. et Mgr. KAROLÍNA KUTÁLKOVÁ | 1.9.2026 |
| Mgr. Jitka Baslová, DiS | Samostatné zařízení porodní asistence | Vsetín | Josefa Sousedíka 1429 | Mgr. Jitka Baslová, DiS. | 1.9.2026 |
| Eva Hurtová | Samostatné zařízení porodní asistence | Vsetín | 198 | Eva Hurtová | 1.9.2026 |
| MUDr. Buday Pavel s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Vsetín | Školní 1729 | MUDr. Buday Pavel s.r.o. | 29.7.2026 |
| MM dentistry s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Rožnov pod Radhoštěm | Bayerova 53 | MM dentistry s.r.o. | 1.7.2026 |
| Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Vsetín | Rokytnice 48 | Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | 1.7.2026 |
| Diakonie ČCE - středisko Vsetín | Domácí zdravotní péče | Horní Lideč | 403 | Diakonie ČCE - středisko Vsetín | 29.5.2026 |
| Diakonie ČCE - středisko Vsetín | Domácí zdravotní péče | Vsetín | Ohrada 1864 | Diakonie ČCE - středisko Vsetín | 29.5.2026 |
| Diakonie ČCE - středisko Vsetín | Domácí zdravotní péče | Vsetín | Strmá 34 | Diakonie ČCE - středisko Vsetín | 29.5.2026 |
| MUDr. IVA VÁCLAVÍKOVÁ | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Vsetín | Nemocniční 955 | MUDr. IVA VÁCLAVÍKOVÁ | 26.5.2026 |
| P H A R M A C O , spol. s r.o., Lékárna LEMON | Lékárna | Vsetín | Generála Klapálka 300 | P H A R M A C O , spol. s r.o. | 1.5.2026 |
| Ing. Mgr. IVETA RYBÁROVÁ | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Horní Bečva | 1066 | Ing., Mgr. IVETA RYBÁROVÁ | 1.5.2026 |
| PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče, z.ú. | Domácí zdravotní péče | Vsetín | Jasenická 1828 | PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče, z.ú. | 20.4.2026 |
| E&E clinic s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Zubří | Sídlištní 1749 | E&E clinic s.r.o. | 1.3.2026 |
| KATEŘINA VRÁŽELOVÁ DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Liptál | 83 | KATEŘINA VRÁŽELOVÁ DiS. | 18.2.2026 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Vsetín, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Vsetín, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| MUDr. Buday Pavel s.r.o. | Dentální hygienistka, zubní lékařství | Vsetín | Josefa Sousedíka 1432 | Aktuálně neevidováno |
| Health and Beauty shops s.r.o., Lékárna LEMON | praktické lékárenství | Vsetín | Generála Klapálka 300 | Aktuálně neevidováno |
| Mgr. MICHAELA TVRDÁ | Porodní asistentka | Valašské Meziříčí | Nádražní 203 | Aktuálně neevidováno |
| PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče, z.ú. | všeobecné praktické lékařství | Rožnov pod Radhoštěm | Julia Fučíka 1605 | Aktuálně neevidováno |
| Domov Jitka o.p.s. | Všeobecná sestra | Vsetín | Jasenická 1362 | Aktuálně neevidováno |
| MDDr. MARTIN MAREČEK | Dentální hygienistka, zubní lékařství | Rožnov pod Radhoštěm | Bayerova 53 | Aktuálně neevidováno |
| Ortopedická protetika Frýdek-Místek, s.r.o. | Ortotik-protetik | Vsetín | Nemocniční 945 | Aktuálně neevidováno |
| Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Jablůnka | 9 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Kiriakopulos Georgios s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Rožnov pod Radhoštěm | 1. máje 823 | Aktuálně neevidováno |
| ENDODIA Vávrovi s.r.o. | dětské lékařství, endokrinologie a diabetologie | Valašské Meziříčí | U Nemocnice 980 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Dana Hutyrová | oftalmologie, Ortoptista | Rožnov pod Radhoštěm | nábřeží Dukelských hrdinů 522 | Aktuálně neevidováno |
| Ludmila Nedorostová | Zubní technik | Horní Lideč | 291 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jaroslav Grégr | gynekologie a porodnictví | Valašské Meziříčí | U Nemocnice 980 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. René Mazánek | oftalmologie | Valašské Meziříčí | U Nemocnice 980 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr.Jureček Bernard | zubní lékařství | Horní Lideč | 291 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr.Gábrlíková Hana | zubní lékařství | Rožnov pod Radhoštěm | 1. máje 823 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné