Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) je v Žatci registrováno celkem 72 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 18 984 obyvatel Žatce dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Žatci. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 12 na 71, tedy přibližně o 491,7 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 18 984 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Žatci. V posledním dostupném roce připadá přibližně 4,74 praktiků, 5,79 stomatologických pracovišť, 1,58 pediatrických ordinací, 2,11 gynekologických míst a 2,63 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Žatci. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 21 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně zubní lékařství s počtem 11 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Žatci ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 9 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 9 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 9. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,74.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žatecká regionální nemocnice, a.s. | +420414110115 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Marie Lukaščuková s.r.o. | +420414110696 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Ladislav Šproch | +420735896306 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| TH PRACOVNÍ s.r.o. | +420415211559 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Ordinace PL MUDr. Veronika Škramlíková s.r.o. | +420773625733 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Žatci ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2019, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2, tedy přibližně 200,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,58.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Doktor Zajíc s.r.o. | +420415749919 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Petra Bedenková | Žatec, Husova 2796 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Marie Johnová | marie.johnova@seznam.cz | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Žatci ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 11 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2018, kdy bylo evidováno 11 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 7. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 4, tedy přibližně 57,1 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,79.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Family Dental Centrum s.r.o. | +420775238637 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Lucie Zitková s.r.o. | +420415710254 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Pavel Barták | +420414110709 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Řezáč Milan - stomatologická ordinace | +420415711407 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Taťána Najmanová | +420414110703 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Žatci ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 4 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 4 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3, tedy přibližně 300,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,11.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žatecká regionální nemocnice, a.s. | +420414110115 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| LoGyn s.r.o. | +420731081282 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PraktGyn s.r.o. | +420776545708 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jiří Zimola | +420608773588 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Žatci ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 7 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 7 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 7. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,69.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žatecká regionální nemocnice, a.s. | +420414110115 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Miroslav Zitko | +420735887728 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Bc. Kateřina Stejskalová | +420777984454 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Fyzio & relax s.r.o. | +420607557944 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Rehabilitace plus s.r.o. | +420602439962 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Žatci ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,05.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žatecká regionální nemocnice, a.s. | +420414110115 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Fokus Labe, z.ú., amb. a kontaktní pracoviště | +420472745159 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Žatci ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 5 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 5 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 5. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,63.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žatecká regionální nemocnice, a.s. | +420414110115 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Jánošíkovi s.r.o. | +420415748199 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Jánošíkovi s.r.o. | +420415748199 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Žatci ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2015, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,53.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SOLOMONIS s.r.o. | +420723679499 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OFTA Žatec s.r.o. | Žatec, Husova 2796 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 9 | 4,74 |
| 2024 | 8 | 4,22 |
| 2023 | 8 | 4,20 |
| 2022 | 7 | 3,68 |
| 2021 | 7 | 3,77 |
| 2020 | 7 | 3,72 |
| 2019 | 6 | 3,15 |
| 2018 | 6 | 3,14 |
| 2017 | 5 | 2,61 |
| 2016 | 5 | 2,61 |
| 2015 | 4 | 2,08 |
| 2014 | 4 | 2,07 |
| 2013 | 4 | 2,08 |
| 2012 | 3 | 1,56 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 11 | 5,79 |
| 2024 | 11 | 5,80 |
| 2023 | 11 | 5,78 |
| 2022 | 11 | 5,78 |
| 2021 | 11 | 5,92 |
| 2020 | 11 | 5,84 |
| 2019 | 11 | 5,78 |
| 2018 | 11 | 5,75 |
| 2017 | 9 | 4,70 |
| 2016 | 9 | 4,69 |
| 2015 | 9 | 4,67 |
| 2014 | 8 | 4,14 |
| 2013 | 8 | 4,16 |
| 2012 | 8 | 4,17 |
| 2011 | 7 | 3,63 |
| 2010 | 7 | 3,62 |
| 2009 | 7 | 3,62 |
| 2008 | 7 | 3,62 |
| 2007 | 7 | 3,61 |
| 2006 | 7 | 3,61 |
| 2005 | 7 | 3,59 |
| 2004 | 7 | 3,58 |
| 2003 | 7 | 3,57 |
| 2002 | 7 | 3,55 |
| 2001 | 7 | 3,54 |
| 2000 | 7 | 3,47 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 1,58 |
| 2024 | 3 | 1,58 |
| 2023 | 3 | 1,58 |
| 2022 | 3 | 1,58 |
| 2021 | 3 | 1,62 |
| 2020 | 3 | 1,59 |
| 2019 | 3 | 1,58 |
| 2018 | 2 | 1,05 |
| 2017 | 2 | 1,04 |
| 2016 | 1 | 0,52 |
| 2015 | 1 | 0,52 |
| 2014 | 1 | 0,52 |
| 2013 | 1 | 0,52 |
| 2012 | 1 | 0,52 |
| 2011 | 1 | 0,52 |
| 2010 | 1 | 0,52 |
| 2009 | 1 | 0,52 |
| 2008 | 1 | 0,52 |
| 2007 | 1 | 0,52 |
| 2006 | 1 | 0,52 |
| 2005 | 1 | 0,51 |
| 2004 | 1 | 0,51 |
| 2003 | 1 | 0,51 |
| 2002 | 1 | 0,51 |
| 2001 | 1 | 0,51 |
| 2000 | 1 | 0,50 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 4 | 2,11 |
| 2024 | 3 | 1,58 |
| 2023 | 3 | 1,58 |
| 2022 | 3 | 1,58 |
| 2021 | 3 | 1,62 |
| 2020 | 3 | 1,59 |
| 2019 | 3 | 1,58 |
| 2018 | 3 | 1,57 |
| 2017 | 3 | 1,57 |
| 2016 | 3 | 1,56 |
| 2015 | 3 | 1,56 |
| 2014 | 3 | 1,55 |
| 2013 | 3 | 1,56 |
| 2012 | 2 | 1,04 |
| 2011 | 2 | 1,04 |
| 2010 | 1 | 0,52 |
| 2009 | 1 | 0,52 |
| 2008 | 1 | 0,52 |
| 2007 | 1 | 0,52 |
| 2006 | 1 | 0,52 |
| 2005 | 1 | 0,51 |
| 2004 | 1 | 0,51 |
| 2003 | 1 | 0,51 |
| 2002 | 1 | 0,51 |
| 2001 | 1 | 0,51 |
| 2000 | 1 | 0,50 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 5 | 2,63 |
| 2024 | 4 | 2,11 |
| 2023 | 4 | 2,10 |
| 2022 | 4 | 2,10 |
| 2021 | 4 | 2,15 |
| 2020 | 4 | 2,13 |
| 2019 | 4 | 2,10 |
| 2018 | 4 | 2,09 |
| 2017 | 3 | 1,57 |
| 2016 | 3 | 1,56 |
| 2015 | 3 | 1,56 |
| 2014 | 3 | 1,55 |
| 2013 | 3 | 1,56 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 1,05 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0,53 |
| 2024 | 1 | 0,53 |
| 2023 | 1 | 0,53 |
| 2022 | 1 | 0,53 |
| 2021 | 1 | 0,54 |
| 2020 | 1 | 0,53 |
| 2019 | 1 | 0,53 |
| 2018 | 1 | 0,52 |
| 2017 | 1 | 0,52 |
| 2016 | 1 | 0,52 |
| 2015 | 1 | 0,52 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| OFTA Žatec s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Žatec | Husova 2796 | OFTA Žatec s.r.o. | 1.7.2026 |
| Žatecká regionální nemocnice, a.s. | Odběrová místnost | Žatec | Podměstí 2125 | Žatecká regionální nemocnice, a.s. | 2.10.2025 |
| Žatecká regionální nemocnice, a.s. | Nemocnice | Žatec | Husova 2796 | Žatecká regionální nemocnice, a.s. | 1.9.2025 |
| Pulmonology s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Žatec | Husova 2796 | Pulmonology s.r.o. | 1.9.2025 |
| Fokus Labe, z.ú., amb. a kontaktní pracoviště | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Žatec | Husova 2796 | Fokus Labe, z.ú. | 18.3.2025 |
| Mgr. Miroslav Zitko | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Žatec | Smetanovo náměstí 333 | Mgr. Miroslav Zitko | 1.1.2025 |
| Mgr. TEREZA VAVŘÍNOVÁ | Samostatné zařízení logopeda | Žatec | Husova 2796 | Mgr. TEREZA VAVŘÍNOVÁ | 2.8.2024 |
| Richters.cz s.r.o. | Poskytovatel amb. služeb (do 5 oborů) | Žatec | Husova 2796 | Richters.cz s.r.o. | 1.7.2024 |
| MUDr. Marie Lukaščuková s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Žatec | Husova 2796 | MUDr. Marie Lukaščuková s.r.o. | 1.6.2023 |
| Lab In - Institut laboratorní medicíny, s.r.o., odběrová místnost | Odběrová místnost | Žatec | třída Obránců míru 165 | Lab In - Institut laboratorní medicíny, s.r.o. | 17.2.2023 |
| Bc. Andrea Milyanová | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Žatec | Husova 2796 | Andrea Milyanová | 22.11.2022 |
| Bc. Kateřina Stejskalová | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Žatec | Jiráskova 154 | Bc. Kateřina Stejskalová | 12.11.2022 |
| MUDr. MARTA POHANKOVÁ | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Žatec | Husova 2796 | MUDr. MARTA POHANKOVÁ | 1.6.2022 |
| Fyzio & relax s.r.o. | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Žatec | Oblouková 3125 | Fyzio & relax s.r.o. | 1.3.2021 |
| MUDr. DAVID RICHTR | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Žatec | Husova 2796 | MUDr. David Richtr | 1.7.2020 |
| MUDr. Ladislav Šproch | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Žatec | Svatopluka Čecha 1423 | LADISLAV ŠPROCH | 2.3.2020 |
| Doktor Zajíc s.r.o. | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Žatec | Husova 822 | Doktor Zajíc s.r.o. | 1.1.2019 |
| Dentalex labor s.r.o. | Samostatná stomatologická laboratoř | Žatec | Svatopluka Čecha 1423 | Dentalex labor s.r.o. | 8.6.2018 |
| TH PRACOVNÍ s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Žatec | Oblouková 3088 | TH PRACOVNÍ s.r.o. | 13.2.2018 |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | Lékárna | Žatec | Husova 3078 | ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 17.1.2018 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Žatci, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v Žatci, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| S.O.S. Plicní s.r.o. | pneumologie a ftizeologie | Žatec | Volyňských Čechů 1066 | Aktuálně neevidováno |
| PROMEDICUS domácí péče s.r.o. | Všeobecná sestra | Žatec | Husova 1138 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Vladimír Melč | rehabilitační a fyzikální medicína | Žatec | Husova 2796 | Aktuálně neevidováno |
| LoGyn s.r.o. | gynekologie a porodnictví | Žatec | Svatopluka Čecha 1541 | Aktuálně neevidováno |
| Robert Wied | Optometrista | Žatec | Husova 2796 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Zbyněk Šnoflák | oftalmologie | Žatec | Volyňských Čechů 743 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Zbyněk Šnoflák | oftalmologie | Žatec | Husova 2796 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Anna Fajfrová | praktické lékařství pro děti a dorost | Žatec | Husova 2796 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné