Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.11.2026) je v Benešově registrováno celkem 128 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 17 025 obyvatel Benešova dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Benešově. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 10 na 116, tedy přibližně o 1 060,0 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 17 025 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Benešově. V posledním dostupném roce připadá přibližně 8,22 praktiků, 9,99 stomatologických pracovišť, 2,94 pediatrických ordinací, 2,94 gynekologických míst a 5,29 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Benešově. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 37 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně zubní lékařství s počtem 17 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Benešově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 13 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 13 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 11, tedy přibližně 550,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 7,64.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| E - med s.r.o. | +420317725165 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Helena Kardová | +420317724165 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Vaše Ambulance s.r.o. | +420317727260 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Simona Skoumalová | +420727978242 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Kačengovi ordinace s.r.o. | +420604931874 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Benešově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 4 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2018, kdy bylo evidováno 4 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3, tedy přibližně 300,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,35.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uzdravení s. r. o. | +420777859495 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| NAVIMED s.r.o. | +420317725725 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | +420317756111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mediclinic a.s. | Benešov, Malé náměstí 1700 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Alexandr Březina | Benešov, Pražská 2189 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Benešově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 15 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 15 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 13, tedy přibližně 650,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 8,81.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prezuka s.r.o. | +420317724294 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Senza Dent Benešov s.r.o. | +420317728858 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| StomatologieBene s.r.o. | +420317701214 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| EM - dent s.r.o. | +420737147650 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Marie Kolářová | +420317721444 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Benešově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 5 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 5 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 5. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,94.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AP GynCare s.r.o. | +420737672772 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MEDICON Services s.r.o. | +420261006630 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GYNEKOLOGIE M&M s.r.o. | +420724886768 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | +420317756111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| LICHEMA s.r.o. | Benešov, Malé Náměstí 1700 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Benešově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 13 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 13 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 13. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 7,64.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Petra Jahodová | +420604276660 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. EVA DEJMKOVÁ | +420739000656 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PROMEDICUS sociální péče, z.ú. | +420800030303 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Rehaspol s.r.o. | +420774285805 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | +420317756111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Benešově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 9 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 9 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 8, tedy přibližně 800,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,29.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| E - med s.r.o. | +420317725165 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Beneps s.r.o. | +420317728362 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr.Lada Zahálková | +420721236521 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| CLINTERAP s.r.o. | management@clinterap.cz | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jitka Vávrová | Benešov, Tyršova 2061 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Benešově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 9 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 9 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 9. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,29.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o.,BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | +420317756111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ALMA Benešov, s.r.o., Lékárna Na Bezděkově | +420317725666 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Benešově ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2017, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,76.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Pavel Dvořák s.r.o. | +420317725705 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Pavel Dvořák s.r.o. | +420317725705 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | +420317756111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční klinika JL, s.r.o. | lestak@seznam.cz | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 13 | 7,64 |
| 2024 | 11 | 6,45 |
| 2023 | 11 | 6,46 |
| 2022 | 11 | 6,52 |
| 2021 | 10 | 6,08 |
| 2020 | 10 | 5,95 |
| 2019 | 10 | 5,97 |
| 2018 | 10 | 6,00 |
| 2017 | 10 | 6,05 |
| 2016 | 10 | 6,04 |
| 2015 | 10 | 6,04 |
| 2014 | 10 | 6,03 |
| 2013 | 9 | 5,45 |
| 2012 | 8 | 4,84 |
| 2011 | 5 | 3,04 |
| 2010 | 5 | 3,06 |
| 2009 | 4 | 2,44 |
| 2008 | 4 | 2,44 |
| 2007 | 4 | 2,44 |
| 2006 | 4 | 2,46 |
| 2005 | 3 | 1,85 |
| 2004 | 2 | 1,23 |
| 2003 | 2 | 1,23 |
| 2002 | 2 | 1,23 |
| 2001 | 2 | 1,23 |
| 2000 | 2 | 1,24 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 15 | 8,81 |
| 2024 | 14 | 8,21 |
| 2023 | 12 | 7,04 |
| 2022 | 10 | 5,93 |
| 2021 | 8 | 4,86 |
| 2020 | 7 | 4,17 |
| 2019 | 7 | 4,18 |
| 2018 | 7 | 4,20 |
| 2017 | 6 | 3,63 |
| 2016 | 6 | 3,63 |
| 2015 | 6 | 3,62 |
| 2014 | 6 | 3,62 |
| 2013 | 6 | 3,63 |
| 2012 | 4 | 2,42 |
| 2011 | 3 | 1,82 |
| 2010 | 3 | 1,84 |
| 2009 | 3 | 1,83 |
| 2008 | 3 | 1,83 |
| 2007 | 3 | 1,83 |
| 2006 | 3 | 1,85 |
| 2005 | 3 | 1,85 |
| 2004 | 2 | 1,23 |
| 2003 | 2 | 1,23 |
| 2002 | 2 | 1,23 |
| 2001 | 2 | 1,23 |
| 2000 | 2 | 1,24 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 4 | 2,35 |
| 2024 | 4 | 2,35 |
| 2023 | 4 | 2,35 |
| 2022 | 4 | 2,37 |
| 2021 | 4 | 2,43 |
| 2020 | 4 | 2,38 |
| 2019 | 4 | 2,39 |
| 2018 | 4 | 2,40 |
| 2017 | 3 | 1,82 |
| 2016 | 3 | 1,81 |
| 2015 | 3 | 1,81 |
| 2014 | 3 | 1,81 |
| 2013 | 3 | 1,82 |
| 2012 | 3 | 1,81 |
| 2011 | 3 | 1,82 |
| 2010 | 3 | 1,84 |
| 2009 | 2 | 1,22 |
| 2008 | 2 | 1,22 |
| 2007 | 2 | 1,22 |
| 2006 | 2 | 1,23 |
| 2005 | 2 | 1,23 |
| 2004 | 1 | 0,62 |
| 2003 | 1 | 0,62 |
| 2002 | 1 | 0,61 |
| 2001 | 1 | 0,61 |
| 2000 | 1 | 0,62 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 5 | 2,94 |
| 2024 | 4 | 2,35 |
| 2023 | 4 | 2,35 |
| 2022 | 4 | 2,37 |
| 2021 | 4 | 2,43 |
| 2020 | 4 | 2,38 |
| 2019 | 4 | 2,39 |
| 2018 | 4 | 2,40 |
| 2017 | 3 | 1,82 |
| 2016 | 2 | 1,21 |
| 2015 | 2 | 1,21 |
| 2014 | 2 | 1,21 |
| 2013 | 2 | 1,21 |
| 2012 | 1 | 0,60 |
| 2011 | 1 | 0,61 |
| 2010 | 1 | 0,61 |
| 2009 | 1 | 0,61 |
| 2008 | 1 | 0,61 |
| 2007 | 1 | 0,61 |
| 2006 | 1 | 0,62 |
| 2005 | 1 | 0,62 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 9 | 5,29 |
| 2024 | 8 | 4,69 |
| 2023 | 8 | 4,70 |
| 2022 | 7 | 4,15 |
| 2021 | 7 | 4,26 |
| 2020 | 6 | 3,57 |
| 2019 | 6 | 3,58 |
| 2018 | 5 | 3,00 |
| 2017 | 5 | 3,03 |
| 2016 | 5 | 3,02 |
| 2015 | 5 | 3,02 |
| 2014 | 5 | 3,02 |
| 2013 | 5 | 3,03 |
| 2012 | 5 | 3,02 |
| 2011 | 5 | 3,04 |
| 2010 | 5 | 3,06 |
| 2009 | 4 | 2,44 |
| 2008 | 4 | 2,44 |
| 2007 | 3 | 1,83 |
| 2006 | 3 | 1,85 |
| 2005 | 3 | 1,85 |
| 2004 | 2 | 1,23 |
| 2003 | 2 | 1,23 |
| 2002 | 1 | 0,61 |
| 2001 | 1 | 0,61 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 9 | 5,29 |
| 2024 | 7 | 4,11 |
| 2023 | 7 | 4,11 |
| 2022 | 5 | 2,96 |
| 2021 | 3 | 1,82 |
| 2020 | 3 | 1,79 |
| 2019 | 3 | 1,79 |
| 2018 | 3 | 1,80 |
| 2017 | 3 | 1,82 |
| 2016 | 3 | 1,81 |
| 2015 | 3 | 1,81 |
| 2014 | 3 | 1,81 |
| 2013 | 3 | 1,82 |
| 2012 | 3 | 1,81 |
| 2011 | 3 | 1,82 |
| 2010 | 3 | 1,84 |
| 2009 | 3 | 1,83 |
| 2008 | 3 | 1,83 |
| 2007 | 2 | 1,22 |
| 2006 | 1 | 0,62 |
| 2005 | 1 | 0,62 |
| 2004 | 1 | 0,62 |
| 2003 | 1 | 0,62 |
| 2002 | 1 | 0,61 |
| 2001 | 1 | 0,61 |
| 2000 | 1 | 0,62 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 1,76 |
| 2024 | 3 | 1,76 |
| 2023 | 3 | 1,76 |
| 2022 | 3 | 1,78 |
| 2021 | 3 | 1,82 |
| 2020 | 3 | 1,79 |
| 2019 | 3 | 1,79 |
| 2018 | 3 | 1,80 |
| 2017 | 3 | 1,82 |
| 2016 | 2 | 1,21 |
| 2015 | 2 | 1,21 |
| 2014 | 2 | 1,21 |
| 2013 | 2 | 1,21 |
| 2012 | 2 | 1,21 |
| 2011 | 2 | 1,22 |
| 2010 | 2 | 1,22 |
| 2009 | 2 | 1,22 |
| 2008 | 2 | 1,22 |
| 2007 | 2 | 1,22 |
| 2006 | 2 | 1,23 |
| 2005 | 1 | 0,62 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| Topmedic s.r.o. | Poskytovatel amb. služeb (do 5 oborů) | Benešov | Karla Nového 2391 | Topmedic s.r.o. | 1.10.2026 |
| Topdent s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Benešov | Karla Nového 2391 | Topdent s.r.o. | 1.10.2026 |
| Laboratoře AGEL a.s., odběrová místnost | Odběrová místnost | Benešov | Pražská 2189 | Laboratoře AGEL a.s. | 10.9.2026 |
| Oční klinika JL, s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Benešov | Malé náměstí 1700 | Oční klinika JL, s.r.o. | 1.9.2026 |
| MUDr. SIMONA HANESOVÁ | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Benešov | Máchova 400 | MUDr. Simona Hanesová | 1.9.2026 |
| E - med s.r.o. | Poskytovatel amb. služeb (nad 5 oborů) | Benešov | Malé náměstí 1700 | E - med s.r.o. | 1.9.2026 |
| Mgr. Lucie Záhorcová | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Benešov | Hráského 406 | Mgr. Lucie Záhorcová | 14.7.2026 |
| Optika - Jana Fulínová s.r.o. | Oční optika | Benešov | Malé náměstí 1700 | Optika - Jana Fulínová s.r.o. | 21.5.2026 |
| Mgr. VÁCLAV MATYS | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Benešov | Hráského 406 | Mgr. VÁCLAV MATYS | 28.4.2026 |
| Mediclinic a.s. | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Benešov | Malé náměstí 1700 | Mediclinic a.s. | 1.4.2026 |
| ALJONA ALEXANDROVNA ŠTOLBOVÁ | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Benešov | Žižkova 2040 | ALJONA ALEXANDROVNA ŠTOLBOVÁ | 1.1.2026 |
| Advantis Medical s.r.o. | Domácí zdravotní péče | Benešov | Vlašimská 1786 | Advantis Medical s.r.o. | 1.1.2026 |
| Lékárna Na Petřinách s.r.o. | Lékárna | Benešov | Řeznická 227 | Lékárna Na Petřinách s.r.o. | 1.12.2025 |
| AP GynCare s.r.o. | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Benešov | Malé náměstí 1700 | AP GynCare s.r.o. | 5.11.2025 |
| MUDr. Hladík Rehabilitace s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Benešov | Tyršova 2071 | MUDr. Hladík Rehabilitace s.r.o. | 1.10.2025 |
| CLINTERAP s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Benešov | Malé náměstí 1700 | CLINTERAP s.r.o. | 29.9.2025 |
| PLASMA PLACE CZ a.s. | Odběr krevní plazmy | Benešov | Vlašimská 409 | PLASMA PLACE CZ a.s. | 1.9.2025 |
| Magdaléna, o.p.s. | Zařízení pro léčbu závislostí | Benešov | Tyršova 2070 | Magdaléna, o.p.s. | 12.8.2025 |
| MUDr. Helena Kardová | Poskytovatel amb. služeb (do 5 oborů) | Benešov | Malé náměstí 1700 | MUDr. Helena Kardová | 30.7.2025 |
| MUDr. Vladan Burda, s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Benešov | Pražská 2189 | MUDr. Vladan Burda, s.r.o. | 1.7.2025 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Benešově, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v Benešově, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| Květa Plachtová | Fyzioterapeut | Benešov | Hráského 406 | Aktuálně neevidováno |
| Lenka Pessrová | Všeobecná sestra | Benešov | Žižkova 535 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. MAGDALÉNA MISTRÍKOVÁ | anesteziologie a intenzivní medicína | Benešov | Žižkova 535 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Alena Mottlová | praktické lékařství pro děti a dorost | Benešov | Malé náměstí 1700 | Aktuálně neevidováno |
| Daniela Císařová, výdejna zdravotnických prostředků | Výdejna zdravotnických prostředků | Benešov | Husova 653 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Hana Chaurová | zubní lékařství | Benešov | Žižkova 2040 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné