Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.11.2026) registrujeme v okrese Benešov 376 aktivních zdravotnických zařízení. Na 104 433 obyvatel tak připadá přibližně 36,00 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Benešov. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 66 na 340, tedy přibližně o 415,2 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 104 433 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Benešov. V posledním dostupném roce připadá přibližně 6,22 praktiků, 4,69 stomatologických pracovišť, 2,59 pediatrických ordinací, 1,53 gynekologických míst a 2,39 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Benešov. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 69 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 63 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Benešov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 63 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 63 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 12. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 51, tedy přibližně 425,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 6,03.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| E - med s.r.o. | +420317725165 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Všeobecný lékař střední Čechy s.r.o. | +420770112211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Helena Kardová | +420317724165 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MA-Medical s.r.o. | +420775660499 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MedSeCom, s.r.o. | +420602695106 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Benešov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 26 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2019, kdy bylo evidováno 26 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 16. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 10, tedy přibližně 62,5 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,49.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. HANA ZEMANOVÁ | +420778149650 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. HANA ZEMANOVÁ | +420778149650 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Uzdravení s. r. o. | +420777859495 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Uzdravení s. r. o. | +420777859495 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Hana Zelenáková | +420604419137 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Benešov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 43 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 43 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 16. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 27, tedy přibližně 168,8 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,12.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Alena Macháčková | +420774912727 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Prezuka s.r.o. | +420317724294 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. JIŘÍ PEČENKA | +420705102125 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Markéta Tůmová | +420608533463 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BN DENT s.r.o. | +420317813272 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Benešov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 16 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 16 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 12, tedy přibližně 300,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,53.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AP GynCare s.r.o. | +420737672772 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| JD-GYN, s.r.o. | +420321752514 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MEDICON Services s.r.o. | +420261006630 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynevita s.r.o. | +420311514757 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gyn 4 You s.r.o. | +420317844672 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Benešov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 30 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 30 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 29, tedy přibližně 2 900,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,87.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dětské centrum Chocerady, centrum komplexní péče, příspěvková organizace | +420323640031 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dětské centrum Chocerady, centrum komplexní péče, příspěvková organizace | +420323640031 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Petra Jahodová | +420604276660 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Bc. MONIKA ŠMEJKALOVÁ | +420730240647 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MedSeCom, s.r.o. | +420602695106 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Benešov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 15 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 15 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 13, tedy přibližně 650,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,44.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| E - med s.r.o. | +420317725165 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dětské centrum Chocerady, centrum komplexní péče, příspěvková organizace | +420323640031 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Beneps s.r.o. | +420317728362 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| TŘI, z.ú., Hospic Dobrého Pastýře | +420317777381 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr.Lada Zahálková | +420721236521 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Benešov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 23 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 23 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 22, tedy přibližně 2 200,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,20.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LÉKÁRNA VE VOTICÍCH, s.r.o. | +420317812217 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o.,BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| LÉKÁRNA VE VOTICÍCH, s.r.o. | +420317812217 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Benešov ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 8 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 8 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 8. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,77.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Pavel Dvořák s.r.o. | +420317725705 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Pavel Dvořák s.r.o. | +420317725705 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | +420317756111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Magdalena Maxiánová | +420317844492 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční klinika JL, s.r.o. | lestak@seznam.cz | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 63 | 6,03 |
| 2024 | 59 | 5,68 |
| 2023 | 59 | 5,71 |
| 2022 | 59 | 5,77 |
| 2021 | 56 | 5,64 |
| 2020 | 52 | 5,21 |
| 2019 | 52 | 5,23 |
| 2018 | 49 | 4,96 |
| 2017 | 49 | 5,00 |
| 2016 | 49 | 5,03 |
| 2015 | 47 | 4,84 |
| 2014 | 47 | 4,86 |
| 2013 | 36 | 3,74 |
| 2012 | 31 | 3,23 |
| 2011 | 22 | 2,31 |
| 2010 | 22 | 2,32 |
| 2009 | 21 | 2,23 |
| 2008 | 21 | 2,25 |
| 2007 | 19 | 2,05 |
| 2006 | 18 | 1,96 |
| 2005 | 17 | 1,87 |
| 2004 | 16 | 1,76 |
| 2003 | 15 | 1,65 |
| 2002 | 15 | 1,65 |
| 2001 | 13 | 1,44 |
| 2000 | 12 | 1,33 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 43 | 4,12 |
| 2024 | 39 | 3,75 |
| 2023 | 37 | 3,58 |
| 2022 | 35 | 3,42 |
| 2021 | 31 | 3,12 |
| 2020 | 28 | 2,81 |
| 2019 | 27 | 2,72 |
| 2018 | 27 | 2,74 |
| 2017 | 26 | 2,65 |
| 2016 | 25 | 2,57 |
| 2015 | 25 | 2,58 |
| 2014 | 25 | 2,58 |
| 2013 | 24 | 2,49 |
| 2012 | 20 | 2,09 |
| 2011 | 18 | 1,89 |
| 2010 | 18 | 1,90 |
| 2009 | 18 | 1,91 |
| 2008 | 18 | 1,93 |
| 2007 | 18 | 1,94 |
| 2006 | 18 | 1,96 |
| 2005 | 17 | 1,87 |
| 2004 | 16 | 1,76 |
| 2003 | 16 | 1,76 |
| 2002 | 16 | 1,76 |
| 2001 | 16 | 1,77 |
| 2000 | 16 | 1,78 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 26 | 2,49 |
| 2024 | 26 | 2,50 |
| 2023 | 26 | 2,52 |
| 2022 | 26 | 2,54 |
| 2021 | 26 | 2,62 |
| 2020 | 26 | 2,61 |
| 2019 | 26 | 2,62 |
| 2018 | 23 | 2,33 |
| 2017 | 21 | 2,14 |
| 2016 | 21 | 2,15 |
| 2015 | 21 | 2,16 |
| 2014 | 21 | 2,17 |
| 2013 | 20 | 2,08 |
| 2012 | 20 | 2,09 |
| 2011 | 19 | 1,99 |
| 2010 | 19 | 2,01 |
| 2009 | 18 | 1,91 |
| 2008 | 18 | 1,93 |
| 2007 | 18 | 1,94 |
| 2006 | 17 | 1,86 |
| 2005 | 17 | 1,87 |
| 2004 | 16 | 1,76 |
| 2003 | 16 | 1,76 |
| 2002 | 16 | 1,76 |
| 2001 | 16 | 1,77 |
| 2000 | 16 | 1,78 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 16 | 1,53 |
| 2024 | 15 | 1,44 |
| 2023 | 15 | 1,45 |
| 2022 | 15 | 1,47 |
| 2021 | 15 | 1,51 |
| 2020 | 15 | 1,50 |
| 2019 | 15 | 1,51 |
| 2018 | 14 | 1,42 |
| 2017 | 13 | 1,33 |
| 2016 | 12 | 1,23 |
| 2015 | 11 | 1,13 |
| 2014 | 9 | 0,93 |
| 2013 | 8 | 0,83 |
| 2012 | 6 | 0,63 |
| 2011 | 6 | 0,63 |
| 2010 | 6 | 0,63 |
| 2009 | 6 | 0,64 |
| 2008 | 6 | 0,64 |
| 2007 | 6 | 0,65 |
| 2006 | 6 | 0,65 |
| 2005 | 6 | 0,66 |
| 2004 | 4 | 0,44 |
| 2003 | 4 | 0,44 |
| 2002 | 4 | 0,44 |
| 2001 | 4 | 0,44 |
| 2000 | 4 | 0,44 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 23 | 2,20 |
| 2024 | 22 | 2,12 |
| 2023 | 22 | 2,13 |
| 2022 | 21 | 2,05 |
| 2021 | 21 | 2,11 |
| 2020 | 19 | 1,90 |
| 2019 | 19 | 1,91 |
| 2018 | 18 | 1,82 |
| 2017 | 17 | 1,74 |
| 2016 | 16 | 1,64 |
| 2015 | 15 | 1,55 |
| 2014 | 15 | 1,55 |
| 2013 | 15 | 1,56 |
| 2012 | 14 | 1,46 |
| 2011 | 13 | 1,36 |
| 2010 | 13 | 1,37 |
| 2009 | 12 | 1,28 |
| 2008 | 12 | 1,28 |
| 2007 | 10 | 1,08 |
| 2006 | 10 | 1,09 |
| 2005 | 7 | 0,77 |
| 2004 | 5 | 0,55 |
| 2003 | 4 | 0,44 |
| 2002 | 2 | 0,22 |
| 2001 | 2 | 0,22 |
| 2000 | 1 | 0,11 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 15 | 1,44 |
| 2024 | 13 | 1,25 |
| 2023 | 13 | 1,26 |
| 2022 | 10 | 0,98 |
| 2021 | 8 | 0,81 |
| 2020 | 6 | 0,60 |
| 2019 | 6 | 0,60 |
| 2018 | 6 | 0,61 |
| 2017 | 6 | 0,61 |
| 2016 | 6 | 0,62 |
| 2015 | 6 | 0,62 |
| 2014 | 6 | 0,62 |
| 2013 | 5 | 0,52 |
| 2012 | 5 | 0,52 |
| 2011 | 5 | 0,52 |
| 2010 | 5 | 0,53 |
| 2009 | 5 | 0,53 |
| 2008 | 5 | 0,54 |
| 2007 | 3 | 0,32 |
| 2006 | 2 | 0,22 |
| 2005 | 2 | 0,22 |
| 2004 | 2 | 0,22 |
| 2003 | 2 | 0,22 |
| 2002 | 2 | 0,22 |
| 2001 | 2 | 0,22 |
| 2000 | 2 | 0,22 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 8 | 0,77 |
| 2024 | 7 | 0,67 |
| 2023 | 7 | 0,68 |
| 2022 | 6 | 0,59 |
| 2021 | 6 | 0,60 |
| 2020 | 6 | 0,60 |
| 2019 | 6 | 0,60 |
| 2018 | 6 | 0,61 |
| 2017 | 5 | 0,51 |
| 2016 | 4 | 0,41 |
| 2015 | 4 | 0,41 |
| 2014 | 4 | 0,41 |
| 2013 | 4 | 0,42 |
| 2012 | 4 | 0,42 |
| 2011 | 4 | 0,42 |
| 2010 | 3 | 0,32 |
| 2009 | 3 | 0,32 |
| 2008 | 3 | 0,32 |
| 2007 | 3 | 0,32 |
| 2006 | 3 | 0,33 |
| 2005 | 2 | 0,22 |
| 2004 | 1 | 0,11 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Benešov s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
| Obec | Aktivní zařízení | Praktici | Stomatologie | Lékárny |
|---|---|---|---|---|
| Benešov | 128 | 10 | 17 | 7 |
| Vlašim | 72 | 8 | 10 | 6 |
| Votice | 23 | 3 | 1 | 1 |
| Týnec nad Sázavou | 20 | 3 | 2 | 2 |
| Čerčany | 18 | 5 | 1 | 1 |
| Sázava | 13 | 2 | 2 | 1 |
| Bystřice | 12 | 2 | 2 | 1 |
| Neveklov | 11 | 1 | 2 | 1 |
| Jankov | 8 | 2 | 0 | 0 |
| Chocerady | 6 | 1 | 1 | 0 |
| Poříčí nad Sázavou | 6 | 3 | 1 | 0 |
| Divišov | 4 | 1 | 0 | 1 |
| Krhanice | 4 | 1 | 1 | 0 |
| Netvořice | 4 | 1 | 2 | 0 |
| Vrchotovy Janovice | 4 | 1 | 1 | 0 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| LÉKÁRNA VE VOTICÍCH, s.r.o. | Lékárna | Divišov | Tyršovo náměstí 130 | LÉKÁRNA VE VOTICÍCH, s.r.o. | 20.10.2026 |
| CENTRUM LOGOMEDIKA, s.r.o. | Samostatné zařízení logopeda | Vlašim | Lidická 1715 | CENTRUM LOGOMEDIKA, s.r.o. | 1.10.2026 |
| Topmedic s.r.o. | Poskytovatel amb. služeb (do 5 oborů) | Benešov | Karla Nového 2391 | Topmedic s.r.o. | 1.10.2026 |
| Topdent s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Benešov | Karla Nového 2391 | Topdent s.r.o. | 1.10.2026 |
| Topdent s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Trhový Štěpánov | Dubějovická 269 | Topdent s.r.o. | 1.10.2026 |
| Topdent s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Dolní Kralovice | 8 | Topdent s.r.o. | 1.10.2026 |
| MARTIN STRAKA | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Vlašim | Lidická 1720 | MARTIN STRAKA | 21.9.2026 |
| LENKA BUMBÁLKOVÁ DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Vlašim | Husovo nám. 47 | LENKA BUMBÁLKOVÁ DiS. | 21.9.2026 |
| VLAŠIMSKÁ lékárna a.s. | Lékárna | Vlašim | Okružní 1943 | VLAŠIMSKÁ lékárna a.s. | 16.9.2026 |
| Laboratoře AGEL a.s., odběrová místnost | Odběrová místnost | Benešov | Pražská 2189 | Laboratoře AGEL a.s. | 10.9.2026 |
| Oční klinika JL, s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Benešov | Malé náměstí 1700 | Oční klinika JL, s.r.o. | 1.9.2026 |
| MUDr. SIMONA HANESOVÁ | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Benešov | Máchova 400 | MUDr. Simona Hanesová | 1.9.2026 |
| Bc. JANA KOŚ | Samostatné zařízení porodní asistence | Mrač | 259 | Bc. JANA KOŚ | 1.9.2026 |
| Mgr. Bc. Anna Hrabánková | Samostatné zařízení porodní asistence | Sázava | 11 | Mgr. Bc. Anna Hrabánková | 1.9.2026 |
| E - med s.r.o. | Poskytovatel amb. služeb (nad 5 oborů) | Benešov | Malé náměstí 1700 | E - med s.r.o. | 1.9.2026 |
| Fyzioterapie Anve s.r.o. | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Načeradec | Lhotecká 271 | Fyzioterapie Anve s.r.o. | 20.8.2026 |
| Mgr. Lucie Záhorcová | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Benešov | Hráského 406 | Mgr. Lucie Záhorcová | 14.7.2026 |
| M.H.M.Consulting s.r.o. | Samostatné zařízení logopeda | Sázava | Sklářská 359 | M.H.M.Consulting s.r.o. | 9.6.2026 |
| M.H.M.Consulting s.r.o. | Samostatné zařízení logopeda | Čerčany | Palachova 669 | M.H.M.Consulting s.r.o. | 9.6.2026 |
| Centrum sociálních služeb Tloskov | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Neveklov | 1 | Centrum sociálních služeb Tloskov | 8.6.2026 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Benešov, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Benešov, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| Květa Plachtová | Fyzioterapeut | Benešov | Hráského 406 | Aktuálně neevidováno |
| Lenka Pessrová | Všeobecná sestra | Benešov | Žižkova 535 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. MAGDALÉNA MISTRÍKOVÁ | anesteziologie a intenzivní medicína | Benešov | Žižkova 535 | Aktuálně neevidováno |
| Bc. PETRA WEISSOVÁ | Dentální hygienistka | Týnec nad Sázavou | Na Kněžině 36 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Matuchová Jaroslava s.r.o. | praktické lékařství pro děti a dorost | Vlašim | Jana Masaryka 1711 | Aktuálně neevidováno |
| IATPOS s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Neveklov | Rákosníkova 225 | Aktuálně neevidováno |
| IATPOS s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Křečovice | 59 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Alena Mottlová | praktické lékařství pro děti a dorost | Benešov | Malé náměstí 1700 | Aktuálně neevidováno |
| Mgr. Irena Viktorová, klinická logopedie | Klinický logoped | Vlašim | Lidická 1715 | Aktuálně neevidováno |
| Daniela Císařová, výdejna zdravotnických prostředků | Výdejna zdravotnických prostředků | Benešov | Husova 653 | Aktuálně neevidováno |
| Lékárna Čerčany s.r.o. | praktické lékárenství | Čerčany | Sukova 44 | Aktuálně neevidováno |
| M.H.M.Consulting s.r.o., klinická logopedie | Klinický logoped | Čerčany | Sukova 127 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Alena Macháčková | Dentální hygienistka, zubní lékařství | Čerčany | Sukova 127 | Aktuálně neevidováno |
| Vlašimská lékárna a.s., Lékárna Magnolie - OOVL | praktické lékárenství | Divišov | Tyršovo náměstí 130 | Aktuálně neevidováno |
| Jana Ratajová, samostatná stomatologická laboratoř | Zubní technik | Votice | Pražská 290 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Hana Chaurová | zubní lékařství | Benešov | Žižkova 2040 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Anna Dušková | zubní lékařství | Vlašim | Husovo nám. 47 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Zuzana Zelená | praktické lékařství pro děti a dorost | Čerčany | Sukova 127 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Marie Marešová | všeobecné praktické lékařství | Čerčany | Sukova 127 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Blanka Jíšová | všeobecné praktické lékařství | Čerčany | Sukova 127 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné