Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Svitavy 340 aktivních zdravotnických zařízení. Na 104 459 obyvatel tak připadá přibližně 32,55 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Svitavy. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 50 na 325, tedy přibližně o 550,0 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 104 459 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Svitavy. V posledním dostupném roce připadá přibližně 5,74 praktiků, 3,35 stomatologických pracovišť, 2,78 pediatrických ordinací, 1,44 gynekologických míst a 2,68 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Svitavy. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 79 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 60 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Svitavy ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 58 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 58 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 11. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 47, tedy přibližně 427,3 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,55.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medilink Praktik s.r.o. | +420326396239 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ALFIMED s.r.o. | +420730133447 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Novapraktik s.r.o. | +420461533248 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. IRENA PŘICHYSTALOVÁ | +420461614634 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MC Salve s.r.o. | +420724183447 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Svitavy ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 28 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 28 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 9. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 19, tedy přibližně 211,1 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,68.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dětské centrum Svitavy | +420461541970 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. DANIELA JUKLOVÁ | +420461722575 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Olga Šauerová s.r.o. | +420461532636 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dětská ordinace MUDr. Zemánková, s.r.o. | +420461352223 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jana Šíchová | +420461725577 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Svitavy ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 33 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2022, kdy bylo evidováno 33 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 10. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 23, tedy přibližně 230,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,16.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Vladimír Oliva, s.r.o. | +420461614614 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Ivana Burešová s.r.o. | +420461614569 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MOLAR DENT s.r.o. | +420461631126 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Peter Novák | +420465549236 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Pavel Horák s.r.o. | +420777511011 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Svitavy ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 15 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 15 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 15. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,44.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Jaroslav Mach s.r.o. | +420461613233 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Diana Žitniková | +420461352290 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Diana Žitniková | +420461352290 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s., Litomyšlská nemocnice | +420466011111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s., Svitavská nemocnice | +420466011111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Svitavy ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 25 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 25 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 24, tedy přibližně 2 400,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,39.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dětské centrum Svitavy | +420461541970 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Rehabilitace Vital s.r.o. | +420792774278 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MATEJOFFHANDS PHYSIOTHERAPY s.r.o. | +420776346004 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s., Litomyšlská nemocnice | +420466011111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s., Svitavská nemocnice, rehabilitace | +420466011111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Svitavy ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 16 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 16 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 13, tedy přibližně 433,3 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,53.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oblastní charita Polička | +420461725552 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dětské centrum Svitavy | +420461541970 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PhDr. Kateřina Ducháčková Andrlová | +420774740523 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PhDr. Lenka Šíp Slámová | +420774882608 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s., Litomyšlská nemocnice | +420466011111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Svitavy ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 28 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 28 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 27, tedy přibližně 2 700,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,68.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Health and Beauty shops s.r.o., Lékárna LEMON | +420725249813 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Bystrá lékárna s.r.o., Lékárna | +420461741648 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Svitavy ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 9 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 9 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 8, tedy přibližně 800,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,86.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oční ambulance MUDr. Renáta Vrbová s.r.o. | +420461534344 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Klára Valková | +420739093669 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční centrum Moravská Třebová s.r.o. | +420461312569 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Sanoftal s.r.o. | +420461614513 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s., Litomyšlská nemocnice | +420466011111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 58 | 5,55 |
| 2024 | 57 | 5,45 |
| 2023 | 56 | 5,35 |
| 2022 | 55 | 5,26 |
| 2021 | 53 | 5,15 |
| 2020 | 51 | 4,90 |
| 2019 | 49 | 4,70 |
| 2018 | 46 | 4,41 |
| 2017 | 43 | 4,12 |
| 2016 | 41 | 3,94 |
| 2015 | 35 | 3,36 |
| 2014 | 25 | 2,39 |
| 2013 | 24 | 2,29 |
| 2012 | 22 | 2,10 |
| 2011 | 21 | 2,00 |
| 2010 | 20 | 1,90 |
| 2009 | 20 | 1,90 |
| 2008 | 19 | 1,81 |
| 2007 | 19 | 1,81 |
| 2006 | 19 | 1,82 |
| 2005 | 16 | 1,53 |
| 2004 | 14 | 1,34 |
| 2003 | 14 | 1,34 |
| 2002 | 13 | 1,24 |
| 2001 | 12 | 1,14 |
| 2000 | 11 | 1,05 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 33 | 3,16 |
| 2024 | 33 | 3,16 |
| 2023 | 33 | 3,15 |
| 2022 | 33 | 3,16 |
| 2021 | 31 | 3,01 |
| 2020 | 30 | 2,88 |
| 2019 | 29 | 2,78 |
| 2018 | 29 | 2,78 |
| 2017 | 26 | 2,49 |
| 2016 | 24 | 2,30 |
| 2015 | 21 | 2,02 |
| 2014 | 17 | 1,63 |
| 2013 | 17 | 1,62 |
| 2012 | 14 | 1,33 |
| 2011 | 13 | 1,24 |
| 2010 | 13 | 1,24 |
| 2009 | 13 | 1,24 |
| 2008 | 12 | 1,14 |
| 2007 | 11 | 1,05 |
| 2006 | 11 | 1,05 |
| 2005 | 11 | 1,05 |
| 2004 | 11 | 1,05 |
| 2003 | 11 | 1,05 |
| 2002 | 10 | 0,95 |
| 2001 | 10 | 0,95 |
| 2000 | 10 | 0,95 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 28 | 2,68 |
| 2024 | 26 | 2,49 |
| 2023 | 24 | 2,29 |
| 2022 | 24 | 2,30 |
| 2021 | 24 | 2,33 |
| 2020 | 22 | 2,12 |
| 2019 | 22 | 2,11 |
| 2018 | 22 | 2,11 |
| 2017 | 22 | 2,11 |
| 2016 | 21 | 2,02 |
| 2015 | 20 | 1,92 |
| 2014 | 14 | 1,34 |
| 2013 | 13 | 1,24 |
| 2012 | 12 | 1,14 |
| 2011 | 12 | 1,14 |
| 2010 | 12 | 1,14 |
| 2009 | 12 | 1,14 |
| 2008 | 12 | 1,14 |
| 2007 | 12 | 1,15 |
| 2006 | 12 | 1,15 |
| 2005 | 12 | 1,15 |
| 2004 | 12 | 1,15 |
| 2003 | 10 | 0,95 |
| 2002 | 10 | 0,95 |
| 2001 | 9 | 0,86 |
| 2000 | 9 | 0,86 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 15 | 1,44 |
| 2024 | 15 | 1,43 |
| 2023 | 13 | 1,24 |
| 2022 | 13 | 1,24 |
| 2021 | 12 | 1,17 |
| 2020 | 8 | 0,77 |
| 2019 | 7 | 0,67 |
| 2018 | 6 | 0,57 |
| 2017 | 6 | 0,58 |
| 2016 | 6 | 0,58 |
| 2015 | 6 | 0,58 |
| 2014 | 3 | 0,29 |
| 2013 | 3 | 0,29 |
| 2012 | 3 | 0,29 |
| 2011 | 3 | 0,29 |
| 2010 | 3 | 0,29 |
| 2009 | 3 | 0,29 |
| 2008 | 2 | 0,19 |
| 2007 | 2 | 0,19 |
| 2006 | 2 | 0,19 |
| 2005 | 2 | 0,19 |
| 2004 | 2 | 0,19 |
| 2003 | 2 | 0,19 |
| 2002 | 1 | 0,10 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 28 | 2,68 |
| 2024 | 26 | 2,49 |
| 2023 | 25 | 2,39 |
| 2022 | 23 | 2,20 |
| 2021 | 22 | 2,14 |
| 2020 | 21 | 2,02 |
| 2019 | 21 | 2,01 |
| 2018 | 17 | 1,63 |
| 2017 | 17 | 1,63 |
| 2016 | 17 | 1,63 |
| 2015 | 15 | 1,44 |
| 2014 | 15 | 1,44 |
| 2013 | 14 | 1,34 |
| 2012 | 11 | 1,05 |
| 2011 | 10 | 0,95 |
| 2010 | 3 | 0,29 |
| 2009 | 3 | 0,29 |
| 2008 | 3 | 0,29 |
| 2007 | 3 | 0,29 |
| 2006 | 3 | 0,29 |
| 2005 | 3 | 0,29 |
| 2004 | 3 | 0,29 |
| 2003 | 2 | 0,19 |
| 2002 | 2 | 0,19 |
| 2001 | 2 | 0,19 |
| 2000 | 1 | 0,10 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 16 | 1,53 |
| 2024 | 16 | 1,53 |
| 2023 | 15 | 1,43 |
| 2022 | 15 | 1,43 |
| 2021 | 14 | 1,36 |
| 2020 | 14 | 1,35 |
| 2019 | 13 | 1,25 |
| 2018 | 13 | 1,25 |
| 2017 | 8 | 0,77 |
| 2016 | 7 | 0,67 |
| 2015 | 7 | 0,67 |
| 2014 | 4 | 0,38 |
| 2013 | 4 | 0,38 |
| 2012 | 4 | 0,38 |
| 2011 | 4 | 0,38 |
| 2010 | 4 | 0,38 |
| 2009 | 4 | 0,38 |
| 2008 | 3 | 0,29 |
| 2007 | 3 | 0,29 |
| 2006 | 3 | 0,29 |
| 2005 | 3 | 0,29 |
| 2004 | 3 | 0,29 |
| 2003 | 3 | 0,29 |
| 2002 | 3 | 0,29 |
| 2001 | 3 | 0,29 |
| 2000 | 3 | 0,29 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 9 | 0,86 |
| 2024 | 8 | 0,77 |
| 2023 | 8 | 0,76 |
| 2022 | 7 | 0,67 |
| 2021 | 7 | 0,68 |
| 2020 | 7 | 0,67 |
| 2019 | 6 | 0,58 |
| 2018 | 5 | 0,48 |
| 2017 | 5 | 0,48 |
| 2016 | 5 | 0,48 |
| 2015 | 4 | 0,38 |
| 2014 | 2 | 0,19 |
| 2013 | 2 | 0,19 |
| 2012 | 2 | 0,19 |
| 2011 | 2 | 0,19 |
| 2010 | 2 | 0,19 |
| 2009 | 1 | 0,10 |
| 2008 | 1 | 0,10 |
| 2007 | 1 | 0,10 |
| 2006 | 1 | 0,10 |
| 2005 | 1 | 0,10 |
| 2004 | 1 | 0,10 |
| 2003 | 1 | 0,10 |
| 2002 | 1 | 0,10 |
| 2001 | 1 | 0,10 |
| 2000 | 1 | 0,10 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Svitavy s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
| Obec | Aktivní zařízení | Praktici | Stomatologie | Lékárny |
|---|---|---|---|---|
| Svitavy | 96 | 11 | 9 | 6 |
| Litomyšl | 62 | 7 | 7 | 6 |
| Polička | 53 | 6 | 7 | 4 |
| Moravská Třebová | 41 | 5 | 3 | 5 |
| Bystré | 15 | 2 | 1 | 1 |
| Jevíčko | 13 | 2 | 1 | 2 |
| Dolní Újezd | 7 | 1 | 1 | 1 |
| Brněnec | 6 | 1 | 1 | 1 |
| Sloupnice | 5 | 1 | 2 | 0 |
| Městečko Trnávka | 4 | 1 | 1 | 1 |
| Lubná | 3 | 1 | 0 | 1 |
| Morašice | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Trstěnice | 3 | 1 | 1 | 0 |
| Borová | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Březina | 2 | 1 | 0 | 0 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| Kamila Vyleťalová, stomatologická laboratoř | Samostatná stomatologická laboratoř | Svitavy | Soudní 1391/3 | Kamila Vyleťalová | 23.9.2026 |
| Aleš Slouka | Samostatná stomatologická laboratoř | Svitavy | Soudní 1391/3 | Aleš Slouka | 23.9.2026 |
| PREVMEDIC SVITAVY s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Svitavy | Hraniční 2118/9 | PREVMEDIC SVITAVY s.r.o. | 1.9.2026 |
| Mgr. Martina Sekaninová | Samostatné zařízení porodní asistence | Jaroměřice | 475 | Mgr. Martina Sekaninová | 1.9.2026 |
| Bc. Lucie Přikrylová | Samostatné zařízení porodní asistence | Svitavy | Svitavská 665/6 | Bc. Lucie Přikrylová | 1.9.2026 |
| Diakonie ČCE - středisko v Sobotíně | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Vendolí | 392 | Diakonie ČCE - středisko v Sobotíně | 1.6.2026 |
| INEP medical s.r.o. | Poskytovatel amb. služeb (do 5 oborů) | Jevíčko | Palackého nám. 1 | INEP medical s.r.o. | 20.5.2026 |
| Oblastní charita Polička | Domácí zdravotní péče | Polička | Střítežská 207 | Oblastní charita Polička | 1.4.2026 |
| NM.clinic s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Svitavy | Kollárova 2070/22 | NM.clinic s.r.o. | 1.4.2026 |
| NOVA SMILE s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Litomyšl | T. G. Masaryka 1298 | NOVA SMILE s.r.o. | 1.4.2026 |
| Oblastní charita Polička | Centrum duševního zdraví | Svitavy | Wolkerova alej 209/12 | Oblastní charita Polička | 1.4.2026 |
| Bc. LADISLAV KRÁSA | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Svitavy | Dimitrovova 799/4 | Bc. LADISLAV KRÁSA | 19.2.2026 |
| Dětské centrum Svitavy | Centrum komplexní péče o děti | Svitavy | U Kojeneckého ústavu 520/2 | Dětské centrum Svitavy | 12.1.2026 |
| Stomatologie TM s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Svitavy | Milady Horákové 1988/27 | Stomatologie TM s.r.o. | 1.1.2026 |
| Advantis Medical s.r.o. | Domácí zdravotní péče | Svitavy | náměstí Míru 137/78 | Advantis Medical s.r.o. | 1.1.2026 |
| Mgr. Tereza Češková | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Svitavy | Dimitrovova 799/4 | Mgr. Tereza Češková | 16.12.2025 |
| Mgr. MARTIN ČERNÝ | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Moravská Třebová | Brněnská 60/19 | Mgr. MARTIN ČERNÝ | 4.12.2025 |
| Pařil Dent s.r.o. | Samostatná stomatologická laboratoř | Moravská Třebová | Svitavská 325/36 | Pařil Dent s.r.o. | 1.11.2025 |
| RE-In-Out-Health s.r.o. | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Svitavy | Dimitrovova 799/4 | RE-In-Out-Health s.r.o. | 29.9.2025 |
| Mgr. LENKA KAVKOVÁ | Samostatné zařízení logopeda | Morašice | 75 | Lenka Kavková | 1.9.2025 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Svitavy, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Svitavy, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| MUDr. Klára Valková | oftalmologie | Litomyšl | Nerudova 206 | Aktuálně neevidováno |
| Domov na rozcestí Svitavy | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Svitavy | T. G. Masaryka 11/31 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jiří Hájek | praktické lékařství pro děti a dorost | Svitavy | Kollárova 2070/22 | Aktuálně neevidováno |
| Kamila Vyleťalová, stomatologická laboratoř | Zubní technik | Svitavy | Dimitrovova 799/4 | Aktuálně neevidováno |
| Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje, Územní odbor Svitavy | urgentní medicína | Svitavy | Kollárova 2201/9 | Aktuálně neevidováno |
| Aleš Slouka, zubní laboratoř | Zubní technik | Svitavy | Dimitrovova 799/4 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Táňa Morávková | zubní lékařství | Svitavy | Milady Horákové 1988/27 | Aktuálně neevidováno |
| Květuše Králová | Zubní technik | Svitavy | Hybešova 348/50 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné