Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Jeseník 152 aktivních zdravotnických zařízení. Na 36 386 obyvatel tak připadá přibližně 41,77 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Jeseník. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 32 na 147, tedy přibližně o 359,4 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 36 386 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Jeseník. V posledním dostupném roce připadá přibližně 5,77 praktiků, 4,95 stomatologických pracovišť, 2,47 pediatrických ordinací, 2,20 gynekologických míst a 2,47 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Jeseník. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 26 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně psychiatrie s počtem 22 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Jeseník ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 19 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 19 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 16, tedy přibližně 533,3 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,22.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice Marianny Oranžské | +420588517555 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Jespraktik s.r.o. | +420584459930 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Praktický lékař pro dospělé Písečná, s.r.o. | +420584409398 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Priessnitzovy léčebné lázně a.s. | +420584491111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| JESANA s.r.o. | +420584459929 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Jeseník ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 9 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 9 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 7, tedy přibližně 350,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,47.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jespraktik s.r.o. | +420584459930 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Petra - ordinace pro děti a dorost s.r.o. | +420605253795 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Irena Hojgrová s.r.o. | +420584412268 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Zuzana Lutonská s.r.o. | +420584413124 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Panajotis Joanidis | Jeseník, nám. Hrdinů 1/1 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Jeseník ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 18 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2018, kdy bylo evidováno 18 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 6. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 12, tedy přibližně 200,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,95.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aludentia s.r.o. | +420775882909 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Dagmar Němcová | +420584452652 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Lucie Žaludová | +420777590374 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Ivana Gawlasová - praktický zubní lékař | +420584488159 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Marie Kolčavová | +420584412008 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Jeseník ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 8 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2017, kdy bylo evidováno 8 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 5, tedy přibližně 166,7 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,20.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| REHGYN s.r.o. | +420605559116 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Antonín Ilík s.r.o. | +420605766432 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| JESBENE s.r.o. | +420736202620 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| JESBENE s.r.o. | +420736202620 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| REHGYN s.r.o. | +420605559116 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Jeseník ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 12 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 12 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 10, tedy přibližně 500,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,30.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice Marianny Oranžské | +420588517555 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| SENJESU v.o.s. | +420602383072 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Bc. IVANA KAUTZOVÁ | +420734212052 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| SENJESU v.o.s. | +420602383072 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Priessnitzovy léčebné lázně a.s. | +420584491111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Jeseník ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 27 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 27 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 5. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 22, tedy přibližně 440,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 7,42.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice Marianny Oranžské | +420588517555 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Schrothovy léčebné lázně s.r.o. | +420777457111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Schrothovy léčebné lázně s.r.o. | +420777457111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Schrothovy léčebné lázně s.r.o. | +420777457111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Schrothovy léčebné lázně s.r.o. | +420777457111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Jeseník ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 9 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 9 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 8, tedy přibližně 800,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,47.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Health and Beauty shops s.r.o., Lékárna LEMON | +420725249813 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Health and Beauty shops s.r.o., Lékárna LEMON - OOVL Javorník | +420725249813 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Jeseník ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2021, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,55.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemocnice AGEL Jeseník a.s., odborné ambulance | +420584458411 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Marta Holoušová s.r.o. | Jeseník, Dukelská 456/13 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 19 | 5,22 |
| 2024 | 18 | 4,93 |
| 2023 | 18 | 4,87 |
| 2022 | 18 | 4,87 |
| 2021 | 17 | 4,63 |
| 2020 | 17 | 4,51 |
| 2019 | 17 | 4,48 |
| 2018 | 14 | 3,65 |
| 2017 | 13 | 3,36 |
| 2016 | 12 | 3,08 |
| 2015 | 12 | 3,06 |
| 2014 | 12 | 3,03 |
| 2013 | 10 | 2,51 |
| 2012 | 9 | 2,24 |
| 2011 | 9 | 2,22 |
| 2010 | 8 | 1,95 |
| 2009 | 7 | 1,70 |
| 2008 | 7 | 1,69 |
| 2007 | 5 | 1,20 |
| 2006 | 5 | 1,20 |
| 2005 | 4 | 0,95 |
| 2004 | 4 | 0,95 |
| 2003 | 4 | 0,95 |
| 2002 | 4 | 0,95 |
| 2001 | 4 | 0,94 |
| 2000 | 3 | 0,70 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 18 | 4,95 |
| 2024 | 18 | 4,93 |
| 2023 | 18 | 4,87 |
| 2022 | 18 | 4,87 |
| 2021 | 18 | 4,90 |
| 2020 | 18 | 4,77 |
| 2019 | 18 | 4,74 |
| 2018 | 18 | 4,70 |
| 2017 | 15 | 3,88 |
| 2016 | 15 | 3,85 |
| 2015 | 14 | 3,57 |
| 2014 | 11 | 2,78 |
| 2013 | 11 | 2,76 |
| 2012 | 10 | 2,49 |
| 2011 | 10 | 2,47 |
| 2010 | 7 | 1,70 |
| 2009 | 7 | 1,70 |
| 2008 | 7 | 1,69 |
| 2007 | 7 | 1,68 |
| 2006 | 7 | 1,67 |
| 2005 | 7 | 1,67 |
| 2004 | 7 | 1,67 |
| 2003 | 7 | 1,66 |
| 2002 | 6 | 1,42 |
| 2001 | 6 | 1,42 |
| 2000 | 6 | 1,41 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 9 | 2,47 |
| 2024 | 9 | 2,47 |
| 2023 | 8 | 2,17 |
| 2022 | 8 | 2,16 |
| 2021 | 8 | 2,18 |
| 2020 | 8 | 2,12 |
| 2019 | 8 | 2,11 |
| 2018 | 7 | 1,83 |
| 2017 | 7 | 1,81 |
| 2016 | 7 | 1,80 |
| 2015 | 6 | 1,53 |
| 2014 | 6 | 1,52 |
| 2013 | 4 | 1,00 |
| 2012 | 4 | 1,00 |
| 2011 | 3 | 0,74 |
| 2010 | 3 | 0,73 |
| 2009 | 3 | 0,73 |
| 2008 | 3 | 0,72 |
| 2007 | 3 | 0,72 |
| 2006 | 3 | 0,72 |
| 2005 | 2 | 0,48 |
| 2004 | 2 | 0,48 |
| 2003 | 2 | 0,47 |
| 2002 | 2 | 0,47 |
| 2001 | 2 | 0,47 |
| 2000 | 2 | 0,47 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 8 | 2,20 |
| 2024 | 8 | 2,19 |
| 2023 | 8 | 2,17 |
| 2022 | 8 | 2,16 |
| 2021 | 8 | 2,18 |
| 2020 | 8 | 2,12 |
| 2019 | 8 | 2,11 |
| 2018 | 8 | 2,09 |
| 2017 | 8 | 2,07 |
| 2016 | 7 | 1,80 |
| 2015 | 7 | 1,78 |
| 2014 | 7 | 1,77 |
| 2013 | 7 | 1,75 |
| 2012 | 6 | 1,49 |
| 2011 | 4 | 0,99 |
| 2010 | 4 | 0,97 |
| 2009 | 3 | 0,73 |
| 2008 | 3 | 0,72 |
| 2007 | 3 | 0,72 |
| 2006 | 3 | 0,72 |
| 2005 | 3 | 0,72 |
| 2004 | 3 | 0,71 |
| 2003 | 3 | 0,71 |
| 2002 | 3 | 0,71 |
| 2001 | 3 | 0,71 |
| 2000 | 3 | 0,70 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 9 | 2,47 |
| 2024 | 9 | 2,47 |
| 2023 | 9 | 2,44 |
| 2022 | 7 | 1,89 |
| 2021 | 7 | 1,90 |
| 2020 | 7 | 1,86 |
| 2019 | 6 | 1,58 |
| 2018 | 5 | 1,30 |
| 2017 | 5 | 1,29 |
| 2016 | 5 | 1,28 |
| 2015 | 4 | 1,02 |
| 2014 | 4 | 1,01 |
| 2013 | 3 | 0,75 |
| 2012 | 2 | 0,50 |
| 2011 | 2 | 0,49 |
| 2010 | 2 | 0,49 |
| 2009 | 2 | 0,48 |
| 2008 | 2 | 0,48 |
| 2007 | 2 | 0,48 |
| 2006 | 2 | 0,48 |
| 2005 | 2 | 0,48 |
| 2004 | 2 | 0,48 |
| 2003 | 2 | 0,47 |
| 2002 | 2 | 0,47 |
| 2001 | 2 | 0,47 |
| 2000 | 1 | 0,23 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 27 | 7,42 |
| 2024 | 22 | 6,03 |
| 2023 | 22 | 5,95 |
| 2022 | 22 | 5,95 |
| 2021 | 22 | 5,99 |
| 2020 | 22 | 5,83 |
| 2019 | 22 | 5,79 |
| 2018 | 22 | 5,74 |
| 2017 | 21 | 5,43 |
| 2016 | 11 | 2,82 |
| 2015 | 10 | 2,55 |
| 2014 | 9 | 2,27 |
| 2013 | 8 | 2,00 |
| 2012 | 7 | 1,74 |
| 2011 | 7 | 1,73 |
| 2010 | 7 | 1,70 |
| 2009 | 7 | 1,70 |
| 2008 | 7 | 1,69 |
| 2007 | 6 | 1,44 |
| 2006 | 5 | 1,20 |
| 2005 | 5 | 1,19 |
| 2004 | 5 | 1,19 |
| 2003 | 5 | 1,19 |
| 2002 | 5 | 1,18 |
| 2001 | 5 | 1,18 |
| 2000 | 5 | 1,17 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 0,55 |
| 2024 | 2 | 0,55 |
| 2023 | 2 | 0,54 |
| 2022 | 2 | 0,54 |
| 2021 | 2 | 0,54 |
| 2020 | 1 | 0,27 |
| 2019 | 1 | 0,26 |
| 2018 | 1 | 0,26 |
| 2017 | 1 | 0,26 |
| 2016 | 1 | 0,26 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Jeseník s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
| Obec | Aktivní zařízení | Praktici | Stomatologie | Lékárny |
|---|---|---|---|---|
| Jeseník | 85 | 5 | 12 | 5 |
| Lipová-lázně | 19 | 1 | 1 | 0 |
| Javorník | 13 | 2 | 1 | 1 |
| Zlaté Hory | 13 | 2 | 1 | 1 |
| Žulová | 8 | 2 | 1 | 1 |
| Vidnava | 4 | 0 | 0 | 1 |
| Písečná | 3 | 1 | 1 | 0 |
| Bílá Voda | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Mikulovice | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Česká Ves | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Vápenná | 1 | 0 | 0 | 0 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. KARIN HANNIGOVÁ | Samostatné zařízení porodní asistence | Vápenná | 479 | Mgr. KARIN HANNIGOVÁ | 1.9.2026 |
| Mgr. Barbora Arztová | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Jeseník | Vaškova 1214/1 | Mgr. Barbora Arztová | 1.7.2026 |
| Praktik Max s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Javorník | Míru 355 | Praktik Max s.r.o. | 1.7.2026 |
| SENJESU v.o.s. | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Jeseník | Tyršova 1407/9a | SENJESU v.o.s. | 1.1.2026 |
| Psychiatrická nemocnice Marianny Oranžské | Psychiatrická nemocnice | Bílá Voda | 1 | Psychiatrická nemocnice Marianny Oranžské | 1.1.2026 |
| Schrothovy léčebné lázně s.r.o. | Lázeňský dům (jen ubyt. hotel. typu) | Lipová-lázně | 284 | Schrothovy léčebné lázně s.r.o. | 9.12.2025 |
| Schrothovy léčebné lázně s.r.o. | Lázeňský dům (jen ubyt. hotel. typu) | Lipová-lázně | 363 | Schrothovy léčebné lázně s.r.o. | 9.12.2025 |
| Schrothovy léčebné lázně s.r.o. | Lázeňský dům (jen ubyt. hotel. typu) | Lipová-lázně | 175 | Schrothovy léčebné lázně s.r.o. | 9.12.2025 |
| Schrothovy léčebné lázně s.r.o. | Lázeňský dům (jen ubyt. hotel. typu) | Lipová-lázně | 79 | Schrothovy léčebné lázně s.r.o. | 9.12.2025 |
| Schrothovy léčebné lázně s.r.o. | Lázeňská léčebna | Lipová-lázně | 76 | Schrothovy léčebné lázně s.r.o. | 9.12.2025 |
| Veronika Bajzová, DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Jeseník | nám. Svobody 822/1 | Veronika Bajzová, DiS. | 29.8.2025 |
| AGEL, Středomoravská nemocniční a.s., Nemocnice Přerov, ambulance radiologie | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Jeseník | Lipovská 103/39 | AGEL Středomoravská nemocniční a.s. | 8.7.2025 |
| SESTŘIČKA.CZ - DOMÁCÍ PÉČE OLOMOUC s.r.o. | Domácí zdravotní péče | Jeseník | 28. října 892/11 | SESTŘIČKA.CZ - DOMÁCÍ PÉČE OLOMOUC s.r.o. | 18.6.2025 |
| Kardiologie Keprt s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Jeseník | Palackého 1341/2 | Kardiologie Keprt s.r.o. | 1.6.2025 |
| GROHO s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Žulová | Hlavní 34 | GROHO s.r.o. | 1.5.2025 |
| Urologie-Onkologie MUDr. Jozef Jaššo s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Jeseník | Dukelská 456/13 | Urologie-Onkologie MUDr. Jozef Jaššo s.r.o. | 1.3.2025 |
| Mgr. Bc. IVANA KAUTZOVÁ | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Jeseník | Vysněná 522/7 | Mgr. Bc. IVANA KAUTZOVÁ | 28.1.2025 |
| SENJESU v.o.s. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Lipová-lázně | 254 | SENJESU v.o.s. | 1.1.2025 |
| Vendula Brokešová | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Jeseník | Dukelská 436/15 | Vendula Brokešová | 15.7.2024 |
| MUDr. DALIBOR SPÁČIL | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Jeseník | Lipovská 103/39 | MUDr. DALIBOR SPÁČIL | 25.3.2024 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Jeseník, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Jeseník, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| Halka Vašinková | Fyzioterapeut | Zlaté Hory | Nerudova 483 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Zuzana Sommerová s.r.o. | endokrinologie a diabetologie, vnitřní lékařství | Javorník | Míru 355 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Renáta Tálská s.r.o. | endokrinologie a diabetologie, vnitřní lékařství | Javorník | Míru 355 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné