Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) je v Velké Bíteši registrováno celkem 37 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 5 535 obyvatel Velké Bíteše dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Velké Bíteši. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 8 na 36, tedy přibližně o 350,0 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 5 535 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Velké Bíteši. V posledním dostupném roce připadá přibližně 7,23 praktiků, 7,23 stomatologických pracovišť, 1,81 pediatrických ordinací, 1,81 gynekologických míst a 5,42 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Velké Bíteši. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 11 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně Neuvedený obor s počtem 4 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Velké Bíteši ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2016, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2, tedy přibližně 200,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,42.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Zuzana Michalcová | +420566503675 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Eva Dřínková | +420727912628 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Oldřich Holotík | +420566532411 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Poliklinika Velká Bíteš, příspěvková organizace | +420566503661 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Velké Bíteši ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2000, kdy bylo evidováno 1 míst. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0, tedy přibližně 0,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,81.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Jana Ráboňová | +420605341734 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Velké Bíteši ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 4 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2015, kdy bylo evidováno 4 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3, tedy přibližně 300,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 7,23.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Jitka Řezáčová | +420607785326 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Marwan Zreika s.r.o. | +420566533129 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Zuby s úsměvem, s.r.o. | Velká Bíteš, Masarykovo náměstí 8 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Zdeňka Ouředníčková | Velká Bíteš, Masarykovo náměstí 8 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Velké Bíteši ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2013, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,81.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Věra Sládková s.r.o. | Velká Bíteš, Tyršova 223 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Velké Bíteši ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2020, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,61.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. ZUZANA BĚHALOVÁ | +420797751052 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Fyzioterapie Profi s.r.o. | +420566503668 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Velké Bíteši ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2, tedy přibližně 200,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,42.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Petra Lipová | psychiatrnamest@seznam.cz | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jitka Dočekalová | docekalovaj@seznam.cz | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dětská psychiatrická nemocnice | Velká Bíteš, U Stadionu 285 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Velké Bíteši ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 3 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 3 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 3. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,42.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Květoslava Richterová, Lékárna U Tří sloupů | +420566531416 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Sdružení AURA, s.r.o., Lékárna AURA | +420566531707 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Velké Bíteši ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2016, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,81.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oftalmolog Vysočina s.r.o. | Velká Bíteš, Tyršova 223 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 5,42 |
| 2024 | 3 | 5,47 |
| 2023 | 3 | 5,38 |
| 2022 | 3 | 5,60 |
| 2021 | 3 | 5,81 |
| 2020 | 3 | 5,74 |
| 2019 | 3 | 5,72 |
| 2018 | 3 | 5,78 |
| 2017 | 3 | 5,80 |
| 2016 | 3 | 5,84 |
| 2015 | 2 | 3,90 |
| 2014 | 2 | 3,93 |
| 2013 | 1 | 1,97 |
| 2012 | 1 | 1,97 |
| 2011 | 1 | 1,98 |
| 2010 | 1 | 1,99 |
| 2009 | 1 | 2,00 |
| 2008 | 1 | 2,00 |
| 2007 | 1 | 2,00 |
| 2006 | 1 | 2,02 |
| 2005 | 1 | 2,04 |
| 2004 | 1 | 2,06 |
| 2003 | 1 | 2,06 |
| 2002 | 1 | 2,05 |
| 2001 | 1 | 2,05 |
| 2000 | 1 | 2,03 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 4 | 7,23 |
| 2024 | 4 | 7,30 |
| 2023 | 4 | 7,18 |
| 2022 | 4 | 7,46 |
| 2021 | 4 | 7,74 |
| 2020 | 4 | 7,65 |
| 2019 | 4 | 7,63 |
| 2018 | 4 | 7,70 |
| 2017 | 4 | 7,74 |
| 2016 | 4 | 7,79 |
| 2015 | 4 | 7,81 |
| 2014 | 3 | 5,89 |
| 2013 | 2 | 3,95 |
| 2012 | 2 | 3,94 |
| 2011 | 2 | 3,95 |
| 2010 | 1 | 1,99 |
| 2009 | 1 | 2,00 |
| 2008 | 1 | 2,00 |
| 2007 | 1 | 2,00 |
| 2006 | 1 | 2,02 |
| 2005 | 1 | 2,04 |
| 2004 | 1 | 2,06 |
| 2003 | 1 | 2,06 |
| 2002 | 1 | 2,05 |
| 2001 | 1 | 2,05 |
| 2000 | 1 | 2,03 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 1,81 |
| 2024 | 1 | 1,82 |
| 2023 | 1 | 1,79 |
| 2022 | 1 | 1,87 |
| 2021 | 1 | 1,94 |
| 2020 | 1 | 1,91 |
| 2019 | 1 | 1,91 |
| 2018 | 1 | 1,93 |
| 2017 | 1 | 1,93 |
| 2016 | 1 | 1,95 |
| 2015 | 1 | 1,95 |
| 2014 | 1 | 1,96 |
| 2013 | 1 | 1,97 |
| 2012 | 1 | 1,97 |
| 2011 | 1 | 1,98 |
| 2010 | 1 | 1,99 |
| 2009 | 1 | 2,00 |
| 2008 | 1 | 2,00 |
| 2007 | 1 | 2,00 |
| 2006 | 1 | 2,02 |
| 2005 | 1 | 2,04 |
| 2004 | 1 | 2,06 |
| 2003 | 1 | 2,06 |
| 2002 | 1 | 2,05 |
| 2001 | 1 | 2,05 |
| 2000 | 1 | 2,03 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 1,81 |
| 2024 | 1 | 1,82 |
| 2023 | 1 | 1,79 |
| 2022 | 1 | 1,87 |
| 2021 | 1 | 1,94 |
| 2020 | 1 | 1,91 |
| 2019 | 1 | 1,91 |
| 2018 | 1 | 1,93 |
| 2017 | 1 | 1,93 |
| 2016 | 1 | 1,95 |
| 2015 | 1 | 1,95 |
| 2014 | 1 | 1,96 |
| 2013 | 1 | 1,97 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 5,42 |
| 2024 | 3 | 5,47 |
| 2023 | 2 | 3,59 |
| 2022 | 2 | 3,73 |
| 2021 | 2 | 3,87 |
| 2020 | 2 | 3,83 |
| 2019 | 2 | 3,81 |
| 2018 | 2 | 3,85 |
| 2017 | 2 | 3,87 |
| 2016 | 2 | 3,89 |
| 2015 | 2 | 3,90 |
| 2014 | 2 | 3,93 |
| 2013 | 2 | 3,95 |
| 2012 | 2 | 3,94 |
| 2011 | 2 | 3,95 |
| 2010 | 2 | 3,98 |
| 2009 | 2 | 4,00 |
| 2008 | 2 | 4,01 |
| 2007 | 2 | 4,00 |
| 2006 | 2 | 4,04 |
| 2005 | 2 | 4,09 |
| 2004 | 2 | 4,12 |
| 2003 | 1 | 2,06 |
| 2002 | 1 | 2,05 |
| 2001 | 1 | 2,05 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 5,42 |
| 2024 | 2 | 3,65 |
| 2023 | 2 | 3,59 |
| 2022 | 2 | 3,73 |
| 2021 | 2 | 3,87 |
| 2020 | 2 | 3,83 |
| 2019 | 2 | 3,81 |
| 2018 | 2 | 3,85 |
| 2017 | 2 | 3,87 |
| 2016 | 2 | 3,89 |
| 2015 | 2 | 3,90 |
| 2014 | 2 | 3,93 |
| 2013 | 2 | 3,95 |
| 2012 | 2 | 3,94 |
| 2011 | 2 | 3,95 |
| 2010 | 2 | 3,98 |
| 2009 | 2 | 4,00 |
| 2008 | 2 | 4,01 |
| 2007 | 2 | 4,00 |
| 2006 | 2 | 4,04 |
| 2005 | 1 | 2,04 |
| 2004 | 1 | 2,06 |
| 2003 | 1 | 2,06 |
| 2002 | 1 | 2,05 |
| 2001 | 1 | 2,05 |
| 2000 | 1 | 2,03 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 1,81 |
| 2024 | 1 | 1,82 |
| 2023 | 1 | 1,79 |
| 2022 | 1 | 1,87 |
| 2021 | 1 | 1,94 |
| 2020 | 1 | 1,91 |
| 2019 | 1 | 1,91 |
| 2018 | 1 | 1,93 |
| 2017 | 1 | 1,93 |
| 2016 | 1 | 1,95 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Zuzana Michalcová | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Velká Bíteš | Tyršova 223 | MUDr. Zuzana Michalcová | 1.1.2026 |
| Domov Velká Bíteš, s.r.o. | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Velká Bíteš | Na Dolině 808 | Domov Velká Bíteš, s.r.o. | 15.11.2025 |
| MUDr. Petra Lipová | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Velká Bíteš | Tyršova 223 | MUDr. Petra Lipová | 4.3.2025 |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | Lékárna | Velká Bíteš | Na Dolině 778 | ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 11.3.2024 |
| Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Velká Bíteš | Na Výsluní 678 | Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace | 25.11.2022 |
| Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Velká Bíteš | Na Výsluní 677 | Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace | 25.11.2022 |
| FUCHS OPTIK s.r.o. | Oční optika | Velká Bíteš | Kostelní 72 | FUCHS OPTIK s.r.o. | 20.5.2022 |
| Mgr. ZUZANA BĚHALOVÁ | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Velká Bíteš | Pod Babincem 667 | Mgr. ZUZANA BĚHALOVÁ | 16.10.2020 |
| Dagmar Škodová | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Velká Bíteš | Masarykovo náměstí 8 | Dagmar Škodová | 1.1.2019 |
| Poliklinika Velká Bíteš, příspěvková organizace | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Velká Bíteš | Družstevní 584 | Poliklinika Velká Bíteš, příspěvková organizace | 4.6.2018 |
| LOGOCENTRUM s.r.o. | Samostatné zařízení logopeda | Velká Bíteš | Tyršova 223 | LOGOCENTRUM s.r.o. | 1.6.2018 |
| Oftalmolog Vysočina s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Velká Bíteš | Tyršova 223 | Oftalmolog Vysočina s.r.o. | 1.10.2016 |
| MUDr. Zuzana Šabacká | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Velká Bíteš | Tyršova 223 | MUDr. Zuzana Šabacká | 1.2.2016 |
| MUDr. Eva Dřínková | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Velká Bíteš | Masarykovo náměstí 6 | MUDr. Eva Dřínková | 1.1.2016 |
| MUDr. Jitka Řezáčová | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Velká Bíteš | Tyršova 223 | MUDr. Jitka Řezáčová | 1.1.2015 |
| Zuby s úsměvem, s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Velká Bíteš | Masarykovo náměstí 8 | Zuby s úsměvem, s.r.o. | 5.5.2014 |
| MUDr. Oldřich Holotík | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Velká Bíteš | Tyršova 223 | MUDr. Oldřich Holotík | 1.1.2014 |
| Štefek - neurologie s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Velká Bíteš | Hrnčířská 128 | Štefek - neurologie s.r.o. | 1.1.2014 |
| MUDr. Věra Sládková s.r.o. | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Velká Bíteš | Tyršova 223 | MUDr. Věra Sládková s.r.o. | 1.8.2013 |
| Ortopedie MUDr. Pavel Janík s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Velká Bíteš | Tyršova 223 | Ortopedie MUDr. Pavel Janík s.r.o. | 4.2.2013 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Velké Bíteši, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v Velké Bíteši, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| MUDr. Svatopluk Horek | všeobecné praktické lékařství | Velká Bíteš | Tyršova 223 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné