Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Znojmo 358 aktivních zdravotnických zařízení. Na 116 051 obyvatel tak připadá přibližně 30,85 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Znojmo. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 39 na 337, tedy přibližně o 764,1 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 116 051 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Znojmo. V posledním dostupném roce připadá přibližně 5,77 praktiků, 5,26 stomatologických pracovišť, 1,98 pediatrických ordinací, 1,72 gynekologických míst a 2,33 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Znojmo. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 70 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 67 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Znojmo ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 66 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 66 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 8. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 58, tedy přibližně 725,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,69.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. VERONIKA CHYTILOVÁ | +420774623441 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| NZZ - ERID s.r.o. | +420515322817 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jana Švejdová | +420515252684 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GRUNDA Lékaři s.r.o. | +420776121515 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GRUNDA Lékaři s.r.o. | +420776121515 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Znojmo ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 21 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 21 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 4. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 17, tedy přibližně 425,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,81.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Centrum gynekologické péče Znojmo s.r.o. | +420515241993 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Centrum gynekologické péče Znojmo s.r.o. | +420515241993 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| D+H Praktici s.r.o. | +420736534380 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Vlasta Bučková, s.r.o. | +420732675930 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Pavla Plevová s.r.o. | +420732181472 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Znojmo ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 55 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 55 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 13. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 42, tedy přibližně 323,1 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 4,74.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DENTAMS s.r.o. | +420777679949 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. Tereza Kuchařová | +420739098228 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dr. SEMRAN HASANOVA KAMBEROVA | +420602154331 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| JPL 07 s.r.o. | +420606900952 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| TZ-dentalis s.r.o. | +420739174249 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Znojmo ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 19 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 19 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 17, tedy přibližně 850,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,64.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Centrum gynekologické péče Znojmo s.r.o. | +420515241993 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Centrum gynekologické péče Znojmo s.r.o. | +420515241993 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Centrum gynekologické péče Znojmo s.r.o. | +420515241993 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. | +420542221740 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynness Brno, s. r. o. | +420775197742 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Znojmo ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 25 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 25 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 23, tedy přibližně 1 150,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,15.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Petr Jukeš | +420777963169 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Bc. LUCIE SRNÍKOVÁ | +420736481262 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ALENA POSPÍŠILOVÁ DiS. | +420775342520 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Milan Podlipný | +420605989288 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. MILAN SLAVÍK | +420731459414 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Znojmo ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 11 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 11 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 10, tedy přibližně 1 000,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,95.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Hana Seďová - psychiatrická ambulance s.r.o. | +420607026844 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Hana Seďová - psychiatrická ambulance s.r.o. | +420607026844 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | +420515215111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Ivo Pavlíček | +420515264951 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Psychiatrie Znojmo s.r.o. | +420515221033 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Znojmo ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 27 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 27 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 3. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 24, tedy přibližně 800,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,33.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AESCULAP ZNOJMO s.r.o., Lékárna Aesculap | +420515227711 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o. | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., Dr. Max Lékárna | +420597575211 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Znojmo ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 10 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2024, kdy bylo evidováno 10 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 8, tedy přibližně 400,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,86.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odborná oční ordinace s.r.o. | +420515229919 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Martínková Štáfková Zuzana s.r.o. | +420515224284 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Trávníčková Dagmar s.r.o. | +420515220008 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Klára Procházková s.r.o. | +420515242590 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| OFTALMOLOG Znojmo s.r.o. | +420515220474 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 66 | 5,69 |
| 2024 | 65 | 5,60 |
| 2023 | 65 | 5,60 |
| 2022 | 60 | 5,17 |
| 2021 | 60 | 5,29 |
| 2020 | 59 | 5,15 |
| 2019 | 58 | 5,07 |
| 2018 | 58 | 5,08 |
| 2017 | 58 | 5,10 |
| 2016 | 58 | 5,10 |
| 2015 | 53 | 4,67 |
| 2014 | 45 | 3,97 |
| 2013 | 44 | 3,88 |
| 2012 | 27 | 2,38 |
| 2011 | 15 | 1,32 |
| 2010 | 9 | 0,79 |
| 2009 | 8 | 0,70 |
| 2008 | 8 | 0,71 |
| 2007 | 8 | 0,71 |
| 2006 | 8 | 0,71 |
| 2005 | 8 | 0,71 |
| 2004 | 8 | 0,71 |
| 2003 | 8 | 0,71 |
| 2002 | 8 | 0,71 |
| 2001 | 8 | 0,71 |
| 2000 | 8 | 0,71 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 55 | 4,74 |
| 2024 | 53 | 4,57 |
| 2023 | 51 | 4,39 |
| 2022 | 49 | 4,22 |
| 2021 | 46 | 4,05 |
| 2020 | 44 | 3,84 |
| 2019 | 42 | 3,67 |
| 2018 | 42 | 3,68 |
| 2017 | 41 | 3,60 |
| 2016 | 39 | 3,43 |
| 2015 | 34 | 2,99 |
| 2014 | 31 | 2,73 |
| 2013 | 31 | 2,74 |
| 2012 | 25 | 2,20 |
| 2011 | 20 | 1,77 |
| 2010 | 19 | 1,67 |
| 2009 | 18 | 1,58 |
| 2008 | 18 | 1,59 |
| 2007 | 18 | 1,60 |
| 2006 | 18 | 1,60 |
| 2005 | 17 | 1,51 |
| 2004 | 16 | 1,42 |
| 2003 | 15 | 1,34 |
| 2002 | 14 | 1,25 |
| 2001 | 13 | 1,16 |
| 2000 | 13 | 1,16 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 21 | 1,81 |
| 2024 | 20 | 1,72 |
| 2023 | 18 | 1,55 |
| 2022 | 17 | 1,47 |
| 2021 | 15 | 1,32 |
| 2020 | 15 | 1,31 |
| 2019 | 15 | 1,31 |
| 2018 | 15 | 1,31 |
| 2017 | 15 | 1,32 |
| 2016 | 15 | 1,32 |
| 2015 | 15 | 1,32 |
| 2014 | 15 | 1,32 |
| 2013 | 14 | 1,24 |
| 2012 | 9 | 0,79 |
| 2011 | 5 | 0,44 |
| 2010 | 5 | 0,44 |
| 2009 | 5 | 0,44 |
| 2008 | 5 | 0,44 |
| 2007 | 5 | 0,44 |
| 2006 | 5 | 0,44 |
| 2005 | 4 | 0,36 |
| 2004 | 4 | 0,36 |
| 2003 | 4 | 0,36 |
| 2002 | 4 | 0,36 |
| 2001 | 4 | 0,36 |
| 2000 | 4 | 0,36 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 19 | 1,64 |
| 2024 | 17 | 1,46 |
| 2023 | 17 | 1,46 |
| 2022 | 16 | 1,38 |
| 2021 | 16 | 1,41 |
| 2020 | 16 | 1,40 |
| 2019 | 16 | 1,40 |
| 2018 | 15 | 1,31 |
| 2017 | 14 | 1,23 |
| 2016 | 13 | 1,14 |
| 2015 | 11 | 0,97 |
| 2014 | 10 | 0,88 |
| 2013 | 9 | 0,79 |
| 2012 | 8 | 0,71 |
| 2011 | 2 | 0,18 |
| 2010 | 2 | 0,18 |
| 2009 | 2 | 0,18 |
| 2008 | 2 | 0,18 |
| 2007 | 2 | 0,18 |
| 2006 | 2 | 0,18 |
| 2005 | 2 | 0,18 |
| 2004 | 2 | 0,18 |
| 2003 | 2 | 0,18 |
| 2002 | 2 | 0,18 |
| 2001 | 2 | 0,18 |
| 2000 | 2 | 0,18 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 27 | 2,33 |
| 2024 | 26 | 2,24 |
| 2023 | 25 | 2,15 |
| 2022 | 25 | 2,15 |
| 2021 | 25 | 2,20 |
| 2020 | 23 | 2,01 |
| 2019 | 21 | 1,84 |
| 2018 | 19 | 1,67 |
| 2017 | 19 | 1,67 |
| 2016 | 17 | 1,49 |
| 2015 | 15 | 1,32 |
| 2014 | 15 | 1,32 |
| 2013 | 15 | 1,32 |
| 2012 | 12 | 1,06 |
| 2011 | 11 | 0,97 |
| 2010 | 11 | 0,97 |
| 2009 | 11 | 0,97 |
| 2008 | 10 | 0,88 |
| 2007 | 9 | 0,80 |
| 2006 | 8 | 0,71 |
| 2005 | 7 | 0,62 |
| 2004 | 7 | 0,62 |
| 2003 | 4 | 0,36 |
| 2002 | 3 | 0,27 |
| 2001 | 3 | 0,27 |
| 2000 | 3 | 0,27 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 11 | 0,95 |
| 2024 | 11 | 0,95 |
| 2023 | 10 | 0,86 |
| 2022 | 10 | 0,86 |
| 2021 | 9 | 0,79 |
| 2020 | 9 | 0,79 |
| 2019 | 9 | 0,79 |
| 2018 | 8 | 0,70 |
| 2017 | 7 | 0,62 |
| 2016 | 7 | 0,62 |
| 2015 | 7 | 0,62 |
| 2014 | 6 | 0,53 |
| 2013 | 5 | 0,44 |
| 2012 | 5 | 0,44 |
| 2011 | 5 | 0,44 |
| 2010 | 5 | 0,44 |
| 2009 | 4 | 0,35 |
| 2008 | 4 | 0,35 |
| 2007 | 4 | 0,35 |
| 2006 | 4 | 0,36 |
| 2005 | 4 | 0,36 |
| 2004 | 4 | 0,36 |
| 2003 | 4 | 0,36 |
| 2002 | 4 | 0,36 |
| 2001 | 1 | 0,09 |
| 2000 | 1 | 0,09 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 10 | 0,86 |
| 2024 | 10 | 0,86 |
| 2023 | 9 | 0,78 |
| 2022 | 9 | 0,78 |
| 2021 | 9 | 0,79 |
| 2020 | 8 | 0,70 |
| 2019 | 8 | 0,70 |
| 2018 | 8 | 0,70 |
| 2017 | 8 | 0,70 |
| 2016 | 8 | 0,70 |
| 2015 | 7 | 0,62 |
| 2014 | 7 | 0,62 |
| 2013 | 6 | 0,53 |
| 2012 | 2 | 0,18 |
| 2011 | 2 | 0,18 |
| 2010 | 2 | 0,18 |
| 2009 | 2 | 0,18 |
| 2008 | 2 | 0,18 |
| 2007 | 2 | 0,18 |
| 2006 | 2 | 0,18 |
| 2005 | 2 | 0,18 |
| 2004 | 2 | 0,18 |
| 2003 | 2 | 0,18 |
| 2002 | 2 | 0,18 |
| 2001 | 2 | 0,18 |
| 2000 | 2 | 0,18 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Znojmo s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
| Obec | Aktivní zařízení | Praktici | Stomatologie | Lékárny |
|---|---|---|---|---|
| Znojmo | 189 | 22 | 34 | 12 |
| Moravský Krumlov | 37 | 5 | 5 | 2 |
| Miroslav | 25 | 3 | 2 | 2 |
| Hrušovany nad Jevišovkou | 21 | 4 | 2 | 2 |
| Jevišovice | 10 | 4 | 2 | 1 |
| Božice | 5 | 1 | 1 | 1 |
| Blížkovice | 4 | 1 | 1 | 1 |
| Chvalovice | 4 | 0 | 2 | 1 |
| Nový Šaldorf-Sedlešovice | 4 | 1 | 0 | 0 |
| Prosiměřice | 4 | 2 | 1 | 1 |
| Tavíkovice | 4 | 1 | 1 | 0 |
| Vranov nad Dyjí | 4 | 1 | 1 | 1 |
| Jiřice u Miroslavi | 3 | 1 | 1 | 0 |
| Skalice | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Tasovice | 3 | 1 | 1 | 0 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace, domácí péče | Domácí zdravotní péče | Znojmo | Dukelských bojovníků 3459/148 | Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace | 1.9.2026 |
| DENTAMS s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Miroslav | Kostelní 182/1 | DENTAMS s.r.o. | 1.9.2026 |
| MDDr. Tereza Kuchařová | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Znojmo | Tovární 882/9 | MDDr. Tereza Kuchařová | 1.9.2026 |
| Mama Baby Studio s.r.o. | Samostatné zařízení porodní asistence | Znojmo | Jarošova 3991/14b | Mama Baby Studio s.r.o. | 1.9.2026 |
| Bc. MICHAELA ČERNÁ | Samostatné zařízení porodní asistence | Běhařovice | 15 | Bc. MICHAELA ČERNÁ | 1.9.2026 |
| Věra Burianová | Samostatné zařízení porodní asistence | Znojmo | 4112 | Věra Burianová | 1.9.2026 |
| Mgr. Petr Jukeš | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Mašovice | 23 | Mgr. Petr Jukeš | 29.8.2026 |
| Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Znojmo | U Lesíka 3547/11 | Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace | 29.8.2026 |
| UroZN s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Znojmo | náměstí Svobody 1548/5 | UroZN s.r.o. | 1.7.2026 |
| Stomatologické centrum Znojmo s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Znojmo | Jarošova 3991/14c | Stomatologické centrum Znojmo s.r.o. | 15.6.2026 |
| Bc. Hana Brunclíková | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Znojmo | Prokopa Diviše 13/5 | Bc. Hana Brunclíková | 19.5.2026 |
| SCR s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Znojmo | Fibichova 1043/4 | SCR s.r.o. | 12.5.2026 |
| JCV Dental Znojmo 01 s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Znojmo | Alšova 980/2 | JCV Dental Znojmo 01 s.r.o. | 12.5.2026 |
| HR Clinic s.r.o. | Poskytovatel amb. služeb (do 5 oborů) | Znojmo | Kotkova 3974/9c | HR Clinic s.r.o. | 4.5.2026 |
| Optika Znojmo s.r.o. | Oční optika | Znojmo | Obroková 274/11 | Optika Znojmo s.r.o. | 1.4.2026 |
| Centrum gynekologické péče Znojmo s.r.o. | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Blížkovice | 305 | Centrum gynekologické péče Znojmo s.r.o. | 1.4.2026 |
| Senevida Beta s.r.o. | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Šanov | Viniční 445 | Senevida Beta s.r.o. | 12.2.2026 |
| Centrum gynekologické péče Znojmo s.r.o. | Poskytovatel amb. služeb (do 5 oborů) | Znojmo | Společná 345/1 | Centrum gynekologické péče Znojmo s.r.o. | 8.1.2026 |
| Dr. SEMRAN HASANOVA KAMBEROVA | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Blížkovice | 305 | d-r SEMRAN HASANOVA KAMBEROVA | 1.1.2026 |
| MUDr. VERONIKA CHYTILOVÁ | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Hrušovany nad Jevišovkou | Mlýnská 541 | MUDr. VERONIKA CHYTILOVÁ | 1.1.2026 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Znojmo, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Znojmo, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| MUDr. JAN VAŠINKA, FEBU | urologie | Znojmo | náměstí Svobody 1548/5 | Aktuálně neevidováno |
| Dentos - zubní ordinace s.r.o. | zubní lékařství | Znojmo | Alšova 980/2 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. RADOMÍR MAGER, Ph.D. | plastická chirurgie | Znojmo | Rooseveltova 998/19 | Aktuálně neevidováno |
| Bc. Hana Brunclíková | Ergoterapeut | Znojmo | Sokolská 1269/22 | Aktuálně neevidováno |
| Lékárna U svaté Alžběty, s.r.o. - OOVL | praktické lékárenství | Jaroslavice | Hrádecká 99 | Aktuálně neevidováno |
| Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace, domácí péče | Domácí zdravotní péče | Znojmo | Dukelských bojovníků 3460/150 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Dominik Bláha s.r.o. | geriatrie, všeobecné praktické lékařství | Znojmo | Dr. Milady Horákové 3687/10 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné