Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.

Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) je v Ratíškovicích registrováno celkem 7 zdravotnických zařízení. Podívejte se, jak se měnil počet lékařů v čase a zda je stávající pokrytí zdravotními službami pro 3 905 obyvatel Ratíškovic dostačující. Všechny lékaře, kliniky, nemocnice i lékárny pak najdete na interaktivní mapě. Níže najdete seznamy praktických lékařů, pediatrů, dentistů, gynekologů, fyzioterapeutů, psychologů, očních ordinací a lékáren v okolí.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v Ratíškovicích. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 1 na 6, tedy přibližně o 500,0 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 3 905 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v Ratíškovicích. V posledním dostupném roce připadá přibližně 5,12 praktiků, 2,56 stomatologických pracovišť, 5,12 pediatrických ordinací, 0,00 gynekologických míst a 2,56 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v Ratíškovicích. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost s počtem 2 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 2 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v Ratíškovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 2 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 2 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 2. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,12.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Marie Teplá s.r.o. | +420797688095 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Eva Číhalová s.r.o. | +420511116994 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v Ratíškovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2000, kdy bylo evidováno 1 míst. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0, tedy přibližně 0,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,56.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DoktorkaTerka s.r.o. | Ratíškovice, Dubňanská 1301 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Helena Herůdková | Ratíškovice, Dědina 710 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v Ratíškovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2018, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,56.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stomatologie Halla s.r.o. | tomass.halla@gmail.com | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v Ratíškovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gynbella s.r.o. | +420732408171 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynekologie Tereza s.r.o. | +420725953460 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GynDG s.r.o. | +420737495798 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| GynDG s.r.o. | +420737495798 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Tibor Záhumenský | +420608829822 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v Ratíškovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rehamedica Hodonín II. s.r.o. | +420518340642 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. Tereza Potrusilová | +420739317208 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Bc. Frederik Janco | +420702056062 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Rehamedica Hodonín s.r.o. | +420518343210 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Mgr. MARTINA MAGDALÉNA DVOŘÁČKOVÁ | +420721376584 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v Ratíškovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 pracovišť. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. Eva Králíčková Nekvapilová | +420723488293 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| TERDI s.r.o. | +420792239917 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dětská psychiatrická ambulance, MUDr. Zuzana Vaňková s.r.o. | +420518344586 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Centrum psychiatrie a psychoterapie, MUDr. Jaroslav Kliment, s.r.o. | +420724229696 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Therapy Kyjov s.r.o. | +420702144766 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v Ratíškovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 1 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2001, kdy bylo evidováno 1 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 0. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 1. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,56.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lékárna Pod Břečťanem s.r.o. | +420518367429 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v Ratíškovicích ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 0 ordinací. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 0. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,00.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oční Veselí s.r.o. | +420607141360 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Dana Křenová, s.r.o. | +420518321418 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| HOMEDICA, s.r.o. | +420518325175 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční Kyjov s.r.o. | +420518611679 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Dana Křenová s.r.o. | +420518321418 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 5,12 |
| 2024 | 2 | 5,06 |
| 2023 | 2 | 5,05 |
| 2022 | 1 | 2,52 |
| 2021 | 1 | 2,53 |
| 2020 | 1 | 2,50 |
| 2019 | 1 | 2,49 |
| 2018 | 1 | 2,48 |
| 2017 | 1 | 2,49 |
| 2016 | 1 | 2,48 |
| 2015 | 1 | 2,49 |
| 2014 | 1 | 2,47 |
| 2013 | 1 | 2,45 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 2,56 |
| 2024 | 1 | 2,53 |
| 2023 | 1 | 2,52 |
| 2022 | 1 | 2,52 |
| 2021 | 1 | 2,53 |
| 2020 | 1 | 2,50 |
| 2019 | 1 | 2,49 |
| 2018 | 1 | 2,48 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 2,56 |
| 2024 | 1 | 2,53 |
| 2023 | 1 | 2,52 |
| 2022 | 1 | 2,52 |
| 2021 | 1 | 2,53 |
| 2020 | 1 | 2,50 |
| 2019 | 1 | 2,49 |
| 2018 | 1 | 2,48 |
| 2017 | 1 | 2,49 |
| 2016 | 1 | 2,48 |
| 2015 | 1 | 2,49 |
| 2014 | 1 | 2,47 |
| 2013 | 1 | 2,45 |
| 2012 | 1 | 2,44 |
| 2011 | 1 | 2,45 |
| 2010 | 1 | 2,46 |
| 2009 | 1 | 2,47 |
| 2008 | 1 | 2,48 |
| 2007 | 1 | 2,49 |
| 2006 | 1 | 2,51 |
| 2005 | 1 | 2,51 |
| 2004 | 1 | 2,50 |
| 2003 | 1 | 2,50 |
| 2002 | 1 | 2,49 |
| 2001 | 1 | 2,49 |
| 2000 | 1 | 2,45 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 2,56 |
| 2024 | 1 | 2,53 |
| 2023 | 1 | 2,52 |
| 2022 | 1 | 2,52 |
| 2021 | 1 | 2,53 |
| 2020 | 1 | 2,50 |
| 2019 | 1 | 2,49 |
| 2018 | 1 | 2,48 |
| 2017 | 1 | 2,49 |
| 2016 | 1 | 2,48 |
| 2015 | 1 | 2,49 |
| 2014 | 1 | 2,47 |
| 2013 | 1 | 2,45 |
| 2012 | 1 | 2,44 |
| 2011 | 1 | 2,45 |
| 2010 | 1 | 2,46 |
| 2009 | 1 | 2,47 |
| 2008 | 1 | 2,48 |
| 2007 | 1 | 2,49 |
| 2006 | 1 | 2,51 |
| 2005 | 1 | 2,51 |
| 2004 | 1 | 2,50 |
| 2003 | 1 | 2,50 |
| 2002 | 1 | 2,49 |
| 2001 | 1 | 2,49 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| DoktorkaTerka s.r.o. | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Ratíškovice | Dubňanská 1301 | DoktorkaTerka s.r.o. | 1.9.2026 |
| MUDr. Marie Teplá s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Ratíškovice | Dubňanská 1301 | MUDr. Marie Teplá s.r.o. | 14.6.2023 |
| MUDr. Jolana Kopečková | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Ratíškovice | U Jezérka 1359 | MUDr. Jolana Kopečková | 1.11.2022 |
| Stomatologie Halla s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Ratíškovice | Dědina 710 | Stomatologie Halla s.r.o. | 1.2.2018 |
| MUDr. Eva Číhalová s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Ratíškovice | Dědina 710 | MUDr. Eva Číhalová s.r.o. | 1.3.2013 |
| Lékárna Pod Břečťanem s.r.o. | Lékárna | Ratíškovice | U Zastávky 203 | LÉKÁRNA POD BŘEČŤANEM, s. r. o. | 1.1.2001 |
| MUDr. Helena Herůdková | Sam.ord.prakt.lékaře pro děti a dorost | Ratíškovice | Dědina 710 | MUDr. Helena Herůdková | 1.8.1993 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v Ratíškovicích, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné