Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Podle aktuálně importovaných dat NRPZS (stav zdroje k 1.10.2026) registrujeme v okrese Strakonice 230 aktivních zdravotnických zařízení. Na 71 636 obyvatel tak připadá přibližně 32,11 zařízení na 10 000 obyvatel.Všechny aktivní lékaře, zdravotnická zařízení i lékárny najdete na interaktivní mapě.
Graf porovnává vývoj počtu obyvatel a kumulativního počtu aktivních lékařů a zdravotnických zařízení v okrese Strakonice. V období 2000–2025 se počet aktivních zařízení posunul z 30 na 218, tedy přibližně o 626,7 %. Stávající populace lokality se pohybuje kolem 71 636 obyvatel.
Graf ukazuje, jak se v čase vyvíjela základní struktura aktivní péče v okrese Strakonice. V posledním dostupném roce připadá přibližně 6,14 praktiků, 3,77 stomatologických pracovišť, 1,54 pediatrických ordinací, 1,81 gynekologických míst a 2,23 lékáren na 10 000 obyvatel.
Přehled ukazuje nejpočetněji zastoupené typy aktivních zdravotnických zařízení v okrese Strakonice. Nejvýrazněji je nyní zastoupen typ Samostatná ordinace lékaře specialisty s počtem 46 míst.
Vedle typu zařízení je důležité sledovat i obory péče, protože právě ty lépe ukazují skutečný profil lokální sítě služeb. Nejčastěji zastoupeným oborem je aktuálně všeobecné praktické lékařství s počtem 44 aktivních míst.
Graf zachycuje vývoj dostupnosti praktických lékařů v okrese Strakonice ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 42 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 42 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 5. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 37, tedy přibližně 740,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 5,86.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Petra První s.r.o. | +420603732092 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MedicalHelp Česká republika s.r.o., Strakonice | +420224946219 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MedicalHelp Česká republika s.r.o., Blatná | +420224946219 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Rymed s.r.o. | +420383324728 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Viniprax s.r.o. | +420383328308 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj pediatrické péče v okrese Strakonice ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 11 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 11 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 9, tedy přibližně 450,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,54.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MUDr. Zuzana Slavíková | +420383423978 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Zuzana Slavíková | +420383423978 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Koubová s.r.o. | +420602351156 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Dětská ambulance Strakonice s. r. o. | +420383328048 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Ivana Vaňatová, s.r.o. | +420383333962 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj stomatologické péče v okrese Strakonice ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 27 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 27 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 8. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 19, tedy přibližně 237,5 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 3,77.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VSDental s.r.o. | +420728062061 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MDDr. HANA FRČKOVÁ | +420383342611 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Risus s.r.o. | +420774022177 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Hana Voldřichová s.r.o. | +420383342594 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| SORRISO s.r.o. | +420730700190 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj gynekologické péče v okrese Strakonice ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 12 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2023, kdy bylo evidováno 12 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 11, tedy přibližně 1 100,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,68.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemocnice Písek, a.s., odborné ambulance | +420382772001 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Pulsgyn s.r.o. | +420728190974 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| KB-GYN, s.r.o. | +420383387133 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| STELLA-GYN, s.r.o. | +420734420950 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Gynprax s.r.o. | +420383328126 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj fyzioterapeutické péče v okrese Strakonice ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 13 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 13 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 11, tedy přibližně 550,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,81.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mgr. KATEŘINA ČADKOVÁ | +420737317205 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Petra Křivancová, Dis. | +420602648789 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Strakonice, a.s., odborné ambulance | +420383314111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| FYZIOTERAPIE Vodňany s.r.o. | +420731514337 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| FYZIOTERAPIE Vodňany s.r.o. | +420731514337 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj psychologické a psychiatrické péče v okrese Strakonice ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 12 pracovišť. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2020, kdy bylo evidováno 12 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 2. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 10, tedy přibližně 500,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 1,68.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemocnice Strakonice, a.s., odborné ambulance | +420383314111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Strakonice, a.s., odborné ambulance | +420383314111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Strakonice, a.s., odborné ambulance | +420383314111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Strakonice, a.s., odborné ambulance | +420383314111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Strakonice, a.s. | +420383314111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj lékáren v okrese Strakonice ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 15 provozoven. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2025, kdy bylo evidováno 15 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 14, tedy přibližně 1 400,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 2,09.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Strakonice, a.s., Lékárna | +420383314111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PHARMACA s.r.o., U Otavy | +420386325493 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| PHARMACA s.r.o., U Červeného hroznu | +420386325493 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | +420212812812 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Graf zachycuje vývoj očních ordinací v okrese Strakonice ve vztahu k počtu obyvatel. V posledním dostupném roce evidujeme 6 ordinací. Nejvyšší stav v celé řadě připadl na rok 2010, kdy bylo evidováno 6 míst. Nejnižší evidovaný stav připadl na rok 2000 s počtem 1. Oproti začátku sledované řady jde o změnu 5, tedy přibližně 500,0 %. V přepočtu na 10 000 obyvatel to nyní odpovídá přibližně 0,84.
| Zařízení | Kontakt poskytovatele | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oční centrum MUDr. Pilečkové s.r.o. | +420602478383 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční centrum MUDr. Pilečkové s.r.o. | +420602478383 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Oční centrum MUDr. Pilečkové s.r.o. | +420602478383 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| Nemocnice Strakonice, a.s., odborné ambulance | +420383314111 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
| MUDr. Jiří Cuhra | +420383423886 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Tabulka ukazuje skutečný počet ordinací všeobecných praktiků a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 42 | 5,86 |
| 2024 | 42 | 5,87 |
| 2023 | 42 | 5,85 |
| 2022 | 40 | 5,59 |
| 2021 | 38 | 5,45 |
| 2020 | 37 | 5,25 |
| 2019 | 32 | 4,52 |
| 2018 | 30 | 4,24 |
| 2017 | 27 | 3,82 |
| 2016 | 25 | 3,54 |
| 2015 | 24 | 3,40 |
| 2014 | 20 | 2,83 |
| 2013 | 13 | 1,84 |
| 2012 | 12 | 1,70 |
| 2011 | 9 | 1,27 |
| 2010 | 8 | 1,13 |
| 2009 | 7 | 0,99 |
| 2008 | 7 | 0,99 |
| 2007 | 6 | 0,85 |
| 2006 | 6 | 0,86 |
| 2005 | 6 | 0,86 |
| 2004 | 5 | 0,72 |
| 2003 | 5 | 0,72 |
| 2002 | 5 | 0,72 |
| 2001 | 5 | 0,72 |
| 2000 | 5 | 0,72 |
Tabulka ukazuje skutečný počet stomatologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 27 | 3,77 |
| 2024 | 25 | 3,49 |
| 2023 | 23 | 3,20 |
| 2022 | 22 | 3,07 |
| 2021 | 22 | 3,15 |
| 2020 | 22 | 3,12 |
| 2019 | 21 | 2,97 |
| 2018 | 19 | 2,69 |
| 2017 | 18 | 2,54 |
| 2016 | 15 | 2,12 |
| 2015 | 14 | 1,98 |
| 2014 | 12 | 1,70 |
| 2013 | 12 | 1,70 |
| 2012 | 12 | 1,70 |
| 2011 | 11 | 1,55 |
| 2010 | 11 | 1,55 |
| 2009 | 11 | 1,55 |
| 2008 | 10 | 1,41 |
| 2007 | 10 | 1,41 |
| 2006 | 9 | 1,29 |
| 2005 | 9 | 1,29 |
| 2004 | 8 | 1,15 |
| 2003 | 8 | 1,15 |
| 2002 | 8 | 1,15 |
| 2001 | 8 | 1,15 |
| 2000 | 8 | 1,15 |
Tabulka ukazuje skutečný počet pediatrických ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 11 | 1,54 |
| 2024 | 11 | 1,54 |
| 2023 | 11 | 1,53 |
| 2022 | 10 | 1,40 |
| 2021 | 10 | 1,43 |
| 2020 | 10 | 1,42 |
| 2019 | 10 | 1,41 |
| 2018 | 10 | 1,41 |
| 2017 | 10 | 1,41 |
| 2016 | 10 | 1,41 |
| 2015 | 10 | 1,41 |
| 2014 | 7 | 0,99 |
| 2013 | 3 | 0,43 |
| 2012 | 2 | 0,28 |
| 2011 | 2 | 0,28 |
| 2010 | 2 | 0,28 |
| 2009 | 2 | 0,28 |
| 2008 | 2 | 0,28 |
| 2007 | 2 | 0,28 |
| 2006 | 2 | 0,29 |
| 2005 | 2 | 0,29 |
| 2004 | 2 | 0,29 |
| 2003 | 2 | 0,29 |
| 2002 | 2 | 0,29 |
| 2001 | 2 | 0,29 |
| 2000 | 2 | 0,29 |
Tabulka ukazuje skutečný počet gynekologických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 12 | 1,68 |
| 2024 | 12 | 1,68 |
| 2023 | 12 | 1,67 |
| 2022 | 10 | 1,40 |
| 2021 | 10 | 1,43 |
| 2020 | 10 | 1,42 |
| 2019 | 9 | 1,27 |
| 2018 | 9 | 1,27 |
| 2017 | 9 | 1,27 |
| 2016 | 9 | 1,27 |
| 2015 | 9 | 1,27 |
| 2014 | 8 | 1,13 |
| 2013 | 6 | 0,85 |
| 2012 | 6 | 0,85 |
| 2011 | 5 | 0,71 |
| 2010 | 4 | 0,56 |
| 2009 | 4 | 0,56 |
| 2008 | 3 | 0,42 |
| 2007 | 3 | 0,42 |
| 2006 | 2 | 0,29 |
| 2005 | 2 | 0,29 |
| 2004 | 1 | 0,14 |
| 2003 | 1 | 0,14 |
| 2002 | 1 | 0,14 |
| 2001 | 1 | 0,14 |
| 2000 | 1 | 0,14 |
Tabulka ukazuje skutečný počet lékáren a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 15 | 2,09 |
| 2024 | 14 | 1,96 |
| 2023 | 14 | 1,95 |
| 2022 | 11 | 1,54 |
| 2021 | 9 | 1,29 |
| 2020 | 9 | 1,28 |
| 2019 | 9 | 1,27 |
| 2018 | 9 | 1,27 |
| 2017 | 9 | 1,27 |
| 2016 | 8 | 1,13 |
| 2015 | 7 | 0,99 |
| 2014 | 7 | 0,99 |
| 2013 | 6 | 0,85 |
| 2012 | 3 | 0,42 |
| 2011 | 1 | 0,14 |
| 2010 | 1 | 0,14 |
| 2009 | 1 | 0,14 |
| 2008 | 1 | 0,14 |
| 2007 | 1 | 0,14 |
| 2006 | 1 | 0,14 |
| 2005 | 1 | 0,14 |
| 2004 | 1 | 0,14 |
| 2003 | 1 | 0,14 |
| 2002 | 1 | 0,14 |
| 2001 | 1 | 0,14 |
| 2000 | 1 | 0,14 |
Tabulka ukazuje skutečný počet evidovaných pracovišť psychologické a psychiatrické péče a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 12 | 1,68 |
| 2024 | 12 | 1,68 |
| 2023 | 12 | 1,67 |
| 2022 | 12 | 1,68 |
| 2021 | 12 | 1,72 |
| 2020 | 12 | 1,70 |
| 2019 | 11 | 1,55 |
| 2018 | 11 | 1,56 |
| 2017 | 9 | 1,27 |
| 2016 | 9 | 1,27 |
| 2015 | 5 | 0,71 |
| 2014 | 5 | 0,71 |
| 2013 | 5 | 0,71 |
| 2012 | 5 | 0,71 |
| 2011 | 5 | 0,71 |
| 2010 | 5 | 0,71 |
| 2009 | 5 | 0,71 |
| 2008 | 5 | 0,70 |
| 2007 | 5 | 0,71 |
| 2006 | 4 | 0,57 |
| 2005 | 4 | 0,58 |
| 2004 | 4 | 0,58 |
| 2003 | 4 | 0,57 |
| 2002 | 4 | 0,58 |
| 2001 | 2 | 0,29 |
| 2000 | 2 | 0,29 |
Tabulka ukazuje skutečný počet logopedických pracovišť a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0,00 |
| 2024 | 0 | 0,00 |
| 2023 | 0 | 0,00 |
| 2022 | 0 | 0,00 |
| 2021 | 0 | 0,00 |
| 2020 | 0 | 0,00 |
| 2019 | 0 | 0,00 |
| 2018 | 0 | 0,00 |
| 2017 | 0 | 0,00 |
| 2016 | 0 | 0,00 |
| 2015 | 0 | 0,00 |
| 2014 | 0 | 0,00 |
| 2013 | 0 | 0,00 |
| 2012 | 0 | 0,00 |
| 2011 | 0 | 0,00 |
| 2010 | 0 | 0,00 |
| 2009 | 0 | 0,00 |
| 2008 | 0 | 0,00 |
| 2007 | 0 | 0,00 |
| 2006 | 0 | 0,00 |
| 2005 | 0 | 0,00 |
| 2004 | 0 | 0,00 |
| 2003 | 0 | 0,00 |
| 2002 | 0 | 0,00 |
| 2001 | 0 | 0,00 |
| 2000 | 0 | 0,00 |
Tabulka ukazuje skutečný počet očních ordinací a jejich přepočet na 10 000 obyvatel.
| Rok | Počet | Na 10 000 obyvatel |
|---|---|---|
| 2025 | 6 | 0,84 |
| 2024 | 6 | 0,84 |
| 2023 | 6 | 0,84 |
| 2022 | 6 | 0,84 |
| 2021 | 6 | 0,86 |
| 2020 | 6 | 0,85 |
| 2019 | 6 | 0,85 |
| 2018 | 6 | 0,85 |
| 2017 | 6 | 0,85 |
| 2016 | 6 | 0,85 |
| 2015 | 6 | 0,85 |
| 2014 | 6 | 0,85 |
| 2013 | 6 | 0,85 |
| 2012 | 6 | 0,85 |
| 2011 | 6 | 0,85 |
| 2010 | 6 | 0,85 |
| 2009 | 5 | 0,71 |
| 2008 | 2 | 0,28 |
| 2007 | 2 | 0,28 |
| 2006 | 1 | 0,14 |
| 2005 | 1 | 0,14 |
| 2004 | 1 | 0,14 |
| 2003 | 1 | 0,14 |
| 2002 | 1 | 0,14 |
| 2001 | 1 | 0,14 |
| 2000 | 1 | 0,14 |
V této tabulce najdete velmi užitečné shrnutí obcí v okrese Strakonice s nejvyšší koncentrací aktivních zdravotnických zařízení. Pokud hledáte nejbližší nemocnici či nového lékaře, z těchto dat snadno vyčtete, kde jich najdete nejvíce a kteří jsou nejblíže vašemu bydlišti.
Přehled ukazuje prvních 20 aktivních zařízení seřazených sestupně podle data zahájení činnosti.
| Zařízení | Typ | Obec | Adresa | Poskytovatel | Registrace |
|---|---|---|---|---|---|
| ALZHEIMER HOME z.ú. | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Chelčice | 101 | ALZHEIMER HOME z.ú. | 4.9.2026 |
| Mgr. SANDRA CHOVÍTKOVÁ | Samostatné zařízení porodní asistence | Strakonice | Na Muškách 624 | Mgr. SANDRA CHOVÍTKOVÁ | 1.9.2026 |
| Bc. Markéta Koubková | Samostatné zařízení porodní asistence | Blatná | Chlumská 1353 | Bc. Markéta Koubková | 1.9.2026 |
| Dana Vokatá | Samostatné zařízení porodní asistence | Strakonice | Spojařů 1252 | Dana Vokatá | 1.9.2026 |
| SESTŘIČKA.CZ - DOMÁCÍ PÉČE 05 s.r.o. | Domácí zdravotní péče | Strakonice | Nádražní 337 | SESTŘIČKA.CZ - DOMÁCÍ PÉČE 05 s.r.o. | 19.7.2026 |
| Nemocnice Písek, a.s., odborné ambulance | Samostatná ordinace PL - gynekologa | Vodňany | Jiráskova 116 | Nemocnice Písek, a.s. | 10.7.2026 |
| KAROLÍNA KOVÁŘOVÁ DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Strakonice | U Nádraží 81 | KAROLÍNA KOVÁŘOVÁ DiS. | 1.7.2026 |
| Paean s.r.o. | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Strakonice | Bezděkovská 186 | Paean s.r.o. | 1.6.2026 |
| BENU Česká republika s.r.o., BENU lékárna | Lékárna | Strakonice | Nádražní 537 | BENU Česká republika s.r.o. | 9.4.2026 |
| Foris Gratia - Kotva s.r.o. | Zdravotní péče v ústavech sociální p. | Strakonice | Radomyšlská 336 | Foris Gratia - Kotva s.r.o. | 1.1.2026 |
| MUDr. Jan Nýdl s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Čestice | 180 | MUDr. Jan Nýdl s.r.o. | 1.1.2026 |
| MUDr. Jan Nýdl s.r.o. | Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře | Volyně | náměstí Svobody 36 | MUDr. Jan Nýdl s.r.o. | 1.1.2026 |
| VSDental s.r.o. | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Blatná | Masná 1605 | VSDental s.r.o. | 1.12.2025 |
| Mgr. ANEŽKA JŮZKOVÁ - Lékárna | Lékárna | Volyně | náměstí Svobody 36 | Mgr. ANEŽKA JŮZKOVÁ | 1.10.2025 |
| Mgr. KATEŘINA ČADKOVÁ | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Strakonice | Podsrpenská 126 | Mgr. KATEŘINA ČADKOVÁ | 1.9.2025 |
| Petra Křivancová, Dis. | Samostatné zařízení fyzioterapeuta | Strakonice | Bezděkovská 186 | Petra Křivancová, Dis. | 28.2.2025 |
| MUDr. Daniela Šindlerová | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Strakonice | Sokolovská 1336 | MUDr. Daniela Šindlerová | 1.1.2025 |
| MDDr. HANA FRČKOVÁ | Samostatná ordinace PL - stomatologa | Strakonice | Tovární 202 | MDDr. HANA FRČKOVÁ | 1.11.2024 |
| MUDr. KLÁRA BENEDIKTOVÁ | Samostatná ordinace lékaře specialisty | Blatná | Jana Wericha 502 | MUDr. KLÁRA BENEDIKTOVÁ | 1.8.2024 |
| Gabriela Kinčlová, DiS. | Samostatné zařízení nelékaře - jiné | Strakonice | Radomyšlská 336 | Gabriela Kinčlová, DiS. | 1.7.2024 |
Na mapě jsou zobrazena pouze aktivní zařízení v okrese Strakonice, která jsou registrována v Národním registru poskytovatelů zdravotních služeb. Je tedy možné, že na mapě neuvidíte některé alternativní zdravotnické služby, jako například poskytovatele psychosociální pomoci, vybrané typy fyzioterapeutických poraden, homeopatické poradny nebo služby spadající čistě pod relaxační a wellness segment.
Níže jsou záznamy v okrese Strakonice, které byly evidovány v dřívějších importech NRPZS, ale v aktuálně importovaném datasetu již nejsou vedeny jako aktivní. Může jít o ukončení činnosti, přesun pracoviště nebo změnu registrace; bez výslovného data ukončení v otevřených datech důvod ani přesný den nedovozujeme.
| Zařízení | Obor / typ | Obec | Adresa | Ukončení / stav |
|---|---|---|---|---|
| MARTINA KOUBOVÁ | Zubní technik | Strakonice | Velké náměstí 5 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jan Nýdl - praktický lékař pro dospělé | vnitřní lékařství, všeobecné praktické lékařství | Volyně | náměstí Svobody 36 | Aktuálně neevidováno |
| ESADRON s.r.o. | všeobecné praktické lékařství | Strakonice | Bezděkovská 65 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jiřina Pavelková, s.r.o. | alergologie a klinická imunologie, vnitřní lékařství | Strakonice | Bezděkovská 71 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Radim Zeman | radiologie a zobrazovací metody | Strakonice | Bezděkovská 186 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Jan Nýdl - praktický lékař pro dospělé | vnitřní lékařství, všeobecné praktické lékařství | Čestice | 180 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr.Jaroslav Bočínský - praktický lékař pro děti a dorost | praktické lékařství pro děti a dorost | Vodňany | Jiráskova 116 | Aktuálně neevidováno |
| MUDr. Helena Bočínská - praktický lékař pro děti a dorost | praktické lékařství pro děti a dorost | Vodňany | Jiráskova 116 | Aktuálně neevidováno |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné