Telekomunikace / Kraj Vysočina / Jihlava /Panské Dubenky

Panské Dubenky: dostupnost internetu, rychlost, pokrytí a srovnání operátorů

Z dat ČTÚ v Panských Dubenkách máme k dispozici 6 měření s posledním záznamem k 21.10.2019. Co se týká porovnání mobilního internetu, tak nejlépe v posledním dostupném roce vychází T-Mobile s hodnotou 17,5 Mb/s, což ukazuje na celkově slabší mobilní data. Nejlepší kvalitu signálu měl v posledním testu T-Mobile s čistotou kolem 13,7 dB. V roce 2024 existovalo 31 moderních internetových přípojek (NGA). Rychlý internet na doma (VDSL, kabel, optika) tak od počátku sledování narostl o 9 adresních míst. Vedle zlepšování kvality mobilních datových tarifů tak dochází také ke zvýšení dostupnosti a rychlosti pevného internetu.

Celkem měření
6
Poslední záznam: 21.10.2019
O2 ~ rychlost 4G
12,0 Mb/s
Kvalita příjmu: 8,5 dB
T-Mobile ~ rychlost 4G
17,5 Mb/s
Kvalita příjmu: 13,7 dB
Vodafone ~ rychlost 4G
11,6 Mb/s
Kvalita příjmu: 4,3 dB

Dodatek: pokud využíváte 5G datové připojení, bude rychlost downloadu/uploadu zpravidla výrazně vyšší. Simulace pokrytí 5G signálem je k vyzkoušení na vportal.ctu

Arnolec
 (Jihlava)
Batelov
 (Jihlava)
Bílý Kámen
 (Jihlava)
Bítovčice
 (Jihlava)
Bohuslavice
 (Jihlava)
Borovná
 (Jihlava)
Boršov
 (Jihlava)
Brtnice
 (Jihlava)
Brtnička
 (Jihlava)
Brzkov
 (Jihlava)
Cejle
 (Jihlava)
Cerekvička-Rosice
 (Jihlava)
Černíč
 (Jihlava)
Čížov
 (Jihlava)
Dlouhá Brtnice
 (Jihlava)
Dobronín
 (Jihlava)
Dobroutov
 (Jihlava)
Dolní Cerekev
 (Jihlava)
Dolní Vilímeč
 (Jihlava)
Doupě
 (Jihlava)
Dudín
 (Jihlava)
Dušejov
 (Jihlava)
Dvorce
 (Jihlava)
Dyjice
 (Jihlava)
Hladov
 (Jihlava)
Hodice
 (Jihlava)
Hojkov
 (Jihlava)
Horní Dubenky
 (Jihlava)
Horní Myslová
 (Jihlava)
Hostětice
 (Jihlava)
Hrutov
 (Jihlava)
Hubenov
 (Jihlava)
Hybrálec
 (Jihlava)
Jamné
 (Jihlava)
Jersín
 (Jihlava)
Jezdovice
 (Jihlava)
Ježená
 (Jihlava)
Jihlava
 (Jihlava)
Jihlávka
 (Jihlava)
Jindřichovice
 (Jihlava)
Kalhov
 (Jihlava)
Kaliště
 (Jihlava)
Kamenice
 (Jihlava)
Kamenná
 (Jihlava)
Klatovec
 (Jihlava)
Kněžice
 (Jihlava)
Knínice
 (Jihlava)
Kostelec
 (Jihlava)
Kostelní Myslová
 (Jihlava)
Kozlov
 (Jihlava)
Krahulčí
 (Jihlava)
Krasonice
 (Jihlava)
Lhotka
 (Jihlava)
Luka nad Jihlavou
 (Jihlava)
Malý Beranov
 (Jihlava)
Markvartice
 (Jihlava)
Měšín
 (Jihlava)
Milíčov
 (Jihlava)
Mirošov
 (Jihlava)
Mrákotín
 (Jihlava)
Mysletice
 (Jihlava)
Mysliboř
 (Jihlava)
Nadějov
 (Jihlava)
Nevcehle
 (Jihlava)
Nová Říše
 (Jihlava)
Olšany
 (Jihlava)
Olší
 (Jihlava)
Opatov
 (Jihlava)
Ořechov
 (Jihlava)
Otín
 (Jihlava)
Panenská Rozsíčka
 (Jihlava)
Panské Dubenky
 (Jihlava)
Pavlov
 (Jihlava)
Plandry
 (Jihlava)
Polná
 (Jihlava)
Puklice
 (Jihlava)
Radkov
 (Jihlava)
Rančířov
 (Jihlava)
Rantířov
 (Jihlava)
Řásná
 (Jihlava)
Řídelov
 (Jihlava)
Rohozná
 (Jihlava)
Rozseč
 (Jihlava)
Růžená
 (Jihlava)
Rybné
 (Jihlava)
Sedlatice
 (Jihlava)
Sedlejov
 (Jihlava)
Šimanov
 (Jihlava)
Smrčná
 (Jihlava)
Stáj
 (Jihlava)
Stará Říše
 (Jihlava)
Stonařov
 (Jihlava)
Strachoňovice
 (Jihlava)
Střítež
 (Jihlava)
Suchá
 (Jihlava)
Švábov
 (Jihlava)
Svojkovice
 (Jihlava)
Telč
 (Jihlava)
Třešť
 (Jihlava)
Třeštice
 (Jihlava)
Urbanov
 (Jihlava)
Ústí
 (Jihlava)
Vanov
 (Jihlava)
Vanůvek
 (Jihlava)
Vápovice
 (Jihlava)
Velký Beranov
 (Jihlava)
Větrný Jeníkov
 (Jihlava)
Věžnice
 (Jihlava)
Věžnička
 (Jihlava)
Vílanec
 (Jihlava)
Volevčice
 (Jihlava)
Vyskytná nad Jihlavou
 (Jihlava)
Vysoké Studnice
 (Jihlava)
Vystrčenovice
 (Jihlava)
Záborná
 (Jihlava)
Zadní Vydří
 (Jihlava)
Žatec
 (Jihlava)
Zbilidy
 (Jihlava)
Zbinohy
 (Jihlava)
Zdeňkov
 (Jihlava)
Ždírec
 (Jihlava)
Zhoř
 (Jihlava)
Zvolenovice
 (Jihlava)

Panské Dubenky: Srovnání mobilních operátorů

Při porovnání mobilních operátorů v Panských Dubenkách vidíme, že v posledním dostupném roce byla v průměrné 4G rychlosti na prvním místě společnost T-Mobile s naměřenou rychlostí 17,5 Mb/s, následovaná operátorem O2 s rychlostí 12,0 Mb/s a třetí příčku drží Vodafone s průměrnou rychlostí 11,6 Mb/s. U mobilních dat je ale důležitá i kvalita přenosu. Nejčistší 4G signál podle ukazatele SINR zde vykazuje T-Mobile s přenosovou rychlostí 13,7 dB, zatímco z pohledu síly přijímaného signálu RSRP vychází nejlépe T-Mobile s úrovní -99,7 dBm.

Mobilní tarify, Internet, Televize - Vodafone

Prohlédněte si aktuální nabídku pevného i mobilního internetu od Vodafone. Od vysokorychlostního připojení do domácností v Panských Dubenkách přes zajímavé mobilní tarify až po IPTV.

Operátor Měření celkem Průměrná 4G rychlost 4G SINR 4G RSRP Hodnocení
T-Mobile 2 17,5 Mb/s 13,7 dB -99,7 dBm
5,0
O2 2 12,0 Mb/s 8,5 dB -101,8 dBm
4,0
Vodafone 2 11,6 Mb/s 4,3 dB -102,1 dBm
3,5
Hodnocení je pouze orientační a vychází z dat ČSÚ, kombinace průměrné 4G rychlosti a kvality signálu v daném roce.

Panské Dubenky: Pevný internet a moderní infrastruktura

Zatímco v roce 2020 byl podíl rychlého internetu v Panských Dubenkách na 0,0 %, v roce 2024 již dosahuje 29,0 % a množství domácností s "pevným internetem" 100+ Mb/s stále stoupá. Se zřízením přípojky a instalací internetu v Panských Dubenkách vám pomůže více než 2 firem, které zde působí. Je velmi nepravděpodobné, že by byl k Panským Dubenkám zaveden HFC a Metro Ethernet, ale můžeme vám pomoci ověřit, zda jsou dostupné varianty vysokorychlostního internetu FTTH, FTTB či FTTC abyste mohli zrušit pevný bezdrát s nízkou přenosovou rychlostí a příšerným uploadem či anténu na střeše (Wi-Fi/5G) s mizernou odezvou (ping) a stabilitou připojení.

Ověřit dostupnost rychlého internetu

Zjistěte během pár sekund, jak rychlý internet je dostupný na vaší adrese v okolí Panských Dubenek (okrese Jihlava) – včetně technologií (optika, LTE, 5G), konkrétních nabídek, IPTV i výhodných mobilních tarifů.

UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 31 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 9 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 29,0 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 22 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 2 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 28 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 6 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 21,4 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 22 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 2 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 22 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 0 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 0,0 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 22 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 0 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 16 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 0 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 0,0 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 16 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 0 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
UkazatelHodnotaVýznam
NGA / 30+ Mb/s 16 Adresní místa s dostupností rychlého pevného internetu.
100+ Mb/s 0 Modernější pevné připojení vhodné pro náročnější provoz.
Podíl 100+ vůči NGA 0,0 % Čím vyšší podíl, tím větší část rychlé infrastruktury už dosahuje 100+ Mb/s.
Rozdíl NGA vs 100+ 16 Kolik adresních míst zatím zůstává pod hranicí 100+ Mb/s.
Podnikatelé v pokrytí 100+ 0 Orientační počet podnikatelů v oblastech s lepší pevnou infrastrukturou.
Statistická data o dostupnosti pevné infrastruktury vychází z dat ČTÚ a slouží jako orientační pohled na dostupnost rychlého internetu ve vašem okolí.
NGA ~ pevný internet
31
Rok 2024 · 30+ Mb/s infrastruktura
100+ Mb/s ~ pevný internet
9
Podíl vůči NGA: 29,0 %
Posun 100+ Mb/s
9
Změna od roku 2020 do 2024
Digitální komfort
Základní dostupnost rychlého internetu
Mobilní vítěz: T-Mobile · 17,5 Mb/s

Vývoj průměrné 4G rychlosti

Graf ukazuje, jak se Panských Dubenkách v čase měnila průměrná 4G rychlost u všech tří operátorů. Možná je čas na změnu operátora, přejít ke konkurenci vám zrychlí internet a ušetří stovky korun měsíčně.

Vývoj kvality 4G signálu (SINR)

SINR vyjadřuje čistotu a stabilitu 4G signálu. Vyšší hodnota obvykle znamená kvalitnější a méně rušený přenos dat.

Vývoj pevné infrastruktury NGA (30+ Mb/s) a 100+ Mb/s

Graf ukazuje, jak se v jednotlivých letech měnila dostupnost pevné infrastruktury NGA a 100+ Mb/s ve vašem okolí. Můžete tak snadno odvodit, zda je na vaší adrese dostupný rychlý a stabilní internet vhodný jak pro běžné prohlížení internetu, tak pro náročné aplikace, streaming, přehrávání UHD videa.

Jak velká část NGA už dosahuje 100+ Mb/s

Podíl 100+ Mb/s vůči infrastruktuře NGA (Next Generation Access je náhradou DSL - původních metalických sítí) napovídá, jak velká část rychlého pevného internetu už dosahuje opravdu moderní úrovně připojení.

Mapa měření operátorů

Mapa zobrazuje jednotlivé body měření pro jednotlivé mobilní operátory i další poskytovatele internetu a mobilních dat.

Filtry mapy: všechny roky.
O2
T-Mobile
Vodafone

Poslední záznamy měření

Detailní výpis jednotlivých záznamů pro vybranou lokalitu.

Datum a časOperátor / tech.LokalitaKlíčové parametryCell ID
21.10.2019 11:36 T-Mobile / 2G Panské Dubenky RX -83,3 dBm, C/I 27,6 dB 23924
21.10.2019 11:35 O2 / 2G Panské Dubenky RX -83,7 dBm, C/I 27,9 dB 55761
21.10.2019 11:35 Vodafone / 2G Panské Dubenky RX -88,3 dBm, C/I 27,9 dB 35472
21.10.2019 11:24 T-Mobile / 4G Panské Dubenky DL avg 17,5 Mb/s, medián 17,5 Mb/s, RSRP -99,7 dBm, SINR 13,7 dB 90166027
21.10.2019 11:23 Vodafone / 4G Panské Dubenky DL avg 11,6 Mb/s, medián 11,6 Mb/s, RSRP -102,1 dBm, SINR 4,3 dB 235276
21.10.2019 11:23 O2 / 4G Panské Dubenky DL avg 12,0 Mb/s, medián 12,1 Mb/s, RSRP -101,8 dBm, SINR 8,5 dB 90166016

Ulice s nejvyšším počtem adresních míst

Nabídka internetu ve vaší ulici

Ověřte si jak rychlý internet a za jakou cenu je na vaší adrese. Okamžitě ověříme, zda je do vaší ulice v Panských Dubenkách zaveden rychlý pevný (optický) internet, nebo je nutné se spolehnout na co nejkvalitnější bezdrátové připojení v bezlicenčním pásmu (WISP, 5 GHZ).

Název ulice Počet adresních míst
Žádná data.