Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Záhorovicích a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Záhorovic a okresu Uherské Hradiště najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Záhorovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 034 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,44 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Záhorovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,736 % |
| únor | 2,736 % |
| březen | 2,432 % |
| duben | 2,280 % |
| květen | 2,259 % |
| červen | 1,958 % |
| červenec | 2,560 % |
| srpen | 2,108 % |
| září | 2,560 % |
| říjen | 2,711 % |
| listopad | 2,560 % |
| prosinec | 2,410 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,584 % |
| únor | 2,888 % |
| březen | 1,824 % |
| duben | 1,976 % |
| květen | 2,128 % |
| červen | 2,280 % |
| červenec | 2,128 % |
| srpen | 1,976 % |
| září | 1,216 % |
| říjen | 1,368 % |
| listopad | 1,824 % |
| prosinec | 2,432 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,609 % |
| únor | 2,319 % |
| březen | 2,029 % |
| duben | 2,174 % |
| květen | 2,128 % |
| červen | 2,280 % |
| červenec | 1,672 % |
| srpen | 1,368 % |
| září | 2,128 % |
| říjen | 2,280 % |
| listopad | 1,976 % |
| prosinec | 1,824 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,521 % |
| únor | 3,380 % |
| březen | 2,817 % |
| duben | 2,113 % |
| květen | 1,884 % |
| červen | 1,884 % |
| červenec | 2,029 % |
| srpen | 2,174 % |
| září | 2,464 % |
| říjen | 2,174 % |
| listopad | 1,594 % |
| prosinec | 2,319 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,388 % |
| únor | 1,966 % |
| březen | 1,264 % |
| duben | 2,247 % |
| květen | 2,254 % |
| červen | 2,535 % |
| červenec | 2,676 % |
| srpen | 2,394 % |
| září | 2,676 % |
| říjen | 3,662 % |
| listopad | 3,944 % |
| prosinec | 3,803 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,513 % |
| únor | 1,238 % |
| březen | 1,376 % |
| duben | 1,238 % |
| květen | 0,843 % |
| červen | 0,281 % |
| červenec | 0,843 % |
| srpen | 0,843 % |
| září | 0,983 % |
| říjen | 1,966 % |
| listopad | 2,388 % |
| prosinec | 2,388 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,416 % |
| únor | 2,685 % |
| březen | 2,819 % |
| duben | 2,416 % |
| květen | 2,201 % |
| červen | 1,926 % |
| červenec | 1,926 % |
| srpen | 2,063 % |
| září | 1,376 % |
| říjen | 1,376 % |
| listopad | 2,063 % |
| prosinec | 1,651 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,851 % |
| únor | 3,984 % |
| březen | 3,984 % |
| duben | 3,054 % |
| květen | 2,148 % |
| červen | 2,685 % |
| červenec | 2,953 % |
| srpen | 3,221 % |
| září | 3,087 % |
| říjen | 2,685 % |
| listopad | 2,953 % |
| prosinec | 2,685 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,505 % |
| únor | 4,718 % |
| březen | 4,456 % |
| duben | 3,801 % |
| květen | 3,453 % |
| červen | 3,320 % |
| červenec | 3,851 % |
| srpen | 3,718 % |
| září | 2,922 % |
| říjen | 2,656 % |
| listopad | 2,922 % |
| prosinec | 2,922 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,692 % |
| červen | 4,849 % |
| září | 6,160 % |
| říjen | 5,242 % |
| listopad | 4,980 % |
| prosinec | 4,849 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,563 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,301 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,378 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,755 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,601 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,940 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,954 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,337 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Záhorovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Záhorovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Záhorovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 31 281 a následují muži s podílem 37,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 79 020 | 100,0 % |
| Muži | 29 667 | 37,5 % |
| Ženy | 31 281 | 39,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Záhorovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 501 | 4,2 % |
| 20 až 24 | 7 532 | 12,6 % |
| 25 až 29 | 6 478 | 10,9 % |
| 30 až 34 | 6 582 | 11,0 % |
| 35 až 39 | 6 528 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 5 920 | 9,9 % |
| 45 až 49 | 6 288 | 10,5 % |
| 50 až 54 | 7 526 | 12,6 % |
| 55 až 59 | 7 734 | 13,0 % |
| 60 až 64 | 2 512 | 4,2 % |
| Od 65 a více let | 99 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Záhorovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 159 | 0,3 % |
| Základní | 13 532 | 22,7 % |
| Vyučení | 25 036 | 41,9 % |
| Střední bez maturity | 1 920 | 3,2 % |
| Vyučení s maturitou | 2 928 | 4,9 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 813 | 3,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 9 927 | 16,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 527 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 3 858 | 6,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Záhorovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 19 435 | 32,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 11 711 | 19,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 728 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 211 | 7,1 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 8 055 | 13,5 % |
| Více než 24 měsíců | 10 560 | 17,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Prodej zmrzliny a obsluha zákazníkůZdeněk Datinský | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné