Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Vážanech a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště. Nejvíce pracovních míst nabízí Richard Vaďura a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 25 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,10 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Vážanech. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 432 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,10 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Vážanech nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,239 % |
| únor | 2,612 % |
| březen | 2,985 % |
| duben | 3,731 % |
| květen | 3,831 % |
| červen | 3,065 % |
| červenec | 3,065 % |
| srpen | 3,065 % |
| září | 3,831 % |
| říjen | 2,682 % |
| listopad | 2,682 % |
| prosinec | 3,448 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,198 % |
| únor | 1,832 % |
| březen | 0,733 % |
| duben | 1,465 % |
| květen | 1,465 % |
| červen | 1,832 % |
| červenec | 1,465 % |
| srpen | 1,099 % |
| září | 1,099 % |
| říjen | 1,099 % |
| listopad | 1,493 % |
| prosinec | 1,493 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,297 % |
| únor | 2,564 % |
| březen | 1,832 % |
| duben | 1,099 % |
| květen | 1,099 % |
| červen | 1,465 % |
| červenec | 2,198 % |
| srpen | 2,198 % |
| září | 1,832 % |
| říjen | 1,832 % |
| listopad | 1,832 % |
| prosinec | 2,198 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,029 % |
| únor | 4,396 % |
| březen | 4,029 % |
| duben | 4,029 % |
| květen | 4,029 % |
| červen | 3,663 % |
| červenec | 3,663 % |
| srpen | 3,663 % |
| září | 4,396 % |
| říjen | 4,029 % |
| listopad | 3,663 % |
| prosinec | 3,297 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,198 % |
| únor | 1,832 % |
| březen | 1,465 % |
| duben | 1,832 % |
| květen | 1,465 % |
| červen | 2,198 % |
| červenec | 2,198 % |
| srpen | 1,832 % |
| září | 2,930 % |
| říjen | 3,297 % |
| listopad | 2,930 % |
| prosinec | 3,663 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,079 % |
| únor | 1,079 % |
| březen | 1,439 % |
| duben | 1,799 % |
| květen | 2,564 % |
| červen | 2,198 % |
| červenec | 2,930 % |
| srpen | 2,198 % |
| září | 2,198 % |
| říjen | 1,832 % |
| listopad | 2,198 % |
| prosinec | 2,564 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,545 % |
| únor | 4,895 % |
| březen | 4,196 % |
| duben | 4,196 % |
| květen | 3,597 % |
| červen | 3,597 % |
| červenec | 3,237 % |
| srpen | 3,597 % |
| září | 3,237 % |
| říjen | 2,518 % |
| listopad | 2,878 % |
| prosinec | 1,799 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,691 % |
| únor | 3,691 % |
| březen | 4,698 % |
| duben | 4,698 % |
| květen | 4,895 % |
| červen | 5,594 % |
| červenec | 6,294 % |
| srpen | 5,245 % |
| září | 4,895 % |
| říjen | 4,545 % |
| listopad | 3,497 % |
| prosinec | 4,196 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,285 % |
| únor | 7,616 % |
| březen | 6,291 % |
| duben | 4,967 % |
| květen | 4,362 % |
| červen | 4,698 % |
| červenec | 4,027 % |
| srpen | 3,691 % |
| září | 3,356 % |
| říjen | 4,027 % |
| listopad | 4,698 % |
| prosinec | 5,369 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,648 % |
| červen | 4,636 % |
| září | 5,629 % |
| říjen | 4,636 % |
| listopad | 4,967 % |
| prosinec | 6,291 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,970 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,734 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,744 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,108 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,172 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,000 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,931 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,516 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Vážanech nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Richard Vaďura | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Vážanech.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Vážanech a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 31 281 a následují muži s podílem 37,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 79 020 | 100,0 % |
| Muži | 29 667 | 37,5 % |
| Ženy | 31 281 | 39,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Vážan ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 501 | 4,2 % |
| 20 až 24 | 7 532 | 12,6 % |
| 25 až 29 | 6 478 | 10,9 % |
| 30 až 34 | 6 582 | 11,0 % |
| 35 až 39 | 6 528 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 5 920 | 9,9 % |
| 45 až 49 | 6 288 | 10,5 % |
| 50 až 54 | 7 526 | 12,6 % |
| 55 až 59 | 7 734 | 13,0 % |
| 60 až 64 | 2 512 | 4,2 % |
| Od 65 a více let | 99 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Vážanech a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 159 | 0,3 % |
| Základní | 13 532 | 22,7 % |
| Vyučení | 25 036 | 41,9 % |
| Střední bez maturity | 1 920 | 3,2 % |
| Vyučení s maturitou | 2 928 | 4,9 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 813 | 3,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 9 927 | 16,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 527 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 3 858 | 6,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Vážanech a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 19 435 | 32,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 11 711 | 19,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 728 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 211 | 7,1 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 8 055 | 13,5 % |
| Více než 24 měsíců | 10 560 | 17,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)Richard Vaďura | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
agronom - vinohradníkVinohradnická společnost spol.s r.o. | Neaktivní |
traktorist(k)aVinohradnická společnost spol.s r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné