Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Tupesích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 3 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště. Nejvíce pracovních míst nabízí AGRO Zlechov, a.s. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 25 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,68 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Tupesích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 110 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,68 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Tupesích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,782 % |
| únor | 3,477 % |
| březen | 3,060 % |
| duben | 3,338 % |
| květen | 3,752 % |
| červen | 3,896 % |
| červenec | 4,473 % |
| srpen | 4,329 % |
| září | 3,608 % |
| říjen | 3,608 % |
| listopad | 3,896 % |
| prosinec | 3,896 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,125 % |
| únor | 3,397 % |
| březen | 3,533 % |
| duben | 2,717 % |
| květen | 3,125 % |
| červen | 3,397 % |
| červenec | 3,261 % |
| srpen | 3,261 % |
| září | 3,668 % |
| říjen | 3,397 % |
| listopad | 2,921 % |
| prosinec | 2,643 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,649 % |
| únor | 2,517 % |
| březen | 2,781 % |
| duben | 2,384 % |
| květen | 2,310 % |
| červen | 2,717 % |
| červenec | 2,582 % |
| srpen | 2,174 % |
| září | 2,174 % |
| říjen | 2,446 % |
| listopad | 2,853 % |
| prosinec | 2,853 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,922 % |
| únor | 3,054 % |
| březen | 2,656 % |
| duben | 2,390 % |
| květen | 1,987 % |
| červen | 2,252 % |
| červenec | 2,649 % |
| srpen | 2,252 % |
| září | 2,119 % |
| říjen | 1,987 % |
| listopad | 2,252 % |
| prosinec | 2,384 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,953 % |
| únor | 1,563 % |
| březen | 1,823 % |
| duben | 1,693 % |
| květen | 1,726 % |
| červen | 1,859 % |
| červenec | 2,258 % |
| srpen | 2,656 % |
| září | 2,258 % |
| říjen | 2,523 % |
| listopad | 2,258 % |
| prosinec | 2,789 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,646 % |
| únor | 2,646 % |
| březen | 2,381 % |
| duben | 1,852 % |
| květen | 1,693 % |
| červen | 2,344 % |
| červenec | 2,214 % |
| srpen | 1,953 % |
| září | 1,953 % |
| říjen | 1,693 % |
| listopad | 1,693 % |
| prosinec | 1,563 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,026 % |
| únor | 2,237 % |
| březen | 2,237 % |
| duben | 1,447 % |
| květen | 1,323 % |
| červen | 1,190 % |
| červenec | 1,852 % |
| srpen | 1,720 % |
| září | 1,852 % |
| říjen | 1,720 % |
| listopad | 2,249 % |
| prosinec | 2,646 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,250 % |
| únor | 4,866 % |
| březen | 4,609 % |
| duben | 3,457 % |
| květen | 3,158 % |
| červen | 2,368 % |
| červenec | 2,500 % |
| srpen | 2,368 % |
| září | 2,632 % |
| říjen | 2,237 % |
| listopad | 2,368 % |
| prosinec | 2,632 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,258 % |
| únor | 6,258 % |
| březen | 6,386 % |
| duben | 4,598 % |
| květen | 5,378 % |
| červen | 5,122 % |
| červenec | 5,122 % |
| srpen | 5,762 % |
| září | 4,225 % |
| říjen | 3,585 % |
| listopad | 3,713 % |
| prosinec | 4,225 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,919 % |
| červen | 4,981 % |
| září | 5,109 % |
| říjen | 4,215 % |
| listopad | 4,981 % |
| prosinec | 5,236 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,793 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,196 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,201 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,922 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,222 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,094 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,924 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,296 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Tupesích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| AGRO Zlechov, a.s. | 1 |
| HELIO, spol. s r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Tupesích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Tupesích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 31 281 a následují muži s podílem 37,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 79 020 | 100,0 % |
| Muži | 29 667 | 37,5 % |
| Ženy | 31 281 | 39,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Tupes ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 501 | 4,2 % |
| 20 až 24 | 7 532 | 12,6 % |
| 25 až 29 | 6 478 | 10,9 % |
| 30 až 34 | 6 582 | 11,0 % |
| 35 až 39 | 6 528 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 5 920 | 9,9 % |
| 45 až 49 | 6 288 | 10,5 % |
| 50 až 54 | 7 526 | 12,6 % |
| 55 až 59 | 7 734 | 13,0 % |
| 60 až 64 | 2 512 | 4,2 % |
| Od 65 a více let | 99 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Tupesích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 159 | 0,3 % |
| Základní | 13 532 | 22,7 % |
| Vyučení | 25 036 | 41,9 % |
| Střední bez maturity | 1 920 | 3,2 % |
| Vyučení s maturitou | 2 928 | 4,9 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 813 | 3,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 9 927 | 16,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 527 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 3 858 | 6,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Tupesích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 19 435 | 32,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 11 711 | 19,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 728 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 211 | 7,1 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 8 055 | 13,5 % |
| Více než 24 měsíců | 10 560 | 17,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
prodavač/kaAGRO Zlechov, a.s. | Aktivní |
montážní pracovnice/pracovníkHELIO, spol. s r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
údržbář - elektrikářALUCAST, s.r.o. | Neaktivní |
operátor ve slévárněALUCAST, s.r.o. | Neaktivní |
řidičAGRO Zlechov, a.s. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné