Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Strání a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště. Nejvíce pracovních míst nabízí Van Binh Dang a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 11 200 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,71 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Strání. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 3 323 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,71 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Strání nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,972 % |
| únor | 2,925 % |
| březen | 2,547 % |
| duben | 2,358 % |
| květen | 2,407 % |
| červen | 2,501 % |
| červenec | 2,643 % |
| srpen | 2,784 % |
| září | 2,879 % |
| říjen | 2,926 % |
| listopad | 2,784 % |
| prosinec | 2,832 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,233 % |
| únor | 2,279 % |
| březen | 2,000 % |
| duben | 2,186 % |
| květen | 2,186 % |
| červen | 1,907 % |
| červenec | 2,186 % |
| srpen | 2,093 % |
| září | 2,419 % |
| říjen | 2,233 % |
| listopad | 2,075 % |
| prosinec | 2,453 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,136 % |
| únor | 2,181 % |
| březen | 1,869 % |
| duben | 1,513 % |
| květen | 1,721 % |
| červen | 1,860 % |
| červenec | 1,953 % |
| srpen | 2,140 % |
| září | 2,279 % |
| říjen | 2,093 % |
| listopad | 2,140 % |
| prosinec | 2,186 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,949 % |
| únor | 2,348 % |
| březen | 2,525 % |
| duben | 2,171 % |
| květen | 2,047 % |
| červen | 1,780 % |
| červenec | 1,958 % |
| srpen | 2,092 % |
| září | 1,958 % |
| říjen | 1,958 % |
| listopad | 1,691 % |
| prosinec | 1,736 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,883 % |
| únor | 1,401 % |
| březen | 1,708 % |
| duben | 2,320 % |
| květen | 2,658 % |
| červen | 2,614 % |
| červenec | 2,393 % |
| srpen | 2,260 % |
| září | 2,393 % |
| říjen | 1,728 % |
| listopad | 2,038 % |
| prosinec | 2,215 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,215 % |
| únor | 1,520 % |
| březen | 0,956 % |
| duben | 0,956 % |
| květen | 0,832 % |
| červen | 0,919 % |
| červenec | 1,138 % |
| srpen | 1,095 % |
| září | 1,138 % |
| říjen | 1,138 % |
| listopad | 1,095 % |
| prosinec | 1,620 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,318 % |
| únor | 2,232 % |
| březen | 1,717 % |
| duben | 1,760 % |
| květen | 2,042 % |
| červen | 2,042 % |
| červenec | 2,129 % |
| srpen | 2,737 % |
| září | 2,346 % |
| říjen | 2,433 % |
| listopad | 1,955 % |
| prosinec | 2,259 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,432 % |
| únor | 3,684 % |
| březen | 3,432 % |
| duben | 3,139 % |
| květen | 2,618 % |
| červen | 2,661 % |
| červenec | 2,876 % |
| srpen | 2,876 % |
| září | 2,403 % |
| říjen | 2,017 % |
| listopad | 2,060 % |
| prosinec | 2,318 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,471 % |
| únor | 4,430 % |
| březen | 3,322 % |
| duben | 3,240 % |
| květen | 2,637 % |
| červen | 2,721 % |
| červenec | 3,223 % |
| srpen | 3,349 % |
| září | 2,846 % |
| říjen | 2,805 % |
| listopad | 3,139 % |
| prosinec | 3,558 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,470 % |
| červen | 4,143 % |
| září | 3,692 % |
| říjen | 3,486 % |
| listopad | 3,979 % |
| prosinec | 4,102 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,713 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,898 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,790 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,008 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,544 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,857 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,521 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,346 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Strání nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Van Binh Dang | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Strání.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Strání a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 31 281 a následují muži s podílem 37,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 79 020 | 100,0 % |
| Muži | 29 667 | 37,5 % |
| Ženy | 31 281 | 39,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Strání ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 501 | 4,2 % |
| 20 až 24 | 7 532 | 12,6 % |
| 25 až 29 | 6 478 | 10,9 % |
| 30 až 34 | 6 582 | 11,0 % |
| 35 až 39 | 6 528 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 5 920 | 9,9 % |
| 45 až 49 | 6 288 | 10,5 % |
| 50 až 54 | 7 526 | 12,6 % |
| 55 až 59 | 7 734 | 13,0 % |
| 60 až 64 | 2 512 | 4,2 % |
| Od 65 a více let | 99 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Strání a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 159 | 0,3 % |
| Základní | 13 532 | 22,7 % |
| Vyučení | 25 036 | 41,9 % |
| Střední bez maturity | 1 920 | 3,2 % |
| Vyučení s maturitou | 2 928 | 4,9 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 813 | 3,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 9 927 | 16,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 527 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 3 858 | 6,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Strání a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 19 435 | 32,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 11 711 | 19,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 728 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 211 | 7,1 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 8 055 | 13,5 % |
| Více než 24 měsíců | 10 560 | 17,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
prodavač/ka potravinářského zbožíVan Binh Dang | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné