Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Březolupech a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Březolup a okresu Uherské Hradiště najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Březolupech. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 713 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,96 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Březolupech nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,214 % |
| únor | 3,304 % |
| březen | 3,125 % |
| duben | 3,125 % |
| květen | 3,156 % |
| červen | 2,435 % |
| červenec | 2,254 % |
| srpen | 2,705 % |
| září | 3,246 % |
| říjen | 2,885 % |
| listopad | 2,885 % |
| prosinec | 3,156 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,188 % |
| únor | 3,005 % |
| březen | 2,823 % |
| duben | 2,368 % |
| květen | 2,368 % |
| červen | 2,368 % |
| červenec | 2,186 % |
| srpen | 2,095 % |
| září | 2,186 % |
| říjen | 2,095 % |
| listopad | 2,232 % |
| prosinec | 2,679 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,646 % |
| únor | 2,372 % |
| březen | 1,825 % |
| duben | 1,916 % |
| květen | 1,913 % |
| červen | 2,095 % |
| červenec | 2,004 % |
| srpen | 2,095 % |
| září | 2,641 % |
| říjen | 2,641 % |
| listopad | 2,914 % |
| prosinec | 3,188 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,212 % |
| únor | 4,304 % |
| březen | 3,480 % |
| duben | 3,388 % |
| květen | 2,737 % |
| červen | 2,737 % |
| červenec | 2,646 % |
| srpen | 2,737 % |
| září | 2,555 % |
| říjen | 2,646 % |
| listopad | 2,190 % |
| prosinec | 2,737 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,071 % |
| únor | 2,710 % |
| březen | 2,800 % |
| duben | 3,342 % |
| květen | 3,022 % |
| červen | 2,930 % |
| červenec | 2,930 % |
| srpen | 3,297 % |
| září | 3,022 % |
| říjen | 3,205 % |
| listopad | 3,571 % |
| prosinec | 3,938 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,338 % |
| únor | 1,606 % |
| březen | 1,695 % |
| duben | 1,873 % |
| květen | 1,807 % |
| červen | 1,716 % |
| červenec | 1,807 % |
| srpen | 1,897 % |
| září | 2,078 % |
| říjen | 1,987 % |
| listopad | 1,807 % |
| prosinec | 2,800 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,038 % |
| únor | 2,949 % |
| březen | 2,592 % |
| duben | 1,966 % |
| květen | 1,695 % |
| červen | 1,517 % |
| červenec | 1,873 % |
| srpen | 2,141 % |
| září | 1,784 % |
| říjen | 1,517 % |
| listopad | 1,427 % |
| prosinec | 1,427 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,649 % |
| únor | 5,031 % |
| březen | 4,501 % |
| duben | 4,237 % |
| květen | 3,575 % |
| červen | 3,307 % |
| červenec | 2,770 % |
| srpen | 2,860 % |
| září | 2,860 % |
| říjen | 2,413 % |
| listopad | 2,145 % |
| prosinec | 2,770 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,885 % |
| únor | 4,440 % |
| březen | 5,062 % |
| duben | 4,618 % |
| květen | 3,795 % |
| červen | 3,707 % |
| červenec | 4,060 % |
| srpen | 4,590 % |
| září | 4,854 % |
| říjen | 4,590 % |
| listopad | 4,413 % |
| prosinec | 5,384 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,536 % |
| červen | 5,062 % |
| září | 4,618 % |
| říjen | 4,618 % |
| listopad | 4,529 % |
| prosinec | 4,885 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,624 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,959 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,368 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,552 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,303 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,917 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,249 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,576 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Březolupech nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Březolupech.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Březolupech a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 31 281 a následují muži s podílem 37,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 79 020 | 100,0 % |
| Muži | 29 667 | 37,5 % |
| Ženy | 31 281 | 39,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Březolup ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 501 | 4,2 % |
| 20 až 24 | 7 532 | 12,6 % |
| 25 až 29 | 6 478 | 10,9 % |
| 30 až 34 | 6 582 | 11,0 % |
| 35 až 39 | 6 528 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 5 920 | 9,9 % |
| 45 až 49 | 6 288 | 10,5 % |
| 50 až 54 | 7 526 | 12,6 % |
| 55 až 59 | 7 734 | 13,0 % |
| 60 až 64 | 2 512 | 4,2 % |
| Od 65 a více let | 99 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Březolupech a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 159 | 0,3 % |
| Základní | 13 532 | 22,7 % |
| Vyučení | 25 036 | 41,9 % |
| Střední bez maturity | 1 920 | 3,2 % |
| Vyučení s maturitou | 2 928 | 4,9 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 813 | 3,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 9 927 | 16,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 527 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 3 858 | 6,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Březolupech a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 19 435 | 32,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 11 711 | 19,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 728 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 211 | 7,1 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 8 055 | 13,5 % |
| Více než 24 měsíců | 10 560 | 17,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
pracovnice/pracovník výdeje obědůRestaurace U Zámku s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné