Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Boršicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (4) a pracovní pozice od 4 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště. Nejvíce pracovních míst nabízí MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 40 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,32 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Boršicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 2 203 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,32 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Boršicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 3 |
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,105 % |
| únor | 2,960 % |
| březen | 2,455 % |
| duben | 2,094 % |
| květen | 2,205 % |
| červen | 1,920 % |
| červenec | 2,134 % |
| srpen | 1,707 % |
| září | 1,920 % |
| říjen | 2,134 % |
| listopad | 2,347 % |
| prosinec | 2,845 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,768 % |
| únor | 2,768 % |
| březen | 2,549 % |
| duben | 2,112 % |
| květen | 1,748 % |
| červen | 1,602 % |
| červenec | 1,748 % |
| srpen | 2,039 % |
| září | 2,185 % |
| říjen | 2,039 % |
| listopad | 2,238 % |
| prosinec | 2,599 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,796 % |
| únor | 2,366 % |
| březen | 1,864 % |
| duben | 1,147 % |
| květen | 1,238 % |
| červen | 1,384 % |
| červenec | 1,748 % |
| srpen | 1,821 % |
| září | 1,821 % |
| říjen | 1,748 % |
| listopad | 1,966 % |
| prosinec | 2,549 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,888 % |
| únor | 3,384 % |
| březen | 3,024 % |
| duben | 2,808 % |
| květen | 2,509 % |
| červen | 1,792 % |
| červenec | 1,864 % |
| srpen | 1,935 % |
| září | 1,792 % |
| říjen | 2,007 % |
| listopad | 2,151 % |
| prosinec | 2,939 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,491 % |
| únor | 2,349 % |
| březen | 2,278 % |
| duben | 2,420 % |
| květen | 2,592 % |
| červen | 2,808 % |
| červenec | 2,808 % |
| srpen | 2,880 % |
| září | 3,024 % |
| říjen | 3,168 % |
| listopad | 3,240 % |
| prosinec | 3,744 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,754 % |
| únor | 2,542 % |
| březen | 2,331 % |
| duben | 1,977 % |
| květen | 1,851 % |
| červen | 1,708 % |
| červenec | 1,637 % |
| srpen | 1,993 % |
| září | 1,993 % |
| říjen | 2,135 % |
| listopad | 2,278 % |
| prosinec | 2,776 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,101 % |
| únor | 2,819 % |
| březen | 2,326 % |
| duben | 1,903 % |
| květen | 1,977 % |
| červen | 1,977 % |
| červenec | 2,331 % |
| srpen | 2,684 % |
| září | 2,401 % |
| říjen | 2,331 % |
| listopad | 2,260 % |
| prosinec | 2,895 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,021 % |
| únor | 4,814 % |
| březen | 4,264 % |
| duben | 3,370 % |
| květen | 3,312 % |
| červen | 2,607 % |
| červenec | 3,242 % |
| srpen | 2,960 % |
| září | 2,748 % |
| říjen | 2,537 % |
| listopad | 2,678 % |
| prosinec | 3,524 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,612 % |
| únor | 5,071 % |
| březen | 4,733 % |
| duben | 3,989 % |
| květen | 3,714 % |
| červen | 3,851 % |
| červenec | 3,645 % |
| srpen | 3,576 % |
| září | 3,783 % |
| říjen | 3,645 % |
| listopad | 3,370 % |
| prosinec | 4,333 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,084 % |
| červen | 4,598 % |
| září | 4,327 % |
| říjen | 4,665 % |
| listopad | 4,801 % |
| prosinec | 5,477 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,886 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,809 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,417 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,997 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,276 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,819 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,594 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,414 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Boršicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s. | 2 |
| Giang Đông Vu | 1 |
| Halda MK s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Boršicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Uherské Hradiště | 4 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Boršicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 31 281 a následují muži s podílem 37,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 79 020 | 100,0 % |
| Muži | 29 667 | 37,5 % |
| Ženy | 31 281 | 39,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Boršic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 501 | 4,2 % |
| 20 až 24 | 7 532 | 12,6 % |
| 25 až 29 | 6 478 | 10,9 % |
| 30 až 34 | 6 582 | 11,0 % |
| 35 až 39 | 6 528 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 5 920 | 9,9 % |
| 45 až 49 | 6 288 | 10,5 % |
| 50 až 54 | 7 526 | 12,6 % |
| 55 až 59 | 7 734 | 13,0 % |
| 60 až 64 | 2 512 | 4,2 % |
| Od 65 a více let | 99 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Boršicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 159 | 0,3 % |
| Základní | 13 532 | 22,7 % |
| Vyučení | 25 036 | 41,9 % |
| Střední bez maturity | 1 920 | 3,2 % |
| Vyučení s maturitou | 2 928 | 4,9 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 813 | 3,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 9 927 | 16,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 527 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 3 858 | 6,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Boršicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 19 435 | 32,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 11 711 | 19,6 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 728 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 211 | 7,1 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 8 055 | 13,5 % |
| Více než 24 měsíců | 10 560 | 17,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
pomocný/á kuchař/kaHalda MK s.r.o. | Aktivní |
prodavač/ka smíšeného zbožíGiang Đông Vu | Aktivní |
dělník převíjení drátůMORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s. | Aktivní |
pracovník montážíMORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
servírka/číšníkHalda MK s.r.o. | Neaktivní |
Pracovník v sociálních službáchSociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace | Neaktivní |
pracovnice/pracovník v sociálních službáchSociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace | Neaktivní |
prodavač/ka smíšeného zbožíĐông Vu Giang | Neaktivní |
prodavač/kaĐông Vu Giang | Neaktivní |
pletařMORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné