Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Újezdečku a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (12) a pracovní pozice od 8 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Teplice. Nejvíce pracovních míst nabízí KSK - BELT, a.s. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 50 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 4,78 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Újezdečku. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 867 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,78 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Újezdečku nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 7 |
| 35–44 tis. Kč | 3 |
| 45–59 tis. Kč | 1 |
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,803 % |
| únor | 5,146 % |
| březen | 5,146 % |
| duben | 5,660 % |
| květen | 5,184 % |
| červen | 4,682 % |
| červenec | 4,849 % |
| srpen | 5,184 % |
| září | 4,515 % |
| říjen | 4,181 % |
| listopad | 4,348 % |
| prosinec | 3,679 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,172 % |
| únor | 5,172 % |
| březen | 4,138 % |
| duben | 4,655 % |
| květen | 4,655 % |
| červen | 3,966 % |
| červenec | 4,138 % |
| srpen | 3,621 % |
| září | 4,483 % |
| říjen | 3,966 % |
| listopad | 4,117 % |
| prosinec | 3,945 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,242 % |
| únor | 3,072 % |
| březen | 2,389 % |
| duben | 2,901 % |
| květen | 2,759 % |
| červen | 2,414 % |
| červenec | 2,759 % |
| srpen | 2,586 % |
| září | 3,103 % |
| říjen | 3,793 % |
| listopad | 4,310 % |
| prosinec | 3,966 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,523 % |
| únor | 4,355 % |
| březen | 4,523 % |
| duben | 4,020 % |
| květen | 3,072 % |
| červen | 2,901 % |
| červenec | 2,560 % |
| srpen | 2,730 % |
| září | 3,754 % |
| říjen | 3,072 % |
| listopad | 2,730 % |
| prosinec | 2,730 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,350 % |
| únor | 2,345 % |
| březen | 2,345 % |
| duben | 3,183 % |
| květen | 4,020 % |
| červen | 4,690 % |
| červenec | 4,355 % |
| srpen | 4,188 % |
| září | 3,350 % |
| říjen | 3,183 % |
| listopad | 3,350 % |
| prosinec | 3,685 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,653 % |
| únor | 2,653 % |
| březen | 2,488 % |
| duben | 2,488 % |
| květen | 2,680 % |
| červen | 2,848 % |
| červenec | 3,015 % |
| srpen | 3,350 % |
| září | 3,685 % |
| říjen | 3,350 % |
| listopad | 3,015 % |
| prosinec | 3,183 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,279 % |
| únor | 3,443 % |
| březen | 2,787 % |
| duben | 3,607 % |
| květen | 3,814 % |
| červen | 3,317 % |
| červenec | 3,648 % |
| srpen | 2,985 % |
| září | 3,814 % |
| říjen | 3,151 % |
| listopad | 2,653 % |
| prosinec | 3,317 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,699 % |
| únor | 6,863 % |
| březen | 7,026 % |
| duben | 5,719 % |
| květen | 5,738 % |
| červen | 4,590 % |
| červenec | 5,410 % |
| srpen | 5,082 % |
| září | 5,082 % |
| říjen | 5,082 % |
| listopad | 2,951 % |
| prosinec | 3,279 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,333 % |
| únor | 9,135 % |
| březen | 9,135 % |
| duben | 10,096 % |
| květen | 9,477 % |
| červen | 8,824 % |
| červenec | 8,824 % |
| srpen | 8,987 % |
| září | 9,150 % |
| říjen | 8,497 % |
| listopad | 7,680 % |
| prosinec | 7,680 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 12,037 % |
| červen | 10,096 % |
| září | 10,417 % |
| říjen | 10,256 % |
| listopad | 9,615 % |
| prosinec | 8,814 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,802 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,404 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,441 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,441 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,259 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,692 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,900 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,903 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Újezdečku nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| KSK - BELT, a.s. | 4 |
| AIB KUNSTMANN Steel s.r.o. | 3 |
| PPJ engineering a.s. | 2 |
| Victory Czech, s.r.o. | 2 |
| WMB plus s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Újezdečku.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Teplice | 12 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Újezdečku a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 75 459 a následují muži s podílem 34,2 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 185 759 | 100,0 % |
| Muži | 63 478 | 34,2 % |
| Ženy | 75 459 | 40,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Újezdečku ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 8 767 | 6,4 % |
| 20 až 24 | 16 577 | 12,2 % |
| 25 až 29 | 15 331 | 11,3 % |
| 30 až 34 | 16 217 | 11,9 % |
| 35 až 39 | 15 700 | 11,5 % |
| 40 až 44 | 14 843 | 10,9 % |
| 45 až 49 | 14 547 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 15 077 | 11,1 % |
| 55 až 59 | 13 823 | 10,1 % |
| 60 až 64 | 4 924 | 3,6 % |
| Od 65 a více let | 440 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Újezdečku a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 2 146 | 1,6 % |
| Základní | 63 494 | 46,6 % |
| Vyučení | 41 413 | 30,4 % |
| Střední bez maturity | 4 921 | 3,6 % |
| Vyučení s maturitou | 3 329 | 2,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 466 | 2,5 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 13 945 | 10,2 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 432 | 0,3 % |
| Vysokoškolské | 3 100 | 2,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Újezdečku a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 34 209 | 25,1 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 22 763 | 16,7 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 12 781 | 9,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 10 653 | 7,8 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 21 528 | 15,8 % |
| Více než 24 měsíců | 34 312 | 25,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Údržbář ve výrobě (m/ž)KSK - BELT, a.s. | Aktivní |
Kontrolor (m/ž)AIB KUNSTMANN Steel s.r.o. | Aktivní |
Operátor/ Operátorka - obsluha stroje pro přípravu materiáluKSK - BELT, a.s. | Aktivní |
Operátor/ Operátorka - obsluha výrobní linkyKSK - BELT, a.s. | Aktivní |
Operátor/ Operátorka - manipulační dělníkKSK - BELT, a.s. | Aktivní |
Výrobní a montážní operátor u CNC strojů (m/ž)Victory Czech, s.r.o. | Aktivní |
Seřizovač + předák směnyVictory Czech, s.r.o. | Aktivní |
Řidiči tahačů C+EPPJ engineering a.s. | Aktivní |
Zámečník - přípravářAIB KUNSTMANN Steel s.r.o. | Aktivní |
Zámečník - svářečAIB KUNSTMANN Steel s.r.o. | Aktivní |
Manipulační dělníci ve výroběPPJ engineering a.s. | Aktivní |
SvářečiWMB plus s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Výroba z polystyrenu (m/ž)Základy Ryč s. r. o. | Neaktivní |
Specialista průzkumuZáklady Ryč s. r. o. | Neaktivní |
Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovůK-servis Tce s.r.o. | Neaktivní |
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastuPolypak, s.r.o. | Neaktivní |
Výrobní technikZáklady Ryč s. r. o. | Neaktivní |
Skladník (m/ž)Základy Ryč s. r. o. | Neaktivní |
Seřizovač CNC strojů a předák směnyVictory Czech, s.r.o. | Neaktivní |
Kontrolor/ka kvality ve výrobě + administrativaVictory Czech, s.r.o. | Neaktivní |
Programátoři CNC tvarového pálení-juniořiPPJ engineering a.s. | Neaktivní |
Zámečník - přípravářAIB KUNSTMANN Steel s.r.o. | Neaktivní |
Zámečník - svářečAIB KUNSTMANN Steel s.r.o. | Neaktivní |
ADMINISTRATIVA - TECHNICKÉ ZAMĚŘENÍ, PROJEKCEZáklady Ryč s. r. o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné