Volná pracovní místa v Lukově

V Lukově a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Lukova a okresu Teplice najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti

Bílina
 (Teplice)
Bořislav
 (Teplice)
Bystřany
 (Teplice)
Bžany
 (Teplice)
Dubí
 (Teplice)
Duchcov
 (Teplice)
Háj u Duchcova
 (Teplice)
Hostomice
 (Teplice)
Hrob
 (Teplice)
Hrobčice
 (Teplice)
Jeníkov
 (Teplice)
Kladruby
 (Teplice)
Košťany
 (Teplice)
Kostomlaty pod Milešovkou
 (Teplice)
Krupka
 (Teplice)
Lahošť
 (Teplice)
Ledvice
 (Teplice)
Lukov
 (Teplice)
Měrunice
 (Teplice)
Mikulov
 (Teplice)
Modlany
 (Teplice)
Moldava
 (Teplice)
Novosedlice
 (Teplice)
Ohníč
 (Teplice)
Osek
 (Teplice)
Proboštov
 (Teplice)
Rtyně nad Bílinou
 (Teplice)
Srbice
 (Teplice)
Světec
 (Teplice)
Teplice
 (Teplice)
Újezdeček
 (Teplice)
Zabrušany
 (Teplice)
Žalany
 (Teplice)
Žim
 (Teplice)
Aktivní pracovní místa
0
Bez časového údaje
Podíl nezaměstnaných
6,16 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
—
Bez mzdových dat
Nejaktivnější zaměstnavatel
—
Bez aktivních nabídek

Aktuální nabídka práce v Lukově

Žádná data.

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Lukově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 134 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 6,16 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Lukově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
Žádná data.

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden12,195 %
únor9,756 %
březen7,317 %
duben6,098 %
květen7,229 %
červen6,024 %
červenec4,819 %
srpen4,819 %
září4,819 %
říjen3,614 %
listopad3,614 %
prosinec3,614 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden11,905 %
únor9,524 %
březen8,333 %
duben4,762 %
květen4,762 %
červen4,762 %
červenec5,952 %
srpen7,143 %
září5,952 %
říjen7,143 %
listopad7,317 %
prosinec9,756 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,659 %
únor3,659 %
březen3,659 %
duben6,098 %
květen4,762 %
červen4,762 %
červenec5,952 %
srpen8,333 %
září8,333 %
říjen8,333 %
listopad7,143 %
prosinec10,714 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,500 %
únor3,750 %
březen7,500 %
duben6,250 %
květen4,878 %
červen3,659 %
červenec3,659 %
srpen3,659 %
září4,878 %
říjen6,098 %
listopad4,878 %
prosinec6,098 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,299 %
únor0,000 %
březen1,299 %
duben1,299 %
květen1,250 %
červen2,500 %
červenec2,500 %
srpen2,500 %
září1,250 %
říjen1,250 %
listopad1,250 %
prosinec1,250 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,597 %
únor2,597 %
březen1,299 %
duben2,597 %
květen3,896 %
červen5,195 %
červenec2,597 %
srpen2,597 %
září2,597 %
říjen2,597 %
listopad2,597 %
prosinec1,299 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,532 %
únor3,797 %
březen3,797 %
duben5,063 %
květen7,792 %
červen6,494 %
červenec1,299 %
srpen0,000 %
září0,000 %
říjen0,000 %
listopad0,000 %
prosinec2,597 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden10,465 %
únor5,814 %
březen5,814 %
duben4,651 %
květen3,797 %
červen1,266 %
červenec1,266 %
srpen1,266 %
září0,000 %
říjen0,000 %
listopad1,266 %
prosinec2,532 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,082 %
únor3,061 %
březen6,122 %
duben8,163 %
květen10,465 %
červen9,302 %
červenec9,302 %
srpen11,628 %
září10,465 %
říjen9,302 %
listopad9,302 %
prosinec8,140 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen5,882 %
červen11,224 %
září5,102 %
říjen4,082 %
listopad4,082 %
prosinec5,102 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,882 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec13,084 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec7,477 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec17,000 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec15,534 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec13,084 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec19,048 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec22,018 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Lukově nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
Žádná data.

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Lukově.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Žádná data.

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Lukově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 75 459 a následují muži s podílem 34,2 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem185 759100,0 %
Muži63 47834,2 %
Ženy75 45940,6 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Lukova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let8 7676,4 %
20 až 2416 57712,2 %
25 až 2915 33111,3 %
30 až 3416 21711,9 %
35 až 3915 70011,5 %
40 až 4414 84310,9 %
45 až 4914 54710,7 %
50 až 5415 07711,1 %
55 až 5913 82310,1 %
60 až 644 9243,6 %
Od 65 a více let4400,3 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Lukově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné2 1461,6 %
Základní63 49446,6 %
Vyučení41 41330,4 %
Střední bez maturity4 9213,6 %
Vyučení s maturitou3 3292,4 %
Úplné střední všeobecné s maturitou3 4662,5 %
Úplné střední odborné s maturitou13 94510,2 %
Vyšší odborné vzdělání4320,3 %
Vysokoškolské3 1002,3 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Lukově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců34 20925,1 %
Více než 3 až 6 měsíců22 76316,7 %
Více než 6 až 9 měsíců12 7819,4 %
Více než 9 až 12 měsíců10 6537,8 %
Více než 12 až 24 měsíců21 52815,8 %
Více než 24 měsíců34 31225,2 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav
Žádná data.
NabídkaStav
Žádná data.