Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Košťanech a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (7) a pracovní pozice od 7 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Teplice. Nejvíce pracovních míst nabízí MATEtronix s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 75 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 4,60 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Košťanech. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 3 244 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,60 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Košťanech nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 3 |
| do 24 999 Kč | 2 |
| 35–44 tis. Kč | 1 |
| 45–59 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,852 % |
| únor | 5,040 % |
| březen | 4,663 % |
| duben | 4,475 % |
| květen | 4,098 % |
| červen | 4,333 % |
| červenec | 4,239 % |
| srpen | 4,381 % |
| září | 5,040 % |
| říjen | 4,710 % |
| listopad | 4,522 % |
| prosinec | 4,899 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,648 % |
| únor | 4,696 % |
| březen | 4,073 % |
| duben | 3,546 % |
| květen | 4,217 % |
| červen | 4,169 % |
| červenec | 4,456 % |
| srpen | 4,456 % |
| září | 4,360 % |
| říjen | 3,785 % |
| listopad | 3,721 % |
| prosinec | 4,098 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,412 % |
| únor | 4,317 % |
| březen | 4,460 % |
| duben | 4,556 % |
| květen | 4,025 % |
| červen | 3,546 % |
| červenec | 3,785 % |
| srpen | 3,881 % |
| září | 3,785 % |
| říjen | 3,594 % |
| listopad | 3,785 % |
| prosinec | 4,264 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,126 % |
| únor | 5,464 % |
| březen | 5,271 % |
| duben | 5,222 % |
| květen | 4,604 % |
| červen | 4,125 % |
| červenec | 3,693 % |
| srpen | 3,501 % |
| září | 3,597 % |
| říjen | 3,261 % |
| listopad | 3,213 % |
| prosinec | 3,645 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,267 % |
| únor | 3,559 % |
| březen | 3,510 % |
| duben | 4,096 % |
| květen | 3,965 % |
| červen | 4,691 % |
| červenec | 4,545 % |
| srpen | 4,400 % |
| září | 4,497 % |
| říjen | 4,642 % |
| listopad | 4,497 % |
| prosinec | 4,449 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,377 % |
| únor | 4,183 % |
| březen | 4,329 % |
| duben | 3,940 % |
| květen | 3,315 % |
| červen | 3,072 % |
| červenec | 3,413 % |
| srpen | 3,218 % |
| září | 2,779 % |
| říjen | 2,487 % |
| listopad | 2,340 % |
| prosinec | 2,877 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,288 % |
| únor | 4,240 % |
| březen | 4,045 % |
| duben | 3,850 % |
| květen | 4,086 % |
| červen | 3,842 % |
| červenec | 3,940 % |
| srpen | 4,329 % |
| září | 3,599 % |
| říjen | 3,210 % |
| listopad | 3,551 % |
| prosinec | 4,086 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,807 % |
| únor | 6,711 % |
| březen | 5,705 % |
| duben | 5,034 % |
| květen | 4,873 % |
| červen | 4,045 % |
| červenec | 4,435 % |
| srpen | 3,947 % |
| září | 3,265 % |
| říjen | 3,655 % |
| listopad | 3,168 % |
| prosinec | 3,801 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,248 % |
| únor | 7,627 % |
| březen | 7,437 % |
| duben | 6,916 % |
| květen | 7,047 % |
| červen | 7,047 % |
| červenec | 7,574 % |
| srpen | 7,095 % |
| září | 6,759 % |
| říjen | 6,184 % |
| listopad | 5,753 % |
| prosinec | 6,232 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 8,491 % |
| červen | 8,148 % |
| září | 6,916 % |
| říjen | 7,011 % |
| listopad | 6,869 % |
| prosinec | 6,964 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,681 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,924 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,787 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,801 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,921 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,157 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,470 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,327 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Košťanech nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| MATEtronix s.r.o. | 3 |
| DAUCZECH s.r.o. | 2 |
| LERA Czech s.r.o. | 1 |
| Mostecká montážní a.s. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Košťanech.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Teplice | 7 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Košťanech a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 75 459 a následují muži s podílem 34,2 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 185 759 | 100,0 % |
| Muži | 63 478 | 34,2 % |
| Ženy | 75 459 | 40,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Košťan ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 8 767 | 6,4 % |
| 20 až 24 | 16 577 | 12,2 % |
| 25 až 29 | 15 331 | 11,3 % |
| 30 až 34 | 16 217 | 11,9 % |
| 35 až 39 | 15 700 | 11,5 % |
| 40 až 44 | 14 843 | 10,9 % |
| 45 až 49 | 14 547 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 15 077 | 11,1 % |
| 55 až 59 | 13 823 | 10,1 % |
| 60 až 64 | 4 924 | 3,6 % |
| Od 65 a více let | 440 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Košťanech a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 2 146 | 1,6 % |
| Základní | 63 494 | 46,6 % |
| Vyučení | 41 413 | 30,4 % |
| Střední bez maturity | 4 921 | 3,6 % |
| Vyučení s maturitou | 3 329 | 2,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 466 | 2,5 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 13 945 | 10,2 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 432 | 0,3 % |
| Vysokoškolské | 3 100 | 2,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Košťanech a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 34 209 | 25,1 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 22 763 | 16,7 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 12 781 | 9,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 10 653 | 7,8 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 21 528 | 15,8 % |
| Více než 24 měsíců | 34 312 | 25,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Seřizovač (m/ž)MATEtronix s.r.o. | Aktivní |
CQE - Inženýr kvalityMATEtronix s.r.o. | Aktivní |
Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidelDAUCZECH s.r.o. | Aktivní |
Operátoři dřevovýrobyLERA Czech s.r.o. | Aktivní |
Operátor /ka ve výroběMATEtronix s.r.o. | Aktivní |
Řidiči MKDDAUCZECH s.r.o. | Aktivní |
SvářečiMostecká montážní a.s. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
PROJEKCE, TECHNICKÉ ZAMĚŘENÍ - ADMINISTRATIVAZáklady Ryč s. r. o. | Neaktivní |
Asistent /ka pedagogaMateřská škola Košťany | Neaktivní |
Kadeřníci, kosmetici a pracovníci v příbuzných oborechThi Lan Pham | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné