Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Sokolči a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 3 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Nymburk. Nejvíce pracovních míst nabízí Miloš Čáp a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 30 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 4,37 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Sokolči. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 123 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,37 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Sokolči nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,588 % |
| únor | 5,441 % |
| březen | 5,294 % |
| duben | 4,706 % |
| květen | 3,785 % |
| červen | 3,785 % |
| červenec | 3,639 % |
| srpen | 3,202 % |
| září | 3,930 % |
| říjen | 3,930 % |
| listopad | 3,930 % |
| prosinec | 5,240 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,295 % |
| únor | 5,144 % |
| březen | 4,539 % |
| duben | 3,933 % |
| květen | 3,480 % |
| červen | 3,328 % |
| červenec | 3,480 % |
| srpen | 4,387 % |
| září | 4,387 % |
| říjen | 4,387 % |
| listopad | 3,971 % |
| prosinec | 4,853 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,863 % |
| únor | 4,711 % |
| březen | 3,647 % |
| duben | 3,040 % |
| květen | 3,328 % |
| červen | 2,874 % |
| červenec | 2,874 % |
| srpen | 3,177 % |
| září | 3,933 % |
| říjen | 3,782 % |
| listopad | 3,480 % |
| prosinec | 4,539 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,961 % |
| únor | 6,047 % |
| březen | 5,426 % |
| duben | 4,651 % |
| květen | 3,951 % |
| červen | 3,191 % |
| červenec | 3,799 % |
| srpen | 4,559 % |
| září | 3,799 % |
| říjen | 4,103 % |
| listopad | 3,647 % |
| prosinec | 4,255 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,430 % |
| únor | 4,430 % |
| březen | 4,272 % |
| duben | 4,905 % |
| květen | 4,341 % |
| červen | 4,496 % |
| červenec | 4,806 % |
| srpen | 4,031 % |
| září | 3,566 % |
| říjen | 3,566 % |
| listopad | 4,186 % |
| prosinec | 4,186 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,628 % |
| únor | 4,463 % |
| březen | 3,636 % |
| duben | 2,975 % |
| květen | 2,690 % |
| červen | 2,215 % |
| červenec | 3,006 % |
| srpen | 3,165 % |
| září | 2,848 % |
| říjen | 2,848 % |
| listopad | 3,323 % |
| prosinec | 4,114 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,648 % |
| únor | 5,482 % |
| březen | 5,482 % |
| duben | 4,319 % |
| květen | 2,810 % |
| červen | 2,645 % |
| červenec | 3,636 % |
| srpen | 3,802 % |
| září | 3,471 % |
| říjen | 3,140 % |
| listopad | 3,636 % |
| prosinec | 4,132 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,874 % |
| únor | 6,219 % |
| březen | 5,565 % |
| duben | 3,764 % |
| květen | 3,322 % |
| červen | 3,488 % |
| červenec | 3,821 % |
| srpen | 3,821 % |
| září | 3,654 % |
| říjen | 3,821 % |
| listopad | 4,153 % |
| prosinec | 6,146 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,347 % |
| únor | 8,020 % |
| březen | 7,692 % |
| duben | 6,219 % |
| květen | 5,401 % |
| červen | 5,237 % |
| červenec | 5,565 % |
| srpen | 5,565 % |
| září | 4,746 % |
| říjen | 4,419 % |
| listopad | 4,746 % |
| prosinec | 6,219 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 9,076 % |
| červen | 5,401 % |
| září | 5,237 % |
| říjen | 5,237 % |
| listopad | 7,038 % |
| prosinec | 7,529 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,104 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,656 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,795 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,000 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,167 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,768 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,261 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,903 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Sokolči nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Miloš Čáp | 1 |
| TUNGCUONG s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Sokolči.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Nymburk | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Sokolči a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 40 872 a následují muži s podílem 38,7 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 94 421 | 100,0 % |
| Muži | 36 555 | 38,7 % |
| Ženy | 40 872 | 43,3 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Sokolče ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 3 668 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 9 072 | 12,0 % |
| 25 až 29 | 8 166 | 10,8 % |
| 30 až 34 | 8 901 | 11,8 % |
| 35 až 39 | 9 097 | 12,0 % |
| 40 až 44 | 8 081 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 7 678 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 8 336 | 11,0 % |
| 55 až 59 | 9 157 | 12,1 % |
| 60 až 64 | 3 264 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 226 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Sokolči a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 326 | 0,4 % |
| Základní | 18 897 | 25,0 % |
| Vyučení | 31 274 | 41,3 % |
| Střední bez maturity | 1 912 | 2,5 % |
| Vyučení s maturitou | 3 184 | 4,2 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 2 378 | 3,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 12 974 | 17,2 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 708 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 3 993 | 5,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Sokolči a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 22 833 | 30,2 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 14 280 | 18,9 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 7 335 | 9,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 5 697 | 7,5 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 266 | 14,9 % |
| Více než 24 měsíců | 14 235 | 18,8 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Práce v zahradnictví, prodej květinMiloš Čáp | Aktivní |
Prodavač/kaTUNGCUONG s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
DOMOVNÍK/CESENIOR-CLUB.cz, s.r.o. | Neaktivní |
HOSPODYNĚSENIOR-CLUB.cz, s.r.o. | Neaktivní |
ÚDRŽBÁŘ/KA DO ZAHRADNICTVÍ, ROZVOZ KVĚTINMiloš Čáp | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné