Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Sadské a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (5) a pracovní pozice od 6 zaměstnavatelů, spadající pod 2 úřady práce. Nejvíce pracovních míst nabízí Elezi Group s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 35 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,03 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Sadské. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 3 272 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,03 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Sadské nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 4 |
| 25–34 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,619 % |
| únor | 3,421 % |
| březen | 3,024 % |
| duben | 2,925 % |
| květen | 2,861 % |
| červen | 2,960 % |
| červenec | 2,911 % |
| srpen | 2,911 % |
| září | 3,059 % |
| říjen | 2,911 % |
| listopad | 2,713 % |
| prosinec | 3,009 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,135 % |
| únor | 4,085 % |
| březen | 3,933 % |
| duben | 3,429 % |
| květen | 3,127 % |
| červen | 3,127 % |
| červenec | 2,975 % |
| srpen | 2,874 % |
| září | 2,723 % |
| říjen | 3,127 % |
| listopad | 3,173 % |
| prosinec | 3,272 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,827 % |
| únor | 3,579 % |
| březen | 3,529 % |
| duben | 3,231 % |
| květen | 3,530 % |
| červen | 2,975 % |
| červenec | 3,379 % |
| srpen | 3,480 % |
| září | 3,631 % |
| říjen | 3,782 % |
| listopad | 4,135 % |
| prosinec | 4,186 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,715 % |
| únor | 4,814 % |
| březen | 4,566 % |
| duben | 3,970 % |
| květen | 3,827 % |
| červen | 3,529 % |
| červenec | 3,877 % |
| srpen | 3,877 % |
| září | 3,529 % |
| říjen | 3,479 % |
| listopad | 3,479 % |
| prosinec | 3,976 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,786 % |
| únor | 3,786 % |
| březen | 3,592 % |
| duben | 3,835 % |
| květen | 4,268 % |
| červen | 4,069 % |
| červenec | 4,119 % |
| srpen | 4,467 % |
| září | 4,218 % |
| říjen | 4,318 % |
| listopad | 4,169 % |
| prosinec | 4,615 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,298 % |
| únor | 4,011 % |
| březen | 3,391 % |
| duben | 3,056 % |
| květen | 3,155 % |
| červen | 3,301 % |
| červenec | 3,544 % |
| srpen | 3,981 % |
| září | 3,544 % |
| říjen | 3,398 % |
| listopad | 3,447 % |
| prosinec | 3,883 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,558 % |
| únor | 4,182 % |
| březen | 3,853 % |
| duben | 3,665 % |
| květen | 3,773 % |
| červen | 4,059 % |
| červenec | 4,155 % |
| srpen | 4,250 % |
| září | 3,916 % |
| říjen | 3,868 % |
| listopad | 3,820 % |
| prosinec | 4,489 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,797 % |
| únor | 4,705 % |
| březen | 4,523 % |
| duben | 4,842 % |
| květen | 4,605 % |
| červen | 4,887 % |
| červenec | 5,169 % |
| srpen | 5,122 % |
| září | 4,323 % |
| říjen | 4,558 % |
| listopad | 4,276 % |
| prosinec | 4,464 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,542 % |
| únor | 6,084 % |
| březen | 6,359 % |
| duben | 5,855 % |
| květen | 5,847 % |
| červen | 5,665 % |
| červenec | 5,756 % |
| srpen | 5,756 % |
| září | 5,345 % |
| říjen | 5,299 % |
| listopad | 5,162 % |
| prosinec | 5,116 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 8,018 % |
| červen | 6,862 % |
| září | 6,725 % |
| říjen | 6,542 % |
| listopad | 7,045 % |
| prosinec | 7,136 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,928 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,928 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,632 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,615 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,967 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,516 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,750 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,270 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Sadské nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Elezi Group s.r.o. | 2 |
| Minh Duc Bui | 1 |
| Planning Food s.r.o. | 1 |
| Šarga Stavební s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Sadské.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Nymburk | 4 |
| Krajská pobočka pro hlavní město Prahu | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Sadské a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 40 872 a následují muži s podílem 38,7 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 94 421 | 100,0 % |
| Muži | 36 555 | 38,7 % |
| Ženy | 40 872 | 43,3 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Sadské ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 3 668 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 9 072 | 12,0 % |
| 25 až 29 | 8 166 | 10,8 % |
| 30 až 34 | 8 901 | 11,8 % |
| 35 až 39 | 9 097 | 12,0 % |
| 40 až 44 | 8 081 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 7 678 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 8 336 | 11,0 % |
| 55 až 59 | 9 157 | 12,1 % |
| 60 až 64 | 3 264 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 226 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Sadské a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 326 | 0,4 % |
| Základní | 18 897 | 25,0 % |
| Vyučení | 31 274 | 41,3 % |
| Střední bez maturity | 1 912 | 2,5 % |
| Vyučení s maturitou | 3 184 | 4,2 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 2 378 | 3,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 12 974 | 17,2 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 708 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 3 993 | 5,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Sadské a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 22 833 | 30,2 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 14 280 | 18,9 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 7 335 | 9,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 5 697 | 7,5 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 266 | 14,9 % |
| Více než 24 měsíců | 14 235 | 18,8 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
KURÝRPlanning Food s.r.o. | Aktivní |
Pomocní kuchařiElezi Group s.r.o. | Aktivní |
Dělníci v oblasti výstavby a údržby budovŠarga Stavební s.r.o. | Aktivní |
POMOCNÍ KUCHAŘIMinh Duc Bui | Aktivní |
Pomocníci v kuchyniElezi Group s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
PRACOVNÍK/PRACOVNICE PŘEPÁŽKYČeská pošta, s.p. | Neaktivní |
SERVISNÍ TECHNIKCPOS s.r.o. | Neaktivní |
BRUSIČCPOS s.r.o | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné