Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Ovčárech a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (29) a pracovní pozice od 18 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Kolín. Nejvíce pracovních míst nabízí Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 60 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,91 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Ovčárech. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 912 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,91 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Ovčárech nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 10 |
| 25–34 tis. Kč | 8 |
| do 24 999 Kč | 7 |
| 45–59 tis. Kč | 4 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,226 % |
| únor | 3,226 % |
| březen | 3,396 % |
| duben | 2,886 % |
| květen | 3,270 % |
| červen | 3,098 % |
| červenec | 3,098 % |
| srpen | 2,582 % |
| září | 2,582 % |
| říjen | 2,926 % |
| listopad | 2,410 % |
| prosinec | 2,238 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,509 % |
| únor | 3,684 % |
| březen | 3,509 % |
| duben | 2,456 % |
| květen | 2,456 % |
| červen | 2,982 % |
| červenec | 2,982 % |
| srpen | 2,807 % |
| září | 3,158 % |
| říjen | 3,158 % |
| listopad | 2,886 % |
| prosinec | 2,886 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,824 % |
| únor | 2,990 % |
| březen | 3,322 % |
| duben | 3,156 % |
| květen | 3,158 % |
| červen | 2,982 % |
| červenec | 2,982 % |
| srpen | 3,509 % |
| září | 4,035 % |
| říjen | 3,333 % |
| listopad | 3,509 % |
| prosinec | 3,509 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,215 % |
| únor | 3,215 % |
| březen | 3,537 % |
| duben | 3,698 % |
| květen | 4,153 % |
| červen | 3,488 % |
| červenec | 3,488 % |
| srpen | 3,488 % |
| září | 3,821 % |
| říjen | 3,322 % |
| listopad | 2,990 % |
| prosinec | 2,326 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,398 % |
| únor | 2,427 % |
| březen | 3,236 % |
| duben | 3,883 % |
| květen | 4,180 % |
| červen | 3,537 % |
| červenec | 3,537 % |
| srpen | 2,412 % |
| září | 2,412 % |
| říjen | 2,090 % |
| listopad | 2,894 % |
| prosinec | 3,055 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,089 % |
| únor | 2,927 % |
| březen | 3,252 % |
| duben | 2,927 % |
| květen | 2,751 % |
| červen | 2,751 % |
| červenec | 2,589 % |
| srpen | 2,751 % |
| září | 2,751 % |
| říjen | 2,751 % |
| listopad | 3,074 % |
| prosinec | 3,074 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,804 % |
| únor | 3,080 % |
| březen | 2,899 % |
| duben | 2,355 % |
| květen | 2,439 % |
| červen | 2,927 % |
| červenec | 3,252 % |
| srpen | 3,252 % |
| září | 3,577 % |
| říjen | 3,089 % |
| listopad | 3,415 % |
| prosinec | 3,415 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,606 % |
| únor | 4,882 % |
| březen | 3,436 % |
| duben | 3,436 % |
| květen | 3,623 % |
| červen | 2,899 % |
| červenec | 2,899 % |
| srpen | 2,536 % |
| září | 2,899 % |
| říjen | 2,536 % |
| listopad | 2,717 % |
| prosinec | 3,442 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,678 % |
| únor | 5,678 % |
| březen | 3,663 % |
| duben | 3,297 % |
| květen | 3,436 % |
| červen | 3,255 % |
| červenec | 3,978 % |
| srpen | 4,340 % |
| září | 4,159 % |
| říjen | 3,255 % |
| listopad | 4,702 % |
| prosinec | 5,425 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,033 % |
| červen | 4,029 % |
| září | 3,846 % |
| říjen | 4,762 % |
| listopad | 5,495 % |
| prosinec | 5,678 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,850 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,927 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,754 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,699 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,637 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,160 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,512 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,472 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Ovčárech nejvíce aktivních nabídek práce.
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Ovčárech.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Kolín | 29 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Ovčárech a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 44 180 a následují muži s podílem 37,1 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 101 581 | 100,0 % |
| Muži | 37 662 | 37,1 % |
| Ženy | 44 180 | 43,5 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Ovčár ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 3 842 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 8 820 | 11,0 % |
| 25 až 29 | 8 051 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 9 213 | 11,5 % |
| 35 až 39 | 9 403 | 11,8 % |
| 40 až 44 | 8 510 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 8 190 | 10,3 % |
| 50 až 54 | 9 182 | 11,5 % |
| 55 až 59 | 10 361 | 13,0 % |
| 60 až 64 | 4 093 | 5,1 % |
| Od 65 a více let | 189 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Ovčárech a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 560 | 0,7 % |
| Základní | 22 634 | 28,3 % |
| Vyučení | 30 617 | 38,3 % |
| Střední bez maturity | 3 138 | 3,9 % |
| Vyučení s maturitou | 3 283 | 4,1 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 2 075 | 2,6 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 13 461 | 16,9 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 664 | 0,8 % |
| Vysokoškolské | 3 422 | 4,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Ovčárech a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 27 234 | 34,1 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 15 572 | 19,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 7 878 | 9,9 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 5 653 | 7,1 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 10 618 | 13,3 % |
| Více než 24 měsíců | 12 899 | 16,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Pracovník restauračního provozu (m/ž)AmRest s.r.o. | Aktivní |
Obchodník/obchodniceColognia press, a.s. | Aktivní |
Operátor výroby (m/ž)Nippon Paint Automotive Coatings (Czech) s.r.o. | Aktivní |
Operátor (m/ž)Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. | Aktivní |
Tiskař/tiskařkaColognia press, a.s. | Aktivní |
Operátor (m/ž)Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. | Aktivní |
Řidič posunovač - Shunt driver (m/ž)Yusen Logistics (Czech) s.r.o. | Aktivní |
Operátor logistiky (m/ž)SANKO GOSEI Czech, s.r.o. | Aktivní |
Team Leader kontroly kvality - TMMCZFutaba Czech, s.r.o. | Aktivní |
Prodavač/ka maso uzeninyZEMAN maso - uzeniny, a.s. | Aktivní |
Operátor (m/ž)Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. | Aktivní |
operátor/kaToyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. | Aktivní |
Technik junior (m/ž)SANKO GOSEI Czech, s.r.o. | Aktivní |
Operátor logistiky (m/ž)SANKO GOSEI Czech, s.r.o. | Aktivní |
Montážní dělníci mechanických zařízeníTrue Business s.r.o. | Aktivní |
Řidič traktoru pro zimní údržbu (m/ž)Mark2 Corporation Czech a.s. | Aktivní |
Pomocný úklidový pracovník (m/ž)Enttiva s.r.o. | Aktivní |
Zásahová jednotkaMark2 Corporation Czech a.s. | Aktivní |
team leader/ka výrobyNippon Paint Automotive Coatings (Czech) s.r.o. | Aktivní |
Pomocní kuchaři (m/ž)Kiyomi Food&Beverage s.r.o. | Aktivní |
skladový operátor/řidič VZV (m/ž)Yusen Logistics (Czech) s.r.o. | Aktivní |
Specialista (m/ž)Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. | Aktivní |
Operátor (m/ž)Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. | Aktivní |
Prodavači smíšeného zboží (m/ž)Thanh Tung Nguyen | Aktivní |
Operátor/kaToyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. | Aktivní |
Kvalitáři a testovači výrobků,laboranti (kromě potravin. a nápojů) m/žBilych group s.r.o. | Aktivní |
Operátor údržby (m/ž)Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. | Aktivní |
OperátořiToyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. | Aktivní |
operátorToyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Specialista obsahu webových produktů (m/ž)Traktory Kolín s.r.o. | Neaktivní |
OBSLUHA CNC stroje - Ohraňovací lis- Průmyslová zóna Ovčáry (m/ž)SPEL Manufacturing s.r.o. | Neaktivní |
Operátor výroby - Strojní zámečník - Průmyslová zóna Ovčáry (m/ž)SPEL Manufacturing s.r.o. | Neaktivní |
Operátor/ka skladuNippon Paint Automotive Coatings (Czech) s.r.o. | Neaktivní |
OPERÁTOR/KA VÝROBY LAKOVNA - Průmyslová zóna Ovčáry (m/ž)SPEL Manufacturing s.r.o. | Neaktivní |
OPERÁTOR/KA VÝROBY LAKOVNA (Prášková lakovna) - Průmyslová zóna Ovčáry (m/ž)SPEL Manufacturing s.r.o. | Neaktivní |
Operátor logistiky (m/ž)SANKO GOSEI Czech, s.r.o. | Neaktivní |
Svářeč - Průmyslová zóna Ovčáry (m/ž)SPEL Manufacturing s.r.o. | Neaktivní |
KONTROLOR/KONTROLORKA KVALITY - Průmyslová zóna OvčárySPEL Manufacturing s.r.o. | Neaktivní |
Nákupčí materiálu & Plánovač výroby (m/ž)SANKO GOSEI Czech, s.r.o. | Neaktivní |
Operátor výroby (m/ž)Nippon Paint Automotive Coatings (Czech) s.r.o. | Neaktivní |
Skladový operátor/ řidič VZV (m/ž)Yusen Logistics (Czech) s.r.o. | Neaktivní |
Seřizovač (m/ž)SANKO GOSEI Czech, s.r.o. | Neaktivní |
Operátor výroby (m/ž)SANKO GOSEI Czech, s.r.o. | Neaktivní |
starší operátor/kaToyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. | Neaktivní |
Pracovník/Pracovnice skladu - OvčáryProfCom, s.r.o. | Neaktivní |
Asistent prodeje (m/ž)Traktory Kolín s.r.o. | Neaktivní |
Montážní dělníci mechanických zařízeníToyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. | Neaktivní |
Montážní dělníci mechanických zařízeníToyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. | Neaktivní |
Operátor CNC obrábění (m/ž) - Průmyslová zóna OvčárySPEL Manufacturing s.r.o. | Neaktivní |
OBSLUHA CNC LASERU (m/ž) - Průmyslová zóna OvčárySPEL Manufacturing s.r.o. | Neaktivní |
OBSLUHA CNC vysekávacího stroje (m/ž) - Průmyslová zóna OvčárySPEL Manufacturing s.r.o. | Neaktivní |
Operátor sklářské výroby (m/ž)PROHYBRID PERSONNEL s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné