Volná pracovní místa v Chyňavě

Hledáte dobře placenou práci v Chyňavě a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (3) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Beroun. Nejvíce pracovních míst nabízí Základní škola a mateřská škola Chyňava a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 45 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 4,03 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Bavoryně
 (Beroun)
Beroun
 (Beroun)
Běštín
 (Beroun)
Březová
 (Beroun)
Broumy
 (Beroun)
Bubovice
 (Beroun)
Bykoš
 (Beroun)
Bzová
 (Beroun)
Cerhovice
 (Beroun)
Chaloupky
 (Beroun)
Chlustina
 (Beroun)
Chodouň
 (Beroun)
Chrustenice
 (Beroun)
Chyňava
 (Beroun)
Drozdov
 (Beroun)
Felbabka
 (Beroun)
Hlásná Třebaň
 (Beroun)
Hořovice
 (Beroun)
Hostomice
 (Beroun)
Hředle
 (Beroun)
Hudlice
 (Beroun)
Hvozdec
 (Beroun)
Hýskov
 (Beroun)
Jivina
 (Beroun)
Karlštejn
 (Beroun)
Komárov
 (Beroun)
Koněprusy
 (Beroun)
Korno
 (Beroun)
Kotopeky
 (Beroun)
Králův Dvůr
 (Beroun)
Kublov
 (Beroun)
Lážovice
 (Beroun)
Lhotka
 (Beroun)
Libomyšl
 (Beroun)
Liteň
 (Beroun)
Lochovice
 (Beroun)
Loděnice
 (Beroun)
Lužce
 (Beroun)
Malá Víska
 (Beroun)
Málkov
 (Beroun)
Měňany
 (Beroun)
Mezouň
 (Beroun)
Mořina
 (Beroun)
Mořinka
 (Beroun)
Nenačovice
 (Beroun)
Nesvačily
 (Beroun)
Neumětely
 (Beroun)
Nižbor
 (Beroun)
Nový Jáchymov
 (Beroun)
Olešná
 (Beroun)
Osek
 (Beroun)
Osov
 (Beroun)
Otmíče
 (Beroun)
Otročiněves
 (Beroun)
Podbrdy
 (Beroun)
Podluhy
 (Beroun)
Praskolesy
 (Beroun)
Rpety
 (Beroun)
Skřipel
 (Beroun)
Skuhrov
 (Beroun)
Srbsko
 (Beroun)
Stašov
 (Beroun)
Suchomasty
 (Beroun)
Svatá
 (Beroun)
Svatý Jan pod Skalou
 (Beroun)
Svinaře
 (Beroun)
Tetín
 (Beroun)
Tlustice
 (Beroun)
Tmaň
 (Beroun)
Točník
 (Beroun)
Trubín
 (Beroun)
Trubská
 (Beroun)
Újezd
 (Beroun)
Velký Chlumec
 (Beroun)
Vinařice
 (Beroun)
Vižina
 (Beroun)
Vráž
 (Beroun)
Všeradice
 (Beroun)
Vysoký Újezd
 (Beroun)
Zadní Třebaň
 (Beroun)
Zaječov
 (Beroun)
Záluží
 (Beroun)
Zdice
 (Beroun)
Žebrák
 (Beroun)
Železná
 (Beroun)
Aktivní pracovní místa
3
Poslední změna: 15.10.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
4,03 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
45 000 Kč
Zaměstnavatel: Základní škola a mateřská škola Chyňava
Nejaktivnější zaměstnavatel
Základní škola a mateřská škola Chyňava
Aktivní nabídky: 2

Aktuální nabídka práce v Chyňavě

Speciální pedagogové
Základní škola a mateřská škola Chyňava Před 20 hodinami od 250 Kč Chyňava
Učitelé na 1. stupni základních škol
Základní škola a mateřská škola Chyňava Před 145 dny 35 000 Kč – 45 000 Kč Chyňava
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
POTOMAC TRADING a.s. Před 168 dny od 32 000 Kč Chyňava

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Chyňavě. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 909 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,03 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Chyňavě nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
25–34 tis. Kč1
35–44 tis. Kč1
do 24 999 Kč1

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,624 %
únor4,789 %
březen4,459 %
duben4,046 %
květen3,598 %
červen3,271 %
červenec3,189 %
srpen3,679 %
září4,007 %
říjen4,334 %
listopad4,170 %
prosinec4,252 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,817 %
únor3,562 %
březen3,308 %
duben3,223 %
květen3,053 %
červen3,223 %
červenec3,902 %
srpen3,986 %
září3,986 %
říjen4,071 %
listopad4,459 %
prosinec4,624 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,500 %
únor3,333 %
březen3,333 %
duben2,750 %
květen2,969 %
červen3,223 %
červenec2,969 %
srpen3,562 %
září3,732 %
říjen3,647 %
listopad3,902 %
prosinec3,986 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,132 %
únor4,967 %
březen4,967 %
duben4,801 %
květen4,917 %
červen4,167 %
červenec3,917 %
srpen3,417 %
září3,417 %
říjen3,417 %
listopad3,500 %
prosinec3,417 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,601 %
únor3,853 %
březen3,769 %
duben4,271 %
květen4,222 %
červen4,222 %
červenec4,636 %
srpen4,636 %
září4,222 %
říjen4,884 %
listopad4,636 %
prosinec4,967 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,198 %
únor2,282 %
březen2,113 %
duben1,775 %
květen2,261 %
červen2,596 %
červenec3,266 %
srpen3,266 %
září3,015 %
říjen2,931 %
listopad2,931 %
prosinec3,183 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,018 %
únor2,682 %
březen2,850 %
duben2,682 %
květen2,536 %
červen2,705 %
červenec2,620 %
srpen2,705 %
září2,790 %
říjen1,944 %
listopad1,606 %
prosinec1,691 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,645 %
únor4,730 %
březen4,307 %
duben3,125 %
květen3,353 %
červen3,269 %
červenec3,269 %
srpen3,353 %
září3,437 %
říjen3,521 %
listopad3,437 %
prosinec3,269 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,890 %
únor4,975 %
březen5,312 %
duben5,059 %
květen4,899 %
červen4,730 %
červenec4,730 %
srpen4,476 %
září4,899 %
říjen4,730 %
listopad4,223 %
prosinec4,561 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen5,976 %
červen6,830 %
září5,987 %
říjen5,987 %
listopad5,481 %
prosinec5,059 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,892 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,638 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,419 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,939 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,201 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec2,487 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,578 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec2,884 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Chyňavě nejvíce aktivních nabídek práce.

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Chyňavě.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Beroun3

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Chyňavě a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 28 264 a následují muži s podílem 39,3 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem61 870100,0 %
Muži24 29639,3 %
Ženy28 26445,7 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Chyňavy ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let2 5525,0 %
20 až 246 10511,9 %
25 až 295 24010,3 %
30 až 345 80911,4 %
35 až 396 14612,0 %
40 až 445 53210,8 %
45 až 495 25010,3 %
50 až 545 66411,1 %
55 až 596 31512,4 %
60 až 642 3004,5 %
Od 65 a více let1760,3 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Chyňavě a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné1210,2 %
Základní14 24227,9 %
Vyučení17 86835,0 %
Střední bez maturity1 5863,1 %
Vyučení s maturitou2 3114,5 %
Úplné střední všeobecné s maturitou1 4622,9 %
Úplné střední odborné s maturitou9 90519,4 %
Vyšší odborné vzdělání5391,1 %
Vysokoškolské3 0556,0 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Chyňavě a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců15 78930,9 %
Více než 3 až 6 měsíců10 25220,1 %
Více než 6 až 9 měsíců5 22110,2 %
Více než 9 až 12 měsíců3 9867,8 %
Více než 12 až 24 měsíců7 26014,2 %
Více než 24 měsíců8 58116,8 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

Speciální pedagogové

Základní škola a mateřská škola Chyňava

Aktivní

Učitelé na 1. stupni základních škol

Základní škola a mateřská škola Chyňava

Aktivní

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

POTOMAC TRADING a.s.

Aktivní
NabídkaStav

Učitelé na 1. stupni základních škol

Základní škola a mateřská škola Chyňava

Neaktivní